Diskuse k Snilkovu nitru

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Snilko
VIP člen
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 1663 x
Oceněn: 381 x

Diskuse k Snilkovu nitru

Příspěvekod Snilko » 31.12.2016 13:45:17

DISKUSNÍ TÉMATICKÉ VLÁKNO K TÉMATU

Snilkovo nitro
Snilko
VIP člen

Re: Návštevy v detských domovoch

Příspěvekod Snilko » 31.12.2016 14:10:10

Dreanor na chatu k příspěvku Návštevy v detských domovoch píše:Dětem by se žilo lépe? Nebo spíše tobě? Toť zásadní otázka. :D

Aj deťom, aj nám. To, že budú dostávať lásku a pozornosť im nijako neublíži, práve naopak. Bola by to symbióza. Deti by dostávali lásku od nás a my od nich.

Čo by im na tom malo ublížiť?
Dreanor
Uživatel
... až do věku: 8
Děkoval: 182 x
Oceněn: 139 x

Příspěvekod Dreanor » 31.12.2016 14:17:47

Myšlenka zajímavá, ale spíše utopická. A v takové podobě, jak si ji publikoval, neuskutečnitelná. Je dosti způsobů, jak pomáhat, a taktéž je dost těch, co pomoc doopravdy potřebují - ať už se bavíme o dospělých či dětech. Pomoc má být jen pomocí, nemá být svázána skrytým úmyslem či jinou vidinou nějakého obohacení či zisku. Tedy pokud pomáhám, tak mám pomáhat nezištně, protože jinak by tenhle čin ze mě dobrého člověka určitě nedělal.

Ale teď k věci. Ve tvém případě se mi zdá, že bys spíše chtěl pomoci sám sobě a že pomoc, o které píšeš, je až druhotná. Je zřejmé, že toužíš po kontaktu s dětmi, kterého se ti podle mého nedostává. A taková pomoc by sice dětem určitým způsobem pomohla - a když nic víc, tak aspoň jim zpříjemnila den - ale v první řadě by hlavně pomohla tobě - a o to ti také jde.

Pokud chceš pomáhat, tak pomáhej. Nevymýšlej zbytečnosti a prostě čiň.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 31.12.2016 14:45:23

Dreanor na chatu k příspěvku Návštevy v detských domovoch píše:Zajímavá to myšlenka, ale spíše utopická. Pomáhat dětem se dá všelijakými způsoby, cest je mnoho a dětí co pomoc potřebují taktéž. Tohle je spíše větší pomoc pedofilům nežli samotným dětem

Nemyslím si, že by to bola utópia. Stačí upraviť legislatívu. Pomáhať sa dá všelijakými spôsobmi - áno, a toto je jeden z nich.
Podľa mňa to pomôže rovnakým dielom obom stranám.

Kedysi bola utópia priznať si verejne homosexualitu. A dnes to nie je veľký problém.
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... až do věku: 16
Děkoval: 1219 x
Oceněn: 282 x

Příspěvekod Fíres » 31.12.2016 16:12:27

Dreanor píše:Pomoc má být jen pomocí, nemá být svázána skrytým úmyslem či jinou vidinou nějakého obohacení či zisku. Tedy pokud pomáhám, tak mám pomáhat nezištně, protože jinak by tenhle čin ze mě dobrého člověka určitě nedělal.
Musím s tebou nesouhlasit. Člověk dělá vše pro vlastní zisk. I jakákoli pomoc je podmíněna dobrým pocitem z toho, že jsem udělal něco dobrého - mám z toho dobrý pocit - zisk. Toť můj názor.

Ale máš pravdu v tom, že pomoc by měla být pomocí. Tedy pokud bych chodil za holčičkami s tím, že jim budu pomáhat, a místo toho by je jen tajně zneužíval, tak to dobře jistě není. Ale pokud si s nimi budu hrát a obě strany budou šťastné, tak na tom nic špatného nevidím.

Snilko píše:Keby som mohol niečo ovplyvniť, vyhradil by som určitý čas v detských domovoch na návštevy pre nás, pedofilov. Bolo by vyhradených niekoľko dní do týždňa, keď by sme sa mohli venovať deťom, hrať sa s nimi, učiť ich, dať im lásku, ktorá im tak chýba. Samozrejme mohol by prísť každý, kto by mal čo deťom ponúknuť.

Tak nápad je to zajímavý, ale jak si to představuješ? V dnešní společnosti by určitě neprošlo, aby se oficiálně stýkali pedofilové s dětmi - a kdo by na takové akce vůbec chodil, když každý svoji orientaci pečlivě střeží a takto by se velmi dobře odhalil...

Jak by to vlastně v těch dětských domovech fungovalo? To by se všechny děti nahnaly do jedné místnosti a pak by tam za nimi začali chodit cizí strýčkové? Každé dítě je sice jiné, ale mnoho z nich je dost stydlivých, z takovéto akce by byly hodně vystresované...

Celkově ten nápad nezní až zas tak špatně, ale je tu spousta drobností, kvůli kterým by to bylo v současnosti nerealizovatelné. Ale spíš si říkám, jak velký problém by byl se do takového dětského domova dostat. Opravdu nevím, jak to tam přesně funguje, ale jistě by nebyl problém se s někým, kdo v takovém zařízení pracuje, seznámit a pak přijít na návštěvu. Nebo se zkusit rovnou jako nějaký asistent nechat zaměstnat. Tady sice opravdu nevím, jaké jsou podmínky pro práci v takovémto zařízení, ale jistě by s tím nebyl příliš velký problém. Pokud je v celém systému někde problém, tak by to mohly být "Asceho babičky" přímo v onom zařízení, které by náš přílišný kontakt s dětmi mohly označit za nebezpečný a někde na vyšších místech by zařídily, že už se do podobného zařízení v životě nepodíváme.
Dreanor
Uživatel
... až do věku: 8
Děkoval: 182 x
Oceněn: 139 x

Příspěvekod Dreanor » 31.12.2016 16:37:24

Fíres píše:Musím s tebou nesouhlasit. Člověk dělá vše pro vlastní zisk. I jakákoli pomoc je podmíněna dobrým pocitem z toho, že jsem udělal něco dobrého - mám z toho dobrý pocit - zisk. Toť můj názor.

Nejde ale srovnávat psychické obohacení s fyzickým. Pokud mi to přinese pouze klid na duši, tak je to úplně o něčem jiném, než když mi to přinese zisk materiální.

Nejde ani souhlasit s tím, že jakákoliv pomoc je podmíněna dobrým pocitem. Uvedu-li příklad...
Pokud uvidím, jak někdo napadá dítě a útok bezprostředně zmařím, tak jsem to určitě nedělal pro dobrý pocit...
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 31.12.2016 16:56:36

Fíres píše:
Jak by to vlastně v těch dětských domovech fungovalo? To by se všechny děti nahnaly do jedné místnosti a pak by tam za nimi začali chodit cizí strýčkové? Každé dítě je sice jiné, ale mnoho z nich je dost stydlivých, z takovéto akce by byly hodně vystresované...

Mal by tam byť určite nejaký výber, nepustili by tam hocikoho, napr. 15-krát súdne trestaného recidivistu. Fungovalo by to na dobrovoľnej báze, ak by dieťa chcelo byť samé, nikto by ho k ničomu nenútil.
A bolo by to prístupné pre všetkých, ktorí budú spĺňať nejaké kritériá. Môžu to byť ženy, ktoré nemôžu mať deti, bezdetné páry... Nie vyslovene pre pedofilov. Ako dokážeš niekomu, že je pedofil?
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1197 x
Oceněn: 1085 x

Příspěvekod Neptun » 31.12.2016 16:58:00

Dreanor píše:Nejde ale srovnávat psychické obohacení s fyzickým. Pokud mi to přinese pouze klid na duši, tak je to úplně o něčem jiném, než když mi to přinese zisk materiální.
Ale jistě je lze srovnávat. Materiální zisk většinou stejně vnímáš nakonec přes psychiku jako dobrý pocit (z jízdy na motorce, z lahve rumu...).
Dreanor píše:Nejde ani souhlasit s tím, že jakákoliv pomoc je podmíněna dobrým pocitem. Uvedu-li příklad...
Pokud uvidím, jak někdo napadá dítě a útok bezprostředně zmařím, tak jsem to určitě nedělal pro dobrý pocit...
Neplánoval jsi ho, ale získáš ho. Je to pudové chování, co přetrvává i proto, že je spojeno s odměnou - dobrým pocitem. Dodatečně. Skutečný altruismus zcela bez odměny měl snad na mysli jen Pavel z Tarsu, když psal o svém vlastním zmaru v pekle pro záchranu duší bratří.
Fíres
VIP člen

Příspěvekod Fíres » 31.12.2016 17:05:39

Dreanor píše:Nejde ale srovnávat psychické obohacení z fyzickým. Pokud mi to přinese pouze klid na duši, tak je úplně o ničem jiném než když mi to přinese zisk materiální.
Bohužel já jsem zcela opačného názoru - vše vede k psychickému obohacení. Vyděláváme peníze, ty utrácíme za materiální věci a pomocí nich uspokojujeme naše vnitřní/duševní potřeby.

Dreanor píše:Pokud uvidím, jak někdo napadá dítě a útok bezprostředně zmařím, tak jsem to určitě nedělal pro dobrý pocit...
Ano? Co by se stalo, kdybych tomu nezabránil? Přineslo by to pocit viny - špatný pocit. Takže se snažíš zabránit ztrátě. To je svým způsobem zisk. A i kdyby ne, tak stále platí, že máš čistě psychické pohnutky.

Krásně to vystihl i Neptun.
Fíres
VIP člen

Příspěvekod Fíres » 31.12.2016 17:25:44

Snilko píše: Ako dokážeš niekomu, že je pedofil?

Pán, který si chodí sám pravidelně hrát s dětmi na takovéto akce... Nikdo mu sice nedokáže, že je pedofil, ale já osobně bych takového člověka velmi podezíral... A i to si myslím stačí...

Snilko píše:Môžu to byť ženy, ktoré nemôžu mať deti, bezdetné páry...

Nejsem si úplně jist, zda by měli samotné ženy nebo bezdětné páry zájem chodit na takové akce. Pokud bych byl onen bezdětný pár, tak bych si určitě nechtěl chodit hrát s dětmi někam do dětského domova. To bych si raději vzal nějaké dítě k sobě domů... A počkat, něco takového už vlastně existuje, říká se tomu adopce...

Jistě, adopce asi není zrovna ideální řešení pro každého a je s ní spojených spoustu omezení. Tvůj nápad by byl velice zajímavý, kdyby se z něj vyklubalo něco jako poloadopce. Přijdeš ráno, dítě si "půjčíš" a večer vrátíš. Ale když si vezmeš, jak je dnes svázaná i běžná adopce... A kdo komu zaručí, že se tomu dítěti nic nestane. Vždyť kdokoli, kdo v dnešní době pracuje s dětmi, musí mít určitý stupeň vzdělání...
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
Děkoval: 2286 x
Oceněn: 2149 x

Příspěvekod Asce » 31.12.2016 17:53:39

Fíres píše:Celkově ten nápad nezní až zas tak špatně, ale je tu spousta drobností, kvůli kterým by to bylo v současnosti nerealizovatelné. Ale spíš si říkám, jak velký problém by byl se do takového dětského domova dostat.
V podstatě, milý Fíresi, souhlasím se vším, co jsi napsal, jen s jednou věcí ne - dostat se do dětského domova je pro našince prakticky nemožné. Můžeme nalézt nějaké teoretické výjimky, ale píšu o běžné praxi a "běžném" pedofilovi. Vím o čem píšu, protože dětský domov mám od sebe vzdušnou čarou několik set metrů a moje děti měly ve školních létech vždy ve třídě několik jeho "obyvatel", kteří občas tajně chodili i k nám (tedy ač se to nesmí = děti z dětského domova nesmí chodit do cizích rodin na návštěvu).

Snilko píše:Ako dokážeš niekomu, že je pedofil?
Záleží, co rozumíme slovem "dokážeš". Pro běžnou společnost by stačilo, kdyby samotný dospělý muž měl opakovaný a častý zájem chodit do dětského domova za holčičkami. Myslím, že víc by, přinejmenším k poškození jeho pověsti, nebylo ani potřeba. K slušnému a bezproblémovému žití není nutno jen dodržovat zákony, ale i být pozitivně hodnocen okolní společností.
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 490 x
Oceněn: 912 x

Příspěvekod Leonid » 31.12.2016 20:52:22

Ale to přece existuje, nezávazná občasná péče o dítě v dětském domově. Dobrovolně člověk pak svůj čas věnuje nějakému dítěti, navštěvuje ho, bere ho na výlety apod. Doporučuje se pro ty, kdo se nemohou věnovat pěstounské péči nebo dítě adoptovat.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
Děkoval: 2286 x
Oceněn: 2149 x

Příspěvekod Asce » 31.12.2016 21:07:08

Leonid píše:Ale to přece existuje, nezávazná občasná péče o dítě v dětském domově. Dobrovolně člověk pak svůj čas věnuje nějakému dítěti, navštěvuje ho, bere ho na výlety apod. Doporučuje se pro ty, kdo se nemohou věnovat pěstounské péči, nebo dítě adoptovat.
Ano, to je ta teoretická možnost, o které píšu výše. Leonid píše "člověk" a "dítěti". Takže třeba zrovna já, který jsem vychoval samostatně tři děti, bych potřebnou prověrku nejspíš získal. Tedy kdybych se chtěl věnovat patnáctiletému hošíkovi, nejlépe romského původu, je dost jisté, že bych uspěl. Ale toto se netýká kohokoliv a navíc rozhodně nemůže třeba mladý svobodný muž očekávat, že si takto bude odvádět třeba nějakou šestiletou dívenku. O pubošce už ani (v případě hebefilů) nemluvím. Proto se ani já se svým profilem zasloužilého otce, kterému odrostly děti, nemůžu v Leonidem naznačeném režimu ucházet o Elišku, se kterou jsme si na konci prázdnin náramně rozuměli, když ji její pokrevní otec vzal z dětského domova na výlet do našeho penzionu.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 1.1.2017 17:54:42

Fíres píše:Jistě, adopce asi není zrovna ideální řešení pro každého a je s ní spojených spoustu omezení. Tvůj nápad by byl velice zajímavý, kdyby se z něj vyklubalo něco jako poloadopce. Přijdeš ráno, dítě si "půjčíš" a večer vrátíš...

Ja som mal skôr na mysli systém, že dieťa by neopustilo brány domova - venoval by si sa mu priamo tam. Boli by prítomné aj vychovávateľky. Nejaký dozor by tam určite bol.

Asce píše:
Snilko píše:Ako dokážeš niekomu, že je pedofil?

Záleží, co rozumíme slovem "dokážeš". Pro běžnou společnost by stačilo, kdyby samotný dospělý muž měl opakovaný a častý zájem chodit do dětského domova za holčičkami. Myslím, že víc by, přinejmenším k poškození jeho pověsti, nebylo ani potřeba....

A tí dobrovolníci, čo chodia pomáhať do domovov dôchodcov? Podľa mňa ich nikto neoznačuje za gerontofilov.
Ale zase pripúšťam, že deti nemožno porovnávať s dôchodcami. Deti sú oveľa citlivejšia téma.

Leonid píše:Ale to přece existuje, nezávazná občasná péče o dítě v dětském domově. Dobrovolně člověk pak svůj čas věnuje nějakému dítěti, navštěvuje ho, bere ho na výlety apod. Doporučuje se pro ty, kdo se nemohou věnovat pěstounské péči nebo dítě adoptovat.

Takže som na nič nového neprišiel :D
Fíres
VIP člen

Diskuse k Snilkovu nitru

Příspěvekod Fíres » 1.1.2017 20:03:08

Diskuse k 3. příspěvku

Snilko píše:Bohužiaľ, bolo to už v čase, keď som mal vybraté ďalšie štúdium, ktoré vôbec nebolo pedagogického smeru, a tým pádom som stratil možnosť stretávať sa s dievčatkami.
Co že jsi ztratil? Tedy znám člověka, který ve 40 studuje, aby mohl pracovat ve školce. Já sám studuji školu, která se pedagogiky vůbec netýká, i přes to vedu jednou týdně kroužek a už mám i na léto zařízené, že navštívím jeden tábor a minimálně na jednom dalším budu pomáhat... Vždy tu je možnost, jak se k holčičkám dostat a dokonce se s nimi i pravidelně stýkat. Věk na tom tolik nemění.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5883 x

Diskuse k Snilkovu nitru

Příspěvekod Plyšáček » 8.3.2017 7:31:36

Vyjádření k příspěvku popisujícímu zneužití batolete

Snilko píše:...dievčatko asi rok - už si to presne nepamätám. Chodiť už vedela, rozprávať ešte nevedela a ak áno, tak len začínala a začínala sa aj samostatne pýtať na wc.
Myslím, že musela být o dost starší - pokud si už říkala o vymočení.

Snilko píše:Mama bola tiež doma, ale ja som sa zatvoril do izby s deťmi a boli sme tam sami.
Velmi by mě zajímalo, kolik ti v té době bylo let. Neboj se k tomu psát blíže - podle uváděného roku se to stalo již dávno a vše je promlčeno.

Nyní k popisu tvého deliktu:
Snilko píše:Dievčatko sedelo na posteli vedľa mňa a chytil som si ju tak nejako, že som si ju objal. Držal som ju v objatí a pritom som jednu ruku vsunul pod jej punčocháče. Gaťky už na sebe nemala. A začal som ju hladkať medzi nohami. Chvíľku na to som sa neudržal a svoj prst som jej vsunul dnu, veľmi som sa vzrušil, nikdy v živote som nebol taký vzrušený.
Hlazení mezi nohama již naplnilo skutkovou podstatu pohlavního zneužití. Věřím, že jsi byl nesmírně vzrušený. Který heterosexuální infantofil by nebyl... Ale byl jsi dávno za hranou - ať se cukala či necukala, ať jí to bylo či nebylo příjemné.

Ovšem ono "svoj prst som jej vsunul dnu" mi prosím blíže specifikuj. Sahal jsi mezi polštářky (velké stydké pysky), nebo přímo do vaginy (za panenskou blánu)? Vím, že to těžko odhadneš, pokud jsi to dělal jedenkráte a pokud jsi měl ruku v punčocháčích, ale je v tom obrovský rozdíl. U takto malé si myslím, že pokud bys penetroval (byť malíčkem), tak bys narušil věneček (panenskou blánu). Toto by soudní znalci vyhodnotili pravděpodobně jako znásilnění. I kdyby se ti plně "odovzdala". Jsem však přesvědčen, že tak hluboko jsi nepronikl, jelikož by ji to velice bolelo (pokud nebyla již zneužívána z domova) a mohl bys to poznat i podle krve na prstech.

Snilko píše:Mala ju tak krásne jemnú, mäkučkú, mokrú, teplú a voňavú.
Velký zážitek pro pedofila. Vůni jsi zjistil až následně poté přičichnutím k prstům, nebo jsi s ní prováděl ještě něco jiného?

Snilko. Děkuji ti za tvé sdílení tohoto příběhu. Názorně dokládá, co se může stát, když se pedofil dostane do nebezpečné situace a když není dostatečně bdělý. Zachoval jsi se podobným způsobem ve více případech? Dnes máš vše pod kontrolou nebo hrozí další selhání? Doufám, že si plně uvědomuješ, že tehdy jsi se dopustil trestného činu a že jen díky "štěstí" to neskončilo katastrofou.

Snilko píše:Viem o tom len ja a dievčatko na to už dávno zabudlo.
Kdyby o tom vědělo více lidí, mohla by nastat ona "katastrofa". Zřejmě "to už dávno nezabudlo", protože si to nikdy pořádně ani "nezapamatovalo". Dievčatko to má někde hluboko v podvědomí. Je otázkou, zda a jakým způsobem to může vyplavat na povrch. A nemusí to být v podobě rozpomenutí na onu konkrétní situaci.

Poučil jsi se z tohoto svého selhání nebo tím jen začalo více podobných případů ve tvém životě?
Snilko
VIP člen

Re: Diskuse k Snilkovu nitru

Příspěvekod Snilko » 11.3.2017 1:58:36

Plyšáček píše:Vyjádření k příspěvku popisujícímu zneužití batolete

Napísal si "zneužití batolete". Tento pojem mi vyznie až príliš kriminálne, lebo ja som to vnímal ako príjemné erotické dotyky. Ako niečo pekné a pozitívne. Vôbec som to nevnímal ako trestnú činnosť. Veď som ju len hladkal. K sexu (orálny, análny, pohlavný styk) medzi nami ani nedošlo.
Plyšáček píše: Velmi by mě zajímalo, kolik ti v té době bylo let. Neboj se k tomu psát blíže - podle uváděného roku se to stalo již dávno a vše je promlčeno.

To som písal už v príspevku samotnom. Mal som asi 25 rokov, možno 26, bol som mladý nevyzretý pedofil.

Plyšáček píše:Sahal jsi mezi polštářky (velké stydké pysky), nebo přímo do vaginy (za panenskou blánu)?

Siahol som jej medzi vankúšiky a potom priamo do vagíny, ale len kúsok, asi 1,5 cm, maximálne 2 cm. Vsunul som jej tam ukazovák. Blanku som jej určite neporušil - až tak hlboko som nebol, len po blanku. Žiadnu krv som nevidel. Bol som k nej jemný +plysacek+

Teraz ma už nepriťahuje, má už asi 16-17 rokov :(

Plyšáček píše:
Snilko píše:Mala ju tak krásne jemnú, mäkučkú, mokrú, teplú a voňavú.
Velký zážitek pro pedofila. Vůni jsi zjistil až následně poté přičichnutím k prstům, nebo jsi s ní prováděl ještě něco jiného?

Už som jej potom nič nerobil, nemal som príležitosť. Vôňu som zistil až neskôr, z môjho prstu.

Plyšáček píše:Snilko. Děkuji ti za tvé sdílení tohoto příběhu. Názorně dokládá, co se může stát, když se pedofil dostane do nebezpečné situace a když není dostatečně bdělý. Zachoval jsi se podobným způsobem ve více případech? Dnes máš vše pod kontrolou nebo hrozí další selhání? Doufám, že si plně uvědomuješ, že tehdy jsi se dopustil trestného činu a že jen díky "štěstí" to neskončilo katastrofou.

Áno, boli ešte nejaké skúsenosti, ale tie zrejme nespadali do trestnoprávnej roviny. Teda aspoň podľa mňa.

Vôbec som si nebol vedomý toho, že pácham trestný čin tým, že som malej siahal medzi nohy. Nič zlé som na tom nevidel. Keby som mal vtedy ešte príležitosť a možnosť, ďalej by som ju zneužíval. Uvedomoval som si len to, že robím niečo zakázané - ale nie, že pácham trestný čin.

Plyšáček píše:
Snilko píše:Viem o tom len ja a dievčatko na to už dávno zabudlo.
Kdyby o tom vědělo více lidí, mohla by nastat ona "katastrofa". Zřejmě "to už dávno nezabudlo", protože si to nikdy pořádně ani "nezapamatovalo". Dievčatko to má někde hluboko v podvědomí. Je otázkou, zda a jakým způsobem to může vyplavat na povrch. A nemusí to být v podobě rozpomenutí na onu konkrétní situaci.

Áno, dievčatko to bude mať hlboko v podvedomí, až do konca jej života, s tým plne súhlasím. Už krátko po zneužití som si uvedomil, že táto skúsenosť bude mať vplyv na jej neskorší sexuálny život. Neviem v čom a neviem do akej miery, ale určite ju to poznačilo.

Plyšáček píše: Poučil jsi se z tohoto svého selhání nebo tím jen začalo více podobných případů ve tvém životě?

Ešte jedenkrát som spravil niečo, čo by si asi považoval za zneužitie. Ja som ale presvedčený, že to zneužitie nebolo.

Zhrnutie

Keď sa tak spätne zamyslím nad tým, ako som to vtedy bral, tak takto:
1. Dotyky - nemali by sa, ale môžu sa
2. Strkanie prstu alebo iných vecí do rozkroku - zakázané
3. Penetrácia penisom - trestná

Napriek tomu by som vtedy využil každú príležitosť, ktorá by sa mi naskytla, na rôzne sexuálne aktivity s dievčatkami.

Keď som sa dostal na Čepek, tam som sa ani neregistroval. A tie veci, čo sa tam písali okolo toho, čo je už zneužívanie a že sa to nesmie, som bral ako omáčky, ktoré tam museli zo slušnosti napísať, aby ten web mohol legálne fungovať.

Až kráľovstvo Pedonia mi otvorilo oči a začal som sa na celú problematiku zneužívania pozerať celkom inak. Prehodnotil som svoj postoj k dievčatkám a už ich nevnímam len ako eroticko-sexuálne objekty, ale ako malé, jemné a krehké bytosti, ktoré treba chrániť pred zneužívaním. Pedonia mi pomohla stať sa lepším pedofilom a človekom. A je mi ľúto tých detí, ktoré si museli prejsť hrubým zaobchádzaním, znásilňovaním a zneužívaním nielen zo strany pedofilov, ale aj nepedofilov.
Mali by existovať legálne spôsoby, ako by sa mohol pedofil legálne vybiť.

Napriek všetkému mám stále chuť na zneužívanie dievčatka, pozeranie videí, gifov a obrázkov s DP tématikou. Jednoducho som pedofil, taký som sa už narodil. Ale na druhej strane sa viem celkom dobre ovládať, aby som nezneužil. V bežných situáciách sa viem ovládať a v tých rizikových by to bolo asi tak 50:50, neviem to presne posúdiť, lebo už som dlho nezažil rizikovú situáciu.

Plyšáček, píšeš, že sa nemusím báť o tom písať. Aby nás ešte všetkých nepozatvárali, keď sme sa tu tak pekne popriznávali ku všetkému, čo sme urobili.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
Děkoval: 150 x
Oceněn: 205 x

Příspěvekod Sertralin » 11.3.2017 16:27:26

Snilko píše:Plyšáček, píšeš, že sa nemusím báť o tom písať. Aby nás ešte všetkých nepozatvárali, keď sme sa tu tak pekne popriznávali ku všetkému, čo sme urobili.

Možná ten zákon budete mít na Slovensku podobně, u nás je to takto: Legislativa
Max
VIP člen
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2041 x
Oceněn: 430 x

Příspěvekod Max » 11.3.2017 16:42:53

Tá doba 18 + 10 rokov je v poriadku, si myslím, ale ak tá dotyčná osoba od plnoletosti nepodá do tých 10 rokov oznámenie trestného činu v období jej neplnoletosti, vyšetrovať sa nebude. Jedine, ak sa jedná o rozsiahlejší prípad, ktorý sa otvoril po x rokoch vďaka novým skutočnostiam, ktoré viedli aj k ďalším obetiam, kde bola identifikovaná osoba zo spáchania trestného činu z pred obdobia 18. roku neplnoletých osôb.

Tým chcem len napísať, že tieto činy sa zvyčajne dobrovoľne nevyšetrujú, ak o to tá plnoletá obeť sama nepožiada. Narozdiel od začatia stíhania podozrivej osoby z trestného činu sexuálneho násilia, ako som už naznačil vyššie.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 14.4.2017 17:24:45

Dreanor píše:Myšlenka zajímavá, ale spíše utopická. A v takové podobě, jak si ji publikoval, neuskutečnitelná.
A predsa sa točí...

Projekt Tvoj Buddy: Zlepšite šance na spokojný život deťom z domovov (soda.o2.sk)

Deťom z detských domovov sa vyškolený personál snaží priblížiť rodinný život tak, ako sa len dá. No niekedy predsa len chýba vzťah podobný tomu, ako je medzi dieťaťom a krstnými rodičmi, ujom, tetou, či starším súrodencom. Pretože nič nepomôže dieťaťu tak, ako dospelý, ktorý ho má rád a dá mu užitočné rady do života, na ktoré v domove nie je veľa príležitostí.

Projekt Tvoj Buddy už 10 rokov spája deti z detských domovov s dospelými dobrovoľníkmi, ktorí sú im oporou, pomocnou rukou, aj bútľavou vŕbou. A zažívajú spolu kopec zábavy.

Zapájajú sa doň deti z domovov staršie ako 12 rokov, práve preto, aby sa na dospelého nenaviazali ako na rodiča.

Každý dobrovoľník-záujemca musí prejsť školením a pravidelnými konzultáciami, aby dieťaťu z domova poriadne rozumel a aby ich vzťah vydržal ideálne celý život. Dobrovoľník v tom nie je nikdy sám, okolo neho je vždy tím odborníkov a koordinátorov, ktorí mu vedia poradiť, ako s deťmi zvládať rôzne situácie.

Ciele sú jasné, no ani zďaleka nie jednoduché — aby sa každé dieťa po odchode z domova dokázalo poriadne začleniť do spoločnosti. Práve vy môžete dieťaťu z domova predstavovať ten “vonkajší” svet a postupne mu ho približovať. Ako chcete spolu tráviť čas, alebo o čom sa chcete rozprávať, je len na vás. Všetko je postavené na báze dobrovoľných aktivít.

Úspechy projektu
Odísť z domova a byť zrazu úplne sám, je nesmierne ťažká výzva. Cieľom projektu Tvoj Buddy je, aby ju deti zvládli a neostali na okraji spoločnosti.

Tvoj Buddy dodnes okrem spájania detí s dospelými organizoval viaceré detské tábory, stretnutia so známymi ľuďmi, zážitkové vzdelávania či zábavné a tématické skupinové aktivity. Odmenou im bola v roku 2014 akreditácia na Ministerstve školstva na prácu dobrovoľníkov s mládežou z detských domovov.

Projekt Tvoj Buddy je aktívny v mnohých mestách v okruhu do 100 km od Bratislavy, takže za deťmi z domova ani nemusíte chodiť veľmi ďaleko. Zároveň to však nie je charitatívna činnosť, ktorú robíte len preto, aby ste sa cítili lepšie. Mať svojho Buddyho je výzva a zodpovednosť, ktorou však môžete mnoho získať.

Sami uvidíte pokroky dieťaťa, s ktorým budete v kontakte, či už to budú študijné výsledky alebo úspešné začlenenie do spoločnosti. Odmenou vám môže byť kamarátstvo na celý život a hrdosť na dieťa, ktoré toho vďaka vám môže veľa dokázať aj zažiť.

Ako sa zapojiť
Chcete darovať priateľstvo aj vy? Do projektu sa môžete zapojiť rôznymi spôsobmi:
Prihláste sa na školenia, ktoré vás pripravia na prácu s deťmi
Staňte sa dobrovoľníkmi, stretnite sa so “svojím” dieťaťom a nadviažte s ním vzťah na celý život
Darujte im 2% zo svojich daní a podporte tak ich dobročinné aktivity, alebo im prispejte podľa vlastných možností
Pomôžte im svojimi znalosťami: hľadajú pro bono psychoterapeutov, developerov, ľudí ochotných dorastencov z domovov zamestnať, marketingových stratégov… Každý môže pomôcť, ako len dokáže.

Väčšina z nás je tam, kde sme, aj vďaka láske, starostlivosti a výchove našich rodičov, našich častokrát najväčších vzorov. No nie všetci majú v živote to isté šťastie. Deti z domova takéto vzory nikdy nezažili. Napriek tomu im dokážeme pomôcť.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”