Diskuse k Snilkovu nitru

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5885 x

Diskuse k Snilkovu nitru

Příspěvekod Plyšáček » 23.4.2017 22:24:04

Otázky k příspěvku o Snilkově sestřenicích

Snilko. Děkuji ti za zajímavé, vskutku niterné sdílení. Jedna tvá úvaha mě upoutala. Mám ale odlišný názor.

Snilko píše:O nejaký čas po tej masturbácii (vôbec neviem určiť dĺžku) prišla Aďka za mnou a začala sa po mne "sápať", chytala ma, tlačila sa na mňa a trela sa o mňa. Spravila to pred svojou mamou a tá celá udivená sa s úsmevom spýtala Aďky: "Čo to robíš?" Aďka sa len usmiala a asi sa zahanbila a odišla.
Ja si myslím, že to malo súvislosť s tou masturbáciou - asi sa tesne pred tým urobila a potom prišla za mnou. Možno masturbáciu brala ako drogu a ja som ju to naučil, tak možno preto vtedy prišla za mnou. Ale toto je už naozaj len moja domnienka.

Já se domnívám, že toto počínání tvé sestřenice nemuselo vůbec souviset s předchozí masturbací. Spíše si právě myslím, že byla velice nadržená, a proto na tebe vylezla a dělala si to o tebe. Kdyby "sa tesne pred tým urobila", zřejmě by neměla takovou nutkavou potřebu tě sjíždět. Samozřejmě, mohla jen pokračovat v tom, co začala osamotě, ale spíše byla nabitá a chtěla to s tebou.

Snilko píše:To, čo som jej urobil, som mal dopredu naplánované, nevedel som akým spôsobom to spravím, ale vedel som, čo chcem spraviť.
Jak jsi byl starý a odkud jsi věděl, že se něco takového dělá?

Snilko píše:Až nedávno som si uvedomil, že Aďka bola veľmi povoľná a dala by sa nahovoriť na všetko - teda na všetko, vrátane penetrácie. Dnes dodatočne ľutujem, že som s ňou neskúsil viac, aj miesto by bolo. Vtedy som bol na také veci ešte nezrelý. Aj keď je to moja sesternica.
Na penetraci před pubertou zapomeň. To by ji s největší pravděpodobností nesmírně bolelo a zřejmě by se do toho dobrovolně nepouštěla. Lituješ toho, že jsi byl nezralý. A já si myslím, že díky tomu jsi neudělal něco, čeho byste třeba dnes oba litovali. Jde o to, zda jsi tehdy nebyl zralejší než dnes, když dokážeš takto uvažovat.
Snilko
VIP člen
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 1663 x
Oceněn: 381 x

Re: Diskuse k Snilkovu nitru

Příspěvekod Snilko » 23.4.2017 22:39:12

Plyšáček píše:Já se domnívám, že toto počínání tvé sestřenice nemuselo vůbec souviset s předchozí masturbací...
Naozaj neviem, prečo to spravila, nikdy po tom sa už tak nesprávala. Ale vtedy mi prišlo jej správanie minimálne neštandardné. Nijako som sa nad tým nezamýšľal.

Plyšáček píše:Jak jsi byl starý a odkud jsi věděl, že se něco takového dělá?
To už neviem presne, koľko som mal rokov - asi 11-13 som mohol mať. Masturboval som od 9tich, takže som si nejako pospájal to, že masturbovať môžu aj dievčatá, rovnako ako chlapci. Ak si sa pýtal na toto.

Plyšáček píše:Jde o to, zda jsi tehdy nebyl zralejší než dnes, když dokážeš takto uvažovat.
Určite by som nerobil niečo proti jej vôli. Len ma napadlo, že by sa niektorým aktivitám podvolila.
Dreanor
Uživatel
... až do věku: 8
Děkoval: 182 x
Oceněn: 139 x

Příspěvekod Dreanor » 23.4.2017 23:35:40

Nevím, jestli to bylo zde již řešeno, ale...
Plyšáček dříve píše:Velmi by mě zajímalo, kolik ti v té době bylo let. Neboj se k tomu psát blíže - podle uváděného roku se to stalo již dávno a vše je promlčeno.

Pří trestných činech páchaných na dětech promlčecí doba začíná běžet až v okamžiku, kdy poškozené dítě dovrší osmnácti let. Tudíž "vše se stalo již dávno" a "vše je promlčeno" může být docela zavádějící.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5885 x

Příspěvekod Plyšáček » 24.4.2017 6:24:51

Dreanore. Zřejmě se vracíš k předchozí kauze Diskuse k Snilkovu zneužití batolete. To bylo řešeno už i v tématu Legislativa - výjimky z promlčecí doby. V tomto posledním příběhu totiž šlo o dětské hrátky a k trestnému činu nedošlo.

I tak ale - u výkladu k promlčecí době není uvedeno, že pachateli bude promlčecí doba počítána podle znění zákona, které platilo v době spáchání trestného činu. A tehdy to bylo poněkud jinak.
Snilko
VIP člen
... až do věku: 13
Děkoval: 1663 x
Oceněn: 381 x

Příspěvekod Snilko » 25.4.2017 10:41:16

Plyšáček píše:
Snilko píše:Až nedávno som si uvedomil, že Aďka bola veľmi povoľná a dala by sa nahovoriť na všetko - teda na všetko, vrátane penetrácie...
Jde o to, zda jsi tehdy nebyl zralejší než dnes, když dokážeš takto uvažovat.

Ešte upresním, že som to nemyslel tak, že by sme vyskúšali všetko hneď v jej malom veku, ale postupne by sme sa dostávali do ďalších "levelov". Bola to len moja úvaha po desiatkach rokov, možno by nechcela viac, než masturbáciu.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”