Sexmisie v liberecké iQlandii

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1828 x
Oceněn: 6483 x

Sexmisie v liberecké iQlandii

Příspěvekod Plyšáček » 8.3.2016 10:58:36

EXPOZICE SEXMISIE VE VĚDECKO-ZÁBAVNÍM CENTRU IQLANDIA V LIBERCI (avmedia.cz)

Úkolem expozice Sexmisie je zajímavou a zároveň citlivou formou odpovědět na otázky, na které neznáte odpověď nebo se bojíte zeptat. Je jediná svého druhu v Evropě

Expozice Sexmise poučí děti o masturbaci, deviacích i orálním sexu (idnes.cz)

Kontroverzní expozice Sexmisie v liberecké iQLandii končí (ceskenoviny.cz)

Obrázek
odkaz a zdroj: www.gastrovylety.cz

V říjnu 2015 jsem se synem navštívil IQLANDII v libereckém Babylonu a její oddělení SEXMISIE.
Čekalo nás tam několik zajímavých zážitků...

Na zemi byla interaktivní hra, kdy měl člověk zašlapávat spermie, aby se nedostaly k vajíčku - taková osobní antikoncepce. Mě to přímo nebralo, ale velice mě upoutalo, když se v této sekci určené pro děti od 12 let objevily tři milé předškolní holčičky a divoce bojovaly se spermiemi. I jsem si je natočil.

Hned vedle byla kruhová vitrína, ve které byly vystaveny páry figurek - vždy muž a žena, a jejich nejrůznější sexuální polohy. Tu koukám, proti mě stojí nádherná devítka s copánky a usmívá se na mě i na figurky. Nepouštěl jsem se do nějakých dvojsmyslů, ale jen jsem houkl na syna, ať nás hned vyfotí! Nestihl. Ale za minutu jsem si ji vyfotil sám. Vážně zajímavé místo i zážitky...

Obrázek
odkaz a zdroj: postimg.org

Především chci zmínit stěnu ve 4. části sexmisie - TABU, na které se psalo o pedofilii. Přikládám fotodokumentaci. Čitelné je to v přímém odkazu.

Obrázek
odkaz a zdroj: postimg.org

Zpět na “AKCE”