Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Seriál Pubertet (Norsko 2015)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 514 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Seriál Pubertet (Norsko 2015)

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 18.8.2016 17:39:52

Seriál Pubertet (Norsko 2015)


Seriál norské veřejnoprávní televize NRK o pubertě — osm dílů po cca pěti minutách. Všechna videa jsou dostupná na YouTube; při běžném prohlížení na stránkách YouTube to vyžaduje přihlášení Google účtem kvůli potvrzení věku (protože videa jsou prý "kontroverzní"), ale u embedovaných videí to zdá se neplatí. V norském znění, lze zapnout anglické titulky.

1. díl — Puberta: Jak začíná

phpBB [video]


2. díl — Prsa

phpBB [video]


3. díl — Penis

phpBB [video]


4. díl — Ochlupení

phpBB [video]


5. díl — Růst a změna hlasu

phpBB [video]


6. díl — Vagína a menstruace

phpBB [video]


7. díl — Pupínky a pocení

phpBB [video]


8. díl — K čemu je puberta?

phpBB [video]


Norové v televizi učili malé děti, jak mají masturbovat (tnbiz.cz)

Norsko a tamější kultura se opět probírají ve světových médiích. Moderátorka Line Jansrudová totiž v televizi malé děti učila, jak mají souložit a masturbovat.

Moderátorka televize NRK vzala umělý penis, olejem promazala umělou vaginu a začala dětem ukazovat, jak se souloží a jak se masturbuje.

"Začíná se pomalu, ale potom se může zrychlit. Aby to bylo fakt super, vagina musí být mokrá," vyprávěla do kamery Line Jansrudová.

Pořad Puberta běží na veřejnoprávním kanále NRK, který si dokonce Norové povinně platí. Poplatek za toto vysílání vyjde každého občana Norska na téměř 9 tisíc korun, píše deník Aha! Pořad je určen pro děti od 8 do 12 let.

Samotná moderátorka tvrdí, že jí na strkání umělého penisu do vaginy nepřišlo nic divného. "Podvedli bychom naše publikum, kdybychom téma jako je sex a masturbace vynechali," uvedla Jansrudová.

Rodiče malých Norů proti pořadu nic nenamítají. Snaží se neprotestovat a zbytečně na sebe neupozorňovat. V zemi totiž působí mocná sociální organizace Barnevernet, která posuzuje, co je normální a co se norským zvyklostem vymyká. Mastrubace v televizi je zřejmě v pohodě - více ZDE.

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host