Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

AUTODIAGNOSTIKA GL PREFERENCE

Komunikace s neregistrovanými návštěvníky, zpětná vazba od čtenářů, osvěta cílená na jedince.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodiagnostika GL preference

Příspěvekod Plyšáček » 9.1.2018 19:51:40

Strangelove, děkuji za tvůj pohled. Diagnostiku považuji za unikát. Dodnes jsem se nesetkal s podobným dílem. Ani v náznaku. Zkus vytvořit lepší. Ale nevycházej z mého schématu - i s celkovou stavbou jsem přišel sám. Uvedu několik poznámek k tvým připomínkám.

Strangelove píše:Některé odpovědi jsou příliš konkrétní, rozumný člověk pochopí, že jsou ty odpovědi podle chuti autora...
Žádné nabízené odpovědi nevypovídají nic o autorově (tedy mé) chuti. Test jsem tvořil bez osobního zaujetí.

Strangelove píše:Do odpovědi se tak promítnou i jiné preference, málokdo chce být uklízečkou, někomu se porno hnusí a pod. Možná je to úmysl, aby byl test zábavný a ne tolik seriózní.
Dle mého test může být i zábavný, aniž by ztrácel na své serióznosti. Stejně jako ostatní, i ty uvádíš, že výsledky odpovídají osobnímu odhadu. Takže funguje. Uvádění některých konkrétností má hlubší důvod, který třeba nedokážeš vidět. Kupříkladu s miminky si nejvíce užije pediatr (kontrola genitálu ap.), zatímco se staršími dětmi učitel (dennodenní interakce ve třídě), proto jsem barvy nastavil tak, jak jsou.

Strangelove píše:Výběr fotek nemůže sednout každému, ale je vidět silné ovlivnění výběru zálibou autora.
Naprosto odmítám toto tvrzení. Žádná ze zobrazených dívek/žen není mým oblíbeným typem.

Strangelove píše:... dospělé ženy mají častěji zachycené jen obličeje, navíc jsou si podobné a mají stejný (pro mě nepříjemný) úsměv.
I na to jsem si dával pozor při vytváření testu. A nezdá se mi, že by fotografie s dospělými byly jiného druhu. Za ten "pro tebe nepříjemný úsměv" nemůže autor, ale tvá pedofilie. I za to, že ti úsměvy dospělých přijdou podobné. Je to něco podobného jako v případě, kdy člověk není přitahován černoškami nebo Asiatkami - potom mu přijdou všechny "podobné" a má problém rozpoznat jednu Vietnamku od druhé.

Strangelove píše:I ty nejmenší jsou nalíčené a to se ne každému líbí.
No, s tím líčením to tam vůbec není divoké. Jde asi o tři fotky prepubertálních dívek. A ono líčení je nepatrné, laik si jej ani nepovšimne (maximálně rtěnky). Musíme ale nabídnout něco i těm, kteří líčení naopak preferují.

Strangelove píše:Chybí mi tam definice romantické zamilovanosti...
Definice nejsou dle mého potřebné. I kdybys slovo "romantická" vypustil, test zodpovíš správně. Atd.

Strangelove píše:Tady není moc co říct, jen že růžová dívka mi nepřijde esteticky nijak nadprůměrná ve své věkové kategorii (i vlivem horší fotky), narozdíl od ostatních tří, o kterých bych si dovolil říct, že jsou krásnější jak jiné dívky jejich věku. Srovnává se tak nesrovnatelné.
Tak zde se sám oddáváš silné subjektivitě. Vybrané dívky patří mezi lehký nadprůměr, dospělá žena možná vyšší nadprůměr. Nejde zde o porovnávání, ale o získávání bodů. Nějaký fanatik ujetý na nahotu mohl dát každé po 5 bodech.

Při hledání vhodných fotek bylo prioritou nezlomné přesvědčení o jejich legálnosti. To víš, že bych ti sem s povolením od příslušných orgánů dokázal vybrat kočičky s roztaženými stehýnky, jedna radost. A do testování sexuálních preferencí by se to i hodilo. Ale nechceme riskovat nějaké popotahování.

Fotografie s dívkou mladšího školního věku (tys jí přidělil jméno růžová dívka) není možná tak kvalitní jako zbylé fotky, ale zachycená dívka je velice krásná (dle mého soudu dokonce hezčí než dívka oranžová) a myslím, že Neptun nebo Gabriel by z ní byli nadšeni.

Strangelove píše:NEBER to prosím zle, ale jako konstruktivní kritiku.
Zle to neberu vůbec. Nevím, co rozumíš pod terminologickým souslovím "konstruktivní kritika". Potřeboval bych definici. Ba ne, děkuji.
Uživatelský avatar
Strangelove
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 6.1.2018 10:53:55
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 20
Děkoval: 21 x
Oceněn: 61 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodiagnostika GL preference

Příspěvekod Strangelove » 10.1.2018 16:50:16

Plyšáček píše:Strangelove, děkuji za tvůj pohled. Diagnostiku považuji za unikát. Dodnes jsem se nesetkal s podobným dílem. Ani v náznaku. Zkus vytvořit lepší. Ale nevycházej z mého schématu - i s celkovou stavbou jsem přišel sám.
Test se mi líbil a určitě jsi odvedl skvělou práci, necítím se dostatečně kvalifikovaný něco takového vytvářet ani vymýšlet, jak to vybalancovat, ale nikdy neříkej nikdy. Ale ne... Ptáš se, co myslím "konstruktivní kritikou". Viděl jsem nedostatky, upozornil jsem na ně, zkritizoval v mých (!) očích potenciálně slabá místa testu a tím zkusil i nastínit, jak a kde test udělat lepší a dokonalejší. Netrvám na tom, že jsou moje závěry správné ani kdo ví jak důležité. Ale dělám to s radostí...

Plyšáček píše:Žádné nabízené odpovědi nevypovídají nic o autorově (tedy mé) chuti. Test jsem tvořil bez osobního zaujetí... Stejně jako ostatní, i ty uvádíš, že výsledky odpovídají osobnímu odhadu. Takže funguje.
Dobrá, funguje, je zábavný. Ale domnívám se, že také díky tomu, že si testovaný místy domyslí souvislosti a pochopí, že se po něm nechce odpovídat na přesné znění otázky, jinak řečeno odhadne, co se po něm chce. (Stejně jako orientačně bude fungovat test o pár otázkách v libovolném zábavném časopisu, stejně jako by obecně fungoval test o jedné otázce "Přitahují tě děti?" pokud by dotyčný odpověděl pravdivě.) Kdybych odpovídal přesně na znění otázky, nic hrozného by se nestalo, protože je to přeci jen zábavný orientační test, ale výsledek by nebyl totožný, stejně tak nebude stejný, až si ho zítra udělám znovu. (Na druhou stranu chápu, že jednou krátkou větou se netrefíš do noty každému, takže to za sebe uzavírám.)

Plyšáček píše:Naprosto odmítám toto tvrzení. Žádná ze zobrazených dívek/žen není mým oblíbeným typem.
Netrvám na tom, že jsou tvým typem, ale hádám, že modelky a pózující dívky se ti líbí (viz AV sekce zde), a z právě takových zdrojů jsi čerpal. Možná je to záměr, použít modelky místo civilních snímků, ať už z důvodu legality (jak jsi i naznačil), nebo aby se hodnotila přitažlivost idealizovaného vzhledu, který zapůsobí na co nejvíce lidí, místo přirozeného, který víc závisí na osobních preferencích každého z nás, nevím. Jistě k tomu jsou důvody, ale mě se nalíčené a pózující dívky jakéhokoli věku obvykle nelíbí a ztrácí pro mě přitažlivost. To je můj problém, takže to vnímám pochopitelně dost subjektivně, a někomu to nepřijde na mysl. Ovšem to s tím širokým úsměvem - stejně mám za to, že zvolené dospělé ženy jsou si podobné a mají podobné rysy, tvar obličeje a účes. Nemůžu ale vyloučit, že přesně takhle vypadá typická žena s typickými ženskými rysy, a já bych měl být rád, že většina žen vypadá jinak a tudíž mi mohou přijít přitažlivé, což se o tvém výběru říct nedá. Opakuji, že chápu, jestli to je čistý záměr. Stejně ale můžu přemýšlet o rozdílu mezi přitažlivostí k běžné dívce a k idealizované dívce z časopisu a jak by taková změna výběru ovlivnila výsledek testu... Chápeš, kam tím neobratně mířím? Nemusíš odpovídat...

Plyšáček píše:Definice nejsou dle mého potřebné. I kdybys slovo "romantická" vypustil, test zodpovíš správně. Atd.
Řekl bych, že kdybys vypustil slovo romantická, naopak bych takto obecnější dotaz vyplnil mnohem správněji a jistěji. Dovedu říct, zda jsem se do někoho zamiloval, ale budu váhat, zda jsem se zamiloval romanticky, a co si pod tím představit (být romanticky zamilovaný, pod tím si automaticky představím opětovanou zamilovanost, přestože tuším, že tak to v testu nebylo myšleno). :)

Plyšáček píše:Tak zde se sám oddáváš silné subjektivitě... Nejde zde o porovnávání, ale o získávání bodů.
Ad subjektivita, uznávám. Ad jde o získávání bodů - já myslel, že na bodech tolik nezáleží ;)

Díky za fajn test a za odpovědi. Kdybys měl pocit, že to tu moc spamuji a že to sem nepatří, klidně mě ukázni, ať neřeším blbosti. :) Ahoj.
Uživatelský avatar
Ray
Uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 26.6.2018 15:08:39
Pohlaví: muž
Povolání: trenér a učitel holčiček
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 13
Děkoval: 11 x
Oceněn: 51 x
Kontaktovat uživatele:

Diagnóza pro Raye

Příspěvekod Ray » 26.6.2018 15:18:19

1 - 49 - 3 - 0

Zajímavý přístup jak si snadno může každý ověřit svou orientaci. Všichni kdo sem však zavítají, mají nejspíš jasno v tom co preferují, no podobný test je v tom dokáže jistě utvrdit. Jedinou výtku mám k chybějícím obrázkům, nemohl jsem si tak své preference odzkoušet zcela. Přesto je můj výsledek velmi přesvědčivý. Děkuji za dobře zpracovaný průzkum, který nejspíš odpovídá mým preferencím, ačkoli z důvodu chybějících obrázků není zcela přesný.

Administrátor Asce:

Ray si test vyplnil znovu, když jsem obnovil ztracené obrázky (ani na profesionální úložiště není vůbec žádné spolehnutí). Přikládám jeho dodatečný komentář:

Ray píše:Děkuji za doplnění obrázků. Dnes jsem si test provedl znova s výsledkem
6 - 45 - 13 - 0
Uživatelský avatar
Dejan
VIP člen
Příspěvky: 92
Registrován: 23.8.2016 23:48:59
Pohlaví: muž
Povolání: školstvo
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 9
... až do věku: 13
Děkoval: 336 x
Oceněn: 234 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnóza pro Raye

Příspěvekod Dejan » 27.6.2018 19:21:51

Ray píše:1 - 49 - 3 - 0


Zdar Rayi, svoj predchádzajúci príspevok som dal vymazať, lebo už nie je aktuálny.
Na druhej strane, vidím, že si sa už zapojil aj do inej témy, tož vitaj a cíť sa tu fajn.

Popozeraj si debaty - nájdeš tu kopu vecí, z ktorých ťa snáď dačo zaujme, aj odbornejšie, aj "ľudovejšie", aj kopy textu, aj kopy obrázkov.

Budeme radi, keď napíšeš niečo o sebe do Zápisov nováčikov. Čo ťa k nám privádza, čo ťa zaujíma a tak.
Uživatelský avatar
Magnum
Uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: 28.6.2018 8:37:38
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 14
Děkoval: 8 x
Oceněn: 17 x
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTODIAGNOSTIKA GL PREFERENCE

Příspěvekod Magnum » 28.6.2018 9:01:59

14 53 18 5 tak ako som čakal +pozdrav+
Uživatelský avatar
Někdo
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 1.8.2018 14:15:23
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 8
... až do věku: 12
Děkoval: 9 x
Oceněn: 32 x
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTODIAGNOSTIKA GL PREFERENCE

Příspěvekod Někdo » 1.8.2018 15:11:42

16 - 37 - 20 - 10

:) hezké a zábavné

Zpět na “NÁVŠTĚVNÍ KNIHA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host