Naše profilové avatarky

Nejzdařilejší fotografie nejkrásnějších holčiček z celého světa, umělecké fotografie dětí, propedofilní fotografie nezávadného charakteru. Témata členěna podle zdroje, fotografa či jednotícího prvku na fotografiích. Před vložením si projděte existující témata, abyste netvořili zbytečně nové téma nebo neduplikovali odkazy. Uvádějte vždy přímý odkaz a zdroj - viz. Pravidla pro tvorbu příspěvků (subfórum Stanovy).
Maataa
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 125 x
Oceněn: 237 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Maataa » 13.3.2017 21:53:32

Vzhledem k mé orientaci by mě avatarka - holčička - nevystihovala. Proto mám dvojici, která jednak podporuje mé motto, ale také vyjadřuje moji největší dětskou lásku a hlavní mužský vzor mého života - mého dědečka. Sama jsem nebyla taková pohledná holčička, ale avatar - děda je tomu mému docela podobný.

Obrázek
odkaz a zdroj: cz.depositphotos.com
Asce
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2372 x
Oceněn: 2202 x

Re: Naše profilové avatarky

Příspěvekod Asce » 13.3.2017 22:29:49

Ahojky Maato!

Ať hledám, jak hledám, stále na těch fotografiích nemohu nalézt tu tepelně opracovanou těstovinu. Z obrázků to přitom přímo čiší - jak tato holčička svého dědečka doslova utáhla na vařené nudli. Asi šeptá: "Ale dědečku, to, žes mi koupil další dárek, tentokrát mojí mamce neřekneme, ano?"

Maataa píše:...ale také vyjadřuje moji největší dětskou lásku a hlavní mužský vzor mého života - mého dědečka.

Přiznám se, že bych čekal ve funkci vzoru otce. Proč tedy dědeček? Pravda, u mne to byl pro změnu strýc...
Maataa
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 125 x
Oceněn: 237 x

Re: Naše profilové avatarky

Příspěvekod Maataa » 14.3.2017 15:22:05

Asce píše:Přiznám se, že bych čekal ve funkci vzoru otce. Proč tedy dědeček? Pravda, u mne to byl pro změnu strýc...

Asce,
dědeček je mým mužským vzorem proto, že byl moudrý, laskavý, poctivý, pracovitý a šikovný, měl rád svou rodinu a přátele, dokázal si pro mě najít čas a bral mě takovou, jaká jsem byla. Narozdíl od táty, který nikdy úplně nepřijal to, že nejsem syn, a cestu k sobě jsme našli, až když jsem dospěla. Doma byla vůdčí osobností mamka, táta spíš osoba v pozadí.

Tepelně upravená těstovina... :D
Angelo
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 325 x

Naše profilové avatarky

Příspěvekod Angelo » 10.7.2017 10:48:52

Tahle fotografie od polského fotografa Adama Wawrzyniaka se mi moc líbí. Ta holčička je v těch šatičkách neuvěřitelné krásná, byť má zavřené oči. A i když jsem milovník vietnamských holčiček, nedalo mi to a musel jsem si tohle přenádherné umělecké dílo dát jako avatarku. Všímavý člověk si jistě všimne, že jsem udělal drobnou úpravu téhle fotografie. :)

Obrázek

Zpět na “FOTO”