Preference holčiček dle národnosti

Čistě GL témata o holčičkách, dívkách a mladých slečnách - jejich zájmech, zálibách a koníčcích. Texty nejrůznějšího charakteru. Zvažte, zda téma nepatří jinam (Reakce na média, Akce, AV sekce,...).
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1800 x
Oceněn: 6373 x

Příspěvekod Plyšáček » 13.3.2016 14:25:06

DISKUSNÍ TÉMA ZKOUMAJÍCÍ OBLIBU HOLČIČEK Z HLEDISKA JEJICH NÁRODNOSTNÍ ČI RASOVÉ PŘÍSLUŠNOSTI U JEDNOTLIVÝCH GL ČLENŮ PEDONIE

Toto téma jistě rozproudí zajímavou diskusi, neboť nabízí příležitost svěřit se druhým soukmenovcům s našimi osobními preferencemi a vkusem, pokud jde o národnost šmudlinek. Zkusme se věnovat této otázce dopodrobna, každý má k tomu jistě mnohé ke sdílení.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.trekearth.com

Když se řekne holčička, obvykle vnímáme jakýsi abstraktní pojem. Pokud se máme začít nějakou holčičkou v myšlenkách zabývat, často za mlhavou představu dosazujeme již více konkrétnější obraz. Můžeme si představovat holčičku, se kterou se přátelíme, nebo zrovna jednu z mnoha, kterou známe od vidění nebo z fotografií.

Ale není holčička jako holčička. Nejen, že každá na světě je něčím jedinečná a neopakovatelná. Jsou zde i velké rozdíly, co se vzhledu těla týká, mezi jednotlivými rasami a národnostmi. Taková malá Thajka vypadá jinak, než černoška, Eskymačka má jiné proporce než Asiatka, mulatka je něčím odlišná od Norky ap. Matkou přírodou jsme obvykle nastaveni tak, aby pro nás byly právě krajanky nejpřitažlivější. Tím zajímavější je fakt, že někdy to máme poněkud jinak.

Obrázek
odkaz a zdroj: cz.pinterest.com

Zkusme se poněkud ponořit do svých vzpomínek, do svých sexuálních fantazií a podělme se s ostatními o své vysněné i třeba neoblíbené národnostní skupiny šmudlinek. Můžeme své pojednání koncipovat originálně, s případnými ilustračními obrázky, nebo se můžeme držet základních otázek.

1. Holčičky které národnosti jsou ti nejbližší? A kromě krajanek?
  2. Holčičky kterých národností dále preferuješ? Zkus je zmapovat a popsat.
  3. Co se ti na nich konkrétně líbí a čím jsou jedinečné ve srovnání s holčičkami jiných zemí?
  4. Přitahují tě spíše svojí povahou nebo tělesným vzhledem, typem postavy ap.?
  5. Máš s nimi nějaké osobní zkušenosti a zážitky?
  6. Jakou jejich obecnou charakterovou vlastnost nejvíce obdivuješ a jakou by mohly kultivovat?
  7. Jaká oblast jejich těla ti přijde nejvíce sexy, co je na nich jiného ve srovnání s jinými národnostmi?
  8. Jsou pro tebe i v dospělosti přitažlivější než ženy jiných zemí?
  9. Umíš jejich řeč, zajímáš se o jejich kulturu, chtěl by ses k nim přestěhovat? Adoptoval bys raději cizinku?
  10. Holčičky jakých národností jsou pro tebe nejméně přitažlivé? Proč? Co se ti na nich nelíbí?
  11. Myslíš, že tvé preference mohly být ovlivněny výchovou?
  12. Jaké máš další zajímavé postřehy k této problematice?

Ve svých výrocích nezapomínejte na úctu ke všem lidským bytostem a zkuste dodat obrázek s nádhernou cizinkou, která vás nejvíce vzhledově oslovuje.
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1240 x
Oceněn: 1194 x

Příspěvekod Neptun » 13.3.2016 18:01:51

Černošky se mi nelíbí vůbec, Asiatky mírně, Latinoameričanky trochu, všemožné bělošky moc, Slovanky nejvíc.
Cikánky ani moc ne. Víc se mi líbí pravé Indky, třeba ty z Bollywoodu.

Pobýval jsem v jižní Americe. Tam je nesmírná směsice etnik v populaci, ba i v genech jediné osoby. Mnoho typů míšenek se mi docela líbilo. Ale čisté Indiánky vypadaly mnohem hůř. Dospělé i holčičky.

V jižní Koreji se mi lidé nelíbili. Tedy tělesně, povahou jsou moc fajn. Podobně u nás Vietnamky.
Bělošky se mi líbí, když nejsou bílé, ale pořádně opálené. Takže barvou kůže to není, ale těmi rysy.

Moje odpovědi by mohly napovídat, že každý má rád to, co je blízké. Ale asi ne. Bělošky a zvlášť blondýnky jsou povětšinou ve světě oblíbené a žádané. Zkuste jet s blonďatou holkou na Blízký východ. No, raději to nezkoušejte.

1. Holčičky které národnosti jsou ti nejbližší? A kromě krajanek? - Holanďanky, Švédky.
2. Holčičky kterých národností dále preferuješ? Zkus je zmapovat a popsat. - Slovanky.
3. Co se ti na nich konkrétně líbí a čím jsou jedinečné ve srovnání s holčičkami jiných zemí? - Jo, to kdybych věděl.
4. Přitahují tě spíše svojí povahou nebo tělesným vzhledem, typem postavy ap.? - No, hlavně soudím podle obličeje. Postava není vždy dost vidět, a tak moc, abych poznal povahu, jsem se v cizině obvykle s místními nekamarádil.
8. Jsou pro tebe i v dospělosti přitažlivější než ženy jiných zemí? - I dospělé se mi líbí ty uvedené výše.
9a. Umíš jejich řeč, - To úplně ne. To mi trochu vadilo na malých Holanďankách, že při mluvení chrochtaly.
9b. zajímáš se o jejich kulturu, chtěl by ses k nim přestěhovat? - Kultura by ušla, ale ta krajina placatá! Ne, to ony se hrnou k nám do hor.
9c. Adoptoval bys raději cizinku? - Ne, Slovance bych lépe rozuměl.
10. Holčičky jakých národností jsou pro tebe nejméně přitažlivé? Proč? Co se ti na nich nelíbí? - Všechny čisté černošky. Široký nos, odulé rty...
11. Myslíš, že tvé preference mohly být ovlivněny výchovou? - Výchovou zrovna ne. Leda absencí zkušeností s jinými rasami v dětství a mládí.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2437 x
Oceněn: 2248 x

Příspěvekod Asce » 14.3.2016 0:00:56

Tak já naprosto jednoznačně preferuji Slovanky. Nejvíce - bohužel jen podle obrázků, se mi líbí Rusky a Ukrajinky. Osobně jsem se ale významněji seznámil jen s Češkami (pochopitelně), Slovenkami a Polkami. Co se týká postavy, tak sice nikoliv jako holčičky, ale jako dospělé ženy (opět jen podle obrázků), se mi velmi líbí Číňanky - ovšem jen pokud mají schované přirození. Dospělé Číňanky mívají totiž dokonale modelované tělo a nádherná prsa. Zajímavé je, že v dětském věku mě nijak neoslovují - přijde mi, že jsou již velice brzo neskutečně hnusně chlupaté... Ale zkrátka pravověrná Slovanka, tedy hnědovláska, často i s hnědýma očima... Hm, to je něco, co mě opravdu bere... Pokud je čtenář potměšilý šťoural a chce mi naznačit, že jsem ještě zapomněl napsat věk 11 let a jméno Jíťa... ;)

Kromě Slovanek pak ostatní "bílé", jako třeba Francouzky.
    Narozdíl od holčiček se mi líbí mladé ženy Číňanky. Jak jsem uvedl výše, mívají špičkové postavy a nádherné stojící prsy. Co se týká holčiček, tak viz předchozí odpovědi.
  3. Co se ti na nich konkrétně líbí a čím jsou jedinečné ve srovnání s holčičkami jiných zemí?
    Tohle opravdu neumím popsat. Je to jako bych měl napsat, co konkrétně mi chutná na řízku. No, přeci jen by něco napsat šlo, ale trochu se stydím. Bělošky mívají krásné růžovoučké... :oops:
    Podstatnou většinu dívek hodnotím podle toho, co jediného o nich vím, což jest to, že jsem viděl portrét na webu. Třeba v našem subfóru Modelky ap. I když jsem nějakou dobu působil jako učitel či vedoucí dětského tábora, měl jsem na starosti výhradně Češky a několik cikánek. Jakožto vrstevník jsem poznal nějaké Slovenky (o jedné bude řeč ve Střípcích) či Polky. Cizinky jsem tedy vesměs viděl pouze na obrázcích, proto nemůžu srovnávat nic jiného, než vzhled.
  5. Jsou pro tebe i v dospělosti přitažlivější než ženy jiných zemí?
    Ne přitažlivější než Slovanky, ale přeci jen bych na jejich úroveň vyzdvihl ty Číňanky.
  6. Umíš jejich řeč?
    No, čínsky opravdu neumím. Rusky trochu.
  7. Zajímáš se o jejich kulturu, chtěl by ses k nim přestěhovat?
    Zajímám se částečně, a to nejen o kulturu, ale i vědu a přírodu Ruska. Často jsem přemýšlel, že bych se odstěhoval či na nějaký čas šel bydlet k Bajkalu, do Tajgy, plavil se po Léně a občas zakotvil na delší čas v nějakém "selu"... Jestli nějaký šibal chce zavtipkovat, že je to hlavně kvůli Máše a Veronice Babkovým... nu, neříkám tak, ani tak... :P
  8. Adoptoval bys raději cizinku?
    Ukrajinku okamžitě. Dokonce jsem přemýšlel, že když jsou tam ty boje...
  9. Holčičky jakých národností jsou pro tebe nejméně přitažlivé? Proč? Co se ti na nich nelíbí?
    Tak pokud jde opravdu o malé holčičky, tak díky dětské roztomilosti bych "překousl" leccos... Ovšem jako ženy mi naprosto odpudivé připadají Papuánky. Vždy, když vidím nějakou reportáž z oněch končin a ukazují muže, jejich tváře, z kterých čiší zloba, vražednost, ... tak si říkám, jak mohou být takoví. Pak obvykle ukáží jejich ženy a mně nezbude než s pochopením pokývat hlavou... Skutečně to musí být frustrující muset se rozmnožovat s něčím takovým... +sorry+
  10. Myslíš, že tvé preference mohly být ovlivněny výchovou?
    Spíš tím, že jsem se v mládí nesetkával s jinými národnostmi kromě Slováků. Tedy vštípilo se mi poměrně uniformní vnímání toho, že dívka má vypadat tak a tak, to, co obvykle neukazuje na veřejnosti, zase onak... +nevim+
Angelo
Uživatel
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 327 x

Příspěvekod Angelo » 14.3.2016 5:01:08

Předem chci říct, že tohle téma už mi dlouho leží v mysli a bylo otázkou času, kdy mi ho někdo vyfoukne, protože jsem pořád ještě neměl tu chuť se mu začít věnovat. :)
Mě se vždycky asi nejvíc líbily blondýnky. Ale teď preferuji Vietnamky. A asi nejméně se mi líbí černošky.

Teď jsou to jednoznačně Vietnamky. :)

Asi jakékoli, když se mi líbí. :)

Vlastně ani nevím. Ale něčím to bude.

U holčiček spíše tělesným vzhledem a postavou. U dospělých Vietnamek i povahou.

S holčičkami ne, s dospělými Vietnamkami ano. :)

6. Jakou jejich obecnou charakterovou vlastnost nejvíce obdivuješ a jakou by mohly kultivovat?
U holčiček nevím, ale u dospělých Vietnamek tu pracovitost, vitálnost a tu neustálou pohodu a chuť se smát. :)

7. Jaká oblast jejich těla ti přijde nejvíce sexy, co je na nich jiného ve srovnání s jinými národnostmi?
Kdo mě zná, tak ví, co se mi na holčičkách nejvíc líbí. :oops: :D Jinak mají oproti jiným národnostem krásné a roztomilé malé nosy. :)

8. Jsou pro tebe i v dospělosti přitažlivější než ženy jiných zemí?
To rozhodně.

9. Umíš jejich řeč, zajímáš se o jejich kulturu, chtěl by ses k nim přestěhovat? Adoptoval bys raději cizinku?
Učím se vietnamštinu a něco už umím říct vietnamsky a něco málo i napsat. :) Kultura Vietnamu je krásná a líbilo by se mi tam žít. :) A koho bych raději adoptoval, to nevím.

10. Holčičky jakých národností jsou pro tebe nejméně přitažlivé? Proč? Co se ti na nich nelíbí?
Asi černošky. Většinou mají krátké kudrnaté vlasy a to se mi nelíbí. A jsou moc hubené.

11. Myslíš, že tvé preference mohly být ovlivněny výchovou?
To nevím. Třeba dřív jsem na Vietnamky tak nebyl a v poslední době je hodně preferuji.

12. Jaké máš další zajímavé postřehy k této problematice?
Nic mě teď nenapadá.
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1024 x
Oceněn: 965 x

Příspěvekod Mack » 14.3.2016 9:07:07

Najviac sa mi páčia samozrejme belošky. V prvom rade Slovenky a Česky, no poslednú dobu som si obľúbil Ukrajinky a Rusky. Maličké Rusky sú strašne roztomilé. Páči sa mi ich reč a kultúra. A aj ruština mi príde ako krásny jazyk.
Adoptovať si nejakú cudzinku by bolo super, keby tam nebola tá jazyková bariéra.

Niektoré Latinoameričanky sú tiež celkom pekné. Aziatky sa mi páčia len minimálne, černošky vôbec. Potom ešte tie severské typy s bledučkou pleťou ma tiež nejak extra nepriťahujú.
Gabriel Svoboda
Uživatel
... až do věku: 12
Děkoval: 426 x
Oceněn: 236 x

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 15.3.2016 19:33:53

Mně se líbí obecně bělošky, národnost nerozlišuju. Světlé vlásky a světlou pleť u Skandináveček beru jako bonus. Latinojižanky nejsou špatné, ale na prvním místě nejsou. Žluťošky ujdou, ale brzy omrzí, když jsou všechny stejné. Černošky a cikánky mě vzhledově moc neberou, ale zaujmout můžou chováním. :)
Miminko
Uživatel
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 61 x
Oceněn: 51 x

Příspěvekod Miminko » 15.3.2016 19:54:12

Já holčičky české národnosti, protože jim rád rozumím. A také Slovenky.
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1292 x
Oceněn: 289 x

Příspěvekod Fíres » 16.3.2016 11:58:33

Jak se můžete dočíst ve Fíresových zamyšleních, pro mě je nejdůležitější osobnost - a pravděpodobně si až podle vzhledu přiřazuji vlastnosti holčiček - a až podle toho se mi holčička líbí, nebo nelíbí. Toto ale probíhá spíše podvědomě, já jen vidím poslední bod. Toto krásně sedí do toho, kdo se mi líbí... S běloškami mám nejvíce zkušeností a můžu si k nim připojit nejvíce vlastností, které způsobí, že se mi líbí. U ostatních etnik si prostě ke vzhledu nedoplním vlastnosti a tedy jsou pro mě většinou nezajímavé, ovšem ve filmech se mi líbily i Asiatky.

Pokud se mi má holčička vrýt do paměti o něco více, tak prostě musím aspoň trochu znát její osobnost a potom mi tolik nezáleží na vzhledu a národnosti. Právě příliš nerozlišuji jednotlivé národnosti jednoho etnika. Mezi holčičkami z jednotlivých zemí jsou sice rozdíly, ale já vidím větší rozdíl mezi dvěma holčičkami jedné národnosti, než mezi dvěma národnostmi. Možná je to způsobeno, že jsem neměl pořádně možnost seznámit se s holčičkami z většího množství zemí.

Tak jak jsem psal dříve, tak celá Evropa mi připadá velice podobná, možná je to ale i tím, že vlastně více znám tak možná Rusky, Slovenky a Němky. Ale pokud bych měl jmenovat jednu zemi, tak to bude asi Německo.

Tak odpověď na toto otázku vyplývá z předchozích řádků a já se nebudu opět opakovat.

Nedokážu ani říct, proč se mi líbila Irenka a tady se po mně chce rovnou srovnávat celé země. Jediné, co bych tak mohl napsat, ale už jsem to tu jednou psal. Mohl jsem je aspoň nějak poznat a poznal jsem, že se mi líbí, u ostatních národností jsem tu možnost neměl.

To jsem tu už psal aspoň pětkrát, vidím holčičku, ta holčička vypadá jako Irenka, Irenka má ..... povahu, Irenčina povaha se mi líbí, tato holčička je taky pěkná...

Tak v Německu jsem byl a u pár holčiček (spíš pubošek) jsem měl tu čest se seznámit.

6. Jaká oblast jejich těla ti přijde nejvíce sexy, co je na nich jiného ve srovnání s jinými národnostmi?
U všech holčiček je nejdůležitější obličej.

7. Jsou pro tebe i v dospělosti přitažlivější než ženy jiných zemí?
Ano, u Němek možná něco bude...

8. Umíš jejich řeč, zajímáš se o jejich kulturu, chtěl by ses k nim přestěhovat? Adoptoval bys raději cizinku?
Učím se ji ve škole, že bych ji uměl, to tvrdit nemůžu. O přestěhování jsem nikdy příliš neuvažoval. Adoptoval bych si tu nejhezčí a nejroztomilejší holčičku, jestli z Česka, Německa, Ruska, to už není tolik podstatné.

9. Holčičky jakých národností jsou pro tebe nejméně přitažlivé? Proč? Co se ti na nich nelíbí?
Černošky, prostě je totálně neznám a pak Romky - ty se mi zatím jeví dost negativně, ale otázka jak velká část je založená na mých zkušenostech a co mám od druhých.

10. Myslíš, že tvé preference mohly být ovlivněny výchovou?
Mohly, ale jak tu psalo více lidí, spíše za to může fakt, že jsem se s jinými etniky tolik nestýkal.
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 492 x
Oceněn: 932 x

Příspěvekod Leonid » 17.3.2016 19:41:11

Holčičky které národnosti jsou ti nejbližší? A kromě krajanek?
Krajanky jsou mi hodně blízké. Jinak obecně bělošky, leckteré Romky, trochu Vietnamky a Japonky.
Holčičky kterých národností dále preferuješ? Zkus je zmapovat a popsat.
Holčičky z bývalého východního bloku mi připadají chytřejší a bezprostřednější.
Co se ti na nich konkrétně líbí a čím jsou jedinečné ve srovnání s holčičkami jiných zemí?
Viz předchozí bod. A líbí se mi na nich hlavně to, že se mezi nimi vyskytují různé barvy vlásků a očí.
Přitahují tě spíše svojí povahou nebo tělesným vzhledem, typem postavy ap.?
To je mix všeho uvedeného.
Máš s nimi nějaké osobní zkušenosti a zážitky?
Kromě krajanek nemám zkušenosti.
Jakou jejich obecnou charakterovou vlastnost nejvíce obdivuješ a jakou by mohly kultivovat?
Mám rád u holčiček komunikativnost a milé chování. Neměly by být tolik závislé na elektronických médiích a vztekavé.
Jaká oblast jejich těla ti přijde nejvíce sexy, co je na nich jiného ve srovnání s jinými národnostmi?
Asi oči. A bohaté vlásky.
Jsou pro tebe i v dospělosti přitažlivější než ženy jiných zemí?
Ano.
Umíš jejich řeč, zajímáš se o jejich kulturu, chtěl by ses k nim přestěhovat? Adoptoval bys raději cizinku?
Rusky celkem umím a Rusko je mi celkem příjemné, hlavně jistým konzervatismem. Ostatní okolní jazyky neovládám. Přestěhovat bych se nechtěl nikam. Nechci nikoho adoptovat.
Holčičky jakých národností jsou pro tebe nejméně přitažlivé? Proč? Co se ti na nich nelíbí?
Černošky (až na výjimky) Nějak mi nepřipadají vůbec jako holčičky. Nelíbí se mi ani jako dospělé.
Myslíš, že tvé preference mohly být ovlivněny výchovou?
Nemyslím si to.
Jaké máš další zajímavé postřehy k této problematice?
Těžko říci, jestli určitý genotyp preferuji víc, než jiný. Je to hodně i o konkrétní holčičce. Pokud mluvíme o vzhledu, Obecně mě trochu víc přitahují tmavooké tmavovlásky, zrzky a rusovlásky. Ale jen trochu.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1800 x
Oceněn: 6373 x

Příspěvekod Plyšáček » 20.3.2016 11:21:50

Děkuji upřímně všem, kdo dosud napsali více než pár vět a kdo se chtěli svěřit i podělit o své nitro. Díky takovým příspěvkům mám pocit, že se stále více poznáváme, a rád zkoumám i naše odlišnosti.

Pokud jde o mě, nejraději mám Češky, protože s nimi jsem prožil nejvíce času a ty nejkrásnější chvíle. Většinou jsou to nesmírně milé, půvabné a roztomilé šmudlinky. Přímo voňavé. Krev a mléko. Líbí se mi jejich roztomilé tvářičky, jiskrná očíčka, jejich skotačení a jemné hlásky produkující libozvučnou řeč. Z jazyků na mě podobně přitažlivě působí jen slovenština, ruština a francouzština.

Denně se setkávám samozřejmě především s Češkami, poznal jsem a znám však i řadu Ukrajinek, Rusek, Slovenek, Vietnamek, ale i černošek, pár Indek, Japonek, Francouzek, Italek, Srbek, Polek, Číňanek, Rumunek, jednu Eskymačku a Mongolku.

Obecně jsou pro mne nejpřitažlivější Slovanky, a to v pořadí: Češky, Slovenky, Rusky, Ukrajinky, Polky. Z internetu znám nejvíce Rusky. Už díky tomu, že jich je nesrovnatelně více než holčiček z ostatních zemí, je pochopitelné, že jsou "nejkrásnější". Líbí se mi nesmírně, mnohé mají obzvláštní kouzlo a jsou s ještě více mlékem než ty ostatní ve smyslu krev a mléko. Miluji Slovanskou kulturu a povahu, jejich stále ještě více přirozený vztah k dětem a nahotě než na Západě. Rusky, které se mi líbí nejvíce, budete postupně nacházet v subfóru Modelky. Snad se ani nedá říci, že se jedná o nějaký konkrétní typ. V tomto to mám opravdu hodně pestré.

Polky jsou přímo přenádherné, jen se s nimi tolik nepotkávám a ani v modelingu či na internetu tolik nefrčí. Jaká škoda.

Obrázek
odkaz a zdroj: kresy24.pl

Z Evropy jsou pro mne nejméně přitažlivé Němky, Rakušanky a Švýcarky. Nechci přímo napsat, že jsou odpudivé, nalézt se dají i opravdu hezké (tedy mám podezření, že jde spíše o míšenky s jinými národnostmi), na dovolené jsem zahlédl dokonce pár pohledných Rakušanek, Němku žádnou, ale jako celek - je to vážně bída. Naštěstí i ony si své fanoušky najdou.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.t-online.de

Pokud jde o Asiatky, některé mě velice oslovují přímo ze sexuálního hlediska. Obdivuji jejich štíhlost, tajemnost, z povahových vlastností poslušnost, pracovitost a oddanost. Nejvíce znám samozřejmě Vietnamek. Na jednu stranu jsou neuvěřitelně přizpůsobivé, na druhou stranu, pokud si postaví hlavu, museli byste je asi zabít. Jak si však jednou získáte jejich srdce, plně se vám odevzdají. Asiatky obecně dokáží nádherně "dávat" a být těmi křehkými, které chce muž "chránit". Vietnamka je buďto vysloveně nádherná, nebo vysloveně nehezká. U mne rozhoduje postavení jejich očí a tvar nosu.

Obrázek
odkaz a zdroj: stephengovel.com

Při procházení internetu mě vyloženě upoutaly Kambodžanky - viz. i velká úvodní fotografie.

Obrázek
odkaz a zdroj: cambodiaofwonder.blogspot.cz

Z té největší exotiky chci zmínit ještě Tahiťanky. Na Tahiti žijí nádherní urostlí lidé se zdravým genofondem. Je tedy logické, že i většina místních holčiček vyzařuje vitalitu a oplývá půvabem.

Obrázek
odkaz a zdroj: cz.pinterest.com

Američanky známe většinou z dojemných filmů. Do hereckých rolí obvykle obsazují z obrovského množství dětí samozřejmě ty nejhezčí a nejroztomilejší. Myslím, že míšení ras v minulých stoletích jim z genetického hlediska prospělo. Názory amerického lidu na děti a jejich sexualitu mi povětšinou vyloženě vadí. V této oblasti jsou někdy choří.

Černošky se mi moc nelíbí. Ačkoliv beru každého člověka bez ohledu na rasu, vyznání či věk jako plnohodnotnou a cennou lidskou bytost, zkrátka mě ta tmavší děvčátka (jedná se i o Romky) tak nevzrušují. Snad jen u afrických holčiček, pokud již nepřipomínají koncentrační tábor nebo pokud nemají nafouklé bříško, mě bere jejich štíhlost a díky tomu výrazná buchtička, resp. Venušin pahorek. Ve srovnání s mnohými pravými černoškami jsou však i Němky krasavice.

S Arabkami nemám moc zkušeností. Některé jsou pohledné, ale většina ve mně nevyvolává nějaké erotické tužby.

Obrázek
odkaz a zdroj: islamicartdb.com

Pokud bych měl zabrousit do severských zemí, nebyl bych příliš nadšen. Některé Evropanky ze severských oblastí jsou docela hezké, ale jinak na mě působí dost divně. Eskymačky a Mongolky považuji asi za nejméně pohledné. Samozřejmě zase ne všechny.

Obrázek
odkaz a zdroj: imgur.com

Obecně se nedá říci, že bych byl nějak úzce vyhraněný. Spíše záleží na tom, co daná holčička ze sebe vyzařuje, jak vnímá a přijímá sama sebe, své tělo, jak je zná - to se pak zrcadlí na držení těla, pohybech a výrazu v obličeji - a samozřejmě jak se mnou interaguje na nevědomé úrovni.
Plenkař
Nováček
Povolání: technické poradenství
... ve věku od: 3
Oceněn: 11 x

Příspěvekod Plenkař » 21.3.2016 23:15:27

Všechny malé jsou krásné, když se na tebe hezky smějou, ani jim nemusíš rozumět. Snadno poznáš, když se jim i ty nějak zamlouváš a mohou ti důvěřovat. Někdy je velmi těžké jim odolat a nesnažit se jich dotknout nebo se s nimi pomazlit.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
Děkoval: 157 x
Oceněn: 224 x

Příspěvekod Sertralin » 28.2.2017 11:56:34

Holčičky které národnosti jsou ti nejbližší? A kromě krajanek?
Mezi Slovankami nevidím moc rozdíly, ale když se zaměřím například na řeč a zpěv, tak se mi nejvíce líbí Rusky, Bělorusky, Ukrajinky a Kazašské dívenky. Ruština, Běloruština a Ukrajinština jsou jemné a krásné jazyky, které vyniknou s krásnými holčičkami. Miluji videa, ve kterých zpívají a tancují.

Holčičky kterých národností dále preferuješ? Zkus je zmapovat a popsat.
Líbí se mi ostatní Slovanky a další holčičky jiných národností, které mají světlou pleť. Bohužel je nemohu detailněji popsat, jelikož kromě Češek jiné osobně neznám.

Co se ti na nich konkrétně líbí a čím jsou jedinečné ve srovnání s holčičkami jiných zemí?
Co se týče holčiček z Ruské federace, tak se mi nejvíce líbí častý výskyt kombinace modré oči, blonďaté vlásky a světlá pleť. Také mají krásné lidové kroje, které jsou alespoň pro mě hezčí než ty české. Dále se mi na nich velmi líbí uniformy SSSR.

Přitahují tě spíše svojí povahou nebo tělesným vzhledem, typem postavy ap.
To nemohu posoudit, žádnou jsem nepoznal ani v realitě neviděl. Vídám je pouze na fotkách a videích. Kromě vzhledu mě přitahují i svými pohyby - jak při zpěvu, tak i u tance.

Jaká oblast jejich těla ti přijde nejvíce sexy, co je na nich jiného ve srovnání s jinými národnostmi?
Nejvíce vzrušující je pro mě genitál, ale bez pěkného obličeje to není ono. U obličeje hraje důležitou roli tvar. Také jsou velmi podstatné vlasy. Když jsou moc krátké, tak se mi daná holčička nebude líbit a nevzruší mě, i kdyby měla sebekrásnější obličej.

Jsou pro tebe i v dospělosti přitažlivější než ženy jiných zemí?
Žádná dospělá osoba není pro mě přitažlivá, pouze může být více či méně odpuzující. Co se týče Rusek, tak jsou pro mě méně odpuzující, a kdybych si musel vybrat, s kterou dospělou ženou z některé národnosti bych měl mít pohlavní styk, tak bych zvolil právě Rusku.

Umíš jejich řeč, zajímáš se o jejich kulturu, chtěl by ses k nim přestěhovat? Adoptoval bys raději cizinku?
Ruštinu ovládám zatím jen z menší části, umím základní fráze a s Rusem bych dokázal prohodit pár zdvořilostních vět. Časem se chci v ruštině zdokonalit. Kromě kultury Ruské federace se také zajímám o její historii. Nepřemýšlel jsem o přestěhování, ale určitě tam chci strávit delší dovolenou. Kdybych uměl plynně rusky, tak bych si raději adoptoval Rusku než Češku.

Holčičky jakých národností jsou pro tebe nejméně přitažlivé? Proč? Co se ti na nich nelíbí?
Nejméně přitažlivé jsou pro mě Černošky, Romky a Asiatky. Nelíbí se mi a nepřitahuje mě tmavá pleť. V kombinaci s černými vlasy a očkama mě spíše odpuzují. Choval bych se k nim stejně jako k ostatním holčičkám, ale narozdíl od nich by mě jejich přítomnost nijak zvlášť nepotěšila.

Myslíš, že tvé preference mohly být ovlivněny výchovou?
Spíše si myslím, že jsem se se svými preferencemi narodil. Od dětství se podněty a osoby, které mě vzrušují, nezměnily.
Snilko
VIP člen
... ve věku od: 2
Děkoval: 1880 x
Oceněn: 436 x

Příspěvekod Snilko » 21.3.2017 1:01:28

Mne sa páčia samozrejme Slovenky, Češky, ale aj Maďarky, Aziatky. Je jedno, či sú to Číňanky, Kórejky, Japonky, alebo Vietnamky, všetky Aziatky ma priťahujú.

Ďalej sa mi neskutočne páčia malé cigánočky. Malé sú neskutočne zlaté. Krásne čierne vlásky, hnedé očká, nádherne tmavá pleť. Možno je to aj tým, že ako veľmi malých si nás chodila brávať na stráženie jedna mladá cigánka, asi tak v puberte. Ja som o tom vôbec nevedel, to sa mi v pamäti nezachovalo, až keď som ju videl na fotkách, čo sme mali z detstva, spýtal som sa mamy, kto to je. Ktož vie, čo tam s nami robila, keď sa mi tak zapáčili cigánky +mlsoun+

Ďalej sa mi páčia Južanky, Talianky, Španielky, ale aj černošky a malé Inuitky. A všelijaké tie rôzne mulatky.

Ruské dievčatká na mňa pôsobia tak živelne, energicky...

Zpět na “HOLČIČKY”