Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Anime Chobits

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Leonid
VIP člen
Příspěvky: 281
Registrován: 19.12.2015 22:44:16
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 532 x
Oceněn: 1094 x
Kontaktovat uživatele:

Anime Chobits

Příspěvekod Leonid » 14.11.2016 10:01:39

Anime ChobitsPíše se dvaadvacáté století, Hidekimu Motosuwovi bude zakrátko devatenáct a jeho životním snem je studium na univerzitě v Tokiu. Když se dozví, že nebyl přijat, odjíždí do Tokia na přípravnou školu. Snad všichni ve městě mají své persocony, počítače s lidským tělem, ovšem Hideki na žádný nemá peníze, i když by si jej strašně přál. Popravdě řečeno, Hideki je rád, když se svými příjmy přežije každý další týden. Když se večer vrací domů, najde mezi odpadky pohozený persocon v podobě krásné dívky. Když ji přinese domů a zapne, zjistí, že dívka nemá nainstalovaný operační systém a dostane ze sebe jenom "Chii".
Příběh se nedá jednoduše charakterizovat, ze začátku je to lehoučká komedie, která vyvolá alespoň lehký úsměv na tváři snad každého diváka, postupem času se ale objevují záhady typu knihy "Města bez lidí" a někde ve dvou třetinách se nálada celého seriálu poněkud převrátí. Stále sice není nouze o humorné momenty, avšak celkový dojem má blízko k sociální kritice a k otázkám ohledně dnešního přetechnizovaného světa, které jsou velice aktuální. Na své si přijdou romantici i filozofové, ale ani diváka, který chce jen relaxovat a pobavit se, příběh nezklame. V dnešní době se většinou řadí mezi klasiku žánru.
(ČSFD)

Ano, je to přesně ten typ japonského příběhu, které mám rád. Ze začátku lechtivé legrácky, postupně se objevují temné náznaky, kostlivci ve skříních jednotlivých postav, až to celé dospěje k dramatickému a ponurému finále.
Tahle záležitost je jednoznačně prohebefilní. Přesto (nebo právě proto :) ) má na ČSFD poměrně vysoké hodnocení. Hlavnímu "persoconu" Chii je podle příběhu tak 12 let a podle toho taky vypadá. Několik prvních dílů její nový majitel neustále naříká, že z ní má erekci. Přesto není tento seriál zařazen do kategorie Hentai (pornografie). Podotýkám, že je dílem tvůrčí skupiny Clamp, kterou tvoří ženy.
Příběh existuje i jako manga (komiks) který je tradičně trochu odvážnější a hlavně dějově propracovanější. Jen upozorním, čte se zprava doleva.

Obrázek
Odkaz: zde
Zdroj: csfd.cz


Obrázek
Odkaz: zde
Zdroj: paper4pc.com


Obrázek
Odkaz: zde
Zdroj: fanpop.com


Obrázek
Odkaz: zde
Zdroj: covermyfb.com


Obrázek
Odkaz: zde
Zdroj: static2.fjcdn.com

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host