ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1713 x
Oceněn: 5874 x

O ukončení členství Forsta Jana

Příspěvekod Plyšáček » 8.2.2016 22:25:07

Forst Jan u nás skončil nečekaně rychle:

Ukončení členství uživatele Forst Jan
Livrey
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 25
Děkoval: 218 x
Oceněn: 55 x

Příspěvekod Livrey » 15.2.2016 13:13:48

Velmi velmi opožděně zdravím všechny i na fóru.
Přišla jsem sem přes Čepek, kde plánuju být i nadále poloaktivní, jak je mým drahým zvykem. Více mi totiž vyhovuje chat, nežli fórum. Původně jsem měla za to, že sem nebudu vůbec psát, ale po naléhání jistého pedokrále jsem svůj názor změnila s tím, že pár řádek mě nezabije.
Je mi 22 let. Jsem dívka, což by každému mohlo být jasno již dle rodu, který používám, když o sobě mluvím.
To, že bych mohla být pedofilní, jsem zjistila až po několikati týdnech na Čepeku. (Proč jsem šla na Čepek je příběh delší, komplikovanější a nechce se mi v tom pitvat ve zdejší říši.)
Přestože jsem vždy měla ráda děti, díky jejich jinakosti oproti uzavřeným dospělým, nikdy předtím jsem si neuvědomila, že by mě mohly přitahovat sexuálně i dívky o tolik mladší než já. Vycházela jsem z toho, že 11-14 jsou už zkrátka skoro dospělé a tak není moc divu, že se heterákům (a mně) líbí.
Nutno podotknout, že jsem se v "předčepečské" době příliš s mladšími holčičkami nesetkávala, spíš jsem se na ně jen mile usmívala v autobuse, ale to se nedá brát za náznak orientace, vždyť jsou prostě krásné a je přirozené se usmívat na něco co je krásné... Nemohla jsem se tedy dostat do nebezpečných a vyzývajících situací, ani si řádně uvědomit, jak nízká pro mě může být věková hranice přitažlivosti.
Možná mě tedy Čepek zkazil, možná mi otevřel oči. Myslím, že druhá možnost je pravděpodobnější, přeci jen známe své lidi... :D
Jsem velmi ráda za tento web, kde pokračují ostatní gl ve své umělecké tvorbě zpravidla započaté již na Čepeku či jinde :)
Miminko
Uživatel
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 56 x
Oceněn: 50 x

Příspěvekod Miminko » 17.2.2016 12:30:03

JSEM ZDE, PROTOŽE JSEM, JAKÝ JSEM

Vše začalo v mých 8 letech, co si pamatuji... To se mi začaly prvně moc líbit věci pro miminka - od dudlíku po plenky, lahvičky a overálky a kočárky a postýlky... prostě vše, co je spojené s miminkama. Bydleli jsme v paneláku, takže jsme měli i kočárkárnu, kde bylo spoustu kočárků, a já jsem tam šíleně moc rád chodil koukat se, sahat a sedat si do některých kočárků - do kterých to šlo...

Uplynulo pár let a v deseti jsem se musel stěhovat do jedné vesnice, takže moje radost byla prostě v tahu a já smutnil hodně, ale nedal jsem to na sobě znát. No nezbývalo nic jiného, než ve městě koukat do výloh s kočárky nebo na maminky, co vozily kočárky. To mi stačilo jen pár roků. Pak jsem jedny Vánoce dostal svůj první počitač - sice byl pomalý, ale měl jsem pc... Byl jsem šťastný jak blecha... A i internet měl... Tak jsem koukal na obrázky kočárků, postýlek a všeho doma.

Léta utíkala a bylo mně dvacet let. To už moje záliba ve věcech pro miminka byla hodně velká a začal jsem po pokoji nechávat střípky náznaků, aby mamka zjistila, co mám moc rád a co v duši stále jsem. No tak to bylo další dva roky. A pak jeden den za mnou přišla moje mamka a říká: "Nechceš mi něco říct?" A já: "Né, mami, nechci." Ale mamka na mě: "Neboj se, já už to stejně vím." Tak jsem mamce řekl, že miluji moc věci pro miminka, že bych chtěl mít postýlku, overálky a plenky. To se stalo dva měsíce před mými narozeninami. Řekl jsem mamce, co chci k narozkám. Pak přišel ten den a já to nedostal. No, v tu chvilku jsem byl docela zklamán, a už jsem ani nečekal, že ji dostanu.

Ale uplynulo dva a půl měsíce a najednou telefon: "Ukliď si pokojík." Tak jsem si ho uklidil, ale nevěděl jsem, proč. Jak jsem měl uklizeno, tak mi pak mamka řekla, že odpoledne dostanu překvápko. Netušil jsem, co to bude. V tu chvilku se čas vlekl jak slimák. Ale nakonec to uteklo a já zůstal stát jak socha a koukal jsem, jak mi v pokojíčku vyrostla moje úžasná postýlka. No nemohl jsem tomu uvěřít a skočil jsem hned mamce kolem krku a delší dobu sem ji nepustil a stále jsem děkoval. "Děkuji maminko za tak užasnou postýlku!" A od té doby jsem štastnej jak blecha.
Tori
Uživatel
... ve věku od: 5
... až do věku: 15
Děkoval: 85 x
Oceněn: 35 x

Příspěvekod Tori » 3.3.2016 18:01:32

Ahoj. Protože jsem zvědavý, co se děje i tady. Tak snad to tady bude fajn. :)
Daniel
Uživatel
... ve věku od: 4
Děkoval: 132 x
Oceněn: 137 x

Příspěvekod Daniel » 5.3.2016 23:45:00

Jmenuji se Daniel a většina z vás mě určitě zná z ČEPEKu. Do Říše Pedonia přicházím na Plyšáčkovo osobní pozvání. Zatím nemám v plánu se tady zabydlovat, ale zajímá mě, co se zde děje. Uvidím, nakolik se v budoucnu zapojím do dění.
Andílek
Nováček
Pohlaví: žena
Povolání: Kuchařka
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 18
... až do věku: 35
Děkoval: 1 x
Oceněn: 2 x

Příspěvekod Andílek » 6.3.2016 18:52:41

Přivedl mě sem kamarád a hlavně i zvědavost. Nejsem na takovéhle stránce poprvé. :D
"A jsem normální, akorát stydlivá."
Plenkař
Nováček
Povolání: technické poradenství
... až do věku: 13
Oceněn: 11 x

Příspěvekod Plenkař » 16.3.2016 16:17:34

Byla to náhoda, když jsem narazil na ČEPEK a zkusil pokecat na chatu.
Zeptal jsem se, zda nemá někdo společnou zálibu, a jeden z členů PEDONIA mě sem navedl a zaregistroval.
Nejsem nejmladší, ale mám rád plenky, a z toho důvodu se mi líbí i děti s plenkama.
Jsem ženatý, žena o mé zálibě ví, ale nikdy jsem se nemohl naplno projevit, i když mi hodně tolerovala a dá se i říci, že mě v tom jistým způsobem i podporuje.
Veškeré zážitky spojené s dětmi, plenkama a jejich i společné užívání, zůstávalo vždy jen v našem soukromí, nebo v rámci rodiny.
Dnes už jsem na to většinou sám, proto jsem se pokoušel najít někoho podobného jako jsem já.
Ynijed
Uživatel
... až do věku: 20
Děkoval: 32 x
Oceněn: 23 x

Příspěvekod Ynijed » 10.4.2016 20:12:30

Zdrávas :D
Ynijed je polopeďák a znáte ho z Čepeku. Účastnil se druhého Prague Pride a na následujícím se hodlá promenádovat s transparentem. Ynijed neví, jestli je pedofil nebo nepedofil (proto "polopeďák"), hlavní je, že se musí šířit osvěta. Rád o tom s kamarády mluví a semtam po dvou třech pivech osloví náhodného cizince v hospodě a poučí ho o pedofilii (což samozřejmě, ehm, taky způsobuje kyselé obličeje, zmařená přátelství a trapná nedorozumění ve všemožných kruzích... ale pro pravdu se umírá!). Sám Ynijed sexuální vůči dětem není... spíš erotický, důvěrný. Rád se podívá. Podívá. Jen podívá. Nedívá se, ale podívá se. Na holčičku v tramvaji se podívá. Třeba dvakrát a třikrát, ale nedívá se, jen se podívá! Když se holčička usměje, usměje se taky. Když holčička blbne a dělá ksichty, dělá Ynijed taky ksichty. Ynijed by holčičky samozřejmě mazlil i pomazlil, ale nemá jak. Nedělá to ovšem pro sebe, on totiž chce, aby se hlavně děti bavily a cítily dobře.
Gudman
Uživatel
... ve věku od: 10
... až do věku: 25
Děkoval: 2 x
Oceněn: 8 x

Příspěvekod Gudman » 19.4.2016 22:07:16

Ahoj. Jsem tu nový. Zaregistroval jsem se, protože mě začalo štvát, jak mi každý začal říkat "pedofile". Tak jsem se rozhodl, že se na ně vykašlu a budu s ostatníma mého druhu.
Gudman :) :cry:
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Děkoval: 2283 x
Oceněn: 2149 x

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 20.4.2016 10:22:35

Gudman píše:...Zaregistroval jsem se, protože mě začalo štvát, jak mi každý začal říkat "pedofile". Tak jsem se rozhodl, že se na ně vykašlu a budu s ostatníma mého druhu...

Milý Gudmane!
Já to mám tak, že mé vztahy k holčičkám jsou, řekněme, vřelé... Ostatně pokud si najdeš čas a pokud tě neotravuje číst cizí memoáry, můžeš se o tom přesvědčit v tématu Asceho výběr střípků životních. Přesto mne nikdo nikdy neoslovil "pedofile", tak jak to píšeš ty o sobě. Přijde mi to proto docela zvláštní. Tvoje představení se by si zasloužilo mnohem podrobněji rozepsat. Uvítal bych rozsáhlejší zpověď v subfóru Životní příběhy. Něco mi napovídá, že tvůj příběh by mohl být zajímavý pro více čtenářů...
Astrál
Nováček
... až do věku: 14
Děkoval: 1 x
Oceněn: 4 x

Příspěvekod Astrál » 13.6.2016 23:49:29

Ahoj, odhodlal jsem se k zaregistrování sem k nám na Pedonii, protože už mě nebavilo věčné zatajování mé pedofilie ve mně samotném. I když to píšu anonymně, tak teď vím, že nejsem sám a že se můžu tady s čímkoliv svěřit, poradit... V budoucnu chci o tom říct mamce. Myslím si, že to pochopí a přijme to. :)
Líbí se mi holčičky a když se s nějakou seznámím/potkám, tak mi je hned dobře, jsem rád, že si s ní můžu povídat, hrát si s ní, ochraňovat ji.
To je tak asi zatím vše. Je toho víc, co chci napsat, ale to budu psát dál ve fóru ve formě životního příběhu apod.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 14.6.2016 0:09:44

Astrál píše:Ahoj, odhodlal jsem se k zaregistrování sem k nám na Pedonii, protože už mě nebavilo věčné zatajování mé pedofilie ve mně samotném...

Milý Astrále!

Jsme samozřejmě rádi, že jsi se rozhodl stát členem naší komunity. Z tvých slov plyne, že v blízkém budoucnu i členem aktivním, což by potěšilo dvojnásob, protože, jak už to na fórech bývá obecně, obsah tvoří jen menšina členské základny.

Co se týká svěřování se se svojí pedofilní orientací, nemáme zde na Pedonii jednotný názor. Já kupříkladu doporučuji, aby se s tím každý jedinec vypořádal sám v sobě a nezatěžoval těmito svými problémy blízké, zatímco naopak náš "šéf" Plyšáček zastává názor, že blízcí, zejména pak rodiče, by takovou věc o svém synovi vědět měli. A tak stejně nakonec bude na tvém rozhodnutí, jak se zařídíš... Inu, jak praví přísloví: "Každý strůjcem štěstí svého."

Přeji ti, abys zde nalezl spřízněné a chápající duše, a vůbec, aby se ti zde líbilo nejméně tak, jako se mně líbí tvoje avatarka - tedy velice.

Asce
Jahonzik
Uživatel
... ve věku od: 1
Děkoval: 4 x
Oceněn: 9 x

Příspěvekod Jahonzik » 9.7.2016 13:41:48

Čůrání a kakání
Moc se mi líbí holčičky, které se učí čůrat a kakat mimo plínky. Dospělí často musejí pobízet (zaber, zatlač, čííí). Někdy to jde těžko a kakání může i trošinku bolet. Mnohé holčičky se však i tak poctivě snaží a jejich úsilí je korunováno úspěchem a pochvalou. Mě láká to vidět (v rámci legality).
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 9.7.2016 13:53:37

Jahonzik píše:Moc se mi líbí holčičky, které se učí čůrat a kakat mimo plínky... Mě láká to vidět (v rámci legality).

Tak nemálo z nás, kteří jsme v naší komunitě, něco takového vidělo, zažilo či muselo řešit. Jsme tu otcové, vychovatelé, učitelé, někdo chodí po parku a občas vidí, někdo dokonce číhá s dalekohledem. Jsme prostě různí. Většinu z nás takové věci nepřitahují, ale i tak si zde jistě najdeš spřízněné duše. Mně se například líbí dívat se na čůrání starších dívek, zejména, když si z lásky ke mně jsou ochotné načůrat do vlastní postýlky...

Přeji si, aby se ti s námi líbilo, a zejména, abys nejen konzumoval ostatními vytvořený obsah fóra, ale abys sám psal příspěvky, které obohatí celou naši pestrou komunitu.

Kancléř Asce
Mack
Moderátor
... až do věku: 7
Děkoval: 939 x
Oceněn: 873 x

Příspěvekod Mack » 10.7.2016 8:12:25

Jahonzik píše:Čůrání a kakání

Ahoj, som rád, že prišiel niekto s podobnou úchylkou ako mám ja. Tiež mám slabosť pre cikanie a kakanie holčičiek. Rád sa pozriem, keď vykonávajú potrebu. Najviac ma vzrušuje, keď sa pokakajú. Páčia sa mi tiež holčičky v plienkach.
Prajem ti, aby si sa tu cítil dobre, verím, že budeš prínosom pre našu komunitu.

Mack
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... až do věku: 45
Děkoval: 490 x
Oceněn: 912 x

Příspěvekod Leonid » 10.7.2016 10:58:45

Jahonzik píše:Moc se mi líbí holčičky, které se učí čůrat a kakat....

No, to je nosné téma. Rád tě tu vidím a vítám tě. Taky se mi to moc líbí a rád se podívám. A nejraději mám, když nestíhají, kříží nožičky, tlačí si rukama na klín i na zadeček... a třeba to i nestihnou. :) Co se týče plínek, spíš se mi líbí ty, které už jsou na to trochu velké (4-5 let) nebo ještě větší, které mají plínky v rámci nějaké hry.
Mateřídouška
Nováček
... až do věku: 12
Děkoval: 3 x
Oceněn: 6 x

Příspěvekod Mateřídouška » 18.7.2016 20:25:24

Na to, že se mi líbí mladší holky, jsem přišel až v pozdějším věku. Nejdřív jsem vyhledával hodně štíhlé ženy, poté i drobné, až jsem se pomalu dostal až ke stadiu, že jsem koukal po holkách čím dál mladších.... Nicméně nejsem čistý pedofil. Jsem heterák a někdy mám pocit, ze zřejmě trpím poruchou sexuální preference, ale k Chocholouškovi s tím nepůjdu... :) Mám v tom totiž zcela jasno - zůstávám pouze u svých představ, protože ty stále ještě nikdo nemůže kontrolovat, zakazovat, ani dokonce danit... +pozdrav+
Klokan
Nováček
... až do věku: 4
Oceněn: 6 x

Příspěvekod Klokan » 8.8.2016 17:41:47

Na to, že jsem na holčičky, jsem přišel v 16 letech. Dříve jsem byl klasika na holky, ale pak mě přitahovaly mladší a ještě mladší. Nevím proč. V naší rodině jsem asi jediný tohoto zaměření. Nikoho dalšího neznám - nebo to tají jako já. Jinak je mi už 35 let a tady se cítím fajn.
Flashoun
Uživatel
... až do věku: 11
Děkoval: 41 x
Oceněn: 44 x

Příspěvekod Flashoun » 17.8.2016 10:20:02

Zdravím všechny obyvatele tohoto fóra, vlastně říše. Abych pravdu řekl, celkem se divím, že jsem se dokopal sem něco napsat (datum registrace hovoří za vše). Vlastně se divím, proč mi to trvalo tak dlouho, neboť písemný projev, na rozdíl od toho mluveného, mi problémy nedělá.
Ale pojďme k věci. Proč jsem přišel? Já sám nevím. Možná proto, že na konci července to byl přesně rok, co jsem si na 100% přiznal, že jsem pedofil. Nebo možná jsem k tomu měl úplně jiný důvod? To se asi nikdy pořádně nedozvím.
Ovšem vím, jak jsem se sem dostal... To jsem tak jednou hledal na internetu něco o pedofilii a narazil jsem na Kaszovu stránku (jistě ji někdo bude znát). Z ní jsem se dostal na ČEPEK, a až poté jsem se nějak záhadně dostal sem, na Pedonii... Teď, když se nad tím tak zamyslím, zjišťuji, že vlastně ani pořádně nevím, jak já se sem dostal... +nevim+

A teď by to asi chtělo nějaké pořádné představení.
Ještě jednou zdravím, já jsem nějaký Flashoun (jen tak mimochodem, původ této přezdívky je také na seznamu věcí, které nevím :D ), je mi 16 let; místo pobytu: Nejmenované město - jeden z hlavních železničních uzlů, okres Zlín, kraj Zlínský. Teď ti více znalí mého kraje nejspíše tuší, možná dokonce i vědí, jméno onoho města ;) . A tohle by možná mohlo jako takové představení i stačit, ne?

... A ještě něco, nevím proč, ale přijde mi, že jsem stejnou avatarku už někde viděl (možná na ČEPEKu), ale snad je to jen pocit, nerad bych od někoho kopíroval.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 17.8.2016 11:12:49

Milý Flashoune!

Děkuji ti za představení se a vstupní pozdrav.

Nyní několik mých poznámek:

• U tvého bydliště by stačilo uvést kraj Zlínský - my administrátoři víme tvé město přesně a ostatním by kraj pro nějaké to případné "zaškatulkování" jistě postačoval.
  • Zakladatelé tohoto fóra, mezi které mám tu čest se řadit, jakož i mnoho dalších uživatelů, jsme tak říkajíc Čepekem odkojeni. Ovšem po nějakém čase jsme se nedokázali smířit s tím, kam tento původně skvělý projekt směřuje. Když jsme toto směřování nedokázali přes veškerou snahu ovlivnit, a na Čepeku se již cítili velmi nekomfortně, ba dokonce když jsme zvážili, že tento projekt nám již není schopen poskytnout to, co bychom od něj potřebovali, rozhodli jsme se založit web vlastní. Neradi jen nadáváme a kritizujeme jiné. I po zvážení jistých nevýhod, zejména toho, že ať chceme nebo ne, jde o jisté tříštění sil pedofilní komunity, jsme tedy založili Pedonii.
  • Pochopitelně víme, že se po Pedonii již nějaký čas potuluješ, ale tím spíše by nás zajímalo, jak se ti s námi líbí. Jestli bys mohl něco ocenit, naopak jestli ti něco výslovně vadí, jak jsou pro tebe přínosné odborné texty…
  • Bylo by skvělé, kdyby ses zapojil a přispíval na fórum. Například velmi ceněné jsou životní příběhy, dobře bývá hodnocena také osobní tvorba a kromě dalších „titulů“ si též považujeme diskuzi k tématům jiných členů Pedonie.
Flashoune, přeji ti, ať zde nalezneš možnost seberealizace, jakož i zábavu a poučení a pochopitelně plno chápajících soukmenovců.

Asce
Kancléř Pedonie

Zpět na “PODNĚTY”