Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Sertralin v psychiatrické léčebně

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3071 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnusím se sám sobě

Příspěvekod Asce » 5.2.2017 15:36:22

Plyšáček píše:...nevím, kde jsi přišel na vzoreček, jakou roli tam hraje Asce jakožto pozorovatel a co je proměnnou x. To máš z vlastních výzkumů nebo z vědeckých pramenů?
... jsem přesvědčen, že onemocnění psychického rázu nemusí být nutně celoživotní... Někdy jen stačí jít ven, lehnout si do trávy, vycákat se ve studeném potoce i jinak...

Touto chorobou trpí moje (nyní bývalá) manželka. Pozoroval jsem to tedy z první ruky. Všechny projevy, některé až v extrémních mezích. Protože takto byla postižena matka mých dětí, chodil jsem po psychiatrech nejen se ženou (kvůli léčbě), ale i se svými dětmi (z ostražitosti). Hovořil jsem dlouhé hodiny s různými psychiatry (těmi špatnými, běžnými i špičkovými - protekčními). Mohl jsem pozorovat a hovořit i s různými dalšími pacienty v léčebnách, abych si udělal úsudek - pak jsem to rozebíral s ošetřujícími lékaři s cílem vybrat vhodnou terapii pro manželku a s druhým cílem v podobě odborného pozorování svých dětí. Mimochodem - v těch léčebnách jsem musel překonat jistý ostych personálu, protože mezi aktivity, které lékaři svým pacientům doporučovali ke zlepšení stavu, byl jejich vzájemný sex. Ovšem, když zjistili, že mi nevadí to, že moje žena je tam jak matrace, ba naopak, že ještě dávám rady, jak ji co nejlépe "udělat", neb jsem příšerný úchyl, tak jsem pak viděl a vyzvěděl opravdu leccos...

U bipolární afektivní poruchy (dříve manio-depresivní psychózy) je nepřerušení léčby skutečně klíčové. Opravdu je třeba brát kontrolovaně léky po celý život od prvního propuknutí nemoci. Nejhorší je, že tvoje rada: "Někdy jen stačí jít ven, lehnout si do trávy..." zdánlivě funguje. Je to dáno právě tou křivkou průběhu nemoci. Po intenzivní léčbě a domácím doléčení (někdy i v trvání dvou či více měsíců) jsi téměř v bodě nula - "žádná" nemoc. Pokud léčbu vysadíš, po dlouhou dobu se jakoby nic nebude dít - křivka nabíhá znovu pozvolna s dlouhou periodou a nízkou amplitudou...

Vzorec jsem vymyslel já na základě svých pozorování. Je důležité, že má predikční schopnost. Jednotlivé symboly představují:

y ... aktuální duševní rozpoložení
k ... konstanta charakterizující jedince (různí jedinci mají rozdílné délky period a výšky amplitud při stejném charakteru průběhu)
x ... čas
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnusím se sám sobě

Příspěvekod Plyšáček » 5.2.2017 15:41:06

Neprotiví se mi chlapci a po masturbaci moje láska k nim nezmizí. Pouze se snažím omezit pomyšlení na ně a postupně promazávám fotografie chlapců.
Jen pro jistotu se zeptám, zda jsi již uvažoval o tom, zda nejsi tedy vlastně více na chlapečky a holčičky si nepodsouváš jen jako přijatelnější alternativu?

Sertralin píše:...je to jiná porucha, než kterou mám já. Mám pouze depresivní poruchu, která je zapříčiněna nedostatkem neurotransmiteru serotoninu. Ale považuji to jako určitý trest.
Vážně? A co se zase vrátit do srdce?
Plyšáček píše:Depresivní porucha není trestem za nic. Je to název pro tvůj z vnějšku odhadovaný aktuální psychický stav. Jediné, o co jde, je to, že nemiluješ a nepřijímáš sám sebe takového, jaký jsi - jak píšeš, že se "hnusíš sám sobě". Prosím přijmi se, obejmi sám sebe a začni se milovat.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Re: Hnusím se sám sobě

Příspěvekod Sertralin » 5.2.2017 15:52:09

Plyšáček píše:Jen pro jistotu se zeptám, zda jsi již uvažoval o tom, zda nejsi tedy vlastně více na chlapečky a holčičky si nepodsouváš jen jako přijatelnější alternativu?

Kdyby se mi skutečně líbili více chlapci - což si nemyslím, tak bych se nechtěl vzdát fotek, které střádám několik let a teď se jich zbavuji.

Při pohledu na nahou dívku pociťuji silnější vzrušení, než při pohledu na nahého chlapce. Mám sny, ve kterých se mazlím s dívkami - s chlapci takové sny nemám.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1462 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnusím se sám sobě

Příspěvekod Neptun » 5.2.2017 17:01:45

Asce píše:...například v dlouhodobě zcela odloučených vojenských jednotkách je možno po nějakém čase detekovat desítky procent homosexuálů.
Znám. Z pozorování vojáků Sovětské armády na vycházce z kasáren v Mladé Boleslavi v osmdesátých letech.

Plyšáček píše:Někdy jen stačí jít ven, lehnout si do trávy, vycákat se ve studeném potoce i jinak...
Móóóc hezké. Doporučuji. Dlouhodobě nefunguje.

Plyšáček píše:Prosím přijmi se, obejmi sám sebe a začni se milovat.
Doporučuji. Funguje to. Novozákonní příkaz "Miluj bližního svého jako sebe sama" je fajn. Ale má nevyslovený předpoklad. Že se máš fakt hezky rád. Pro většinu lidí platí. Obecnější platnost by měla sekvence: "Měj sám sebe v úctě a lásce. Miluj bl...". Anebo pro někoho by bylo vhodné i reciproké "Miluj sebe sama jako své bližní".
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Co mě vzrušuje?

Příspěvekod Sertralin » 7.2.2017 14:41:35

Ohledně toho, co mě vzrušuje, tak si myslím, že moc nevybočuji od toho, co vzrušuje i ostatní. Mám jen dvě speciální úchylky. Velmi se mi líbí a vzrušují mě holčičky ve vojenských uniformách z bývalého Svazu sovětských socialistických republik. Ty nejkrásnější si ukládám, ale nevyužívám je při masturbaci. Druhou úchylku jsem popisoval v parafiliích.

Zaměřím se na důležitou dívčí část - alespoň pro mě: jsou to vlasy
Bývám mírně vzrušen při pohledu na dívenky s dlouhými rozpuštěnými vlásky nebo když mají dva culíčky na bocích hlavy. Líbí se mi více blondýnky, ale nepohrdnu ani brunetkou. Preferuji dlouhovlasé, čím delší vlasy, tím lépe. Nelíbí se mi kratší vlasy než po ramena. 

Co se týče obličeje, tak se mi nejvíce líbí trojúhelníkový tvar obličeje nebo mírně oblý, ale ne moc baculatý. Rád se kochám pohledem na modrá očka a úzké rty. Mám rád bledou pleť - příliš opálená se mi nelíbí. 

Ohledně postavy nejsem moc specifický, líbí se mi jak dívenky na hranici podvýživy, tak i dívenky na hraně nadváhy. 

Na dívenkách kromě uniforem zbožňuji šatičky, bílé spodní prádlo, těsné plavky a velmi krátké kraťasy. Legíny a rifle se mi na nich moc nelíbí. 

Ohledně chování, které mě přitahuje, tak mám rád hravé, zlehka hyperaktivní a mazlivé holčičky. 

Pro představu uvedu pár dětských idolek, které mě velmi vzrušují.
Karolína Lipowská
Je jedenáctiletá česká herečka. Hrála ve filmu Polednice a působí v seriálu Ohnivý kuře jako Didi. Její obličej je sice baculatý, ale vzhledem k její postavě a vlasům se mi taková kombinace velmi líbí.

Katerina Zolotar (Катерина Золотар)
Viděl jsem od ní pouze tři videa, ale i tak si získala mé srdce. Nejvíce se mi líbila ve videu, kde zpívala píseň Kaťjuša. Měla na sobě uniformu a její blonďaté vlásky byly spletené do dvou copánků. Takové dívenky miluji. +++:

Angelina Pipper (Ангелина Пиппер)
Dnes už je bohužel stará, ale stále se můžeme kochat její krásou před několika lety. Líbí se mi ve videu Den vítězství. Tam už je v pubertálním věku. Více se mi líbí ve videu Bratři vojáci. Tam je ještě mladá. Stejně jako Katerina i ona má uniformu a blonďaté vlásky spletené do copánků.

Ksenija Levčik (Ксения Левчик)
Nemá blonďaté vlásky ani uniformu, ale to není podstatné. Miluji její pohyby a grimasy při zpěvu. Působí na mě čistě a něžně.

Annabelle (Toy Freaks)
Nevyhledávám videa, kde si děti hrají na menší děti, ale tato dívka mě zaujala. Má nádherná modrá očka a culíčky. Je zajímavý počet shlédnutí- Kdo to asi sleduje? ;)

Sladkých dívčích idolů mám více, ale tyto mě vzrušují ze všech nejvíce.


Možná jste si všimli, že nepoužívám pojem šmudlinka. Je to kvůli tomu, že pod tím pojmem si představuji úplně něco jiného než většina z vás. Jako šmudlinku si představuji špinavou a rozcuchanou holčičku s mírně potrhaným oblečením.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Můj celoživotní sen

Příspěvekod Sertralin » 15.2.2017 16:07:04

Mám dva celoživotní sny. Jeden splnitelný - chci navštívit Ruskou federaci, a jeden nesplnitelný - rád bych si v budoucnu adoptoval holčičku.

Mám v sobě spoustu potlačené lásky, kterou nemám komu dát. Nevím, jak se na adopci jednoho člověka tváří zákon, ale myslím si, že i kdyby to bylo legální, tak mně nikoho do péče nesvěří. Mám všude možně zápis o tom, že jsem byl hospitalizován na dva měsíce v PL, od pojišťovny, která mi hradila pobyt, až po obvodního lékaře. Skutečnost, že užívám antidepresiva, by tomu také nepomohla. Ale i to se může změnit, ze 100mg jsem dokázal snížit dávku antidepresiv na 75mg a později i na 50mg, chci je přestat brát, do roka se pokusím užívat už jen 25mg. Ještě mám šanci s tím přestat, hůře by se odvykalo po delší době užívání.

Ale i přes to vše si adopci velmi přeji. Jsem citlivý a dokáži se do lidí vcítit. Jsem pevně přesvědčený, že nechci a ani nedokážu ublížit. Ano, můžete mi oponovat, že nevím, jak bych se zachoval v dané situaci, ale jen já dokáži posoudit, jak na tom skutečně jsem se sebeovládáním a vůlí.

Choval bych se k ní velmi něžně a s citem. Dokážu si představit, co bych s ní rád dělal. Chodil bych s ní na procházky, hrál si s ní, četl jí před spaním pohádku, pekl jí dobroty, mazlil se s ní, česal její vlásky....

Vím, že vychovávání dítěte není jednoduché, ale myslím, že by to prospělo oběma - jak dívence, jelikož by poznala rodičovskou lásku, kterou jí nemohou v dětském domově poskytnout, tak i mě, protože bych mohl někomu dát lásku, které se mi v dětství nedostávalo.

Kdyby se mi i přes toto vše podařilo adoptovat holčičku, tak by se vyskytl další problém - a to ten, že bych se jí nemohl plně věnovat kvůli práci.

Možná teď někoho napadá, proč si nepořídím vlastní? Důvod je ten, že se mi nelíbí dospělé ženy a nedokážu k nim kromě přátelské lásky cítit něco víc. Nedovedu si představit, že bych žil se ženou jen kvůli dítěti a k ní samotné nic necítil.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3071 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj celoživotní sen

Příspěvekod Asce » 15.2.2017 16:27:52

Sertralin píše:Mám dva celoživotní sny... rád bych si v budoucnu adoptoval holčičku.

Myslím, že adopce je v tvém případě skutečně zcela vyloučena. Ne, že bych se chtěl srovnávat, leč přeci. Zkoušel jsem adopci dívky i já - otec tří dětí, které jsem jako samoživitel vychovával, a to tak, že mne oceňovaly i pracovnice sociálky, jsem bez psychických problémů, vystudovaný pedagog, s holčičkou moje dcery kamarádily, matka holčičky souhlasila... a neměl jsem také šanci.

Ale - pokud by sis vyřešil pracovní záležitosti, co se zkusit domluvit s nějakou sockou, která má několik dětí, ale raději se věnuje zábavě, než jim? Samozřejmě by vše bylo neoficiálně a opět samozřejmě bys jí nejen ponechal všechny dávky, které na dceru bere, ale ještě tu a tam něco přidal...
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Re: Můj celoživotní sen

Příspěvekod Sertralin » 15.2.2017 16:44:55

Asce píše:Ale - pokud by sis vyřešil pracovní záležitosti, co se zkusit domluvit s nějakou sockou, která má několik dětí, ale raději se věnuje zábavě, než jim? Samozřejmě by vše bylo neoficiálně a opět samozřejmě bys jí nejen ponechal všechny dávky, které na dceru bere, ale ještě tu a tam něco přidal...

Ano, možná by mi i stačilo ji párkrát vidět takto. Musela by s tím ale souhlasit i ta holčička. Samozřejmě bych jí rád i sám něco koupil - není nic hezčího než pohled na dítě, které má radost.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1462 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj celoživotní sen

Příspěvekod Neptun » 15.2.2017 17:58:54

Asi tomu nerozumíš, Sertraline. Asce si snad myslí, že bys něco málo platil nějaké chudé ženské a ona by ti nechala svou dceru u tebe bydlet natrvalo. Nebo tak nějak napůl, abys mohl chodit do práce, ale všechen svůj volný čas byl s ní, jako by byla tvoje. To mně by se sice nechtělo, ale když nemá člověk legální možnost trvalé péče... Původní "rodina" by musela bydlet nedaleko. Holčička by si nejspíš rychle zvykla na lepší prostředí a zacházení, ta by souhlasila.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Re: Můj celoživotní sen

Příspěvekod Sertralin » 15.2.2017 18:07:59

Chápu, co tím myslel. Nebylo by to sice ono, ale i tak by to bylo velmi podobné - když bychom byli často v kontaktu. Myslím, že by si i na mě zvykla. Byl bych k ní opravdu hodný a snažil se jí poskytnout útěchu a vyvolat pocit bezpečí.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj celoživotní sen

Příspěvekod Plyšáček » 15.2.2017 18:21:30

...zkusit domluvit s nějakou sockou...samozřejmě bys jí nejen ponechal všechny dávky, které na dceru bere, ale ještě tu a tam něco přidal...

Asi tomu nerozumíš, Sertraline. Asce si snad myslí, že bys něco málo platil nějaké chudé ženské a ona by ti nechala svou dceru...


Ačkoliv Sertralin psal o bohulibých motivech, tyto formulace a řešení finanční otázky může ledaskomu zavánět prostitucí.
Uživatelský avatar
Medvídek
Uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: 5.9.2016 20:06:53
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím se učím
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 11
Děkoval: 229 x
Oceněn: 221 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj celoživotní sen

Příspěvekod Medvídek » 15.2.2017 22:50:24

Setralin píše: ...a jeden nesplnitelný - rád bych si v budoucnu adoptoval holčičku.

A co je na tom nesplnitelného? To je náhodou docela reálná představa. Neříkám, že je to jednoduché, ale říkám, že to není nemožné. Tvoje minulost ti v tom snad bránit nebude. K antidepresivům se vyjadřovat radši nebudu...
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3071 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj celoživotní sen

Příspěvekod Asce » 15.2.2017 23:10:43

Plyšáček píše:
...zkusit domluvit s nějakou sockou...samozřejmě bys jí nejen ponechal všechny dávky, které na dceru bere, ale ještě tu a tam něco přidal...
Asi tomu nerozumíš, Sertraline. Asce si snad myslí, že bys něco málo platil nějaké chudé ženské a ona by ti nechala svou dceru...
Ačkoliv Sertralin psal o bohulibých motivech, tyto formulace a řešení finanční otázky může ledaskomu zavánět prostitucí.

Prostituce je to, když osoba za peníze (či jiné statky) prodává svoje tělo. V tom, co jsem psal já, jde o pragmatický přístup k tomu, jak pomoci dívence k láskyplnému a starostlivému vychovateli v roli jakéhosi otce - to samozřejmě jen za situace, kdy biologická matka ji má jen jako zdroj příjmů ze sociálních dávek, ale skutečný zájem o ni nemá. V tom, co jsem psal já a na co reagoval Neptun i Sertralin, necítím ani zrnko pochybného úmyslu.

Poznámka:
My dospělí totiž víme, že děcka do adopce se nezískávají tak, že požádáš a úřady ti ještě dají vybrat - jak si to asi tak nějak představuje Medvídek. Víme, že Sertralin v podstatě nemá šanci.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Klesající hranice

Příspěvekod Sertralin » 1.3.2017 11:28:20

Nevím, jestli to bude způsobeno špatným věkovým odhadem, jelikož všem tipuji starší věk nebo se postupem času odkrývají skryté touhy. Cítím, že moje preferenční hranice poměrně rychle klesá. Pamatuji si na dobu okolo třinácti let. V té době jsem neměl fotografie s dětmi mladšími sedmi let. Možná to bude i tím, že jsem takové fotografie cíleně nevyhledával. Teď ale pociťuji, že se mi líbí stále mladší. A úprava v mém profilu z šesti na pět let nebude konečná. Nedávno jsem ze zvědavosti nakoukl do sekce Sladká batolátka. Jakým zajímavým zjištěním bylo, že se mi pár z nich líbí a připadají mi roztomilé. Každopádně se mi takové sice líbí, ale není v tom sexuální podtext, narozdíl od starších. Dovedu si představit, že bych se i s takto maličkými mazlil a hrál si s nimi.

Zajímalo by mě, jestli někdo taky pociťoval, že se mu líbí stále mladší.
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor
Příspěvky: 452
Registrován: 2.1.2016 20:30:52
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1222 x
Oceněn: 1073 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Klesající hranice

Příspěvekod Mack » 1.3.2017 15:49:06

U mňa sa tá hranica za roky trochu posunula, z minima troch rokov až takmer k nule. Nemyslel som si, že ma niekedy budú vzrušovať ročné holčičky. Aj keď to možno nebol až taký posun.

V trinástich sa mi páčili rovesníčky a občas som možno pozrel na o pár rokov mladšiu. Každopádne, v takom veku sa človek ešte nemôže nazvať pedofilom, preto by som to nebral do úvahy. Pokiaľ sa ti ich páči iba pár a vravíš, že ťa sexuálne nepriťahujú, neviem, či sa dá hovoriť o posúvaní preferencie. Ono páčiť sa môžu hocikomu, aj mojej babičke. Tiež môže túžiť sa s nimi maznať.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Re: Klesající hranice

Příspěvekod Sertralin » 1.3.2017 16:31:43

Myslím, že se mi jich líbí více, než jen pár okolo těch dvou až tří let, ale díky tomu, že je cíleně nevyhledávám, tak si to nemohu plně uvědomit. Je to tak, jak píšeš. Velmi se mi líbí i takto malé, ale nevzrušují mě. Jinak sexuálně přitažlivé jsou pro mě i některé čtyřleté.
Uživatelský avatar
Snilko
VIP člen
Příspěvky: 319
Registrován: 23.12.2016 21:52:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 2628 x
Oceněn: 647 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Klesající hranice

Příspěvekod Snilko » 1.3.2017 20:33:28

Áno, škôlkarky sú nádherné, aj dnes mi nastúpila jedna aj s mamičkou, bola veľmi krásna, okatá, mala bielu čiapočku a hnedé očká. Žmurkol som na ňu. Vyzerala ako krásna bábika.
Dnes som ich videl akosi viac tých malých, tých cumlíkových. Sú to naozaj nádherné bábiky.

Aj malé dievčatká s cumlíkmi sú neodolateľné.

Ja mám obdobia, keď sa mi viac páčia malé škôlkarky a inokedy ma viac priťahujú 8-12ročné. V puberte sa mi tiež páčili rovesníčky, ale nebolo ich veľa. Mladšie ma vtedy nezaujímali a ani staršie. Ale v posledných troch rokoch mi to kleslo z 8 na 2ročné.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1462 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Klesající hranice

Příspěvekod Neptun » 1.3.2017 22:42:20

U mě dlouho byla spodní hranice zájmu i vzrušení holčičkami šest let. Šestiletá Katka ve mně tu náklonnost probudila. A protože jsem se věnoval jen jí, spodní hranice preference rostla s tím, jak Katka stárla. Pak jsme dostali na hlídání i její sestru Stáňu - zase když jí bylo šest a zase ta hranice spadla na šest let a asi už se tam udržela. Když se se mnou jedenáctiletá Katka přestala intenzívně mazlit, přišla na scénu Maruška. Šestiletá. Tak to je; a hranice níž neklesá.

Ovšemže jsou výjimky. Na plyšovém letním pobytu na mne vlezla jedna exotická čtyřka a byl jsem jí okouzlen. Ne, jak výše někteří píší, že se jim mladší prostě líbí, ale přitom je nevzrušují. Tuhle bych dokázal skutečně milovat a kontakt s ní by mě vzrušoval. Ale jiné čtyřky mě skoro nezajímají. Obecná hranice preference se neposunuje. Takže se musím přiznat Mackovi, že jeho vlákna Sladké mimi holčičky, Sladká batolátka a Propedofilní YouTube kanály prohlížím tak nějak z povinnosti. Ty osůbky, co tam jsou, mě nezajímají. Jedině snad kdybych byl dlouhodobě vystaven kontaktu s milou čtyřkou, mohlo by se to posunout. Ale pánové, víte, není nad koketující jedenáctku.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Vyjádření k minulosti

Příspěvekod Sertralin » 1.4.2017 19:29:37

Zdravím vás. Asi se ptáte, proč jsem to udělal (viz Přiznání Sertralina) a co mě k tomu vedlo. Bohužel sám nevím, jaký byl pravý motiv mých činů. Jediné, co vím, je to, že to byla velká chyba, která způsobila mnoho problémů a mnohým z vás to jistým způsobem ublížilo.

Nemám rád psychické ani fyzické ubližování, ale bohužel jsem v tomto případě selhal, učinil jsem o mnoho více špatného než dobrého. Mrzí mě, že jste byli nuceni číst mé smyšlené a nevhodné příspěvky. Nelíbí se mi, že jsem byl tak zlý, když reálně se takto nechovám a nikomu z vás nic zlého nepřeji. Znovu bych to neudělal.

Vše, co bylo vyřčeno mimo tento profil, tak nebylo myšleno vážně (až na mazlivku). Nikdy bych nikomu z vás do očí neřekl to, co jsem psal z jiných profilů. Mám vás rád a nechci opakovat své chyby. Omlouvám se za své činy.

Jinak z tohoto profilu jsem nikdy nepsal lživě. Píšu ze svého profilu tak, jak to upřímně ze srdce cítím.
Uživatelský avatar
Teddy Bear
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29.9.2017 19:20:08
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 7 x
Oceněn: 15 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyjádření k minulosti

Příspěvekod Teddy Bear » 22.10.2017 10:59:16

Ahoj kamaráde.

Chcel by som ti poskytnúť svoj pohľad na tvoje články, ako to cítim a vnímam ja z pohľadu srdca a mojej duše.
Poznáš ma už nejakú dobu a vieš, že sa na veci vždy snažím pozerať z viacerých uhlov pohľadu a vždy sa snažím získať informácie, kým si vytvorím pohľad na vec alebo človeka či situáciu.
Dúfam, že môj názor k tebe nebude moc skreslený tým, že ťa mám rád za to, aký si z pohľadu duše a srdca, ktoré ja tak veľmi vnímam a sú pre mňa dôležité.
Myslím si, že hlavné názory a určitá forma pochopenia ti bola vysvetlená a poskytnutá od Plyšáčka a Asceho, ktorí ti dali kvalitné nezávislé pohľady, z ktorých si môžeš veľa zobrať a môžu ti pomôcť.
S tým sa stotožňujem.

Čo by som chcel ale pridať je pár mojich podnetov smerom k tebe.

Píšeš:
Sertralin píše:Dlouho jsem přemýšlel, jestli se budu vůbec vyjadřovat ke svému pobytu v psychiatrické léčebně.
Nebude lehké o tom psát. Myslím, že si zasloužíte vědět pravdu, a proto vás seznámím se svojí minulostí. Přesný důvod pokusu o sebevraždu nebudu uvádět, kvůli zachování anonymity.
Sdělím vám akorát, že pedofilie nebyla jediným důvodem.
Mrzí ma, čo si musel cítiť už v tak mladom veku a čím si si musel prejsť v živote.
Mal by si pochopiť zmysel týchto web stránok a účel týchto článkov.

a) Je to určitá forma uvoľnenia svojich pocitov a utvárania si názoru na seba samého a malo by ti to pomôcť začleniť sa do spoločnosti presne tak, aký si ty sám. Uznanie seba Kto si? Čo zastávaš a preferuješ? A naučiť sa za týmito názormi stáť bezohľadu na to, čo si o nás myslí táto "(NE)DEMOKRATICKÁ spoločnosť, ktorá zo slova PEDOFIL urobila synonymum násilnika bez pripustenia toho, že to môže byť aj celkom inak.
Preto je dobré, keď o sebe napíšeš niečo aj keď negatívne s tvojho pohľadu, pretože niekto druhý, kto bude čítať tento web a tvoje myšlienky, može o sebe zistiť, že sa mu stalo niečo podobné a cíti sa rovnako ako ty. Až vtedy si možno uvedomí, že aj mi PEDOFILI sme vlastne len ľudia, ktorí sa dokážu baviť o normálnych veciach zo života a podporujú sa navzájom. Veľa ľudí sa cíti menejcennými za to, že sú iný od priemeru spoločnosti.
Tým, že tu niečo o sebe napíšeš, môžeš teda niekomu novému napr. pomôcť k tomu, že nie je na to sám. Tým môžeš inému človeku veľmi pomôcť, aby sa trebárz zastavil a neurobil rovnaké skratové konanie, ktoré sa stalo tebe.

Ty nie si iný ako my PEDOFILI v komunite. To len spoločnosť nie je schopná pochopiť iný pohľad vnímania detského teľa (fyzického, duševného) a jeho vnímania v súvislosti sexuálnej príťažlivosti k dieťaťu. Problém je, že väčšina ľudí si myslí cez zmanipulované media, ktoré na tom vytvárajú umelú senzáciu a ide im iba o peniaze a predaj, že nám PEDOFILOM ide výhradne iba o sex. Pritom toto nie je pravda, pretože každý to svoje vzrušenie k dieťaťu má inak vyprofilované a vzrušuje ho iná časť pridanej hodnoty PEDOFÍLIE a teda nie je primárnym aspektom sex s dieťaťom (napr. nosenie plienok, vyprázdňovanie, nahota a iné).
Samozrejme, že je tam aj sexuálna pedo-aktivita s dieťaťom, ale na to je tento web a iné materiály, ktoré ťa majú naučiť so sebou a svojimi pocitmi pracovať. Tiež, keď si predstavíš človeka, ktorý ťa práve vytočil, nejdeš a nezabiješ ho len preto, že ťa to v tej chvíli napadlo a najradšej by si to urobil. Človek dokáže rozlíšiť dobro od zla. Preto ma troška mrzí, že sa snažíš svoju PEDOFÍLIU a teda svoju orientáciu a vlastne svoju identitu skrývať za to, že sa za seba hanbíš, ako by si ty robil niečo zlé. PREČO??? Život je príliš krátky na to, aby si ho alebo ktokoľvek z nás prežil sebatrýznením za to, čo ešte nepochopil niekto iný. Na toho iného sa vykašli - nestrácaj svoj život - kto ešte nedospel k tomu, aby to pochopil.
Nauč sa pracovať s tým, čo máš a čo si dostal od života do daru. Tvojim poslaním v živote je dať o sebe vedieť tým ľuďom, ktorí sú pripravení vnímať aj niečo iné ako seba samého.

b) To, že sa vplyvom náporu životných situácií akýkoľvek človek dostane do psychiatrickej liečebne nie je hanbou. Nikto tu ani nikde inde, kde sú citliví a chápaví ľudia, ktorí ťa majú možnosť spoznať, nemôžu o sebe povedať, že im sa to nemôže stať. Každému človeku sa môže stať v živote situácia, kedy bude potrebovať odbornú zdravotnú starostlivosť. Tu a v komunite pedofilov sú uvedomelí ľudia a každý z nás má svoje životné bolesti. Ty vieš, že ani ja som neprežil život v ružovej záhrade. Tu by som problém nehľadal. Pedofília podľa mňa nebola spúšťacím alebo pridruženým faktorom tvojho pokusu o samovraždu, pretože ako som už písal, ty ju s časti nechceš akceptovať. Problém je úplne niekde inde a ty to vieš.

c) Keďže sa poznáme hlbšie, a mal som možnosť ťa spoznať bližšie, za čo ti veľmi ďakujem, môžem ti povedať toto: Za tvoj pokus môže tvoje okolie, v ktorom sa pohybuješ, pretože ťa nechce akceptovať ako človeka a degradovalo ťa do nižšej formy existencie, kde to umocnili hnusným diktátorským režimom so psychickým manipulovaním pre svoj prospech a profit. Je to manipulácia s detskou dušou. Tým, že si nedostával lásku a pochopenie, si vyprahol a stratil si dôveru v čokoľvek. Dostal si sa do stavu menejcennosti vo svojom vlastnom živote. Tým, že si sa pred svetom uzavrel, nastal práve ten bod zlomu v tvojom vnímaní sveta. Tým, v akom prostredí si vyrastal, ovplyvnilo tvoj postoj k seba samému vo všetkých smeroch a vnímaniu iných ľudí.
Keďže som prežil rovnaké situácie v živote ako ty, a k tomu dovolím si tvrdiť ešte o niečo horšie, dokážem ťa pochopiť a podporiť. Ja som bol možno odolnejší ako ty, ale vieš sám, že vo svojom vnútri mám tiež veľké smútky a prázdno. Preto to, že sa niekedy moje vnímanie otočí na srandu, môže byť show smutného klauna. Ale verím, že tieto moje myšlienky ti troška pomôžu zmeniť pohľad na seba, aby si sa mohol posunúť ďalej vo svojom živote.

Preto ti chcem poďakovať, Sertralin, ešte raz, že ťa poznám. (A vlastne všetkých tu môžem poznať - ste užasné osobnosti pre mňa všetci.) Chcem ti poradiť, aby si prial seba samého, aký si, a svoju identitu, kto si. Vyťaž s komunity PEDOFILOV maximum, čo ti ponúka, a pokús sa meniť negativitu na pozitívny postoj k životu. Ja ti budem pomáhať, ako sa len bude dať, aby si konečne pochopil, že ťa môže mať niekto rád, aj keď sedí za počítačom ako avatar. Vždy na druhéj strane je ale ľudská bytosť, ktorá ti môže poradiť alebo pomôcť a môžeš si vybudovať určitú formu priateľstva. Každý z nás má srdce. Mysli na to, čo strácaš zo svojho života, keď sa trápiš vecami, ktoré momentálne nevieš zmeniť.

P.S. Ja som hrozne moc rád, že tvoj zámer sa nepodaril a už nikdy nebudeš takto premýšlať. Som rád, že som ťa mohol spoznať a mať ťa za kamaráta, pretože aj ty mne si už veľa dal už iba tým, že sa mám s kým porozprávať, keď to potrebujem ja sám. Ďakujem, že si.

S láskou Tvoj Teddy Bear +dekuji+

P.P.S. Ďakujem všetkým, ktorí si to prečítali. Sú to moje pocity k téme a ku kamarátovi, ktorého si vážim a mám ho rád takého, aký je. +++: +meda+ +++:

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti