Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Píseň pro manželku

Prostor pro vlastní výtvory členů a jejich umělecká díla. Fotografie, výtvarná díla, literární tvorba - básně, povídky, pohádky ap., písně atd.
U literárních děl pozor na písemnou dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Daniel
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.3.2016 22:55:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 10
Děkoval: 274 x
Oceněn: 202 x
Kontaktovat uživatele:

Píseň pro manželku

Příspěvekod Daniel » 1.11.2016 23:06:27

V době, kdy dcera už chodila na základní školu, jsem ji jednou doprovázel na jednu akci do mateřské školky. Protože to mělo trvat necelou hodinu, mohl jsem ve školce počkat na konec a pak si dceru rovnou odvést. Většinu toho času jsem strávil u stolečku, kde seděla pětiletá holčička. Jmenovala se Nikolka, vlásky měla po stranách zapletené do malých copánků a byla prostě nádherná. Kreslila obrázek a u toho stíhala si se mnou povídat a být neskutečně milá. Když jsem odcházel, zněl mi v uších její sladký hlásek a v mysli jsem viděl obraz krásné rozkvétající květiny.

Setkání s touho holčičkou u mě vyvolalo silnou emocionální reakci a probudilo ve mě sexuální touhu. Už dříve jsem se naučil, že z dlouhodobého hlediska je neúčinné snažit se svoje emoce potlačovat. Je potřeba na ně reagovat a dát jim vhodným způsobem průchod. Jak ale reagovat v tomto případě?

Jakožto "správný" pedofil dle TV Nova a dalších bulvárních médií bych si asi nejspíš měl na tu holčičku počkat někde za rohem a zatáhnout ji do křoví. Jakožto "správný uvědomělý" pedofil bych si asi nejspíš měl odběhnout na záchod a tam si "jenom" představovat, jak na ni čekám za rohem a táhnu ji do křoví. Já se rozhodl reagovat napsáním písničky. A protože mě v tu chvíli napadlo, že už je to docela dlouho, co jsem napsal poslední píseň svojí manželce, a že od té doby jsem stihl napsat deset písní pro dceru a dalších deset pro její kamarádky, rozhodl jsem se využít tohoto okamžiku a napsat píseň pro ni.

Takový už je úděl pedofila, že inspirace a motivace přicházejí do jeho života především skrze děti. Nebýt té malé pětileté holčičky, píseň by nevznikla. Ale nebýt mojí manželky, neměl bych komu ji psát a komu ji zpívat. Svoji manželku mám rád. A vděčím jí za ty nejkrásnější věci, které v životě mám.

A protože jsem viděl v mysli obraz rozkvétající květiny a protože je to píseň pro moji milovanou ženu, je to píseň o růži. A protože je to píseň o růži, možná poznáte, že jsem se při psaní textu nechal ovlivnit knihou "Malý princ".

Krása růže

1. Díky za tu spoustu šťastných let,
přináším ti z lásky růže květ.
Láska může krásu růže mít,
bolestivá jako trny umí také být.

Ref: Vidím krásu, co Pán Bůh stvořil,
duši svou, co do nás vložil,
jsi květinou, jedinou v srdci mém,
růží, co druhým podobá se,
však nerovná se jiná tvojí kráse,
jsi květinou, jedinou v srdci mém.

2. Člověk by rád vše viděl a znal,
zná jen to, co k sobě připoutal.
Jak často se v kráse mýlíme,
oči slepé jsou, jen srdcem správně vidíme.

3. Krása růží časem uvadá,
každý kvítek jednou opadá.
Čím vím tě znám, jsi mi vzácnější,
vrásky na tvém čele dělají tě krásnější.


Notový zápis: krasa_ruze.pdf
Melodie ke stažení: krasa_ruze.mid
Uživatelský avatar
Daniel
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.3.2016 22:55:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 10
Děkoval: 274 x
Oceněn: 202 x
Kontaktovat uživatele:

Podobenství o plachetnici na moři

Příspěvekod Daniel » 2.11.2016 0:20:20

Rozhodl jsem se k předchozímu vyprávění připojit podobenství, které jsem vyprávěl jeho veličenstvu Plyšáčkovi I. ;) při našem osobním setkání a které se mu zalíbilo. Tak doufám, že se bude líbit i vám. Otázka pro posluchače zní: Probudila se vaše sexuální touha a žene vás někam, kam nechcete?

Zkuste si na chvíli představit plachetnici na otevřeném moři, kterou vítr unáší špatným směrem. Co v takovou chvíli může udělat její kapitán?

1. Může rezignovat. Může si říct, že dnes prostě vítr vane tímto směrem, ostatní tam plují také, tak proč by on měl dělat něco jiného.

Bez komentáře.

2. Může se všemi dostupnými prostředky pokoušet zastavit vítr.

Komentář: Potlačování sexuální touhy z dlouhodobého hlediska k ničemu pozitivnímu nevede.

3. Může nahnat mužstvo k veslům a nechat je pádlovat proti větru.

Komentář: Účinné, ale velmi vysilující, a proto vhodné pouze pro mimořádné situace. Pokud se (obrazně řečeno) přižene nečekaně silný vítr a moje plachetnice se řítí na skaliska, pokud jsem v silném pokušení zneužít dítě, pak je na místě se svojí sexuální touze vší silou vzepřít. Pokud ale budu se svojí sexualitou zápasit neustále den co den, a to i v běžných životních situacích, pak se snadno může stát, že pokud nastane nějaká opravdu vážná situace, nebudu už mít na další boj sílu a prostě selžu.

4. Může nastavit větru plachty a nechat se jím unášet.

Komentář: Celé kouzlo spočívá v tom, že plachetnice nemusí plout vždy jen ve směru větru. Pokud se plachty správně nastaví, tak i boční vítr může plachetnici pohánět vpřed. A při troše úsilí může plachetnice dokonce plout i proti větru.

Před několika lety jsem ke svému velkému překvapení zjistil, že jsou v mém životě věci, které se sexualitou zdánlivě vůbec nesouvisejí, ale přesto mi přinášejí sexuální uspokojení. Jednou z nich je psaní písniček. A to především písniček pro děti. Pokud zažívám silné sexuální napětí nebo frustraci, tak při psaní písničky a přemýšlení nad ní tato frustrace a napětí mizí. Není to jediná věc, která mi takto pomáhá, ale je jedna z nejvýznamnějších. A jak jsem se následně dozvěděl, tak sexuologové mají pro něco takového dokonce odborný termín: sublimace.

Abych nebyl špatně pochopen, tak dodávám, že pokud bych se do psaní písně pustil s cílem zbavit se sexuálního napětí, tak si nepomůžu. To se jen znovu pokouším (obrazně řečeno) zastavit vítr. Pokud ale s vděčností přijmu svou sexualitu, pokud s vděčností přijmu sexuální touhu, pokud s vděčností přijmu fakt, že mě moje sexuální touha žene kupředu, a pokud jediné, co udělám, je to, že nastavím větru ty správné plachty a nechám se unášet směrem, který určím já sám, tak to kupodivu funguje.

Ostatně, proč by kapitán plachetnice neměl být vděčný za vítr? Něco takového přeci nedává smysl. Vždyť plachetnice je navržena a stavěna tak, aby byla poháněna větrem. A bez něj se stává jen bezmocnou kocábkou unášenou mořskými proudy.

Podobně i člověk je nastaven tak, aby sexuální touha byla významnou hnací a motivační silou jeho života. A podobně jako u plachetnice i u člověka je důležité, aby (obrazně řečeno) kapitán rozuměl svojí lodi, uměl ji ovládat a měl jasno v tom, kam chce plout. Sexualita totiž dokáže být velmi dobrý sluha. Ale také velmi špatný pán.

Zpět na “OSOBNÍ TVORBA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů