Diskuse k Asceho Střípkům

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Leonid
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 490 x
Oceněn: 912 x

Příspěvekod Leonid » 22.10.2016 15:42:38

Milý Asce,
přečetl jsem v životě hodně knih, ale Střípky jsou jedna z nejlepších, které jsem v životě četl. Hezky napsaná, ale hlavně nesmírně silný příběh, dojímající čtenáře k slzám. Díky za každý díl. Všechny sexuální romány, co vyšly tiskem, jsou proti tomu hnůj.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2286 x
Oceněn: 2149 x

Re: Diskuse k Asceho Střípkům

Příspěvekod Asce » 22.10.2016 17:02:33

Leonid píše:Milý Asce,
...ale hlavně nesmírně silný příběh, dojímající čtenáře k slzám...

Díky, Leonide, za pochvalu. Moc mě to těší. Už proto, že, jak opakovaně říkám, psát Střípky je nesmírně obtížné. Jednak jako každé psaní, které by mělo mít hlavu a patu, ale zde i proto, že se mi ty, v mnoha případech polozapomenuté, události mého života znovu vybavují. A někdy to opravdu bolí. Píšeš "dojímající k slzám". Věř, že já se v životě těm slzám často neubránil. Jenže pak jsem musel znovu zvednout svůj pomyslný meč a bojovat dál. Přiznávám, byly i chvíle, kdy jsem si říkal, zda to má vůbec ještě cenu... Nu, ale nakonec, po mnoha zakopnutích, prohrách i pochybách, jsem dospěl do bodu, kdy jsem si uvědomil, že já musím být ta skála, o kterou se ostatní (moje děti) opřou...

Je to zvláštní. Jsem již téměř u cíle své cesty. A k cílové pásce se blížím jako vítěz. Své děti jsem vychoval ve slušné a pracovité lidi, o které se potenciální zaměstnavatelé doslova přetahují a podbízejí se jim. Právě nyní vylétli z rodného hnízda. Celá léta jsem se modlil k tomuto okamžiku. Ale namísto, abych se radoval z toho, co jsem dokázal, je mi nyní strašně smutno...
Medvídek
Uživatel
Povolání: Zatím se učím
... ve věku od: 2
... až do věku: 11
Děkoval: 230 x
Oceněn: 215 x

Příspěvekod Medvídek » 6.11.2016 19:54:09

Milý Asce.
Všechny tvoje Střípky jsou tak neskutečně krásně napsané... Musím říct, že při jejich čtení se občas prostě slzám nemůžu ubránit. Ve svém věku si nedokážu představit, jak obtížné je něco takového psát. Moc ti děkuji za každý tvůj příspěvek. Určitě je to i velice poučné pro všechny ostatní.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 6.11.2016 21:37:00

Medvídek píše:Milý Asce.
Všechny tvoje Střípky jsou tak neskutečně krásně napsané... Musím říct, že při jejich čtení se občas prostě slzám nemůžu ubránit. Ve svém věku si nedokážu představit, jak obtížné je něco takového psát. Moc ti děkuji za každý tvůj příspěvek. Určitě je to i velice poučné pro všechny ostatní.

Milý Medvídku!

Opravdu nevím, jak ti za tvoji reakci poděkovat. Ani nevíš, co vše jsi tím způsobil. Aktuálně jsem se přilogoval na fórum, abych nakopíroval a odeslal předpřipravenou zprávu pro mé kolegy z nejužšího vedení Pedonie, ve které píši, že zde s okamžitou platností končím. Včera mne totiž potkalo v práci něco velmi velmi špatného a současně nesouhlasím s některými věcmi, které se na Pedonii odehrávají - a obojí dohromady prostě psychicky nezvládám... Ale po přilogování koukám, že mám nějaké upozornění - nu ano, bylo to ono tvoje ocenění mojí práce... A to ve mně vyvolalo pocit, že třeba jednám unáhleně...

Děkuji.
Medvídek
Uživatel

Příspěvekod Medvídek » 6.11.2016 23:09:46

Milý Asce!
Upřímně mě to dost překvapilo.
Asce, určitě by to bylo unáhlené. Já netuším, co se ti mohlo přihodit, a vůbec si nedokážu představit, jak se asi cítíš, ale prosím tě, zkus to nějak zvládnout. Dovolím si tvrdit, že máš z nás nejvíc zkušeností. Někde ve svých Střípcích jsi psal něco ve smyslu (teď to nemůžu najít), že po několika klopýtnutích a pádech jsi zase vstal a bojoval dál a že ty musíš být ta skála, o kterou se ostatní můžou opřít. Myslím, že ne jeden člověk v tobě vidí vzor. Moc ti fandím. Prosím, zkus to nějak zvládnout, neodcházej.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 7.11.2016 1:14:15

Medvídek píše:Milý Asce!
...Dovolím si tvrdit, že máš z nás nejvíc zkušeností. Někde ve svých Střípcích jsi psal něco ve smyslu (teď to nemůžu najít), že po několika klopýtnutích a pádech jsi zase vstal a bojoval dál a že ty musíš být ta skála, o kterou se ostatní můžou opřít. Myslím, že ne jeden člověk v tobě vidí vzor. Moc ti fandím. Prosím, zkus to nějak zvládnout, neodcházej.

Milý Medvídku!
Nevím, jestli mám nejvíce zkušeností, ostatně nejsem tu sám... Ovšem tato tvoje věta, jakož i to, že si pamatuješ můj text (dokonce ani ne ze Střípků, ale jen z prosté diskuze), mne nesmírně těší. Tak vlastně nevím, kdo je tady ta skála, o kterou se jeden může opřít...

No jo, stokrát si člověk může připomínat, co už kdy zvládl... ale ono se všechno v životě počítá - a sčítá. I únava. A já jsem už nesmírně unavený...

Moc a moc jsi mne potěšil a povzbudil. Děkuji.
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... až do věku: 45
Děkoval: 490 x
Oceněn: 912 x

Příspěvekod Leonid » 7.11.2016 2:02:06

Jak zde Asce mluví o svých dětech...
Mohu prohlásit, že jsem měl tu čest je toto léto poznat osobně. Jsou to velice sympatičtí, inteligentní a dobře vychovaní mladí lidé. Asce může být na svůj výkon v roli otce skutečně hrdý. Chtěl bych jednou být tak dobrým otcem, jako je on.
Gabriel Svoboda
Uživatel
... až do věku: 12
Děkoval: 410 x
Oceněn: 192 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 7.11.2016 11:20:23

Asce, nekonči! :) Chápu, že pracovní starosti ti můžou přerůstat přes hlavu, klidně si dej od fóra pauzu, ale konec je snad příliš. A neshody s vedením webu taky nejsou nic nepřekonatelného. Na pedowebech se odjakživa všichni hádají s vedením, ale ty určitě máš dostatek životního nadhledu, aby ses přes to dokázal přenést. Všem bys nám tady chyběl. Z tvých Střípků se já, zelenáč bez životních zkušeností, dozvídám, jací lidé bývají, a že věci, které mi připadají neuvěřitelné, se vlastně můžou stávat celkem běžně. Také v našich diskusích, kde moje názory jsou jako od asexuální zbabělé slečinky, by tvůj opačný pohled určitě neměl chybět.
Max
VIP člen
... až do věku: 12
Děkoval: 2031 x
Oceněn: 430 x

Příspěvekod Max » 7.11.2016 15:34:49

Asce.
Chýbal by si nám tu. Tvoj život je učebnicou pre nás všetkých. Takéto celoživotné skúsenosti tu nemá nik. Tvoje články všeličo vypovedajú o zmenách v tvojom živote a prinášajú nám taký pohľad na svet, o ktorý by sme zostali ochudobnení. Neodchádzaj od nás, my ťa potrebujeme. Taktiež je lepšie aj pre teba, keď máš ľudí s podobným zmýšľaním pri sebe, ako byť na všetko sám.

Ako už písal Gabi, skús to prehodnotiť a ak potrebuješ prestávku, kľudne si ju daj, ale neodchádzaj.

Ja som naznačil, s čím mám tiež problém, a s tým, čo som uverejnil posledne. Vieš, na koho to bolo namierené...
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 7.11.2016 15:37:32

Gabriel Svoboda píše:...neshody s vedením webu taky nejsou nic nepřekonatelného. Na pedowebech se odjakživa všichni hádají s vedením.
No jo, ale já jsem také to nejužší vedení...
Gabriel Svoboda píše:Všem bys nám tady chyběl.
Tak tohle mě nesmírně potěšilo. Ty víš, že i když s tebou někdy nemůžu souhlasit, hlavně pokud se mi zdá, že bys svými nápady někoho omezoval (viz téma o společném sprchování), tak že si tě velmi vážím. Považuji tě za takovou klidnou jistotu, za slušného člověka... Takže děkuji.
Gabriel Svoboda píše:Z tvých Střípků se já, zelenáč bez životních zkušeností, dozvídám, jací lidé bývají, a že věci, které mi připadají neuvěřitelné, se vlastně můžou stávat celkem běžně.
Jsem rád, že Střípky hodnotíš příznivě, byť s některým mým chováním hluboce nesouhlasíš. Cena za prožití Střípků byla vysoká - sám nevím, co bych si přál zopakovat, kdyby taková možnost byla. Když čtu populární díla astrofyziků a fyziků elementárních částic, vždy se podivuji, jak v našem vesmíru to nejmenší souvisí s tím největším. Ale vlastně můj život je podobný - největší radosti, které jsem kdy prožil, se současně pojí s nejsmutnějšími chvílemi mého žití...
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 7.11.2016 15:46:28

Max píše:Asce.
Chýbal by si nám tu. Tvoj život je učebnicou pre nás všetkých. Takéto celoživotné skúsenosti tu nemá nik. Tvoje články všeličo vypovedajú o zmenách v tvojom živote a prinášajú nám taký pohľad na svet, o ktorý by sme zostali ochudobnení. Neodchádzaj od nás, my ťa potrebujeme. Taktiež je lepšie aj pre teba, keď máš ľudí s podobným zmýšľaním pri sebe, ako byť na všetko sám.

Milý Maxi!
Chtělo by se mi napsat: "I ty Brute?" Ale já nejsem Caesar a ty mne nechceš propíchnout, ale povzbudit. Je to milé. Od šlechtice Pedonie a od soukmenovce, kterého jsem za přítele považoval již na jiném pedowebu, taková slova dvojnásob potěší. Opravdu děkuji.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 7.11.2016 16:23:47

Přátelé, moc vám děkuji za podporu, kterou mi vyjadřujete zde na fóru, v soukromých zprávách i na mém e-mailu. Nesmírně si toho vážím.

Co se vlastně stalo:
  1. Samozřejmě, že se s Plyšáčkem o způsob vedení Pedonie hádáme. Ale to je přirozené. Všichni chceme to nejlepší. Velmi mne mrzí, když jsem převálcován, ale ani to není nic mimořádného, takto to chodí i jinde. Rozhodné slovo musí mít jen jeden, jinak by byl chaos. Takže deptá mne to, ale nejsem nějaká třasořitka...
  2. Všechna děcka mi téměř naráz vylétla z rodného hnízda. To je opravdu drtivé. Byl jsem zvyklý být obklopen těmi švitořivými a milujícími osůbkami, které mne sice zaměstnávaly až nad hlavu, ale tvořily můj svět. A teď najednou jsem sám. Vždycky jsem se modlil, aby nastal ten okamžik, kdy budu moci říci: "Dal jsem vám vše, čeho jsem byl schopen, jsou z vás slušní lidé a jsem rád, že nyní už můžete vyletět z rodného hnízda jako zcela samostatní dospělí lidé!" Tak ano, tak nějak bych to mohl říci, ale v reálu jsme to nepojali takto pateticky, pochopitelně. A vlastně oficiální rozlučka proběhne až na Štědrý den, na který jsem mimochodem pozval i svou bývalou ženu... No jo no, ale je to zkrátka na psychiku náročné...
  3. A teď to smrtící. Musím použít příměr. Představte si, že dodáváte podstatnou část práce na jistou slovutnou organizaci. Když podepisujete dlouhodobý kontrakt, všimnete si, že je zde bod, který říká něco takovéhoto: "Pokud přistanou Marťani, zaplatíte smluvní pokutu milion korun." Ohradíte se, co je to za nesmysl, jak asi tak svou prací můžete ovlivnit, zda někdo někde přistane, natož Marťani. Odpovědí je vám asi toto: "My všichni víme, že je to nesmysl. Ale náš generální ředitel již před léty tuto smlouvu sám sestavil a my ji musíme každému obchodnímu partnerovi dát přesně v této podobě, jinak by ji pan generální neschválil. Na druhou stranu - vy věříte na Marťany? Přeci v reálu nic takového nemůže nastat..." Takže vy celá léta pro tu firmu tvrdě pracujete, dostáváte sice nepříliš dobře zaplaceno, zato ale pravidelně, a vše je, jak má být. Ovšem když jsem tuto sobotu pozdě v noci zvedl oči od práce, vidím, jak po obloze pluje létající talíř... Přátelé, tohle prostě už nerozdýchám. Pracoval jsem, nic jsem nezanedbal, ale smlouva hovoří jasně... Samozřejmě jde o příměr, skutečnou podstatu problému zde totiž nemohu ventilovat, jistě to chápete...

Až kombinace všech těchto tří věcí dohromady Asceho srazila k zemi... Samozřejmě stále, byť vkleče, ještě bojuji a bojovat budu do poslední chvíle... Ale obávám se, že není šance. No, vlastně to spíš vím. Zatím zkouším získat co nejvíce času a oprostit se od těch deptajících aktivit, u kterých to jde...
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5874 x

Příspěvekod Plyšáček » 7.11.2016 20:54:32

Velice rád bych na tomto místě srdečně +++: poděkoval všem, kdo se rozhodli podpořit a povzbudit našeho kancléře Asceho. Jsem nesmírně potěšen a až dojat, jak krásné vztahy v naší komunitě máme. Přesně takto má fungovat společnost vyspělých bytostí. Psychicky podpořit, sdílet pocity, vyjádřit uznání a tím potvrdit skutečné přátelství. Jsem rád, že to zde máme jinak než v mnohých jiných komunitách.

+pratele+

Asce, my dva jsme v častém kontaktu, jsi jeden z mých úplně nejbližších přátel. Mnoho jsme si psali soukromě...
Zde chci napsat, že si nesmírně vážím Tvé vytrvalé a náročné práce pro nás, jak píši často v proslovech, a přeji Ti, abys všechny komplikace zvládl a některé jednotlivosti zkusil vidět i z jiné perspektivy. Máš moje přátelství i podporu.

+souhlas+ Plyšáček
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 9.11.2016 10:27:10

Asceho boj

Obrázek

Mám za sebou dlouhou cestu ...nevzdávám se... jsem bojovník srdcem i duší ...a zůstanu jím ...padám a vstávám ...denně se připravuji na souboj a na to, že dnešní den může být poslední…

Info:
Podle okamžitých okolností 2 až 6 špičkových programátorů maká hluboko, hluboko do noci. Každý z nás má svůj „majstrštyk“, a tak dáváme dohromady to nejlepší, co v nás je. Ale jsme už nesmírně unaveni, a tak dnes mají kolegové pauzu a já trochu volněji. Proto píši těchto pár řádků. Už nyní naše ad hoc parta dokázala nemožné. Ale k zázraku to má ještě nesmírně daleko. Zázraky se totiž moc často nedějí – ostatně jinak by jimi nebyly… Co vlastně děláme – píšeme program, který překlene technologická omezení, která znemožňují splnit závazné zadání zákazníka (mocného zákazníka s týmem právních poradců). Den předání díla, které nemáme a nejspíš mít nebudeme, se blíží. Ale pořád vymýšlíme, tvoříme, zkoušíme, zkrátka makáme…

Poznámka:
Marťané a létající talíř jsou samozřejmě příměrem. Kdosi mi vyčetl, že si asi vymýšlím, když píši, že jsem spatřil UFO. Pochopitelně nic takového jsem nikdy neviděl. Jde jen o alegorii - nastínění situace, která je ohrožující, avšak v reálu nemůže nastat, přičemž, přestože nemůže nastat, tak nastala a je v podstatě neřešitelná.

Přátelé, ještě jednou vám všem děkuji za projevy přízně. Velmi mi to pomáhá.
Medvídek
Uživatel

Příspěvekod Medvídek » 13.11.2016 0:12:27

Milý Asce.
Mám otázku k poslední části tvého příběhu o Jítě. Psal jsi, že jsi neotevřel její dopis. Proč? Proč jsi to neudělal? :o Ty jsi nechtěl vědět, co ti píše? Já bych ho tedy otevřel hned. Mně osobně by to strašně zajímalo, co mi píše. To je přeci hrozná škoda, že jsi se nedozvěděl (a asi nikdy nedozvíš), co ti chtěla sdělit.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 13.11.2016 12:04:33

Medvídek píše:...Psal jsi, že jsi neotevřel její dopis. Proč? Proč jsi to neudělal?

Milý Medvídku!

Děkuji za otázku. Střípky, resp. jejich malá část, již byla publikována na spřáteleném fóru. Nebylo to zdaleka tak do hloubky, jako zde na Pedonii, a také jsem si mnohem více musel hlídat jisté choulostivé věci. Nicméně tamní moderátor Marco Freeman, kterému jsem dopředu text této pasáže mého života poslal ke schválení, příběh propustil (pouze si vyžádal určité dílčí úpravy). Mimochodem, byl jsem mu za to tenkrát vděčný, a od té doby jej velice respektuji jako citlivého a chápajícího člověka, byť naprosto jinak orientovaného a se zcela odlišnými názory od mých. Píši to proto, že tím pádem tě jistě nepřekvapí, že na stejnou otázku jsem již odpovídal. Ba dokonce vážený člen obou fór, Gabriel Svoboda, mne tehdy za můj publikovaný počin s dopisem "seřval jak malého kluka". Také od Plyšáčka jsem to schytal na celé čáře. Vlastně se nenašel nikdo, kdo by si myslel, že by se zachoval jako já.

Upřímně řečeno, ani já to, zda dopis otevřít či ne, nevnímal jednoznačně. Váhal jsem. Dopis nějakou dobu čekal na ortel, založen v mé skoro celoživotní průvodkyni - legendární knize chemiků, Anorganické chemii od Remyho. Ale právě proto rozhodnutí dopis neotevřít a zničit jej hodnotím jako správné. Měl jsem nesmírný strach, že v dopise bude vyznání lásky a to, jak se Jítě po mně stýská. Proč bych měl mít strach z takové úžasné zprávy? Protože bych to psychicky nezvládl. Já tu dívku skutečně miloval. Asi bych zkolaboval, hodil všechnu realitu světa za hlavu a rozjel se za ní. A tím bych roztočil spirálu událostí, na jejímž konci by byly dva zničené lidské osudy. Vše krásné by bylo pryč, zbyly by jen dvě lidské trosky. Já ve vězení a Jíťa těžce duševně poznamenaná do konce života.

Naproti tomu neotevřít dopis pro mne znamenalo nepodlehnout pokušení. Současně jsem odhadoval, že pro Jíťu to bude značit, že jsem se na ni vykašlal, že se na mne naštve, postupně se odláskuje, v dalším průběhu života přejde i ten vztek a zbyde jen krásné tajemství mladinké lásky.

Také jsem čelil otázce, co kdyby v dopise bylo něco tak zásadního, jako že je Jíťa v jiném stavu. To jsem si tehdy naprosto nepřipouštěl. Jíťa dosud nemenstruovala, a o tom, že existuje sice mizivá, přesto nenulová pravděpodobnost, že může přijít do jiného stavu i tak, jsem tenkrát nevěděl. To víš, neexistovala žádná Wikipedie… Ostatně v takovém případě by nepřišel dopis, ale spíše nějací slušně odění pánové s krásným odznakem, průkazkou... a želízky…

Poznámka:
Na naznačeném spřáteleném webu byly publikovány mé příhody až do období mojí státnice (tedy byla publikována i značně „očesaná“ Mission Exocet). Poté bylo tamním vedením rozhodnuto Střípky smazat (ostatně jako mnoho dalších mých příspěvků, avšak zdaleka nejen mých). Prosím, toto neberte jako kritiku – vedení každého fóra nese odpovědnost i veškeré náklady a ono tedy rozhoduje o jeho poslání a orientaci. Protože dalším, mazáním velice postiženým členem byl Plyšáček, tak nám nezbylo, než založit Pedonii – naši lásku (mne někdy ta láska dokáže pořádně potrápit a vydusit).
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5874 x

Příspěvekod Plyšáček » 13.11.2016 12:41:57

Tedy Asce, tys to tedy vzal dopodrobna...

Asce píše:Také od Plyšáčka jsem to schytal na celé čáře.
Člověče, to si ani nepamatuji. Ale je to možné. Na ČEPEKu jsem byl pěkně ostrý lumpík. ++v++ Až zde jsem se kultivoval a pocítil tu pravou podporu komunity vzácných přátel.
Asce píše:Protože dalším, mazáním velice postiženým členem byl Plyšáček, tak nám nezbylo, než založit Pedonii...
Ale zbylo nám mnoho. Vykašlat se na to. Nechat vše být. Pro moji GL tvorbu a zejména vědecké studie tam nebylo nějak místo. Jsem neskonale vděčný, že jsme našli ten impuls a sílu k založení Pedonie. Postupně se sem přesouvá celý pedofilní svět.

Asce. Tvé Střípky mne velice citlivě zasahují a obohacují můj vnitřní svět. Tolik nádherného citu i bolesti, takové neuvěřitelné situace a souhry náhod. Za zřejmě nejdojemnější a nejméně příkladný považuji tvůj příběh s Jíťou. S dopisem to vidím podobně jako většina ostatních. Chápu, proč jsi jednal tak, jak jsi jednal. Jen já osobně bych dnes, vlivem vlastní nedávné proměny, celou věc řešil jinak. Z Lásky a i pocitu odpovědnosti bych vztah jakkoliv, sebevíce na dálku, udržoval dále s vidinou světlých zítřků. I kdybys měl jen jednou do roka tajně dopravit dopis pod okénko své milé, váš vztah by mohl za pár let o to více rozkvést. Nebudu soudit a radit - nikdo nevíme, jak by se váš sladký příběh vyvíjel - třeba by vás čekala na cestě života jen samá bolest. Jen vím, že na tvém místě bych dnes (ne nutně včera) jednal jinak.

Asi si vzpomeneš, jak se mi až zaleskly oči, když jsem měl tu čest při osobním setkání s tebou vidět Jíťu na staré černobílé fotografii.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 13.11.2016 13:10:27

Plyšáček píše:Asce. Tvé Střípky mne velice citlivě zasahují a obohacují můj vnitřní svět. Tolik nádherného citu i bolesti, takové neuvěřitelné situace a souhry náhod. Za zřejmě nejdojemnější a nejméně příkladný považuji tvůj příběh s Jíťou...
...S dopisem to vidím podobně jako většina ostatních. Chápu, proč jsi jednal tak, jak jsi jednal. Jen já osobně bych dnes, vlivem vlastní nedávné proměny, celou věc řešil jinak.
Nejprve poděkuji za pochvalu.

Co se týká náhod - takové náhody, jaké připravuje život, nenajdeš v žádných detektivkách, románech - leda v memoárech. Víme to oba. Nad těmi naprosto nepravděpodobnými náhodami, které připravuje život tobě, mi nezbývá než jen kroutit hlavou kolem dokola, snad i uzel se mi na krku z toho udělá. Prostě neuvěřitelné - prostě život...

Ano, příběh není poučný v tom, že ukazuje, že něco lze. Ale čtenář by si měl uvědomit, že to, že něco lze, ještě neznamená, že to nebolí, a navíc že vlastně ubližuje.

Kdybych byl DNES a na TVÉM místě - oba víme, že nemohu prozradit více, také bych jednal jinak. S dnešní technikou a tak neuvěřitelnou náhodou, jaké se dostalo tobě, bych do toho šel. Ovšem pak by byl příběh ještě méně poučný...
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... až do věku: 16
Děkoval: 1219 x
Oceněn: 282 x

Příspěvekod Fíres » 13.11.2016 20:53:33

F1 - První třetina Fírese
F2 - Druhá třetina Fírese
F3 - Třetí třetina Fírese

F1: Tak už tomu Ascemu napiš.
F2: Co, co mu mám napsat?
F1: Napiš, jak úžasné jeho Střípky jsou.
F2: "Asce, tvé střípky jsou opravdu úžasné." A co dál!?
F3: :roll: No toto nemyslíš vážně, takto to nemůžeš napsat. A je toho děsně málo.
F1: Tak k tomu přilep ještě něco dalšího.
F2: Co?
F1: Nevím. "Co jsi vnímal při čtení posledních střípků?"
F2: Myslíš třeba něco o tom, jaké to bylo, když jsem četl o Jítě na škole v přírodě a dva řádky nad textem jsem měl v okýnku Messengeru fotku Alenky?
F3: Sakra, to sem netahej. Vždyť ani pořádně nevíš, co k ní cítíš!!
F1: Ale měl bys mu napsat, měl si to udělat už dávno!!
F2: Ale co? Řekni co a já napíšu...
F3: Teď to nech, neřeš to...
...

Ach Asce, tvé Střípky jsou to nejšílenější, co jsem v (ač poměrně krátkém) životě četl. Spoustu příběhů jsem citově prožíval a nový Střípek jsem vždy pročítal přednostně před ostatními tématy. Prosím nepřestávej a piš dál.

Příběh o Jítě jsem velmi silně prožíval. Je úžasné, že jsi byl ochoten jej zde pro Pedonii znovu prožít.

Dopis... tedy chápu, že jsi měl strach, co by otevření takového dopisu mohlo způsobit, ale přesto bych dopis někam uložil, abych si jej mohl někdy v budoucnu, kdy již nebude situace tolik vážná, přečíst. Třeba to nemusí přijít nikdy, ale zničit tu informaci... Kdo ví, co v tom dopise mohlo být napsáno...

Tak nějak jsem přemýšlel, když jsem příběh četl, ale teď, ač se můžu snažit sebevíc, nejsem schopen si dostatečně dobře představit sílu pocitů, které jsi prožíval. Tedy nemohu posoudit, zda bych za podobné situace jednal tak, jak jsem popsal, nebo bych se ke zničení oné informace odhodlal...
Neptun
Moderátor
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1197 x
Oceněn: 1084 x

Příspěvekod Neptun » 13.11.2016 22:44:06

Konečně to napsal pořádně srozumitelně. Proč to s Jíťou takhle ukončil. Ve Střípcích i v Diskusi.
Dobrá, uznávám - předložené alternativy končící vesměs mřížemi a zlomenými srdci byly pravděpodobné. Tenkrát na prvním pedowebu jsem mu asi také spílal za spálení dopisu a tak. Možná ne přímo spílal - na to jsem moc kultivovaný (jak se nedávno vyjádřila matka královny), ale podivoval jsem se nad způsobem řešení situace. Aniž bych mu nějak vyčítal, co prováděl před tím. Přitom ON snad jediný se nepohoršoval nad tím, co jsem prováděl s Katkou (či ona se mnou? viz příspěvek Neptunova láska). Ale zastal se mne před davem BL a pokrytců. Zatímco já jemu moc pochopení nevyjádřil. Tak teď po roce ho snad již chápu. I když ničit informace, to se nemá. Aha, ano, připojuji se - moje příspěvky o Katce TAM byly také smazány.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”