Tři kazuistiky zneužité Moniky

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7015 x

Tři kazuistiky zneužité Moniky

Příspěvekod Plyšáček » 25.8.2016 10:27:08

Díky přátelství s Leonidem jsem se setkal s maminkou Leonky. Jedná se o velice zajímavou a kamarádskou ženu, která byla ochotna vyprávět mi o svém nesmírně strastiplném a bolestivém mládí. Takovýchto žen je poslední dobou více, nicméně paní Monika zažila tři různé způsoby zneužití, z čehož ten první je opravdu dosti raritní. Pro poučení a obohacení našich odborných znalostí zde popíši se souhlasem zneužité její vlastní příběh - tři kazuistiky z jejího mládí. Dokázal jsem se vyptávat na opravdu citlivé otázky, nic jsem snad neopomenul. Zpětně je mi paní Monika nesmírně vděčná, že se mohla někomu svěřit, s někým to probrat. Byl jsem úplně první člověk, kterému to vše řekla.

Když bylo Monice něco kolem 4 let, musela trávit několik měsíců na ozdravném pobytu v lázních. Místní sestry byly přísné, odtažité, děti se jich poměrně bály. Malá Monička ležela na velkém pokoji společně asi s osmi dalšími holčičkami. Jednoho dne si při společném hraní všimla starší dívky kolem 16 let, jak se dosti intenzivně mazlí s nějakou 10letou holkou. Zvláštní, že ji to tak upoutalo a že si na to dodnes pamatuje.
Starší dívky bydlely v jiném křídle ozdravovny, přesto tato pubescentka našla cestu nočním objektem až k pokoji malých holčiček. Začala Moničku pravidelně navštěvovat. Když ostatní spinkaly, vlezla jí do postýlky, šeptala, ať je potichu, stáhla jí pyžámko, roztáhla stehna a začala ji prsty masturbovat. Monička byla v takovém šoku, že se nezmohla na jakýkoliv odpor a jen trpně držela. Absolutně nechápala, co se děje, proč to ta velká holka dělá. Necítila při tom žádné příjemné pocity, žádné vzrušení, natož vyvrcholení. Z dnešního pohledu dobu trvání jednoho zneužití odhaduje na 40 minut. Tehdy jí to připadalo jako věčnost. Vzrušení nebo zrychlený dech u pachatelky si nepamatuje.
Při pravidelném ukládání ke spánku se malá Monička vzpírala a dělala sestrám děsnou scénu. Tušila, že jak nastane noc, zneuživatelka přijde. Bála se o tom promluvit se sestrami. Bála se, že by jí ještě vynadaly. Navíc jí to přišlo, jako by to podporovaly - což tak samozřejmě nebylo. Zkrátka jen neměly dobrý dozor.
Tato noční setkání se opakovala asi tak 8krát. Ne každou noc, ne pravidelně. Dodnes na to paní Monika s odporem vzpomíná, ve snech se jí vybavují záblesky z této hrůzné zkušenosti. Já mám podezření, že zneuživatelka byla pedofilně orientována.

Druhý příběh se odehrává v Moniččiných 10 letech. U nich v bytovce bydlel fotograf. Kolem sebe sdružoval mnoho děvčat. Jednou vzal Moniku do temné komory, že jí ukáže, jak se vyvolávají fotky. Vzhledově ji nikterak nepřitahoval, byl jí spíše odpudivý. Při výkladu si ji vzal na klín, zády k sobě. Po chvíli jí stáhl kalhotky zpod šatů a začal ji masturbovat. Ani zde, po šesti letech, se Monika nezmohla na jakýkoliv odpor nebo protest.
V komoře s nimi byla přítomna ještě jedna mladší holčička kolem 5 let. Fotograf ji oslovil, ať se podívá, jak je Monička hodná a šikovná. Po skončení ji postavil vedle sebe, ona si natáhla kalhotky. Nic jí nevysvětloval, ale bylo jí zcela jasné, že toto nesmí nikde říci.
Druhého dne k němu přišla s kamarádkami na návštěvu. Beze strachu. Jakoby nic. Od fotografa dostala bonbón z velké dózy. Prý, protože byla šikovná. Těch bonbónů rozdával, dle slov paní Moniky, mnoho a různým dívkám. Je jen otázkou, kolik a jakými způsoby jich zneužil. Na konci příběhu mi paní Monika sdělila jen tak mezi řečí jeho přesné jméno i adresu. A teď co s tím dědkem, že?

Třetí příběh je o jejím nevlastním otci. Často se kolem dospívající Moniky promenádoval nahý, někdy s erekcí. Různě ji okukoval a sám se předváděl. Monika uvedla jako příklad situaci, kdy proti sobě seděli na posteli a hráli karty. Její otčím seděl v turecké sedu, na sobě volné trenýrky tak, aby mu bylo vidět do rozkroku. Zvědav sledoval Moniku, zda se mu tam dívá a jak na to reaguje. Nebylo jí to příjemné. Otčím si k ní více nikdy nedovolil.
Jednou se Monika zcela náhodně dostala k jeho zásuvce. Tam měl jedinou fotografii. Moniku, ležící nahou na posteli. Přitom ona si nepamatuje na to, že by ji kdy takto fotil. Byla to tvorba zřejmě "souseda" fotografa z druhého příběhu. Není vyloučeno, že ji ti dva pochybní pánové opili a zneužili na pořízení dp.

V adolescenci se Monika dostala hned do několika nebezpečných situací, kdy se jen zásahem prozřetelnosti nestala obětí brutálního znásilnění. Svými třemi příběhy potvrzuje tvrzení, že oběti SZ k sobě přitahují další a další podobné zkušenosti. Jakoby tak byly na úrovni hlubinné psychiky nastaveny a na nevědomé úrovni přitahovaly potenciální abusory.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2649 x
Oceněn: 2496 x

Re: Tři kazuistiky zneužité Moniky

Příspěvekod Asce » 25.8.2016 12:16:00

Všechny tři Moniččiny příběhy mají jedno společné - absenci lásky. Abusor přišel (či si dívku k sobě vmanévroval) a prostě a jednoduše si vzal, co chtěl. Tedy víceméně až na otčíma, který zřejmě jen chtěl, ale netroufl si - tipuji. Nic víc v tom nebylo. Toto není ta pravá pedofilie, i když zřejmě asi každý ty pachatele za pedofily označí. Přesně tyto akty považuji za sexuální zneužívání. Dívka byla degradována na pouhou loutku. Nedostala žádný cit. Jedině v případě, že by Monika radostně příslušné aktivity přijímala - pro velké potěšení z nich, nejlépe však s přídechem lásky, měl bych pak pro dotyčné abusory jisté pochopení. Raději ale zdůrazním, že "jisté Asceho pochopení" není totéž, co zákon ČR. Ten by byl nesmlouvavý ve všech případech.

Ony příběhy se především vůbec neměly odehrát. Když už se tak ale stalo, pak je nejsmutnější to, že abusoři svými spíše menšími skutky způsobili naopak spíše větší trauma. Jejich chování bylo sobecké, bezohledné, zkrátka trestuhodné. Vezmu-li to podle svého naturelu, tak když už, tak jen proto, že to jaksi tak nějak samo vyplyne coby vrchol VZTAHU s dotyčnou dívenkou. Tedy blbne se, mnoho radostných společných aktivit, mazlení a… Přijde mi, že například to, co prováděla Táňa (10 let) se Šárkou (5 let), je mnohem závažnější (popsáno v příbězích Tři dny s Táňou nebo Rande s Táňou). Jenže Táňa se Šárce velmi věnovala, byť tedy ne zrovna podle společenských konvencí... Dnes, a vlastně nikdy, s těmito příhodami obě sestry neměly žádné psychické problémy. Spíše naopak, smějí se, jak v dětství byly "prdlé", tomu, co dělaly za blbosti…

Nezbývá mi, než paní Moniku politovat a doufat, že tím, že se z toho všeho Plyšáčkovi vypovídala, to její psychika definitivně zpracovala a odložila kamsi do pomyslného sklepa zapomnění.
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 502 x
Oceněn: 976 x

Re: Tři kazuistiky zneužité Moniky

Příspěvekod Leonid » 25.8.2016 16:35:36

Je mi z toho svědectví moc smutno. Moniku znám asi dvacet let. V té tobě to byla velice krásná dvacítka - drobounká, s vlnitými vlasy a velice milým úsměvem. Vypadala, bez přehánění, na patnáct. Viděl jsem i nějaké fotky z jejího dětství - krásnější holčičku byste pohledali. A ona žila v prostředí bez kousku pohody a lásky. Myslím, že byla nechtěné dítě a její matka byla omezená a agresivní panovačná slepice. Monika byla vždycky doslova magnet na průšvihy. Má za sebou několik nepovedených vztahů, několik potratů, jedno až dvě znásilnění. I její současný manžel ji bije a nestará se příliš o děti. Vzdor tomu si Monika zachovala velkou vřelost ke svým přátelům - je to ten typ lidí, kterým můžete zavolat i o půlnoci a vyslechnou vás, případně se snaží pomoci. Co na tom, že ta pomoc nemusí, při Moniččině talentu na průšvihy, dopadnout dobře...:) Ale je to moc fajn ženská.
To, že se Plyšáčkovi svěřila, jí moc pomohlo - jak mi řekla.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”