Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Neptun Globálním moderátorem

Informace o technických záležitostech, tresty a varování členů, změny v uspořádání fóra.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plyšáček » 6.1.2016 21:41:58

Vážení uživatelé,
chceme vám oznámit, že v naší mlaďoučké Říši Pedonia byl ustanoven nový Globální moderátor Neptun.
Bude pečovat zejména o Pedonia Empire, ale moderátorská oprávnění má i v české kategorii, jelikož si získal naši důvěru a má k tomu vynikající kompetence.

Prosím respektujte jeho pokyny. Pokud budete potřebovat například editovat svůj příspěvek po lhůtě 7 dní, zkuste jej požádat o pomoc.

Moderátore Neptune, prosím vyjádři se v tomto tématu, v čem zejména chceš být ostatním uživatelům nápomocen.

S Ascem ti přejeme mnoho zdaru a chuti do práce.
Plyšáček
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1412 x
Oceněn: 1497 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Neptun » 6.1.2016 23:27:05

Děkuji Plyšáčkovi a Ascemu za důvěru. Nejprve se musím seznámit se svými právy a nástroji k jejich vykonávání.
Prozatím nabízím své služby korektorské uživatelům, kteří dělají v rodném jazyce či v angličtině více chyb, než se na naši růžovou říši sluší. V soukromé zprávě mi třeba můžete poslat povolení, abych bez ptaní dělal jazykové úpravy ve vašich nových příspěvcích. Čímž ovšem neslibuji, že je vždy budu dělat.
Ale třeba chcete mít své příspěvky autentické, i s hrubkami - vždyť i ty jsou vaše. Tak i na to mě můžete v SZ upozornit.
Jinak co se týká třeba citlivých slov, jsem dosti tolerantní a nebudu uživatelům mazat či hvězdičkovat každou, s prominutím, kravinu.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Neptun Globálním moderátorem

Příspěvekod Plyšáček » 7.1.2016 6:25:28

Moderátore Neptune, děkuji za vyjádření. Zmiňoval jsi se, že miluješ oranžovou barvu. To jsem rád.

Neptun píše:Ale třeba chcete mít své příspěvky autentické, i s hrubkami - vždyť i ty jsou vaše.

Ano, pokud nemají uživatelé zájem o korekci - tedy pokud si o ni sami nenapíší - respektujeme jejich autentický projev. A i při korektuře musíme zachovat osobitost stylu a jen v možné míře opravovat největší hrubky a doplnit čárky v souvětích, jak nám to jen konkrétní text umožní.

Neptun píše:Jinak co se týká třeba citlivých slov, jsem dosti tolerantní a nebudu uživatelům mazat či hvězdičkovat každou, s prominutím, kravinu.

U nás to je jinak. My nehvězdičkujeme, ale rovnou napomínáme v sz (není to samé, co Varování) nebo mažeme celý příspěvek. Vulgarismy netolerujeme. Pokud se však bude jednat o odborný text a dané slovo v něm bude jako odborný termín, případně půjde o klíčovou citaci, je dovoleno.
Mezi "citlivá slova" může někdo řadit kupříkladu i části genitálií. Pokud vytvoříte hodnotné odborné téma, můžete daný termín užívat dle libosti. Cenzura tohoto typu u nás neprobíhá. Proč také?
Scopi
Uživatel
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 16 x
Oceněn: 22 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Scopi » 7.1.2016 17:25:34

Plyšáček píše:Vulgarismy netolerujeme.
K tomuto bych chtěl napsat, že sice se mi nelíbí příspěvky které kdyby se říkaly v TV by z poloviny nebyly slyšet kvůli vypípávání, ale vhodně volený vulgarismus je častokrát lepší, než tisíc jiných slov.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2871 x
Oceněn: 2881 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Asce » 7.1.2016 20:02:41

Scopi píše:...sice se mi nelíbí příspěvky které kdyby se říkaly v TV by z poloviny nebyly slyšet kvůli vypípávání, ale vhodně volený vulgarismus, je častokrát lepší než tisíc jiných slov.
Obecně je to pravda. Na druhou stranu bych chtěl jako admin držet linii, ve které se všichni budeme vulgarismům vyhýbat. Chtěl bych, abychom své texty vzájemně rádi četli a abychom je mohli hrdě prezentovat i nesmělejším návštěvníkům našeho fóra. Z podobného důvodu jsme u komplexnějších příspěvků, např. typu životních příběhů, volili formu knihy (reaguje se v jiném vláknu, aby vlastní příběh byl spojitý). Snahou je, aby nám web sloužil k pobavení, k odreagování, či poučení, ale také, aby svými hodnotnými příspěvky předával naše poselství dál. Takže i když mě osobně nějaký ten vulgarismus nepoloží a totéž nejspíš bude platit i o dalších čtenářích, přesto bych doporučoval vulgarismům se vyhýbat.

Zpět na “ZÁSAHY ADMINŮ”