Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Strategie obrany proti hackerům

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Strategie obrany proti hackerům

Příspěvekod Plyšáček » 21.4.2016 9:47:25

VLÁKNO ZABÝVAJÍCÍ SE DŮLEŽITÝMI STRATEGIEMI A PRAKTICKÝMI RADAMI PRO OBDOBÍ NEPOKOJŮ, KDY JE WEB ATAKOVÁN HACKERY

Milovaní přátelé.
Od posledního týdne je náš web pod nesmírně silným útokem hackerů. Poskytovatel webhostingu intenzivně pracuje na naší obraně a ochraně. Dle jeho slov se za celou dobu své existence s něčím takovým ještě nesetkal. Za masivními útoky stojí s vysokou pravděpodobností organizovaná skupina Anonymous, avšak nemůžeme to samozřejmě potvrdit. Každopádně se dopouští kriminálního jednání. Nejsme jediní v jejich hledáčku, ale zřejmě nás považují za velice významné. Není možné si ani představit, kolik prostředků do boje investují.

Pro všechny případné budoucí útoky a neklidná období zavádím toto praktické tématické vlákno. Mohli bychom mu rovněž říkat Krizový plán. Drobné dotazy pište na můj email pedonia@protonmail.com, fundované nápady nebo prověřené zkušenosti přímo do tohoto vlákna.

GARANTUJI VŠEM, ŽE I KDYBY HACKEŘI VŠECHNY PEDOWEBY POLOŽILI, PEDONIA BUDE DÁLE EXISTOVAT A DLOUHODOBĚ VZKVÉTAT. UDĚLÁM PRO NI, PRO NÁS A PRO NAŠE VZNEŠENÉ CÍLE NAPROSTO VŠE. KRÁTKODOBÝMI ÚTOKY SE NENECHME OTRÁVIT. PEDONIA JE KOMUNITA, NE JEN WEB.

PEDONIA VIVAT! I guarantee everyone that even if hackers knock down all pedowebs, Pedonia will permanently flourish. Let us not be frustrated by short fights. Plyšáček


Obrázek
odkaz a zdroj: 5cyber.com
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Praktické rady

Příspěvekod Plyšáček » 21.4.2016 10:04:31

Za uplynulé období jsme načerpali několik praktických zkušeností, jak se dostat na náš web i v době neklidu. Webhosting provádí nejrůznější strategické postupy a web se někdy dočasně jeví jako zcela nedostupný. Nemusí tomu tak nutně být.

Vždy doporučuji provést tyto zkoušky:

Zkouška 1
Zkuste načíst stránku pod adresou http://www.pedonia.com, při neúspěchu zkuste záložní a v době míru zcela opomíjenou a nedoporučovanou adresu http://www.pedo-gl.com.

Zkouška 2
Zkuste přijít přes Tor. Zde můžete v menu (pod obrázkem cibule) mnohokrát po sobě zadávat New Tor Circuit for this Site. Také zkuste několikrát spustit celý Tor od začátku. Někdy jsou některé "internetové uzly" dočasně zavřené, avšak vhodná kombinace "průchozích zemí" může spojení umožnit.

Zkouška 3
Pokud se vám nenačítá holá adresa http://www.pedonia.com, zkuste http://www.pedonia.com/index.php nebo jakýkoliv odkaz z googlu.

Zkouška 4
Rozhodně vyzkoušejte jiné zařízení - mobil nebo jiný počítač. Některé nevyzpytatelné přístroje si pamatují věci, které by neměly. Mohou hlásit přerušení spojení, i když všichni již vesele jedou...

KAŽDOPÁDNĚ SLEDUJTE SVÉ EMAILOVÉ SCHRÁNKY. Aktuální situaci, případně nejnovější poznatky si v době krize jinak nesdělíme. Ani k tomuto návodu se nedostanete, doporučuji si jej případně uložit jinam.

Zpět na “PODNĚTY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host