Film Nevinnost/Innocence (2004)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Scopi
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 16 x
Oceněn: 22 x

Film Nevinnost/Innocence (2004)

Příspěvekod Scopi » 3.1.2016 19:01:31

Innocence / Nevinnost

ČSFD
Drama / Mysteriózní
Francie / Belgie / Velká Británie, 2004, 115 min

Ve filmu toho moc jiného než holčičky neuvidíte :D

Šestiletá Iris rychle objeví pravidla své nové internátní školy, kde se výuka soustřeďuje na tanec, tělesnou výchovu a biologii. Je zde vyžadována bezpodmínečná poslušnost a dívka, která by se pokusila o vzpouru, nebo dokonce o útěk, bude odsouzena k tomu, aby zůstala ve škole navždy. Iris si postupně zvykne na nový způsob života. Něco jí však stále nedává pokoj: každý večer v devět, když se v parku rozsvítí lampy, nejstarší z dívek Bianka odchází na tajné setkání. Jednoho večera ji Iris sleduje až do velkého domu, v němž bydlí učitelé... Film, který je volnou adaptací novely Franze Wedekinda z roku 1903 Mine-Haha oder Über die körperliche Erziehung der jungen Mädchen (Mine-Haha aneb O tělesné výchově mladých dívek), je zároveň velice stylizovaným, magickým a metaforickým snem s prvky divadla, psychologického thrilleru a se záhadnou atmosférou hororu. (MFF Karlovy Vary)(oficiální text distributora)

Po zkončení jsem zůstal pěkně dlouho sedět s otevřenou pusou, film je opravdu mysteriózní a jedinečný, i proto všem doporučuji jeho shlédnutí.

Kdybych měl k tomu ještě něco říct, použiju asi to, co napsal/a Dimo na CSFD
Dimo (CSFD) píše:Vizuálně nádherné, příběhově tajemné. Nevysvětlující, tíživě okouzlující. Složité - divákovi se nepodbízí, ale když se nechá filmem vtáhnout, odmění ho nevšedním zážitkem.

Doplním ještě pár zajímavých komentářů
Mahalik (CSFD) píše:ale popravdě sledovat bandu holčiček, které jsou v jednom kuse nahý, zrovna nepřispívá k lahodný atmosféře
Právě že jo :D

Loki81 (CSFD) píše:Prvni pulhodinka by se idealne hodila jako promo video urceneho pro nemeckou pedofilni klientelu. Kdo ovsem prekousne tento pro 'normalniho' cloveka na pokraji mravni unosnosnosti balancujici zacatek, musi byt postupne zakonite vtazen do uchvatneho mystery sveta tajemne baletni skoly za velkou zdi.
Nejenom překousnu, uplně jsem to hltal, ta tělíčka :D
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Re: Film Nevinnost/Innocence (2004)

Příspěvekod Susinka » 3.1.2016 19:06:55

Já se na to budu koukat s manželkou, už jsme se dohodli :)
Angelo
Uživatel
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 255 x
Oceněn: 330 x

Příspěvekod Angelo » 5.1.2016 17:05:50

Mahalik (CSFD) píše:
ale popravdě sledovat bandu holčiček, které jsou v jednom kuse nahý, zrovna nepřispívá k lahodný atmosféře

Loki81 (CSFD) píše:
Prvni pulhodinka by se idealne hodila jako promo video urceneho pro nemeckou pedofilni klientelu. Kdo ovsem prekousne tento pro 'normalniho' cloveka na pokraji mravni unosnosnosti balancujici zacatek, musi byt postupne zakonite vtazen do uchvatneho mystery sveta tajemne baletni skoly za velkou zdi.

Teď se asi mnohým z vás znelíbím, ale promiňte, kde je v tom filmu ta zmíněná nahota? To, že se holčičky koupou ve vodě ve spodním prádle a že ve filmu nosí normální holčičí oblečení, je nahota? Viděl jsem tedy jen nějakých 20 minut filmu (možná ten film někdy zkouknu celý) a nic na něm (ohledně nahoty) neshledvám, co by bylo až tak hrozné, jak to někteří uvádějí. Na běžných koupalištích můžeme dokonce vidět i děti nahaté a tam to nikomu nevadí. A tady se ukáží ve spodním prádle a je z toho hned haló. A kdyby to byly dospělé ženy, tak by každý gynekolofil ještě tvrdil, že jsou dost oblečené. Zase mám dojem, že jsou pedofilové zbytečně diskriminovaní.
Gabriel Svoboda
Uživatel
... ve věku od: 4
Děkoval: 428 x
Oceněn: 247 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 5.1.2016 17:11:18

Co se týká nahoty, je tam i 13letá holka zepředu. ;)
Scopi
Uživatel
... ve věku od: 3
Děkoval: 16 x
Oceněn: 22 x

Příspěvekod Scopi » 5.1.2016 17:47:59

Tomi píše:Budou to dávat někde v televizi?

Na těch obvyklejších programech asi ne, ale hodně často to davali na Film europe, tam jsem se na to taky díval. Nevím však jestli to tam teď někdy ještě budou dávat :)

Zpět na “OSTATNÍ”