Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Film Tallulah (2016)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor
Příspěvky: 452
Registrován: 2.1.2016 20:30:52
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1223 x
Oceněn: 1073 x
Kontaktovat uživatele:

Film Tallulah (2016)

Příspěvekod Mack » 23.8.2016 9:39:38

Tallulah


ČSFD
Drama
USA, 2016, 111 min

Režie: Sian Heder
Scénář: Sian Heder
Kamera: Paula Huidobro
Hudba: Michael Brook
Hrají: Ellen Page, Allison Janney, Jennifer Esposito, Doris McCarthy, Zachary Quinto...

Lu (Ellen Page) nemá skutočný domov. Jej príbytkom je jej stará dodávka, v ktorej cestuje spolu so svojim priateľom Nickom (Evan Jonigkeit) krížom-krážom po celej krajine. Avšak Nico to už ďalej nevydrží a jedného dňa zmizne. Lu sa rozhodne vyhľadať jeho matku Margo (Allison Janney), ktorá, po tom, čo ju opustil jej muž, žije sama v obrovskom apartmáne na Manhattane v New Yorku. Ich prvé stretnutie neprebehne veľmi šťastne, a kedže je Lu na mizine, snaží sa prežiť, ako sa len dá. Dojedajúc zbytky jedla po hosťoch na chodbe v jednom hoteli stretne ženu (Tammy Blanchard), ktorá si ju omylom spletie s hotelovou službou, a požiada ju, aby sa jednu noc postarala o jej ročnú dcérku Madison. Ani vo sne ju však nenapadne, čo nakoniec za svoje peniaze dostane...

Pôsobivá dráma o Lu, ktorá unesie malú Madison od nezodpovednej matky. Madison ma nesmierne očarila, je tak sladká... Vo filme je niekoľko scén, kde je nahá.

Obrázek
odkaz a zdroj: postimg.org

phpBB [video]

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti