CLUB PEDONIA - dekorování členů

Informace o technických záležitostech, tresty a varování členů, změny v uspořádání fóra.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5883 x

CLUB PEDONIA - dekorování členů

Příspěvekod Plyšáček » 2.2.2016 20:34:17

V TOMTO VLÁKNU BUDU OZNAMOVAT UŽIVATELŮM, KTERÝ Z NICH SLAVNOSTNĚ VSTUPUJE DO NAŠEHO VIP CLUBU - CLUB PEDONIA

CLUB PEDONIA
Uzavřená skupina členů, kteří se významně zasloužili o rozvoj komunity a velice aktivně se angažují v naplňování jejích cílů. Nominovaný uživatel musí dlouhodobě vykazovat seriózní jednání a přístup k ostatním členům, respektovat zákony komunity a vytvářet vysoce hodnotná a přínosná témata.

Členy Clubu Pedonia jsou automaticky z titulu své funkce administrátoři a moderátoři. Ti navrhují další kandidáty. Členství musí být schváleno oběma administrátory. Není vymahatelné, je bezplatné a zrušitelné.

Obrázek
odkaz a zdroj: valueman.asia
Plyšáček
Administrátor

CLUB PEDONIA - dekorování člena Leonida

Příspěvekod Plyšáček » 2.2.2016 20:56:09

Milí přátelé.
Dovolte mi, abych vám představil nového člena Clubu Pedonia. Stává se jím Leonid, jeden z prvních zaregistrovaných členů Pedonie. Stál u zrodu názvu komunity, částečně navrhl logo, je mým královským rádcem.

Je velice aktivním přispěvatelem, tvůrcem podnětných, zajímavých a hodnotných témat a příspěvků. Významně pozitivně ovlivňuje celkovou atmosféru uvnitř komunity. Rád bych vypíchl například jeho knihu na pokračování Filoména - otroci času, oboujazyčnou studii Kompletní přehled parafilií, téma o punčoškách, japonském anime, fotografovi J. Wilhelmovi a mnoho dalších...

Leonide, blahopřeji Ti. Vítej a prosím dále tvoř.
Plyšáček a Asce
Plyšáček
Administrátor

CLUB PEDONIA - dekorování člena Maxe

Příspěvekod Plyšáček » 8.3.2016 21:22:19

Milí přátelé.
S kancléřem Ascem jsme se po delším sledování člena Maxe rozhodli, že jej pozveme do Clubu Pedonia.
Naše rozhodnutí vychází z Maxova trvale stabilního a zodpovědného přístupu k naší říši a všem jejím uživatelům. Od doby působení na dřívějším fóru prodělal obrovskou vnitřní proměnu a chová se přímo vzorně - je k nepoznání.

Na fórum píše velice odborné články ohledně SZ, nebojí se svěřovat s vlastními poznatky a otevřeně varuje před násilím na dětech. Zejména chceme zdůraznit jeho neoddiskutovatelný přínos pro komunitu, co se týká propagace Pedonie na dark webu.

Maxi, přejeme ti, aby sis udržel současnou pozici a dál se vyvíjel pozitivním směrem, ku prospěchu svému i komunity.
Plyšáček a Asce
Plyšáček
Administrátor

CLUB PEDONIA - dekorování člena Fírese

Příspěvekod Plyšáček » 27.3.2016 21:00:12

Milí přátelé.
S kancléřem Ascem jsme po delší dobu sledovali práci i osobní přístup našeho mladého a nadějného člena Fírese. Od prvého dne, co je s námi, ukazuje zapálení pro dobrou věc, je nesmírně bystrý a hloubavý. Ačkoliv se ještě hledá, dokáže pojmenovat a přiznat si více věcí než zkušený dospělý.

Dle jeho slov na něj Pedonia působí blahodárně a on jí věnuje mnoho času. Je neuvěřitelně nápaditý a tvůrčí. Rád bych vypíchl zejména Fíresova zamyšlení, Fíresovy hudební parodie nebo Holčičky v krojích. Jeho téma S holčičkou v jedné posteli bylo mimořádně zajímavé a podnětné.

Fíresi, věříme, že do budoucna ve svém zápalu nepolevíš a budeš dále zušlechťovat naši nádhernou říši.
Plyšáček a Asce
Plyšáček
Administrátor

CLUB PEDONIA - dekorování člena Macka

Příspěvekod Plyšáček » 3.5.2016 21:04:31

Milí přátelé.
Již delší dobu sleduji nenápadné, ale vzorné chování našeho mladého slovenského člena Macka. Sám si vzorně a bezchybně vede několik témat zaměřených na nejmenší šmudlinky, nové příspěvky vkládá v pravidelných intervalech a podle předepsaných pravidel.

Velice mě potěšil, když moderátorovi Neptunovi nabídl pomoc s korekturami slovenských textů. Mohl bych jej nazývat strážcem pořádku, jelikož nelení a celé hodiny prochází i stará, jemu známá, témata a pečlivě kontroluje, zda je vše, jak má být - nahlašuje chybějící obrázky, nefunkční videa i odkazy.

Macku, potřebný druhý souhlas Asce udělil, proto tě slavnostně vítáme mezi VIP členy v Clubu. Buď nadále stejně svědomitý a naší říši prospěšný.
Plyšáček a Asce
Plyšáček
Administrátor

CLUB PEDONIA - dekorování člena Dejana

Příspěvekod Plyšáček » 18.9.2016 20:47:09

Milí přátelé.
Po dlouhé době jsme se s kancléřem Ascem rozhodli dekorovat dalšího VIP člena. Je jím náš nový velice aktivní Dejan ze Slovenska. Za krátkou dobu, co je s námi v Pedonii, předvádí skvělou aktivitu, velké zapálení pro dobrou věc, výrazně obohacuje naši komunitu rychlými a podnětnými reakcemi.

Pedonia má od začátku obrovské štěstí na lidi. A nyní přichází Dejan, další nesmírně vzdělaný a moudrý člověk. Jeho odborné tématické vlákno Dětská sexualita v kulturách světa je mimořádně objevné. Těším se i na jeho další práce.

Dejane, vítám tě v Clubu a přeji ti, aby tě to tu s námi stále bavilo.
Plyšáček

DODATEČNÁ POZNÁMKA: Dejan pro neaktivitu vyloučen.
Plyšáček
Administrátor

CLUB PEDONIA - dekorování člena Snilka

Příspěvekod Plyšáček » 30.4.2017 18:20:10

Milí přátelé.
Po velice dlouhé době jsme se s kancléřem Ascem rozhodli přivítat v řadách šlechticů dalšího člena Pedonie. Je jím Snilko, velice laskavý a přátelský řidič autobusu ze Slovenska. Již několik měsíců odvádí velice kvalitní práci, čímž ukazuje velké nadšení pro naši cestu.

Rád bych upozornil zejména na jeho témata Dětské sňatky nebo Dětská práce. Je patrné, kolik času a péče jim věnuje. Z jeho textů je patrné, že ačkoliv v minulosti několikrát pochybil, dnes podporuje ochranu dětí před sexuálním násilím.

Snilko, děkuji ti za to, jak obohacuješ naši komunitu, a přeji ti, abys vstupem do Clubu získal další impulzy k tvorbě.
Plyšáček

Zpět na “ZÁSAHY ADMINŮ”