Diskuse k Asceho Střípkům

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Asce
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2282 x
Oceněn: 2149 x

Příspěvekod Asce » 27.12.2015 22:18:42

Vlákno určené pro diskusi k Asceho Střípkům

Zde prosím vkládejte své diskusní příspěvky k tomu, co vás zaujalo ve vláknu Asceho výběr střípků životních nebo ve vláknu Asceho výběr střípků každodenních.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1713 x
Oceněn: 5873 x

Příspěvekod Plyšáček » 4.1.2016 21:39:10

Dotaz k příběhu o dospívající Terce: Setkání s Terkou

Asce píše:Terka mi dokonce ochotně odpovídala na dost citlivé otázky týkající se některých svých velice perverzních aktivit... na to prostě nemám ani v představách. Pochopitelně mě zajímalo, jak ty situace prociťovala. Je zvláštní, jak se v té citlivé a bezbranné duši současně ukrývá chladná bestie…

Asce, poprosím tě, zda bys tady mohl detailněji rozvést, jakým způsobem je Terčina sexualita "perverzní" či deviantní. Jelikož se jedná o dívku brutálně zneužívanou od narození, mohly by jakékoliv zprávy poskytnout důležité poznatky o sexualitě osob zneužívaných v raném dětství.
Max
VIP člen
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2031 x
Oceněn: 430 x

Příspěvekod Max » 4.1.2016 21:42:45

Tiež ma to zaujíma, ako bola zneužívaná a veci okolo toho..
Asce
Administrátor

Re: Diskuse k Asceho Střípkům

Příspěvekod Asce » 4.1.2016 22:15:02

Ale no tak, pánové... Jistě rád odpovím na vaše všetečné otázky, ale jde o věci velmi intimní a neméně kontroverzní. Takže dopřejte mi chvilku času, mohl bych to za nějaký ten týden dát do Clubu Pedonia. Nic nelegálního rozhodně nehodlám psát, ale přeci jen až tak choulostivé věci o reálné osobě by pro veřejnost neměly být přístupné.
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Příspěvekod Susinka » 5.1.2016 6:41:08

Pokusil jsem se přečíst pár řádek, náhodně jsem si sjel a začetl jsem se, ale bohužel to stále nejde. Když čtu tvoje nebo i jiné životní příběhy, pořád se mi vrací to co jsem zažil, co se stalo u nás a to co jsem prožil s mojí virtuální dívkou, ke které stále něco cítím.

Moc rád bych si to přelouskal celá, myslel jsem, že už jsem připravený, ale stále to nejde. Snad se mi to někdy podaří.
Gabriel Svoboda
Uživatel
Děkoval: 410 x
Oceněn: 192 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 5.1.2016 14:55:41

Asce píše:Ach jak je ten život hloupý. Kdybychom se s Terkou kdysi neodloučili, mohli bychom spolu být nesmírně šťastní. Máme stejné myšlení, její avantýry bych jí rád trpěl a přitom by u mne měla bezpečné útočiště…

Milá Terko, tak snad v některém z příštích životů… Mám tě moc rád, prosím opatruj se…

Proč v některém z příštích životů? Vždyť Terce je šestnáct a za dva roky si bude moci dělat, co chce ... Proč to hned takto zazdívat?
Slav
Uživatel
Děkoval: 64 x
Oceněn: 15 x

Příspěvekod Slav » 5.1.2016 23:01:32

Příhoda z konce Vánoc 2015
Setkání s Terkou

Velmi dobře napsaný životní příběh. Škoda jen, že je tak smutný. :(
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 6.1.2016 23:38:21

Gabriel Svoboda píše:
Asce píše:Milá Terko, tak snad v některém z příštích životů… Mám tě moc rád, prosím opatruj se…
Proč v některém z příštích životů? Vždyť Terce je šestnáct a za dva roky si bude moci dělat, co chce ... Proč to hned takto zazdívat?

Milý Gabrieli!

S Terkou jeden neví, co bude za dva dny, natož za dva roky... A Asce je někdy jako "trubka"...

V té kavárně jsem si s Terkou domluvil celodenní výlet na 30. prosince. Chtěl jsem jí jako dárek koupit prstýnek... Terka ověřila, že ji pěstouni s "matkou" na ten den pustí a ještě večer mi to napsala pomocí sms. No, ale mezitím přišly Asceho hloupé přehmaty:

1. Když se Iva (Terky matka) vrátila z obchodního domu, abychom Terku vrátili, tak jsem se s Terkou rozloučil... Moc hezky rozloučil... Ale před Ivou...
  2. Byl jsem na Ivu naštvaný - dualismus - byl jsem rád, že můžu být s Terkou sám, ale současně jsem měl na Ivu zlost, že svoji dceru zase takto "zazdila". Na zpáteční cestě jsem jí řekl, že ode mě Terka dostane prsten. Bože, to byla hloupost! Problém je v tom, že kdysi ode mě Iva také dostala prsten. Ten byl vyjádřením toho, že náš vztah není čistě pracovní a Iva si prstenu nesmírně považovala. Jenomže jí ho "kamarádka" ukradla, pak ho přeprodala, a i když Iva nabízela příšerné peníze, aby jej získala zpět, už se to nepodařilo. Nový ale ode mě nikdy nedostala, i když vím, jak moc by o to stála... A já jí řeknu, že Terka dostane prsten... Ach jo...
  3. Je pravděpodobné, že to loučení s Terkou zahlédl někdo, kdo neměl...
Výsledek se dostavil poměrně rychle. Nejprve Iva udělala své dceři přes telefon "kvalitní" scénu. Za pár hodin nato jsme já, ale i Iva, přišli o všechny kontakty na Terku. Nedostupný telefon, blokování ve FB... I když nevím proč přesně a od koho tato opatření přišla, pochybuji, že od Terky... Takže je vymalováno...
Gabriel Svoboda
Uživatel
Děkoval: 410 x
Oceněn: 192 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 7.1.2016 8:02:52

Aha. :( Ale tak aspoň pořád víš, kde Terka bydlí ... Možná se neuvidíte v nejbližších měsících, ale nemyslím si, že už se neuvidíte nikdy.
Susinka
Uživatel

Příspěvekod Susinka » 7.1.2016 8:17:59

Kamaráde, tak to je hodně smutné. Já včera možná udělal taky podobnou hloupost ... ale srdci prostě neporučíš. Já moje příběhy také postupem času zveřejním, jen chci počkat do uzavření mé kauzy.

M
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 7.1.2016 10:05:16

Gabriel Svoboda píše:Ale tak aspoň pořád víš, kde Terka bydlí ... Možná se neuvidíte v nejbližších měsících, ale nemyslím si, že už se neuvidíte nikdy.

V hlavním vláknu jsem napsal, že život je hloupý. Ve skutečnosti tím, kdo by se měl nad sebou poněkud zamyslet, jsem já sám... Možná, že je dobře, že to takhle dopadlo. Všichni aktéři teď mají čas nadechnout trochu chladného vzduchu, srovnat si myšlenky...

Vůbec nemám jasno v tom, kam bych nyní s Terkou případně chtěl směřovat. Už to prostě není ta malá divoška, s kterou jsem prožil dva bouřlivé roky, je to velká sebevědomá slečna. A už vůbec nemám jasno v tom, kdo koho a kam by nakonec ukočíroval. Nečekal jsem, že se s Terkou ještě někdy potkám, ta možnost vidět se s ní a ještě k tomu mít ji jen pro sebe, přišla doslova jako blesk z čistého nebe. Vůbec jsem s tím nepočítal.

Také si uvědomuji, že Terka je pro mne velice nebezpečná - naše erotika je jako klíč a zámek. Bohužel zde nemluvím o zrovna mainstreamové erotice, že... Terka by dokázala splnit i ty moje nejtajnější a nejhříšnější tužby. Ty kriticky nebezpečné. Snadno a ráda... Žije tím totiž také... Jen k tomu nemá vhodného partnera... Takže možná jsem pro ni stejně nebezpečný jako ona pro mě... Nebo bychom dokázali naopak lépe, protože společně, setrvat jen u vzájemně sdělovaných a slastně prociťovaných představ a vzpomínek na minulé prožitky? Já nevím...

Ach jo, je to zamotané... Mám jí moc rád...
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 7.1.2016 10:22:36

Susinka píše:Kamaráde, tak to je hodně smutné. Já včera možná udělal taky podobnou hloupost ... ale srdci prostě neporučíš. Já moje příběhy také postupem času zveřejním, jen chci počkat do uzavření mé kauzy

Víš Susinko, ono je to smutné i veselé zároveň. Jsem o víc než 40 let starší než Terka. To, jak jsme ale souzněli v té kavárně - krásná šestnáctka a starý pán, to je pro mne neskutečně radostný a povznášející zážitek. Jak jsem naznačil Gabrielovi - možná, že to mělo přesně takhle být. Kdyby už nic jiného nepřišlo, tak toto setkání prosté jakéhokoliv hříchu, hluboce prožívané a plné citu, by bylo krásným završením toho, že jsem kdysi potkal jednu malou rebelku... No ale třeba, jak také píše Gabriel, se zase někdy s Terkou potkáme...

Susinko, prosím, raději si vzájemně slibme, že žádné hlouposti už tropit nebudeme a přeci jen tomu srdíčku zkusíme trochu poručit, i když je to těžké... Na tvoje příběhy se samozřejmě nesmírně těším. Předpokládám, že rozhodně nejen já.
Susinka
Uživatel

Příspěvekod Susinka » 13.1.2016 9:29:09

Přátelé, po včerejší události jsem se rozhodl udělat menší zamyšlení nad Asceho střípky, popřípadě na Asceho samotného.

Ještě než začnu rozbor Asceho, chtěl bych zdůraznit můj postoj ke zneužívání dětí - ublížit dítěti je to nejhorší, čeho se může kdo dopustit, tedy i fyzické a psychické zneužití je podle mě hodně špatné. Dále bych ale chtěl zdůraznit, že Asceho nechci soudit a ani obhajovat, pouze se ho snažím pochopit.

Včera jsem se na chatu Čepeku potkal s jedním přítelem a ten se dost pohoršoval nad tímto úryvkem z Asceho střípků:
Táničko, zaslechl jsem tady, že nějaké Jarušce nejde matematika. Já mám matematiku v malíku. Mohla bys zprostředkovat, abych jí doučoval? Asi bych pak k té půjčce byl vstřícnější.“
Rychlost odpovědi naznačovala, že má za bráchu blesk: „Ty chceš jedenáctku? Blázníš? Víš, co by z toho mohlo být za průšvih?“
Pomyslel jsem si: „Ach jo, a kolik asi bylo tenkrát tobě…“ No pravda, nebylo to jedenáct, ale o malinko víc, ale ta Jaruška, která dnes přišla prababičce na oslavu… hm…

Podle příběhu s Táňou jsem si udělal obrázek o Asceho sexualitě. Tu máme každý z nás určitě nastavenou nějak jinak a to ještě i v závislosti na deviaci či úchylce, kterou každý z nás určitě má. Mně osobně s tou medikací, kterou teď mám, stačí sex 2x měsíčně, popřípadě si 1x měsíčně pomůžu sám, což dříve nebývalo (sex býval 4x do měsíce a samopomoc skoro každý den). Na tom, že Asce má choutky na tvrdší hrátky s Táňou, která je plnoletá, nevidím nic špatného, i když jsou ve vzdálené rodinné přízni.

Teď k Jarušce, tedy nějaké potřebe stýkat se nebo být v blízkosti mladých dívek. Způsob, kterým si o to řekl, je poněkud tvrdší, ale přece po ní nežádal sex s onou Jaruškou, ale šlo o doučování. Musím se trochu zamyslet i nad věkem. Daný zděšený přítel z Čepeku je ve věku do 25 let, tak nějak bez zkušeností s mladými dívkami, ale hlavně bez zkušeností s ženami. Mě je 35 let a jsem v situaci, kdy každý pobyt mezi dětmi či dívkami je pro mě krásný, pěkný, ale nepovažuji to za sexuální projev. Asce je ještě o něco starší, v podstatě by mohl být můj otec a vzhledem k tomu, že je, jaký je, tak vyhledává kontakt s dívkami zrovna tímto způsobem - pomocí doučování. Pravděpodobně by se pokusil s danou dívkou navázat vztah, a to jaký onen vztah bude, je čistě na něm ... A teď použiji jeden z mých názorů ... Ano dospělý si může dovolit vytvořit vztah s dítětem, ale nesmí si dovolit, aby tento vztah přerostl ve zneužívání. Nevím, co přesně prožil můj kamarád z Čepeku, a ani nevím, co všechno za svůj určitě pestrý život stihl prožít Asce, a pokud někdy zneužil, je to na jeho svědomí - já ho soudit ani obhajovat nebudu.

Jeho zkušenosti by nám všem mohly pomoci být lepší - i když už jsem jeho jednu radu stihl nedodržet a tím jsem někomu moc ublížil.

Dále bych požádal kolegy z Čepeku, nebojte se přihlásit, nebojte se diskutovat.

M
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 13.1.2016 12:11:23

Susinka píše:...o Asceho sexualitě. Tu máme každý z nás určitě nastavenou nějak jinak a to ještě i v závislosti na deviaci či úchylce, kterou každý z nás určitě má.

Susinko, pokud za úchylku označuješ pedofilii, pak zde zřejmě opravdu skoro všichni budeme "úchylní". Pokud píšeš o tom, že ještě k pedofilii máme další úchylky, dokonce píšeš, že určitě, tak s tím již nesouhlasím.

Susinka píše:Pravděpodobně by se pokusil s danou dívkou navázat vztah, a to jaký onen vztah bude, je čistě na něm...

Je to opravdu na něm, ale také na ní. A chci jej poprosit o maximální opatrnost a sexuální zdrženlivost. Právě proto, že už je tak zkušený...

Susinka píše:Dále bych požádal kolegy z Čepeku, nebojte se přihlásit, nebojte se diskutovat.

Každý je zde samozřejmě vítán, zejména přátelé z Čepeku. Nicméně se mi nelíbí, když je někdo takto otevřeně vyzýván. Nepřeji si, aby sem přicházeli lidé jen proto, aby diskutovali o ožehavých otázkách a aby podporovali něčí názor. Naopak si silně přeji, aby přicházeli jen ti, kteří budou rezonovat s naší vizí a budou přímo toužit naplňovat naše cíle. Jsme výběrová komunita a nejde nám o množství, ale o kvalitu. :)
Susinka
Uživatel

Příspěvekod Susinka » 13.1.2016 12:24:49

Plyšáček píše:Susinko, pokud za úchylku označuješ pedofilii, pak zde zřejmě opravdu skoro všichni budeme "úchylní". Pokud píšeš o tom, že ještě k pedofilii máme další úchylky, dokonce píšeš, že určitě, tak s tím již nesouhlasím.

Ano tím byla myšlena pedofilie.

Plyšáček píše:Každý je zde samozřejmě vítán, zejména přátelé z Čepeku. Nicméně se mi nelíbí, když je někdo takto otevřeně vyzýván. Nepřeji si, aby sem přicházeli lidé jen proto, aby diskutovali o ožehavých otázkách a aby podporovali něčí názor. Naopak si silně přeji, aby přicházeli jen ti, kteří budou rezonovat s naší vizí a budou přímo toužit naplňovat naše cíle. Jsme výběrová komunita a nejde nám o množství, ale o kvalitu.

Tady mně šlo hlavně o to, že se dost závažná a osobní témata řeší na Čepeku místo toho, aby se vyřešily tady a případně "z očí do očí" s tím daným autorem.

M
Tsu
Uživatel
... ve věku od: 10
... až do věku: 20
Děkoval: 7 x
Oceněn: 9 x

Příspěvekod Tsu » 17.1.2016 17:33:38

Ahoj. Protože jsem ten "mladý přítel" já, musím se trochu obhájit. V žádném případě se nepovažuji za nepřítele vašeho království, či co přesně za státní útvar máte. Co se týče Asceho příběhů, mám na ně rozporuplný názor. Za prvé mě neskutečně dojal příběh o Jitce. Tak moc, že jsem hned po přečtení napsal Ascemu a vyměnili jsme si pár zpráv! Líbil se mi i styl Asceho psaní. Tak moc se mi to líbilo, že sám teď tvořím "cosi". Asi musím souhlasit. Asce si toho prožil mnohem více než já, takže třeba některé důvody jeho jednání pochopím časem.
Ano. Citovaná pasáž mně opravdu rozčílila. Každopádně za to, že jsem to řešil jinde, se omlouvám, teď se mi to vymstilo :lol: . To co mi vadí, není sexuální poměr mezi dvěma dospělými lidmi. To, co mi vadí primárně je určitý způsob vydírání. O tom, co se přihodilo dříve nic nevím. Vím jen, že jí v dětství zneužíval a že teď jí nechce ani půjčit peníze. Samozřejmě nevím o jak moc velkou částku se jedná a jak moc si to Asce může dovolit. Z příběhu mi byl jen patrný tón jakým jí Asce opovrhuje. Ale napadá mě i myšlenka, že je to pouze součást oné sexuální hry. Tím pádem by to bylo pochopitelné...
Jinak mě to donutilo se přihlásit. I když mojí říší zůstane ČEPEK, třeba se někdy zase zastavím :)
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 17.1.2016 23:58:16

Milý Tsu, děkuji za tvoji reakci.

Nejprve ke „státnímu útvaru“:
Nazýváme se říší, protože tento pojem značí rozsáhlý útvar, který se skládá z vícera jednotek, nacházejících se v různém stupni závislosti. Tedy chceme být přátelským územím, kde se potkávají jednotlivé individuality, někdo je usídlen pevněji, jiný jen občas nakoukne. A také si tak trochu hrajeme… V každém případě ale chceme být k sobě přátelští, vzájemně vnímaví, nápomocní a vážíme si jeden druhého. Tím samozřejmě není řečeno, že svému kamarádovi nemůžeme vytknout jeho chyby, poučit ho, či dokonce pokárat…

Nyní ke mně:
Ano, v principu dospělými ženami opovrhuji. Důležité je to slovo „v principu“. Často se ženami, ostatně jako každý jiný člověk, navazuji nejrůznější vztahy. Od čistě pracovních, přes sousedské, přátelské, až po milenecké. Řada žen mě svým chováním přesvědčila, že kromě onoho „ženského principu“, který z duše nenávidím, je v nich i něco víc. Takových si podle okolností vážím, respektuji je, mám je rád, či je dokonce miluji, přičemž onu jejich neblahou „ženskost“ upozaďuji. A co je onou v mých očích „neblahou ženskostí“? Je to podprahově vyslaný signál: „Jsem potenciální uspokojitelka tvé potřeby“. Pokud muž odpoví tím, že ženě galantně pomůže obléknout kabát, přepustí jí místo k sezení, a mohl bych jmenovat hromadu podobných pozorností, nic proti tomu. Co mi ovšem vadí, je to, že často nejde o tak úplné drobnosti. Žena je akceptuje, plně chápe, proč dotyčný muž službu poskytuje a současně ví, že mužovu tužbu nesplní – avšak nejen, že mu toto své stanovisko nesdělí, ale naopak dále čerpá ony výhody. Toto je typickou vlastností žen.

Uvedl bych to na konkrétním příkladu kamarádky, se kterou jsem se pohádal opravdu na ostří nože v tomto rozhovoru (kamarádka je označena jako X). Uvedu jen počátek rozhovoru, pro ilustraci to bude jistě postačovat:

X: Příští víkend jedu s kámoškou Janou k jejímu bývalému manželovi na chatu.
Já: Hm, já s bývalou ženou nemám takové vztahy, abych jí zval na víkend.
X: No, ona Jana také ne…
Já: Aha, tak tam jedete kvůli tobě. On se ti ten Jany bývalý líbí?
X: Neblázni! Proč by se mi měl líbit?
Já: No, když tam s Janou jedeš…
X: Jsi nějak mimo. On si myslí, že něco bude s jednou nebo druhou…
Já: No, vždyť to říkám a ty mi oponuješ.
X: Ale ono nic nebude, to jenom on si to myslí!
Já: Počkej! Ty víš, že on chce a ty také víš, že nechceš, a přesto tam jedeš?
X: Proč bych nejela?
Já: No, přeci proto, že není fér nechat se tam přivézt, dva dny se nechat hostit…
X: Když je tak hloupý…

Nyní k Táně:
K této ženě mám ambivalentní vztah. Je to moje bývalá milenka. Jako muž, navíc o mnoho starší muž, jsem se s ní tenkrát cítil báječně. Ale už dost let jsme se nijak nekontaktovali. Mezi tím si našla manžela, má děcko… Bohužel zprávy, které jsem o ní v poslední době slýchal v rámci širší rodiny, nebyly zrovna hezké. Že by se vyžívala v masochismu, jsem dříve nikdy nepozoroval. Je naopak výrazně dominantní – jde tedy spíše o chvilkovou potřebu nějak se odreagovat přepnutím do druhé polohy. Chce, abych jí detailně popisoval, co s ní budu dělat, každý můj popis nějaké praktiky si doslova vychutnává… Dokonce se mě pokouší manipulovat návodnými otázkami, jako třeba: „Až mě budeš znásilňovat, co všechno mi tam budeš strkat?“ Vysloveně si užívá sprostá slova, kterými ji častuji…
Má druhá úchylka je sice sadismus, ale mám toto plně pod kontrolou. Něco jsem si v životě už užil a vzpomínky na to mi stačí. Nepotřebuji si nutně znovu ty praktiky oživovat. Ale Táňa má na mě jinou páku… To doučování s Jaruškou je prý na dobré cestě…
Jaká je moje finanční situace se dá snadno odtušit – starám se o tři studující děti. Sám, bez manželky, bez babiček… Mými zákazníky jsou instituce, jejichž představitelé místo pozdravu používají větu: „Toto byste nám jistě mohl udělat zadarmo…“ Půjčka, jakou Táňa požaduje, je 60 tisíc. Vyhlídky na splacení bych neviděl až tak růžově… Ostatně kdyby nesplácela, tak co si na ní vezmu? Přeci bych nemohl přijít do rodiny a všechno to tam „vybalit“. A dát ji v takovém případě k soudu? No, to bych si taky mohl dost dobře naběhnout, že…
Plyšáček
Administrátor

Čím je Pedonia

Příspěvekod Plyšáček » 18.1.2016 9:22:10

Asce píše:Nejprve ke „státnímu útvaru“:
Nazýváme se říší, protože tento pojem značí rozsáhlý útvar, který se skládá z vícera jednotek, nacházejících se v různém stupni závislosti.

Asce, jako náš vzácný kancléř jsi to napsal zajisté správně, jen bych to rád trochu rozvedl, když už se Tsu tak zeptal...

Nejsme "státním" ani "útvarem", nejsme geopoliticky omezeni. Pedonia je svobodná komunita - společenství - lidí, které spojuje jedno: čistá láska k holčičkám. Skládá se tedy z mnoha individuálních lidských bytostí, které se scházejí a které komunikují virtuálně (prostřednictvím internetu), tedy na duševní úrovni, o společném zájmu. Někteří členové se mohou znát i osobně a scházet se i "v tělech". Cílem společenství je vytvořit společný bezpečný prostor pro sdílení a sebevzdělávání - tedy práci na sobě. Jsme v různých stupních propojení (jako přátelé), od závislostí jakéhokoliv druhu však chceme osvobozovat.

Nejsme geopolitickým ani jiným útvarem, ale komunitou lidí s podobným směřováním duše jdoucích za společným nádherným hlasem srdce.

Pedofilie se nebojíme, učíme se s ní správně žít, přijmout ji, kultivovat ji a zamezit, aby se projevila negativním a ubližujícím způsobem (na živočišné, chcete-li hmotné, tedy tělesné, úrovni) - sexuálním zneužitím dítěte.
K tomu nám dopomáhej Pedonia a poznání, které má přinášet.
Plyšáček
Tsu
Uživatel
... ve věku od: 10
... až do věku: 20
Děkoval: 7 x
Oceněn: 9 x

Příspěvekod Tsu » 18.1.2016 9:46:48

Dobrá dobrá, už jsem poučen. Pokud jsem tedy i jako návštěvník vítán, občas se zastavím :lol:
Asce píše:V každém případě ale chceme být k sobě přátelští, vzájemně vnímaví, nápomocní a vážíme si jeden druhého. Tím samozřejmě není řečeno, že svému kamarádovi nemůžeme vytknout jeho chyby, poučit ho, či dokonce pokárat…

Proto to prosím, Asce, neber jako osobní útok :) Možná jsem se nejdřív měl zeptat, kolik jí tehdy bylo, než jsem začal mít kecy :D Jak to tedy bylo? (myslím dříve) Pokud nad 15, opět tu budu za blbce já. :lol:
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 18.1.2016 18:09:25

Milý Tsu!

To, že ses stal obyvatelem Pedonie, tj. získal jsi náš "občanský průkaz", ti dává nejen právo pokárat někdy dříve společenskými pravidly ne zcela svázaného Asceho, ale i jakési drobné "povinnosti". Především by bylo dobré náš společný domov navštěvovat co nejčastěji a přispívat společně s dalšími obyvateli k jeho zvelebování...

Co se týká Táni, tak nejen tebe, ale i další nedočkavé musím požádat o chvilku trpělivosti. O čem bych pak psal v příslušných dílech Střípků, kdybych vše vyzradil hned teď? Jenom pro uklidnění dodávám, že mými partnerkami bývaly ženy nad 18 let věku. No, bývaly, bývaly... tu a tam taky ne, že... Některý čtenář se nad tímto konstatováním třeba pohorší. Pak je to správně. Ten čtenář, který by snad měl tendenci mi naopak něco závidět, nechť je teď hned na tomto místě ubezpečen, že já zas jemu závidím životní klid...

P.S.
Před chvílí jsme s Táňou měli dlouhatánský telefonický rozhovor. Mravokárce musím ubezpečit, že nejvíce jsme hovořili o státu Izrael a jeho přístupu k recyklaci vody. Jistě chápete, že je to velmi záslužná činnost. My sice nedisponujeme takovými technickými možnostmi, ale také bychom svým dílem chtěli k úsporám vody přispět. Takže proč bych hned chodil na toaletu... :D :D

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”