Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Zvrácená sexuální výchova v Norsku

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Zvrácená sexuální výchova v Norsku

Příspěvekod Plyšáček » 26.3.2017 9:36:48

Pohladit dítě? Fuj! Učte ho souložit a masturbovat (eurodeník.cz)Tak Norové už jsou zase o kus vepředu. Zase o kus dál! Slovy klasika se však ptám, zda-li to bude stačit a přemýšlím, jak vkusně pojmenovat ona místa, kam se až v rámci své civilizovanosti mohou brzy dostat.

Na jedné straně supercivilizovaným a vyspělým Norům vadí, když rodič na veřejnosti dítě obejme, pohladí nebo, nedej Bože, políbí. Vždyť takové chování zavání sexuálním obtěžováním. Na straně druhé ale učí děti od útlého věku souložit, masturbovat, o erekci a podobných záležitostech se nezdráhají předkládat dětem obrázky a návody, nad nimiž se našinec nepolíbený severskou osvětou nestačí červenat a přemýšlí, jestli Larry Flynt neotevřel nějakou norskou pobočku. Skutečně zvláštní přístup.

Šokojucí norské výukové programy
V rámci vysílání pro děti v pořadu Puberta, který je určený pro děti ve věkové skupině 8 - 12 let, učila moderátorka malé diváky souložit a masturbovat s umělými pomůckami. Tato osvěta jí nepřišla vůbec divná, neboť dle jejího názoru by byl podvod ochudit diváky o témata sexu a masturbace. Zajímalo by mě, jak děti na takové "výukové programy" reagují s přihlédnutím k jejich aktuálnímu vývoji a to jak po stránce fyzické, tak psychické. Nebo jinak - je vůbec jejich mozek a jejich duše schopná bez újmy přijímat informace tohoto druhu předkládané takovou formou? Je opravdu tak nezbytně nutné, aby byly děti této věkové kategorie zasvěcováni do technik sexuálního styku?

Z pohlazení, obejmutí, doteků a políbení dětí rodiči se pomalu stává perverzní aktivita, která by se měla trestat. Obscénní pořad či přinejmenším "netradiční" obrázky znázorňující pohlavní orgány apod. se naopak jeví jako normální. Rodiče dětí ale prý proti zmíněnému pořadu raději ani neprotestují a hlavně se snaží na sebe neupozorňovat. Nechtějí tak zavdávat příčinu k tomu, aby se dostali do hledáčku mocné organizace Barnevernu, jehož pracovníci posuzují, co je normální a co se norským zvyklostem vymyká. Barnevern tak zřejmě pomalu začíná pomyslně přepisovat učebnice psychologie.

Norské zabavování dětí
Letos v březnu odebral Barnevern slovensko-norskému páru dvouměsíční holčičku a to z toho důvodu, že její maminka v důsledku prodělaného onemocnění přišla o sluch. Norští úředníci naznali, že by dítěti chyběl oční kontakt a poté, co se rodiče odmítli přestěhovat do specializovaného centra na pozorování, malého kojence odebrali. Co na tom, že matka kojí.... ohluchnutí je prostě handicap při výchově. Matka se může s holčičkou stýkat jednou za 14 dní a během této doby musí mléko odstříkávat, aby o něj nepřišla a mohla tak dceru alespoň jednou za dva týdny nakojit .... co k tomu dále dodávat.

Pustí vůbec někdo v Norsku ke slovu dětské psychology, pediatry a další skutečné odborníky mimo okruh "spasitelů a odborníků na vše, co se dětí týče" pod hlavičkou Barnevernu? Barnevern či Barnevernet (v překladu "ochrana dětí") se stává i mimo svou domovinu synonymem něčeho, co nahání hrůzu. Přestože Barnevern často vyhrožuje rodičům odebraných dětí tím, že pokud budou jeho intervenci za účelem páchání dobra medializovat, už své děti nikdy neuvidí, čím dál častěji se setkáváme s tím, že rodiče odebraných dětí se ale svěřují médiím se svými otřesnými zkušenostmi s Barnevernem a volají tak o pomoc.

Tyto případy jsou často tak smutné a tak neuvěřitelné, že při jejich čtení má člověk pocit, že pocházejí z pera Alfreda Hitchcocka a ne z reálného života. Bohužel těmto lidem nevstoupí mistr hororu do života a neřekne "Stop! Konec klapky". Tohle není film. Bohužel. Vítejte v realitě! Vítejte v moderním, přecivilizovaném světě 21. století!
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 872
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvrácená sexuální výchova v Norsku

Příspěvekod Asce » 26.3.2017 12:05:36

Jsem rád, že o zvrhlostech, které zdaleka překonávají metody fašistů aplikované proti jejich nepřátelům, se již aspoň nesměle tu a tam pozdvihne obočí. Bohužel, nejsem si jistý, jestli toto bude stačit - i v citovaném článku postrádám příkré odsouzení norského systému, jsou zde jen jakési náznaky. No, díky alespoň za ně...

Jenom bych dodal, že k odebrání dítěte v Norsku stačí i to, že někdo, kdokoliv, sezdá, že potomkovi nepředáváte ty správné názory na "demokracii", norské zřízení a zejména Barnevern. Ať se děje cokoliv, rodiče se bojí ozvat, protože mají strach, že jim budou odebrány děti. Strach naprosto oprávněný. Toto je prostě diktatura nejvyššího kalibru.

Nejhorší je, že Norové díky ohromným finančním injekcím z tzv. Norských fondů, tuto svoji ideologii pomocí "neziskovek" infiltrují do celého světa. Pomalu, nenápadně, ale vytrvale...
Uživatelský avatar
Angex
Uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 2.1.2016 19:00:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 264 x
Oceněn: 365 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvrácená sexuální výchova v Norsku

Příspěvekod Angex » 26.3.2017 14:12:07

Asce píše:Nejhorší je, že Norové díky ohromným finančním injekcím z tzv. Norských fondů, tuto svoji ideologii pomocí "neziskovek" infiltrují do celého světa. Pomalu, nenápadně, ale vytrvale...


Mě by zajímalo, proč se s tím nedá nic dělat. Pokaždé, když jde o nějaké zlo, každý si jen stěžuje a nic víc se s tím neudělá, aby bylo to zlo zničeno. Ptám se, proč?
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 872
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvrácená sexuální výchova v Norsku

Příspěvekod Asce » 26.3.2017 15:39:31

Angelo píše:Mě by zajímalo, proč se s tím nedá nic dělat. Pokaždé, když jde o nějaké zlo, každý si jen stěžuje a nic víc se s tím neudělá, aby bylo to zlo zničeno. Ptám se, proč?

No, skoro vždycky se dá něco dělat. Někdy stačí aspoň upozorňovat, že "není všechno zlato, co se třpytí"... Když takových, kteří budou upozorňovat, bude více, pak tu naděje je. Pro začátek by aspoň stačilo, aby si obludnost norského systému lidé začali uvědomovat.

Namátkou pár důvodů, proč je těžké s norským systémem bojovat:

  • Mnoho Norů je přesvědčeno o jeho správnosti. Hlavně ti, co sami nevychovávají malé děti, a tudíž se jich konkrétně netýká - ovšem to statistiky nerozlišují. (Jaké to "překvapení".)
  • Norové, původně chudý národ, velmi rychle zbohatli na ropě. Rozhodli se, že část peněz z výtěžku budou dávat stranou a budou je, prostřednictvím tzv. Norských fondů, investovat do zlepšení životního prostředí a života vůbec, a to nejen svého, ale i jiných národů. To zní ušlechtile, ne? A také za tím spousta pozitivních věcí je - třeba v poznávání a ochraně přírody (i v naší republice).
  • Proč na děti křičet, proč je dokonce (lehce) bít? Opak mnoha lidem, dokonce i mně, zní libozvučně. Sice jen do té chvíle, než začneš sám vychovávat REÁLNÉ dítě, a zjistíš, že ojediněle a zcela přiměřeně, leč i tyto prostředky potřebuješ ve výchovném arzenálu mít. Ovšem většina lidí malé děti aktuálně nevychovává, a ti, co je vychovávali dříve, jako by zapomněli, jak to dělali (babičky). Proto pod motivem "pryč s tělesnými tresty, pryč s křikem", přijme velká část společnosti onu ideologii - jako celek.
  • Ideologie je protlačována ohromnými penězi. Z těch se pořizují či platí propagační materiály, různí poradci, "neziskové" organizace - a to vše pak vytváří tlak na místní vlády, aby přijímaly zákony a další opatření odpovídající norským představám.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti