Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Maxovy životní postřehy

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Maxovy životní postřehy

Příspěvekod Max » 6.2.2016 17:41:28

TÉMATICKÉ VLÁKNO URČENÉ PRE MAXOVE OSOBNÉ PRÍBEHY AJ PRÍBEHY INÉ, PRE JEHO ÚVAHY A ZAMYSLENIA
Ak budete chcieť na čokoľvek v tomto vlákne reagovať, urobte tak prosím v téme Diskuse k Maxovým životním postřehům

Ne, není težké se rozhodnout, těžké je žít s následky

Víš, já budu pořád 12letým dítkem, ale ty budeš starší a starší. Nevím, jak si budu s tebou hrát a bavit tě, ale rád tě budu mít napořád. Teď to ještě nechápeš... Neboj, jednou to celé pochopíš a snad si na mě vzpomeneš, jak jsem tě já měl rád. A taky pochopíš, proč jsem dělal to, čemu ještě teď nerozumíš. Prozatím jen vnímáš, co se se mnou děje a jak se ty měníš. Jsi z toho všeho zmatená, ale neboj, to jednou taky pomine. Mám více let, víc životních zkušeností, ale na tom stejně nesejde. To, co prožiješ ty, já nikdy mít nebudu. Budeš žit můj sen, holčičko moje.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Úvaha nad pedofilom v spoločnosti

Příspěvekod Max » 20.2.2016 10:20:05

Úvaha nad pedofilom v spoločnosti


Aký zmysel ma vlastne pedofilný život tejto spoločnosti. Predstavte si človeka, ktorý nemá patričné vzdelanie pracovať s deťmi. Nemá ani možnosť byť s deťmi z iných dôvodov - napr. práca, ktorá mu berie čas byť s deťmi napr. ako dobrovoľník alebo vedúci na tábore.

Ako ma takýto človek existovať v spoločnosti, aký ma mať cieľ v živote? Ak by mal aspoň nejaký talent, ktorý by ho motivoval žít písaním rozprávok, kreslením atď... Tak by to šlo ešte nejak žiť. Ale ak tieto vlastnosti nemá, čo ho vlastne motivuje žiť.

Má na výber s niekoľkých možností - napr. spáchať samovraždu. Možno by týmto činom už nebol nebezpečný pre deti podľa spoločnosti, ale určite by ublížil ľuďom, ktorý ho mali radi.
Ak by nechal po sebe nejaký list, kde by vysvetlil príčiny toho činu, tak je otázka, ako by sa zachovala spoločnosť. Pravdepodobne by sa jednalo o reči typu "dobre spravil, aspoň neublíži deťom atď..."

Andy Olsen napísal niečo, čo je pre mňa a určite mnoho iných pedofilov zložité.

Nekriminálny (nie je abuser) pedofil žije ako rozdvojená osobnosť. Jednak v súkromí prechováva dépéčko a následné žije verejný život. No tu dochádza k rozkolu osobnosti.

Andy Olsen piše: "V očích toho dítěte vidíte nevinnost a bezmeznou důvěru vůči blízkému člověku. Nad tím se mám sexuálně uspokojovat? A pak jít za svou malou sestřeničkou, objímat ji, pusinkovat a tvrdit jí, že ji mám nejradši na světě?" Toto je spôsobene spoločnosťou, ktorá ho núti sa takto zamýšľať a mat z tohto následne depresie.

Je to objímanie a pusinkovanie len vlastnosť pedofílie, alebo je to spôsobené spontánnosťou a roztomilosťou toho dieťaťa, pre ktoré je toto upevňovanie si pocitu, že je milované? Dá sa považovať každý kontakt pedofila k dieťaťu za zneužitie - mať z toho príjemne pocity, že vás tá maličká má rada? Pedofil sa takto cíti byť naplnený blahobytom.

No ta pedofilná druhá osobnosť sa zase vžíva s abusorom v dépečku a predstavuje si tam seba. Toto je ten amorálny problém pedofila, z ktorého nemá ako zaujať postoj voči svojej orientácii. Kto je vlastne - milujúci človek alebo len človek, ktorý chce uspokojiť svoje potreby tak ako nepedofil, ktorý to môže spojiť s láskou, ktorú pedofil nikdy nezažije plnohodnotne.

A čo človek, ktorý zneužíval - aký postoj ma zaujať on ? Robil to z lásky? A ak aj áno, čo si ma o sebe myslieť? Zaslúži si trest? Ako to ma vysvetliť dieťaťu, ktoré zneužíval.

Raz k tomu určite dôjde a už dospelé dieťa bude chcieť vedieť, prečo mu to ten človek robil.
Stačí pár otázok "Prečo si ma nedokázal milovať aj bez zneužívania? Mal si ma skutočne rád, alebo ti išlo len o sex? Bola som jediná, alebo ich bolo viac?"

Ako budú deti reagovať v budúcnosti na zneužívanie vám povedať neviem - je iná doba, technika, internet, smartphony, sociálne siete atď. To, čo sa tam deje, je úplne niečo iné, ako sme vyrastali my a naše deti.

Rad by som ešte pripojil jednu antipedofilnú piesničku na túto tému:
Hyeny ft. Zverina - text Kali
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kali/hyeny-ft-zverina-162584
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Příběh Maxova známého

Příspěvekod Max » 24.2.2016 19:42:10

"Čo je sexuálnym šťastím pre pedofila, je nešťastie pre deti a spoločnosť, v ktorej žijú."

Jednoducho stačí málo, aby sa mladý pedofil dopustil zneužitia. Čo sa aj stalo. No detí bolo viac a on si mohol vyberať podľa nálady, s ktorou chce tráviť voľný čas. Jedna taká udalosť ho naštartovala. Stačilo na to málo - vidieť inú pornografiu - tu dospelácku. Chcel to zažiť tak, ako v tom videu. No nechápal, že dieťa nie je žena, a tak sa dopúšťal veľa chýb, než to pochopil. Ale o tom neskôr.

Jedného letného dňa mal na starosť nejaké deti od vedľa. A ten deň zmenil jeho život a životy veľa ďalších detí. Maličkej bolo teplo, tak tam behala nahá, čo ho zaujalo. Zavolal si ju k sebe a upravil si ju do vhodnej polohy tak, že mala nohy od seba. Maličká netušila, čo sa bude diať, len sa na tom smiala, že sa jej ten mladý pán takto neštandardne venuje. V byte mal nejaké sexuálne pomôcky a vzal si vibrátor. Podľa toho, čo videl v porne, to chcel vyskúšať.

Ale ešte pred tým sa začal dotýkať pohlavia maličkej. Lenže to nešlo tak ako vo videu a maličká sa začala brániť, že jej to nie je príjemné. Samozrejme že nemohlo byť, keď skúšal do nej dostať prsty. Jej sa to nepáčilo a chcela to ukončiť. No jeho to neodradilo, ale ešte ju presviedčal, že už len chvíľu a potom jej dá pokoj. Tak vzal vibrátor a priložil ho k pohlaviu maličkej, ktorá už nemala dobru náladu a chcela s tým skončiť. No on pokračoval...

Samozrejme orgazmus maličká dosiahla, ale proti svojej vôli. Týmto to ale nemalo skončiť. On od nej ešte požadoval, aby sa dotýkala jeho pohlavia. No k tomu už ale nedošlo. Maličká bola dosť rozrušená tým, čo sa práve udialo, a tak to aj skončilo. On si neuvedomil, že z tohto, čo urobil, môže mať problémy. No, čo bolo sexuálnym šťastím pre pedofila, bolo nešťastím pre ďalšie deti, keďže maličká o tom nikomu nepovedala. Jediné, čo sa zmenilo, bolo len, že už sa s ním nechcela hrať.

Pochádzala z nie práve ideálnej rodiny. Otec bol stále preč a chodil domov opitý. Matka stále pracovala a nemala čas na deti. Tým pádom hľadala susedov, kde by mohla svoje deti umiestniť. Maličká mala ešte ďalších súrodencov. Tento stav sa ale zmenil. Dve deti si vzala ich stará mama a dve deti ostali matke. Otec opustil rodinu. Staršia sestra maličkej mala to šťastie, že si ju vzala stará mama. Toľko šťastia ale nemala maličká, ktorá dosť trpela na neštandardnú výchovu, ktorá sa podpísala pod jej neúspech v dospelosti. Alkohol, omamné látky a nestálosť partnerov, čo mohlo aj nemuselo spôsobiť zneužitie v minulosti. Ako sa ale ukázalo neskôr, našla si partnera, s ktorým má niekoľko detí. No žijú chudobne.

Jej sestra začala chodiť do 1. triedy a on si vybral ju, maličká sa už s ním nechcela hrať. Pokračovanie nabudúce.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Příběh Maxova známého - 2. část

Příspěvekod Max » 28.2.2016 19:18:35

Pre čitateľov upozorňujem, že toto sa udialo pred mnohými rokmi a že sa jedná o príbeh jedného anonymného pedofila.

Jej sestra začala chodiť do 1. triedy a on si vybral ju, maličká sa už s ním nechcela hrať. Po prvej sexuálnej skúsenosti dostal odvahu v tom pokračovať. No jediné, čo sa naučil, bolo násilne si vynútiť sexuálne hry. Takýto človek sa stáva nebezpečný pre deti, nemá žiadne informácie o svojej orientácii. No napriek tomu sa dokáže zamilovať do nej. Mala 6 rokov, čierne vlásky a drobnú postavičku. Bola hravá, zvedavá a tiež sa do neho platonicky zaľúbila. To ešte netušila, čo bude nasledovať. Budú to 4 roky zložitého vzťahu. Jednak pedofil ju miluje, ale chce od nej nahotu a dotýkanie, hladenie, no ona odmieta.

Chodili spolu na výlety na hríby do lesa za mesto s rodičmi. Tam bolo plno miest, kde sa dalo zašiť, tak aby rodičia na neho nevideli. On už bol trochu starší a nechcel na seba priťahovať pozornosť, že sa zaujíma o malé dievčatká. Začal vymýšľať, ako ju odpútať od rodičov a ísť niekam mimo videnia. To sa mu aj podarilo s malou. Mimo dosahu ju začal provokovať, že jej nadvihoval sukienku, aby ju videl v nohavičkách. O nejaký čas neskôr nastala situácia, že cez víkend ju treba postrážiť. Do tejto doby ubehol nejaký čas a tie provokácie boli na ňu už dosť nepríjemné. Čo ju dostalo do takej situácie, že sa kúpala v tielku a v nohavičkách. Čo on netušil, a ani nič extra neplánoval, proste len otvoril dvere a išiel dnu. Blížil sa k dverám, bol vzrušený s toho, čo uvidí, konečne ho nikto neobmedzuje. Otvára dvere a je rozčarovaný, že ona nie je nahá. To ho nazlostí natoľko, že sa neovládne, trochu s ňou zápasí o ten kus textilu, čo na nej ostal. Po krátkom čase sa mu podarilo ju vyzliecť aj napriek veľkému protestu, kriku a vode všade po kúpeľni. Po týchto udalostiach už jej tak nezáležalo, čo to s ňou pedofil plánuje, je odovzdaná.

O nejaký čas, asi rok neskôr mala už 9 rokov. Tam sa začali odohrávať udalosti, ktoré nejde tu uverejniť. No jedna predsa len by šla popísať. Jej rodičia boli preč niekde na súkromnom výlete, tak ostali sami doma u nej. Dostal nápad, ako by sa mohli zahrať. Napr. že ju zviaže o radiátor a ona sa pokúsi vyslobodiť. No zámer bol iný. On vedel, v čom spočíva táto hra, ona nič netušila. Bola priviazaná, tak aby nemohla kopať, každú nohu o roh postele. A ruky nad hlavou o radiátor. Bola mierne vzrušená a on ju pomaly vyzliekal a ona sa snažila vyslobodiť v rámci hry. Ale to jej nebolo nič platné. Keď už mala stiahnuté tepláky, sa vzdala. Začal ju hladiť a sledoval, ako reaguje na podnety. Keď prechádzal rukou cez pohlavný orgán, tak to s ňou zatriaslo, tak to opakoval a ona začala krútiť telíčkom, nadvihovala ju a bola červená a len tak ležala po uvoľnení. Chcelo sa jej čúrať, tak ju rozviazal, aby sa nepočúrala do postele. Tu pedofil pochopil, že sa to dá aj inak, než násilím. Po tejto udalosti mu už hovorila „rob si so mnou, čo chceš“.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Příběh Maxova známého - 3. část

Příspěvekod Max » 8.3.2016 15:24:44

V tejto časti sa budú odohrávať podobné udalosti v tej dobe a následne o nejaký čas neskôr.

To, že pedofil bol zamilovaný do malej, ho nenaplňovalo natoľko po sexuálnej stránke, že hľadal na tieto aktivity ďalšie dievčatá. Čo ani nebol na sídlisku taký problém, každý poznal každého, hlavne deti. Bolo to prepojené cez ďalších súrodencov tých starších, ktorí mali sestry a bratov kamarátov a navštevovali rovnakú základnú školu, tú, do ktorej chodil minulosti pedofil. Takže nebol problém si udržiavať deti okolo seba aj vďaka technike, ktorú mal doma, napr. hifi veža zo 6timi reproduktormi, čo v tej dobe videl málokto, ďalej videorekordér, plochú farebnú televíziu. A iné lákavé moderné zariadenia, vrátane pornografických VHS kaziet z nemeckej produkcie.

Rodičia toho pedofila pracovali takmer neustále; otec bol profesionálny vojak v zahraničných misiách, takže on sa doma málokedy ukázal, ale aspoň nakupoval tú drahú techniku. Matka pracovala v inom meste v hospodských a hotelových službách. Takže pedofil doma ostával prakticky sám...
Takže, aby sme pochopili situáciu, aká bola v danom čase - pedofil mal neuveriteľné šťastie a podmienky na zneužívanie detí. Nik s dospelých ho tam neotravoval, až na niekoľko výnimiek, návštev rodín, čo bolo málokedy.


Holčiny mali na starosti menších súrodencov, hlavne v lete, alebo cez prázdniny. Takže trávili čas u pedofila, ktorý im robil program vo forme diskotéky, alebo púšťaním pornografie. Čo sa ale stalo pre tie holčičny akousi závislosťou, až tak, že vynechávali školu, trávili školný čas u pedofila sledovaním porna. Na základe ktorého potom nasledovali patričné aktivity s pedofilom v tej forme, ako ich videli.

Napr. 4 dievčatá v posteli a pedofil medzi nimi. Samozrejme sa toto odohrávalo aj inde, u holčiny doma, ktorá nahovorila ďalšiu kamarátku. Takto to fungovalo nejaký čas.

Takto to môže dopadnúť aj s vašimi deťmi, keď neviete, s kým a kde trávia voľný čas, alebo ak vynechávajú školu. Proste na deti to bude mat negatívny vplyv.


No po týchto skúsenostiach pedofila prišiel ďalší stupeň vývoja vo forme záznamu, keďže už bola k dispozícii digitálna technika v počiatkoch. Prešlo niečo málo rokov a pedofil nadobudol určité znalosti z forenznej techniky odhaľovania trestnej činnosti a vedel, ako minimalizovať odhalenie. Do toho sa internet rozvíjal veľkou rýchlosťou a už nebol problém sa niekam dostať a sťahovať alebo uploadovať materiál. Ešte medzi týmto obdobím, než prišiel internet na scénu, sa vo veľkom napaľovalo. A neboli to len hry, alebo filmy, patrila do toho aj detská pornografia v dobe, keď to ešte nebolo zakázané.

Takto sa obohatil aj pedofil pomocou slovenskej sociálnej siete na nete, ktorá bola v úplnom počiatku. Tam získaval kontakty a prepojenia na iných, ako je on. Nie každý mal taký dobrý prístup k dp a on toho využíval predajom cdčiek s dpčkom. No nevýhoda toho internetu a spoznávania iných pedofilov bolo v tom, že mal možnosť sa „pochváliť“ za cenu obdivu, alebo výmeny, proste vstúpila do toho motivácia.

Prebiehalo to nasledovne: Nahrávalo sa tak, že okná museli byt zahalené, aby neprepúšťali svetlo, ktoré sa následne mohlo odrážať od svetla z lampy, ktorá má unikátnu svetelnosť - ta sa následne analyzuje pre forenzné účely. To umožní, aby forenzná technika spresnila presný časový okamih, kedy bolo video nahrávané. Ďalšie podrobnosti vynechám.


Takto mi to vyrozprával známy, a mal som možnosť poznať a vidieť tie deti a materiál. Ďalšia časť by už bola dosť osobná s ohľadom na jeho rodinný stav, ktorý budem rešpektovať a nebudem popisovať udalosti, ktoré sa odohrávali v ďalšej etape života pedofila, ktorý mal to šťastie, ktoré bolo nešťastím pre deti.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Příběh Maxova známého - 4. část

Příspěvekod Max » 3.5.2016 23:11:41

Môžeš byť múdry, ale do budúcnosti aj tak nevidíš
Páchatelia, čo zneužívali deti v minulosti a produkovali nejaký materiál, ktorý sa dostal voľne do priestoru, tak si boli istí tým, že všetko majú pod úplnou kontrolou. No bohužiaľ, alebo bohu vďaka - nech si každý vyberie, majú smolu. V tej dobe totiž nemysleli na to, čo sa môže stať v budúcnosti.

Ani nemohli; v tej dobe málokto predpovedal technologický pokrok digitálnej oblasti. Nik netušil, ako sa internet rozvinie do takej podoby ako dnes. Takže ak si aj myslel, že je v bezpečí, že na všetko mal plán, mýlil sa. A i v súčasnosti by ho ani nenapadlo, že ho minulosť položí.

V tejto dobe je náročné produkovať materiál tak, aby ten človek nebol odhalený. Málokto si uvedomuje aj dnes, že nemá nad všetkým kontrolu. Musel by zabezpečiť, že sa jeho materiál nedostane do voľného priestoru, kde sa na to nebudú pozerať len peďáci, ale aj štátne orgány. Ten, komu ten materiál poslal, nepozná identitu producenta a on je aj majiteľ toho dieťaťa, tak je isté, že sa jeho identita jedného pekného dňa odhalí. A môže sa stať, že ten, komu to posielal, ho bude vydierať napr. Iná situácia je, že ten materiál unikne do priestoru a tam ho bude kriminálka technikou skúmať. No páchateľ myslel v tej dobe na to, ako vytvoriť takú scénu, aby nebol odhalený. Tak toto video o niekoľko rokov odhalí niečo iné a nebude to také náročné. A ja to ani teraz neprezradím.

Ak sa to stane takému páchateľovi, je zrejmé, že aj iným.

Taký páchateľ má dve možnosti. Prvá možnosť je, že spácha samovraždu, aby sa vyhol tomu, čo by nasledovalo. Druhá možnosť je, že sa nič nestane a všetko prejde bez odhalenia a život pôjde ďalej.

A teraz iná príhoda. Po rokoch môj známy stretol na jednej akcii ženu, ktorá žije v zahraničí. Tá žena bola v minulosti ako malé dievčatko jeho malá kamoška. Vôbec to nečakal, že ju ako dospelú stretne. Bol to pre nich dosť nepriečny pocit, nik nevedel, ako má reagovať a tvárili sa pred ostatnými, že sa nepoznajú. Odfotil ju na pamiatku, aby sa mi mohol s ňou pochváliť. Aj ako dospelá vyzerala celkom pekne, no ako dievčatko bola princezná, ktorá dokázala zamotať hlavu nejednému peďákovi.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Max u Plyšáčka

Příspěvekod Max » 20.8.2016 20:26:08

Tak važení priatelia, mal som tú česť navštíviť samotného kráľa Pedonie, Plyšáčka.
Tým, ktorí už mali tú česť byť v jeho spoločnosti, musím dať za pravdu, že je to skutočne tak, ako popisujú. Ja by som dodal len to, že je to skutočný odborník na detskú sexualitu.

Po príchode na stanicu som videl auto, v ktorom by sa rada zviezla nejedna holčička. Po divokej jazde sme sa dostali do reštaurácie, ktorá je na úplne inom leveli, ktorý som nezažil. A to aj z toho dôvodu, že ho tam každý uvíta ako veľaváženého hosťa. Keď sme sa usadili a zhodnotili, že by bolo lepšie byť vonku na terase, oslovil nás personál. No ale ten prístup, to vám poviem, bolo to niečo úžasné. Tam si vás vážia na takej úrovni, že nie je problém aj z mimo ponuky menu si požiadať o jedlo podľa svojich predstáv. Ja som si nevedel vybrať z tej ponuky, tak mi kuchár pripravil špecialitu a bolo to vynikajúce. Fakt musím pochváliť, klobúk dolu pred takým prístupom.

Potom som uvidel samotné kráľovské pedoupě. Nemôžem to presne popísať, ale máš to tam Plyšáčku nádherne zariadené ako skutočný znalec detskej lásky. Bolo to vidieť úplne na každom detaile.

Potom mi Plyšáček predstavil prvú dámu (Ona božia), ktorá je skutočne úžasná. Ja som proste nechcel veriť, že je skutočná, alebo sa mi sníva. Proste ti v dobrom závidím. :) Čo ale neznamená, že ostatné, ktoré mi tiež ukázal, boli menej pekné. Všetky holčičky boli dokonalé v závislosti od veku a rôznych typov preferencií. Proste bolo sa na čo pozerať a každý by si tam tú svoju princeznú našiel.

A teraz kúsok o tom, že na základe videí, ktoré som za celú kariéru videl, musím usúdiť, že nič krajšie som ešte nevidel. Neberte ma doslovne, že tu porovnávam nejaké pohádky alebo tak niečo. Proste sa jedná o takú čistotu vzťahu, že by to nenahradilo absolútne nič. Tí, čo to videli, mi dajú určite za pravdu. Z toho by nejeden dostal úpal a mal čo robiť, aby sa udržal.

Na druhý deň sme si dali prechádzku po meste asi tak na hodinku. Počas príjemnej oddychovej nálady sme stretli roztomilú holku, ktorá sa tam promenádovala v krásnom prostredí, ktoré som si zapamiatkoval (odfotil).
Trochu sme diskutovali a tiež som musel uznať, že to, čo sa píše o tom, že dieťa nemôže plnohodnotne prežívať lásku, je hlúposť. Deti sa dokážu zamilovať rovnako, alebo ešte intenzívnejšie než dospelí už v predpubertálnom veku. Toto by bolo dobré preskúmať, ako vlastne dieťa miluje. Ako si ten vzťah vysvetľuje a ako dlho tento stav môže pretrvávať a akou intenzitou. Viac nechcem o tom písať alebo špekulovať. Určite sa o tom ešte budu viesť diskusie.

Takže za mňa to bol pekný výlet a spoznanie výnimočného človeka, ktorý mi otvoril oči ohľadom detskej lásky, a toto poznanie mi dalo dosť skúseností do života. A za to fakt ďakujem.

Ak budete chcieť na čokoľvek v tomto vlákne reagovať, urobte tak prosím v téme Diskuse k Maxovým životním postřehům

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů