Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

V období 23.5.2018 (středa) až 25.5.2018 (pátek) nebude z provozních důvodů chat spuštěn.

Diskuse k Životu a dílu Leonida Jumpera

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Leonid
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 528 x
Oceněn: 1088 x

Příspěvekod Leonid » 10.8.2016 9:09:58

DISKUSNÍ TÉMATICKÉ VLÁKNO URČENÉ PRO KOMENTÁŘE, POSTŘEHY A VOLNOU DISKUSI K TÉMATU

Život a dílo Leonida Jumpera

Prosím vždy uvádějte citaci a odkaz na komentovaný příspěvek.

Obrázek
Max
VIP člen
Líbí se mi: dívky (GL)
... až do věku: 12
Děkoval: 2642 x
Oceněn: 548 x

Příspěvekod Max » 10.8.2016 15:57:29

Reakce na díl: Víkend s Leonkou - Den třetí

Leonid píše:Byl to moc krásný víkend. Moje city k Leonce nejsou, mám pocit, ani tak chlípně pedofilní, jako spíš tatínkovské. Mám větší požitek z toho, když je šťastná při procházce v zoo, než když se na posteli při převlékání nakrucuje nahatá a vystrkuje pipinku.

To je presne to, čo by som chcel aj ja. Netúžim po nejakom tom zneužívaní a pod., ale po prirodzenom vzťahu. Chodiť na výlety, spoznávať s holčičkou okolie, venovať sa jej, starať sa - a to úplne stačí. Nahota je v rámci výchovy bežná vec, nie je treba špekulovať, ako ju manipulovať zámerne do takých nevhodných hier. Najlepšia odmena je napr. pri kúpaní, keď ma holčička objala. Bola mokrá, ale nevadilo to, proste takto dala najavo, že je vďačná za to, že sa o ňu starám. A toto mi chýba.

Leo, ty si to pochopil, čo je zmysel pedofílie. Je to prirodzená láska, lepšie sa to už ani nedá definovať.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2807 x
Oceněn: 2665 x

Příspěvekod Asce » 10.8.2016 17:03:27

Reakce na díl: Víkend s Leonkou - Den třetí

Leonid píše:…Moje city k Leonce nejsou, mám pocit, ani tak chlípně pedofilní, jako spíš tatínkovské. Mám větší požitek z toho, když je šťastná při procházce v zoo, než když se na posteli při převlékání nakrucuje nahatá a vystrkuje pipinku. Možná je to proto, že žádné dítě nemáme, i když bychom moc chtěli. A moje žena mi řekla, že bych byl skvělý táta, jak mě tak sledovala…
Celou tu dobu šla po mně a skoro bych řekl, že se nabízela – kdo ví, jestli v jejím životě není nějaké temné tajemství. To, co zvládne jeden, nemusí zvládnout někdo jiný. Já si ale pedosvatozář zasloužím!

Pokud správně čtu tvá slova, tak já chlípnost a pedofilii nejspíš chápu přeci jen trochu jinak:

• Pedofilie je přitažlivost osoby dospělé k osobě dětského věku, přičemž tato má i erotický rozměr. Pro mne jakožto pedofila je přirozené zamilovat se do dívenky a pokud cítím, že opětuje moji lásku, tak se k ní chovat jako k partnerce. Považuji to za přirozené. Právě proto spadám do „škatulky“ s názvem pedofil. Ignorovat tuto lásku dívenky by mi přišlo necitlivé a proti přirozenosti. Tedy jak vidno, moje myšlení je přesně opačné, než myšlení tzv. „normálového“ muže. Hovořím o přirozenosti. Rovina společenských zákonů je odlišná. V této jde o trestný čin, neboť část lidského pokolení, tzv. západní civilizace, si více méně chaoticky stanovila jistá omezení. Pokud mne dívenka miluje, ale já její lásku neopětuji, necítím nic, za co bych se měl chválit – jediné, co cítím, je to, že jsem neporušil světský zákon a tudíž se nemusím obávat odpovídajícího světského trestu. Současně cítím smutek, protože je díky tomu na světě méně lásky, než by bývalo jinak mohlo být.
  • Chlípnost je erotika bez (opětované) lásky. Jestliže okukuji holčičku při převlékání, či dokonce řídím záměrně situaci tak, abych její pipinku viděl co nejvíce a nejdokonaleji, jde o chlípnost – v tomto případě pedofilní chlípnost. Ale za úplně stejně chlípné považuji třeba zrovna své schůzky s Táňou, které je více než 20 let. Děláme různé prasečinky, ale klidně se i něžně hladíme, šimráme, apod. Jenže byť se máme rádi, přesto nejde o lásku, ale spíše o uspokojování sexuálního pudu, byť vylepšené příjemnými něžnostmi. Jde o chlípnost, tentokrát „normálového“ typu.
Z toho, co jsem právě napsal, je zřejmé, že pokud existuje nějaké Leončino tajemství, vůbec není dle mého uvažování nutné automaticky jej považovat za temné. Láska, pokud je opětovaná, prostě nemůže být temná. Byť to společnost považuje za trestuhodné. Ale my nejsme normální členové společnosti. My jsme pedofilové. Tím pochopitelně naprosto nijak nikoho k ničemu nevybízím. Ani náhodou. Zákony je třeba respektovat. Ale respektovat zákony není totéž, co být s nimi duševně v harmonii. Toto je bohužel náš úděl…

Ovšem zpět k Leonce. Napsal jsem, že Leončino tajemství, pokud existuje, nemusí být temné. Já si ale především myslím, že žádné takové tajemství není. Leonka se chová dle své přirozenosti a stejně jako ona se chová velmi mnoho dívenek jejího věku. Pochopitelně pouze k tomu, komu důvěřují a koho mají rády. Nic, co by bylo ke znepokojení.

Podle mne nemáš žádnou pedosvatozář. Prostě se chováš zodpovědně a v souladu se zákony naší vlasti. Nenecháš se unášet vášněmi. Zasloužíš si obdiv, jak i v nelehké situaci, která svádí k porušení zákona, toto dokážeš ustát. Nebo ještě jinak – nemáš pedosvatozář, protože jsi popsal, jak jsi o víkendu dělal Leonce otce. Role otce dívenky je nádherná. Ale nemá, a v žádném případě nesmí mít, erotický průsečík s pedofilií. Máš tedy „taťkosvatozář“.
Leonid
VIP člen

Re: Diskuse k Životu a dílu Leonida Jumpera

Příspěvekod Leonid » 12.8.2016 17:25:19

Máte pravdu, pánové. Díky za komentáře. Navíc mi Leonka řekla, že jsem její nejlepší táta... +++:
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1377 x
Oceněn: 1456 x

Příspěvekod Neptun » 8.9.2016 8:28:59

Reakce na díl: Leonka v ohrožení

Při popisovaném průběhu onemocnění bych se obával, že jde o klíšťovou encefalitidu. Ale poté, co bych zjistil, že má něco podobného i Leončina matka, bych byl klidnější (sic!), neboť to právě ukazovalo na mezi lidmi přenosnou virózu chřipkového typu, která je běžná a celkem dobře léčitelná. Nicméně vyžadující akutní péči.

Protože Katka se Stáňou jsou u nás často, někdy dlouho a její rodiče někdy nedostupní, máme dávno kopie kartiček pojištění a od rodičů podepsané prohlášení, že smíme, já a manželka, rozhodovat o závažnějších lékařských úkonech. Máme to prostě podepsané, podpis nikterak úředně ověřený, ale zatím jsme to nepotřebovali, takže nevím, zda by to někdo nezpochybňoval. Ke stažení třeba zde.
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1377 x
Oceněn: 1456 x

Příspěvekod Neptun » 13.9.2016 8:02:56

Reakce na příspěvek Leonka v ohrožení - jak to dopadlo.

Leonid píše:Kdo ví, jak se to bude vyvíjet, když její devítiletá sestra se už toulá i potmě...
Tak hlavně Asce razí volnější způsob výchovy. Že se často o děti staráme a strachujeme příliš. Ony víc volnosti a vlastní zodpovědnosti snesou. Ale tato poslední věta je trochu zneklidňující a trochu lákavá. Asi tě někteří soukmenovci začnou uhánět o adresu té rodiny. Já ji nežádám. O:)
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7536 x

Příspěvekod Plyšáček » 13.9.2016 8:40:53

Neptun píše:
Leonid píše:Kdo ví, jak se to bude vyvíjet, když její devítiletá sestra se už toulá i potmě...
Ale tato poslední věta je trochu zneklidňující a trochu lákavá.

Milý podnikavý Neptune.
Sestra Leonky je výborně vyškolena. Osobně jsem ji učil, jak se bránit sexuálnímu ataku. To bys viděl, jak dokáže zařvat "Ne" a odmrštit "ruku šátralku".
S Leonkou by to bylo asi jednodušší. Leonid si ji zatím nepřipoutal pevně k sobě, ta holka je jako divá po jakémkoliv muži.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
Děkoval: 2807 x
Oceněn: 2665 x

Příspěvekod Asce » 13.9.2016 9:13:22

Neptun píše:
Kdo ví, jak se to bude vyvíjet, když její devítiletá sestra se už toulá i potmě...
Tak hlavně Asce razí volnější způsob výchovy. Že se často o děti staráme a strachujeme příliš. Ony víc volnosti a vlastní zodpovědnosti snesou. Ale tato poslední věta je trochu zneklidňující a trochu lákavá. Asi tě někteří soukmenovci začnou uhánět o adresu té rodiny. Já ji nežádám. O:)

K Asceho volnější výchově:
Ano, docela nepříjemně mne zarazilo, že by Leonid kvůli takové prkotině chtěl volat sociálku. Zapochyboval jsem, jestli by Leonku nakonec ze samé lásky nespoutal do nějaké temné kobky, kde by ji pak vskutku žádné negativní vnější vlivy nemohly, ale opravdu nemohly, ohrozit... Příteli Leonide, trochu nadhledu... Ostatně - s rodiči Leonky musíš co nejlépe vycházet. Jsem hluboce přesvědčený, že nějaké násilné "převzetí", byť podáno ve smyslu "lépe bych se o ni staral", vůbec nepřichází do úvahy. Prostě bys o ni přišel. Jediná šance je dohoda a spolupráce s rodiči...

K dívence v potemnělé krajině:
Zde záleží na konkrétní situaci. V mnoha případech na tom není vůbec nic divného - například ve věkově přiměřené partě dětí, které jako rodič zhruba znám. Je třeba ale posuzovat. A hledat, stanovit a vyžadovat míru. Tedy ne kdykoliv a ne tak, že vůbec netuším, ani přibližně, kde se dítě nachází. Blbne s Pepou, Frantou, Mařenkou... u Nováků na zahradě, kam jsem ji sám pustil? Proč bych to měl řešit? Ovšem pokud přijdu z práce, dítě nikde, vůbec nemám potuchy kde je, s kým, navíc je mi to jedno... Jo, to bych se pak asi měl zamýšlet, protože je o čem...

Samozřejmě také nehodlám, stejně jako Neptun, zjišťovat, kde se ona dívenka v pozdně večerních až nočních hodinách nalézá... No, ale mezi námi, Leonide, mně bys to snad říci mohl, ne...Takže kde to je? Prosím přesně...
:D
Leonid
VIP člen

Příspěvekod Leonid » 13.9.2016 16:55:28

Možná vypadám, že jsem hyperprotektivní, ale pokud srovnám Acseho rejdiště a Plyšáčkovo okolí s protředím, kde vyrůstá Leonka a její sestra, pak vězte, že to není vůbec nóbl čtvrť. Je tu příliš mnoho ubytoven, příliš mnoho městských bytů pro potížisty, kolonii pro neplatiče nevyjímaje. K tomu připočtěme ještě hustý automobilový provoz a spoustu cyklistů po lobotomii, kteří se řítí po svažitých cestách v pevné víře, že přece dokážou zastavit na půl metru...
Dejan
Uživatel
Povolání: školstvo
... ve věku od: 9
Děkoval: 241 x
Oceněn: 183 x

Příspěvekod Dejan » 14.9.2016 9:49:02

Leonid píše:...s protředím, kde vyrůstá Leonka a její sestra, pak vězte, že to není vůbec nóbl čtvrť.

Nuž, niekedy opatrnosť je proste opatrnosť, netreba za ňou hľadať nejakú vzťahovú patológiu, ako napr. hyperprotektivitu...

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”