Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Otec tříleté dceři protrhl střeva, zemřela

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Sertralin
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: 5.1.2017 14:24:04
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Otec tříleté dceři protrhl střeva, zemřela

Příspěvekod Sertralin » 3.3.2017 17:04:56

Odporné sexuální zneužívání: Otec dceři (†3) protrhl střeva, zemřela (tn.nova.cz)


Otřesný případ rozplétá v těchto dnech soud v australském Brisbane. Před soudem stojí otec, který před čtyřmi lety brutálně sexuálně zneužíval svou tříletou dcerku. Dívce způsobil strašná zranění, na která malá Kyhesha-Lee zemřela.

Otec u soudu přiznal, že za smrt tříleté dívky v roce 2013 nese zodpovědnost. Odmítal ale, že by tříletou dcerku týral a sexuálně zneužíval. Vše sváděl na svého spolubydlícího. Že by dívku zneužíval velkou sexuální pomůckou a pořizoval si s ní nahé fotografie, jak tvrdí obžaloba, otec odmítá.

Podle žalobce měla tříletá Kyhesha-Lee zažívat několik týdnů peklo. V péči ji měl otec Matthew Lee Williamson, který žil se spolubydlícím Christopherem Kentem. Podle obžaloby se s ním Williamson "oddával neortodoxním sexuálním aktivitám", uvedl australský web News.com.au.

U soudu zaznělo, že Williamson měl v telefonu fotografii, na které byl nahý a na ramínku své dcery měl položený penis. Svědci vypověděli, že dívka krvácela do plínek a svému otci říkala, že "už nikdy nechce mít prsty v zadečku".

V březnu 2013 zemřela na protržení střeva a následnou infekci. Žaloba se domnívá, že ji otec zneužíval velkou sexuální pomůckou, kterou jí vnitřní zranění způsobil. Posledních několik hodin před smrtí se Kyhesha-Lee nemohla hýbat, mluvit, jíst ani pít, vypověděl pediatr Roy Kimble.

Otec přiznává, že může za smrt dcery, protože ji nevzal k doktorovi, i když viděl, že dívce je velmi zle. "Bál jsem se, že mi ji kvůli tomu vezme sociálka," tvrdil u soudu Williamson.

Zneužívání a bití dívky se snažil hodit na spolubydlícího. Ten svůj podíl na zabití dívky přiznal a po devatenáctiměsíční vazbě odešel od soudu s dvouletou podmínkou.

Když Williamson, který běžně zamykal dceru na celý den samotnou v pokoji, zjistil, že Kyhesha-Lee zemřela, žádal spolubydlícího, aby rychle někam odnesl bongo. "Vaše první myšlenka, která se vám honí hlavou, když najdete svojí dceru mrtvou, je, aby u vás policie nenašla vodní dýmku?" podivoval se prokurátor Phillip McCarthy. Williamson jen přikyvoval.

Během soudního procesu poprvé promluvila také matka dívky Danielle Joughinová. Zdůraznila, že její bývalý partner by měl skončit ve vězení. "Je těžké to pochopit. Nikdo jí nepomohl! Je to odporné," řekla matka dívky. Soud bude pokračovat za dva týdny.
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor
Příspěvky: 452
Registrován: 2.1.2016 20:30:52
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1222 x
Oceněn: 1072 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Otec tříleté dceři protrhl střeva, zemřela

Příspěvekod Mack » 3.3.2017 17:58:41

Ach, k tomuto sa ťažko hľadajú slová. :cry: To nebol otec, ale netvor. Každému je asi jasné, že toto s pedofíliou nemá nič spoločné. Preto aspoň oceňujem, že slovo pedofil v článku nepadlo.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti