Gudmanův životopis

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Gudman
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 10
... až do věku: 25
Děkoval: 2 x
Oceněn: 8 x

Gudmanův životopis

Příspěvekod Gudman » 20.4.2016 16:27:06

Ahoj všichni. Jmenuji se Gudman a je mi 25 let.
Můj začátek byl asi takový: Když jsem byl malý, tak se mi líbily hezké blondýnky - asi jako má Plyšáček na avatarce.
Poprvé jsem něco jako touhu po holčičce zažil asi ve 14 letech. Když mi bylo 15, máma to roztroubila celému světu. Poté jsem toho měl plné zuby tak jsem utekl z domu. Našel jsem si brigádu a pronajal jsem si garzonku . A teď jsem tady...
Jo, a málem bych zapomněl: Máma se to dozvěděla, když mě viděla jít s o 5 let menší holkou za ruku +sorry+
Gudman
Miminko
Uživatel
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 56 x
Oceněn: 50 x

Re: Gudmanův životopis

Příspěvekod Miminko » 20.4.2016 17:07:03

A udělala z toho velké haló. Jen jste se drželi za ruku...
Je to máma. Není moc chápavá teda...
Gudman
Uživatel

Otázky na Gudmanův životopis

Příspěvekod Gudman » 22.4.2016 13:30:40

MŮŽETE SE PTÁT NA MÁMU A NA OSTATNÍ VĚCI OHLEDNĚ MÉHO ŽIVOTOPISU. :)
Gudman
Uživatel

Gudmanova příhoda

Příspěvekod Gudman » 22.4.2016 14:18:55

Dnes jsem seděl na lavičce u parku a jedné hezké malé blondýnce se zakutálel míček. Tak jsem se pro něj sehnul a ona zatím priběhla. Potom jsem jí ho podal a ona se mi podívala do očí a já jí. Koukali jsme se na sebe asi dvě minuty. Pak přišly její kámošky a odtahovaly ji a ona se mi pořád koukala... a pak hodila naschvál míček ke mně a jelo to zase od začátku...
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1713 x
Oceněn: 5873 x

Příspěvekod Plyšáček » 22.4.2016 14:19:50

Milý Gudmane.
Mám na tebe mnoho zvídavých otázek. Odpovídej samozřejmě jen na ty, na které chceš, ale prosím zkus to trochu více dopodrobna...

1. Měl jsi v útlém věku nějakou zvláštní sexuální zkušenost s jiným dítětem nebo s dospělým?
2. Kdy sis poprvé uvědomil, že se ti líbí menší děvčata, než tvým vrstevníkům?
3. Jak to bylo s tou tvojí desetiletou holkou? Jak jste se dali dohromady, jaké jste spolu prováděli intimnosti, při jaké příležitosti vás tvoje máma přesně viděla?
4. Je dosti nepravděpodobné, že by máma chtěla ublížit či více škodit svému synovi. Jak to přesně bylo? Máš pocit, že tě po této události zcela zavrhla? Jak nese tvůj odchod? Jste v současnosti v kontaktu, nebo tě zcela zapudila?
5. Máš v současnosti nějakou známost?
6. Jsi v nějakém bližším kontaktu s dětmi?
7. Chtěl bys žít jednou s manželkou a založit rodinu?
8. Jaká děvčata tě přitahují nejvíce? Udáváš svůj preferenční interval 10-25, ale kde se nachází vrchol?
9. Jak probíhal celý tvůj vnitřní coming out (přiznání si pedofilie), skrze jaké zkušenosti a trapasy jsi dospěl k tomuto prozření?
10. Jak jsi se dozvěděl o Pedonii? Na chatu jsi odpovídal opravdu nevěrohodně. Dodnes mě to mrzí. Zkus to prosím vysvětlit co nejjasněji.
Gudman
Uživatel

Odpovědi na plyšové otázky

Příspěvekod Gudman » 23.4.2016 16:16:14

1. Ne.
2. Asi ve 14 ve škole se mi začala líbit jedna druhačka. A pak sem si uvědomil, že nejsem jako ostatní.
3. Seznámili jsme se ve škole, když si na ni jeden deváťák otvíral hubu. Tak přes ni dostal a ona mě začala mít ráda. Pozval sem ji na zmrzku a šli jsme za ruku. Máma zrovna v tu dobu s někým randila - samozřejmě jsem o tom nevěděl, a viděla mě, jak ji držím za ruku. Tak ke mě přišla a dala mi facku. A odvedla tu holku k ní domů (ta holka jí to řekla, kde bydlí) a řekla to její mámě a ta dál...
4. Ano, absolutně mě zavrhla. Můj odchod vzala v pohodě, ani to nenahlásila na policii. A na facebooku slavila. Snažil jsem se s ní spojit, ale nereaguje. A když zareagovala, tak mě poslala do křídle a nadávala mi, že se ji vůbec dovolím kontaktovat.
5. Nemám.
6. Ano. Můj kamarád pracuje ve školce a já ho chodím často navštěvovat.
7. Nechtěl. Maximálně, že bychom měli dceru.
8. Asi tak 12. Jak kdy.
9. Nechci odpovídat.
10. Můj dobrý kámoš mi o ní řekl a chvilku jsem se sem chodil koukat (nezaregistrovaný) a pak jsem dostal odvahu a zaregistroval jsem se tu.

Dík za přečtení. Další otázky pište. Váš Gudman. +dekuji+ :)
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1196 x
Oceněn: 1081 x

Příspěvekod Neptun » 23.4.2016 18:02:37

Někdo pronajal garsonku nedospělému chlapci? Šílenec.

Tam jsi bydlel sám? Vodil sis tam ženy?

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”