Šťastné šmudlinkové Vánoce

Do tohoto fóra patří vše, co se nehodí jinam. Představujte a sdílejte své koníčky, záliby, pište vtipy i filozofická zamyšlení netýkající se přímo problematiky dětí. Zakázané jsou spamy a jakákoliv vulgární vyjádření.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1798 x
Oceněn: 6352 x

Šťastné šmudlinkové Vánoce

Příspěvekod Plyšáček » 27.11.2016 8:14:17

VLÁKNO URČENÉ PRO VÁNOČNÍ PŘÁNÍČKA A TÉMATA A PRO NOVOROČNÍ BLAHOPŘÁNÍ

Vlákno bude odemykáno pouze v období Adventu a Vánoc. Máte-li potřebu psát sem v jiném ročním období, položte si otázku, proč je tomu tak.

Jako drobný dárek prosím přijměte nádherné koledy v tématu Vánoční nadílka.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.wallpaperspick.com
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2429 x
Oceněn: 2243 x

Vánoční přání

Příspěvekod Asce » 20.12.2016 23:52:15

Asceho Vánoční přání

Obrázek
Zdroj: Asceho archiv

Vážení soukmenovci,

dovolte mi, abych vám z Asceho Severních hor popřál krásné prožití letošních svátků vánočních. Nejlépe v přítomnosti šmudlinek. Pokud by toto nevyšlo, i tak se jistě najde plno důvodů ke spokojenosti, klidu a míru. Těm z vás, které v dohledném budoucnu čekají různá nepříjemná jednání, posílám i touto cestou ubezpečení, že vám nepřestávám držet palce a jsem v duchu s vámi. Toto bych chtěl projevit tichou vzpomínkou a přímluvou u svého bojového vzoru, u Svatého Jakuba Většího, jemuž zasvěcený kostel jako každoročně i letos o Vánocích navštívím.

Nejen těm nejmladším z nás, ale všem nám bych také popřál, abychom byli obdarováni snad nějakým užitečným dárkem, ale jistě láskou a porozuměním svých bližních. A nezapomeňte, že i Pedonia je také takovým chápajícím a laskavým bližním, kterého si ovšem, na rozdíl od těch z masa a kostí, vychováváme všichni, a to rukou společnou a nerozdílnou.

Dřevorubec, ajťák a kancléř Pedonie
Asce

A ještě pro rozptýlení drobná legrácka

Vykračuji si to s foťákem přírodou našich hor, abych pro vás vyfotil ono zákoutí s ojíněnými stromy a Jestřábí horou, když tu spatřím, jak nějaký týpek kvačí, aby ukradl vánoční stromek. Ještě ke všemu ten výtečník za ruku s sebou vláčí mně známou dívenku. Pomyslím si: „Kdyby ji tak raději učil něco užitečného, něco do života, a ne to, jak něco ukrást!“ No jo vlastně, když on v tom pro některé lidi není rozpor… Bohužel následující děj zaslechl všudypřítomný novinář jisté naší televizní stanice – ta je u všeho ještě dříve, než se to uděje. Ovšem do našich zapadlých končin poslali mírně nahluchlého reportéra, protože zde to musí stačit - a navíc, kdyby se nějak vypařil s tou liškou, co u nás dává dobrou noc, tak by ho nebyla taková škoda. To víte, zrzka zamotá nejednomu hlavu, ba i hlavičku…

Přináším tedy skutečný, nezkreslený děj.

Obrázek
Holčička: „A tati, proč musím čekat až do večera?“
Otec: „Vydrž, uvidíš pak prasátko!“
Holčička: „Myslíš takové to, co si na mne brousí zuby?“
Otec: „Počkej do večera, pak budou i zuby.“
Holčička, která si již všimla opodál bloumajícího Asceho, mu nenápadně zamává a radostně říká: „Ale já nemusím čekat, já to prasátko už vidím!“
Asce v duchu přemítá: „Hm, jak to s tím prasetem myslela? Naráží na moji aktuální postavu, nebo na to, když jsme se v létě potkali…“
Otec ovšem zpanikaří a dcera, sem nebo tam, peláší pryč. Ani se raději neotočil, takže vůbec nepostřehl, že jeho dcerka neměla na mysli tlustého Jezevce, místního nadlesního, který by mu ten stromek pěkně spočítal, ale známého s foťákem – Asceho.
Holčička a Asce společně a radostně: „Konečně sami!“
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1798 x
Oceněn: 6352 x

Vánoční přání

Příspěvekod Plyšáček » 24.12.2016 9:21:28

Obrázek
odkaz a zdroj: tourismontheedge.com

Z celého srdce přeji celé naší Pedonii,
všem členům i návštěvníkům kouzelné Vánoce
a v novém roce mnoho sladkých chvil se šmudlinkami.
Plyšáček

Obrázek
odkaz a zdroj: s3.hubsrv.com
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1021 x
Oceněn: 963 x

Vánoční přání

Příspěvekod Mack » 24.12.2016 10:02:39

Krásne šmudlinkovské Vianoce a v novom roku veľa zdravia, šťastia a lásky praje Mack.

Obrázek
odkaz a zdroj: 1wallpaper.net
Angelo
Uživatel
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 327 x

Angelovo novoroční přání

Příspěvekod Angelo » 1.1.2017 9:47:47

A máme tu nový rok, rok 2017. A to znamená další posun v našich životech. Nikdo neví, jaký bude... Většinou podobný, jako ty předchozí. Ale může být klidně i o dost jiný. Dáváte si předsevzetí? Já ne, ale na letošní rok mám v plánu změnit svůj život. Chci dělat to, co mě baví, a věnovat se tomu, co mě baví. Chci pochopit, proč to mám s lidmi těžké, více se s nimi spřátelit... Chci se v životě někam posunout a něco v něm také dokázat. A hlavně, přeji si, aby zde, na Pedonii, vládla láska a přátelství nad hádkami a negativními věcmi.

A vám všem přeji ty nejúžasnější a nejkrásnější holčičky, které vás budou milovat a které vás udělají šťastnými lidmi nebo ještě šťastnějšími. Přeji vám, aby se vám vše jen dařilo, aby se vám plnily vaše sny a aby se vám maléry vyhýbaly.

A víte, že je tomu rok, co existuje Pedonia - web, který je určen všem, kteří projevují lásku k dětem - a to více, než ostatní lidé, a nejen jim? Vím, víte. A tak i Pedonii přeji hodně úspěchů a i popularity. Ať pomáhá těm, co to potřebují, a ať je místem... místem zaslíbeným, kde mohou obdivovatelé holčiček legálně obdivovat holčičky.
Doufám, že v letošním roce se spolu někam posuneme a bude to posun jen tím lepším směrem. :)

A jako malý novoroční dáreček mám pro vás písničku. A jak jinak, než od vietnamské zpívající holčičky Quý Dương. To bych prostě nebyl já, aby nebyla z Vietnamu.
zabalený dárek

Šťastný nový rok 2017. :)
Chúc mừng năm mới 2017. :)
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1239 x
Oceněn: 1189 x

Krásný šmudlinkový rok 2017

Příspěvekod Neptun » 1.1.2017 13:24:55

Obrázek

Komentář k této fotografii může být buď

Pozor, i křehká krása může skrývat zraňující trn!

anebo

I ostrý trn může být základem pro krásné věci.

Ať si každý vybere podle svého pesimistického či optimistického přístupu k životu. Anebo ne, žádné vybírání! Prostě to berte tak, že všude kolem nás je spousta krásy, jen se vhodně podívat!

Zpět na “JINÁ TÉMATA A VOLNÁ DISKUSE”