Stupeň utajení

Témata s jasnou GL tématikou, která se nehodí do jiného subfóra.

DOTAZNÍK pouze pro pedofily (nejprve si přečtěte návod - první příspěvek)

1. Vyplňuji tento dotazník (všichni označí)
18
4%
2. Jsem GL - muž
18
4%
3. Jsem v (občasném) kontaktu s dětmi
13
3%
4. Pracuji s dětmi a jsem považován za zcela normálního
3
1%
5. Pracuji s dětmi a jsem podezřelý (někomu)
2
0%
6. Byl jsem trestně stíhaný kvůli SZ dětí
0
Žádná hlasování
7. Domnívám se, že nikdo o mé pedofilii neví (v reálu)
10
2%
8. Svěřil jsem se nejbližším lidem
5
1%
9. O mé pedofilii ví někteří lidé, aniž bych to chtěl (prozrazení nedopatřením)
6
1%
10. Prošel jsem coming outem (svěřením, přiznáním orientace) s méně jak 5 lidmi
5
1%
11. Prošel jsem coming outem s 5-10 lidmi
1
0%
12. Prošel jsem coming outem s 10-20 lidmi
0
Žádná hlasování
13. Prošel jsem coming outem s 20-40 lidmi
2
0%
14. Prošel jsem coming outem s 40 a více lidmi
1
0%
15. Jsem podezřelý mnoha lidem, protože jsem nápadný
1
0%
16. Jsem zřejmě nápadný mnoha lidem díky své profesi
1
0%
17. Jsem veřejně známým pedofilem (v minulosti trestaným, uváděným v médiích ap.)
0
Žádná hlasování
18. Často se přihodí něco, co na mě nechtěně upozorní
2
0%
19. Dokáži se chovat maximálně nenápadně
13
3%
20. Jsem či dokáži působit nesmírně spolehlivě a seriózně
13
3%
21. V nenápadnosti jsem někdy hotový agent
4
1%
22. Občas jsem mírně nápadný
9
2%
23. Slovu pedofil se zcela vyhýbám (mezi nepedofily)
9
2%
24. Mluvím o tom, jak holčičky miluji
0
Žádná hlasování
25. Mluvím o tom, jak jsou holčičky nádherné
5
1%
26. Rád naznačuji své sklony
4
1%
27. Vzrušuje mě upozorňovat na sebe a své sklony
1
0%
28. Často se s lidmi bavím o pedofilii (ne své)
2
0%
29. Často se s lidmi (včetně pedokamarádů v reálu) bavím o vlastní pedofilii a zážitcích
5
1%
30. Pro vytváření domnělé nenápadnosti často nadávám na pedofily
0
Žádná hlasování
31. Šířím veřejně osvětu (včetně FB odkazů) o pedofilii a SZ
2
0%
32. Měl jsem referát, přednášku ap. na téma pedofilie či SZ
1
0%
33. Vzhledově jsem zcela nenápadný
10
2%
34. Mám jisté pedorysy v obličeji
3
1%
35. Oblékám se výstředně
1
0%
36. Oblékám se výstředně a propedofilně
0
Žádná hlasování
37. Často nosím sluneční brýle
2
0%
38. Mám knírek nebo vousy
9
2%
39. Na návštěvách a při společenských akcích se držím spíše stranou od dětí
5
1%
40. Vyhledávám spíše společnost dětí a dospělé nechávám stranou
6
1%
41. Pozornost rozumně rozděluji mezi dospělé společníky a jejich děti
8
2%
42. Při setkání s holčičkou moc nevyhledávám oční kontakt
4
1%
43. Při setkání s holčičkou jsem nápadný svým upjatým pohledem a stržením pozornosti
4
1%
44. Při setkání s nahou holčičkou jsem puzen sledovat její intimní tělesné oblasti
9
2%
45. Dostal jsem se do konfliktu kvůli šmírování dětí
0
Žádná hlasování
46. Zažil jsem situaci, kdy mě někdo označil za pedofila nebo úchyla
9
2%
47. Při interakci s holčičkou mám tendenci se jí ve větší míře dotýkat
6
1%
48. Při interakci s holčičkou se snažím o nenápadné osahávání
9
2%
49. Mnoho drobných prohřešků na mě vždy prasklo
1
0%
50. Byl jsem přistižen při intimnějším kontaktu či při SZ dítěte
2
0%
51. Dokáži dítě "zakódovat", aby dokázalo mlčet o intimních činnostech
5
1%
52. Mé pedoupě (obydlí) má řadu propedofilních prvků
2
0%
53. Ve svém pedoupěti mám na stěnách obrázky holčiček
3
1%
54. Často s sebou nosím bonbonky nebo drobné dárky pro děti
2
0%
55. Často rozdávám dětem dárky jen tak z lásky
4
1%
56. Při vítání, gratulaci ap. vyžaduji od (příbuzných) holčiček polibek
0
Žádná hlasování
57. Líbal jsem se (eroticky) s holčičkou či slečnou (do 15 let) na veřejnosti
4
1%
58. Poslouchám propedofilní hudbu a malé zpěvačky
6
1%
59. Je mi lhostejné, zda sousedi ode mne slyší propedofilní hudbu
3
1%
60. Při setkání s krásnou holčičkou na ni mrkám, zvedám obočí, vyplazuji jazyk ap.
4
1%
61. Na akcích s dětmi (tábory ap.) s nimi dosti očividně koketuji
5
1%
62. Na akcích s dětmi mě "zná" řada kolegů
1
0%
63. Nebojím se jít s holčičkou (nepříbuznou) po ulici s propletenými prsty
3
1%
64. Objetí s holčičkou se vyhýbám nebo bych se vyhnul
1
0%
65. Objetí od holčiček přijímám jako běžný člověk
11
3%
66. Objetí od holčiček si vychutnávám, pokud to jde, více než je vhodné (s polibkem na krk ap.)
3
1%
67. Byla u mě zaznamenána erekce při interakci s holčičkou (včetně jí samotné)
2
0%
68. Někdy si kupuji nápadné věci (dívčí kalhotky, knihy o pedofilii ap.)
4
1%
69. Vyhledávám akce pro děti a zcela zapadnu do davu
4
1%
70. Vyhledávám akce pro děti a někdy jsem až nápadný
4
1%
71. Mluvím s holičkami o tom, jak jsou nádherné či jak je miluji
4
1%
72. Provedl jsem coming out s rodiči své "malé lásky"
2
0%
73. Praskl na mne romantický vztah s dívkou mladší 15 let
3
1%
74. Zažil jsem jiný skandál související s mojí pedofilií
4
1%
75. Znám osobně 1 pedofila
3
1%
76. Znám osobně méně jak 5 pedofilů
6
1%
77. Znám osobně 5-10 pedofilů
2
0%
78. Znám osobně 10-20 pedofilů
1
0%
79. Znám pravou identitu (ne nutně osobně) více jak 10 pedofilů (mediálně známé nepočítaje)
2
0%
80. Z pedofilie podezřívám 1 člověka za svého okolí
3
1%
81. Z pedofilie podezřívám několik lidí ze svého okolí
8
2%
82. Z pedofilie podezřívám kolem 10 lidí ze svého okolí
0
Žádná hlasování
83. Z pedofilie podezřívám mnoho lidí ze svého okolí
1
0%
84. K pedofilním aktivitám používám jiné tel. číslo
0
Žádná hlasování
85. K pedofilním aktivitám používám jiný než běžný email
11
3%
86. Na FB si přidávám pedofily mezi své přátele
1
0%
87. Na pedofilních webech jsem prozradil své pravé křestní jméno
0
Žádná hlasování
88. Na pedofilních webech jsem prozradil svúj přesný věk
10
2%
89. Na pedofilních webech jsem prozradil svou obec
4
1%
90. Na přímý dotaz bych potvrdil svoji pedofilní orientaci
2
0%
91. Do budoucna plánuji veřejný coming out
3
1%
92. V Pedonii mám pocit pohody a bezpečí
11
3%
93. V Pedonii se někdy obávám prozrazení identity (díky technické chybě)
5
1%
94. V Pedonii se někdy obávám prozrazení identity (vlastním neopatrným prořeknutím)
5
1%
95. Někdy trpím stihomamem
5
1%
96. Při zaslechnutí policejní sirény se lekám
1
0%
97. Jsem v trvalém stavu jistého napětí
3
1%
98. Do budoucna se chci více maskovat a stáhnout do utajení
6
1%
99. Postupem času jsem stále smělejší či až drzejší
6
1%

Celkem hlasů: 427
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1828 x
Oceněn: 6484 x

Stupeň utajení

Příspěvekod Plyšáček » 23.4.2016 14:26:36

Stupeň utajení

aneb jak moc jsme nápadní

Pojďme do detailního průzkumu vlastního pedoutajení mezi lidmi. Někteří pedofilové jsou tak vystrašení a bázliví, že se i bojí si v restauraci objednat "panenku", někteří jsou naopak tak divocí, nekontrolovaní nebo nerozvážní, že se na veřejnosti líbají s holčičkami. Výsledky této ankety budou jistě pozoruhodnou cestou do hlubin pedofilova uvažování, sebereflexe i sebekontroly a mohou významně ovlivnit veřejné mínění. Mnoho "normálů" má tak zkreslené představy o pedofilech... Zatímco někdo je toho názoru, že se maskují kdykoliv jdou kolem školy, jiný si naopak myslí, že pedofila pozná na první pohled podle jeho slizké pokožky.

Anketu vyplňujte pečlivě, uvádějte pouze pravdivé údaje - provokace jsme schopni odhalit. V tomto vláknu můžete pokračovat popisem a líčením osobních zážitků, mimikry nebo taktik a praktik.

Pokud se dotazujeme na holčičku, BL si dosadí chlapce. Vždy uvažujme dítě své sexuální preference.
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1251 x
Oceněn: 1215 x

Neptunovo utajení

Příspěvekod Neptun » 23.4.2016 16:30:23

Pár poznámek k dotazníku:
Vzhledově jsem nenápadný. Například chodím často i do školy oblečený, jako bych měl zrovna namířeno do lesa, což dcery (13, 16) nesou nelibě.
Kdyby se mě někdo přímo zeptal, zda jsem pedofil, což nevím proč by to dělal, když jsem dost nenápadný, asi bych odpověděl přehnaně kladně a ochotně, takže by si tazatel spíše pomyslel opak - "Aha, není."
Nevyhovovaly mi dvě extrémní odpovědi na oční kontakt s holčičkou. Ani se mu nevyhýbám, ani nejsem příliš nápadný. Koukám na ni, ba se i usměji.
Chodil jsem s několika holčičkami za ruku po ulici, ale dlouho mě nenapadlo držet se s nimi s propletenými prsty, jak to Plyšáček navrhuje. Až jednou v prosinci. No, jenže to jsme šli s Katkou po liduprázdné lesní cestě, takže to k tématu utajení nic neříká. Pak jsme přišli na parkovistě u zámku, nasedli do auta a já jsem řekl Katce, že to byl dneska krásný den, ale že hlavně je krásné být s ní. A ona mě chytla kolem krku a přitáhla k sobě, či spíš povalila na sebe a z druhého auta vystupovala rodinka a koukala. Ta teda koukala! Snad to vyhodnotila jako velmi pěkný vztah otce a dcery.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1828 x
Oceněn: 6484 x

Plyšáčkovo utajení

Příspěvekod Plyšáček » 25.4.2016 12:26:02

Pánové pedofilové i vy, milí čtenáři, kteří se považujete za docela "normální", pusťme se do toho...

Já jsem v mnohém výstřední a nápadný sám o sobě. Pokud k tomu přidáme moji profesi - učitel ze školky, máme tady opravdu zajímavého jedince. Vycházím ze svého zaručeně fungujícího pravidla: Být tak nápadný, až to vede mimo podezření. Zkrátka lidé si řeknou: "Tedy já být pedofil, tak na sebe takto rozhodně neupozorňuji. Ten je něčím jiný, ale pedofil... to ne."

Ano, myslím, že většina pedofilů, kdyby měla jen maličko zkusit řadu z toho, co já s holčičkami za bílého dne provozuji, roztřásla by se v kolenou a asi by zkolabovala. Tedy nechci zde naznačovat nějaké nelegální aktivity, to rozhodně ne. Ale pokud se ke mně (respektive na mě) vrhá nějaká šmudlinka, určitě se nebojím se jí dotknout. Pokud já nejsem aktérem, ale pouze "přiměřeně čelím útoku", jsem méně nápadný, než kdybych ji zbrzdil a nebo srazil k zemi. V takovém případě by si totiž laik mohl pomyslet: "Aha, on se bojí přirozeně přijmout objetí, protože bychom to pak poznali na jeho kalhotách..." S tímto tedy problém nemám. Dle slov znalce je má sexualita nesmírně kultivovaná.

V zásadních bodech dodržuji svůj věhlasný Manuál pro pedofilní pedagogy, ovšem věda mě v některých situacích nenechává zcela pasivním a rád experimentuji. Z mnoha situací bych jmenoval třeba tu, kdy se holčičce dostane jisté odpovědi na její koketování. Je zajímavé pozorovat, jak přitvrzuje a kam až by zašla...

Bezpochyby mě i některé kolegyně "podezřívají", ale jelikož mě znají a vidí, jak jsou šmudlinky se mnou nadmíru spokojené a šťastné, nechávají to na mně a mám jejich úctu a důvěru. Jsem moc rád, že takto na ně působím - tedy myslím na kolegyně i na žákyně.

Na letních pobytech jsem obvykle v bezprostřední blízkosti několika favoritek a další "stojí frontu". Jednou takovouto situaci kolegyně vyfotila. Říkal jsem si: "Co blbne, takové věci přece nikdy nefotíme..." Ale pak jsem si pomyslel: "Zřejmě to fotí jen pro mě na památku." No, ta fotka je opravdu všeříkající a nakonec jsem za ni vděčný. A zůstane v soukromé sbírce.

Na otázky z dotazníku, jak se bavím s lidmi o holčičkách a o pedofilii, bych rád zmínil asi toto... O tom, že jsou děvčátka sexy, nádherná a že je miluji, se jako rozumný peďák nikterak nešířím. Svaté slovo pedofil si do úst před laiky vůbec a za žádných okolností neberu. S jedním kolegou jsem se bavil o tom, proč učí, a ten celou dobu vyprávěl o tom, že když hledal místo, každá ředitelka si myslela: "No jo, to bude nějaký pedofil." Ten si hrál na takového normála, že mi byl dost odpudivý a jasný (mimochodem po měsíci odešel). Na to já si nehraji. Já diskrétně mlčím a mluví za mě činy - myslím způsobné a láskyplné pedagogické aktivity.

Na druhou stranu se stavím do pozice jistého znalce dívčí krásy a jejich potřeb. Desítky skandálních příběhů naleznete v tématu Plyšové příhody. Jako jednu za všechny bych zmínil neuváděnou příhodku, kdy jsem právě telefonoval s Neptunem a vcházel do školky. Proti mně šla maminka s nádhernou, ale opravdu nesmírně sladkou, panenkou. Když jsme se minuli, zastavil jsem se, přerušil jsem hovor a říkám: "Bože, ta je nádherná. Ta se vám povedla. A že já se v tom vyznám... Už se těším, až ji budu učit..." Matinku to potěšilo a ani nevím, co si pak říkala... Jdu dál po schodech a pokračuji v telefonátu: "Tedy pane kolego, teď jsem potkal tak slaďoučkou jedničku. Ta byla... Ne jako jednička ve škole, ale fakt super kočička... S tou bych dělal věci..." Aj aj... Když tu náhle koukám, že za rohem u schodiště paní zástupkyně dělá nástěnku a vše slyšela... Fakt bomba, Neptune... +bigsmile+

Poněkud nápadný mohu být i při setkání s jakoukoliv malou holčičkou, třeba i neznámou. Mám na ně někdy přímo paralyzující (v kladném slova významu) vliv a občas se dějí zajímavé věci a nastávají nepředvídatelné situace. Na podvědomé úrovni to ze mě zkrátka niterně cítí...

Mám-li se zmínit o mé nenápadnosti na dětských akcích a hřištích, musím si pochválit situaci, pokud mám jako "vstupenku" syna. Pak si celkem užívám a jsem rád středem pozornosti. Občas mě trochu přibrzdí zvolání z davu: "Hele, mami, pan učitel..." Zná mě opravdu mnoho a mnoho dětí. Nejsem jen na jedné třídě... A když započítáme všechny, co mi kdy "prošly rukama..." Jinak můj syn ví o mé orientaci, zná i mé aktivity s holčičkami (je v tom od narození) a v patnácti se chce zaregistrovat na naše fórum (teď ještě nemůže, tak jen někdy pomáhá s videi a fotkami).

S dospělými svůj vztah k holčičkám příliš neřeším, ale s holčičkami celkem ano. Ani nezkoumám, co z toho pouští dál... Dříve jsem se vyhýbal oslovením typu "lásko, miláčku, zlatíčko, drahoušku". V tomto mi otrnulo. Když mi dříve některá řekla, že mě miluje, decentně jsem řekl hloupé "děkuji" nebo něco takového. Teď se tolik nebojím a přitakám s odpovědí srovnatelnou. Hlavně se vyžívám v pochvalách jejich vzhledu. Když to tak cítím, dokáži jim pochválit v podstatě cokoliv. Občas i vůni. Někdy se až červenají.

Pokud mám spočítat lidi, kterým jsem se svěřil se svou pedofilií, je jich již větší množství. Celá nejbližší rodina kromě staré babičky, tedy i bývalá manželka, dcera a syn, dva vysokoškolští profesoři, matka mojí bývalé lásky, bývalá ředitelka, mnoho dospělých kamarádek, dva věhlasní sexuologové,... A samozřejmě pedofilové, se kterými jsem se postupně seznámil díky komunitě.

Jsem za všechny lidi, kteří mě znají takového, jaký ze své přirozenosti opravdu jsem, nesmírně vděčný. Ti všichni ostatní mě vlastně až tak moc neznají, ani by asi nechtěli, a jsem pro ně záhadou. Jak říká kamarádka psycholožka: "Ženy neví, co si o tobě mají myslet." Tak tak. Dokáži působit velice záhadně a mysticky. Naštěstí (pro mě) cítí, že se mnou nic nebude, a tak mám klid. Při coming outu buďte vždy nesmírně opatrní a dobře to zvažte, jelikož váš život, ale i život těch, kterým se svěřujete, již nikdy nebude takový jako před tím. Mnoho se může výrazně zlepšit, mnoho se může ale i pokazit...

Co se týká mého pedoupěte, detailněji jej rozebírám ve speciálním tématu Vysněné pedoupě. Je značně propedofilní, ne však jednoznačně odhalující. Každopádně každá holčička je v něm nadmíru spokojená. Ale moc jich ke mně nepřišlo. To bych považoval za poněkud nápadné - jednalo-li by se o žákyně.

Do budoucna plánuji veřejný coming out, takže mě jednou všichni poznáte. To bude srdečných představování... Chápu, že mezi běžnými lidmi "skončím". Chci to celé provést maximálně elegantně a působivě. A tak, aby to co nejméně ublížilo všem mým bývalým žákům. Společnost se svými naivními představami je nesmírně bezohledná a krutá. Pak bude má vláda o to snazší. Budu komunikovat s širokou veřejností přímo a s pohledem do kamery. A to si pište, že to dokáži náležitě podat. Ale zatím zůstávám v utajení. Ještě nenastal ten pravý čas. Co se mých aktivit v Pedonii týká, má pravá identita je v nejpřísnějším stupni utajení a plně spoléhám na serióznost a moudrost všech, kteří tají moji pravou identitu.
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1045 x
Oceněn: 987 x

Mackovo utajení

Příspěvekod Mack » 28.4.2016 11:19:24

Ja osobne som veľmi opatrný, niekedy možno až príliš. Čo sa týka vzhľadu, myslím, že som celkom nenápadný. Keď som niekde v spoločnosti a sú tam aj deti, skôr sa snažím si ich nevšímať. Bojím sa, že by som vzbudil podozrenie. Občas napr. v obchode sa zadívam na nejakú holčičku, neviem od nej odtrhnúť zrak a usmievam sa na ňu. Niekedy ten úsmev opätuje a mňa to zahreje pri srdci. Potom sú také situácie napr. vo výťahu, keď tesne vedľa mňa stojí nejaká krásna šmudlinka. Tak rád by som sa jej dotkol, tak rád by som ju pohladil, no viem, že nemôžem. Tento pocit ma ubíja. Inak na ulici sa často otáčam za šmudlinkami. Až to môže byť podozrivé. Potom si sám sebe nadávam, že dávaj si pozor, čo keď si ťa niekto všimol. :D Keď by som sa s niekým dostal do debaty o pedofiloch, určite by som sa snažil ich obhajovať a vysvetliť, že drvivá väčšina pedofilov dieťaťu nikdy neublíži. Samozrejme len v takej miere, aby som nebol podozrivý.
Fíres
VIP člen
Povolání: Zatím studuji
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1314 x
Oceněn: 289 x

Fíresovo utajení

Příspěvekod Fíres » 5.5.2016 23:21:38

Na některé Plyšáčkovy dotazníky je pro mě docela těžké odpovědět. Není to ani tak chyba v dotazníku, jako spíš ve mně - mém věku. Ve spoustě otázek se počítá s tím, že ten, co je vyplňuje, je dospělý, což já tak trochu nejsem.
No vrhněme se na dotazník.

Můj stupeň utajení se velice liší v různých prostředích. Když budu v kroužku, kde jsem já a několik holčiček, tak si klidně dovolím dlouhý pohled do očí, pohlazení po vláscích, ale pokud budeme v partě kluků, tak si nějaký větší kontakt i se známou holčičkou odpustím.

Hmm, docela dost lidí zde hlasovalo... Co je ale maximálně nenápadné? Chovat se tak, že to je tak nápadné, že si každý řekne, to určitě pedofil není, nebo naopak tak ignorovat holčičky, že by nikoho nenapadlo, že se ti líbí, nebo se chovat jako totálně "normální" člověk? A je to vůbec možné? No, jsem si jistý, že maximálně nenápadný být určitě nedokážu. Dokáži působit velice schopně, spolehlivě, seriózně, zodpovědně, ale maximální nenápadností si opravdu nejsem jist.

Slovo "pedofil". Tak kouzelné, že? Že bych se ho úplně stranil tvrdit nemůžu, že bych na něj nějak upoutával pozornost taky ne. Jediné, kdy se slova pedofil trochu zaleknu, je, když je to v souvislosti se mnou, ale i tak mi nedělá problém to slovo použít. Jednou se mi s ním podařilo docela umlčet kámoše - aspoň aby nemluvil. Nevím, jak to ovlivnilo jeho myšlení, ale bylo to asi tak, že mu přišlo, že se mi líbí až příliš mladé... no obviňoval mě z pedofilie a snažil se mě do toho namočit. Já zapíral a do teď si nejsem jist, jak moc si reálně myslí, že jsem pedofil. No pak se mu začala líbit sedmačka. Takže jakmile na mě vyšel s pedofilií, já na ni okamžitě začal poukazovat a z pedofilie jsem obvinil jeho. To docela dobře zafungovalo, později jsem ho samozřejmě poučil, že to dávno není pedofilie.

41. Pozornost rozumně rozděluji mezi dospělé společníky a jejich děti

Při společenských akcích vyhledávám nejčastěji společnost vrstevníků, tedy ani dospělých a pokud nebudu lidi okolo 15 let považovat za děti, tak se mi docela špatně odpovídá. No často je to tak, že se sejde takové množství lidí, že se vytvoří smíšená skupinka začínající u dětí 8 let a končící u mě, poslední dobou se občas nachomýtnu i k mladší skupince, ale opravdu tu záleží na konkrétní situaci.

42. Při setkání s holčičkou moc nevyhledávám oční kontakt

43. Při setkání s holčičkou jsem nápadný svým upjatým pohledem a stržením pozornosti

Tak tu opravdu záleží na situaci a na věku holky. Maminka by asi nebyla nadšená, kdyby úplně neznámý kluk najednou začal na ulici okukovat její dcerku. No, pokud není nikdo nablízku...

Doplnil bych, zda jde jen o vážně myšlené označení, nebo i když chce jen někdo provokovat.

59. Je mi lhostejné, zda sousedi ode mne slyší propedofilní hudbu

Propedofilní hudbu poslouchám a někdy i nahlas, ale záleží na situaci. Stalo se mi, že mi někdo vytrhl sluchátka z mobilu a všichni uslyšeli malý úryvek. Nebo tak pomáhám na zahradě, nikdo kolem, tak si pustím písničky nahlas, o chvíli později přijde taťka a po krátkém rozhovoru s ním si uvědomím, že ty písničky jsou pořád nahlas, naštěstí si nevšiml, že to nezpívá průměrně stará zpěvačka...

69. Vyhledávám akce pro děti a zcela zapadnu do davu

70. Vyhledávám akce pro děti a někdy jsem až nápadný

Tak akcí, kde jsou holčičky, nepohrdnu a rád se na nějakou dostavím. Díky rodičům, bratrovi a podobně jsem podle mě dostatečně nenápadný.

73. Praskl na mne romantický vztah s dívkou mladší 15 let

Je mi 16, otázka je položená tak, že kdyby se provalilo, že chodím se 14 (nechodím), tak bych musel otázku odškrtnout, i když to vlastně není pravý účel otázky.

80. Z pedofilie podezřívám 1 člověka za svého okolí

81. Z pedofilie podezřívám několik lidí ze svého okolí

82. Z pedofilie podezřívám kolem 10 lidí ze svého okolí

Osobně si myslím, že není v mé kompetenci tvrdit, že je někdo pedofil, tedy pokud ho nenachytám při hodně pedofilní činnosti, ale téměř vždy se dá najít nějaký argument, proč to tak bylo, aniž by daný jedinec musel být pedofil. No, u několika lidí jsem na pochybách a pedofilie by mě u nich nepřekvapila.

90. Na přímý dotaz bych potvrdil svoji pedofilní orientaci

No, to nevím, záleží komu, ale pokud by to byl někdo, komu důvěřuji, tak dost možná ano. Jinak zase záleží na tom, kdo se mě zeptá. Někomu bych to popřel, někomu, jak už napsal někdo přede mnou, bych odpověděl tak kladně, že by si myslel, že nejsem.

91. Do budoucna plánuji veřejný coming out

V mých představách bují plán, že až budu starší, budu mít pověst skvělého pedagoga, tak se odhalím a pomotám to v hlavě nejednomu pedobijci, jehož dítě jsem měl na starost. Ale věřím, že až ta doba přijde, tak budou pedofilové přijímáni podobně jako gayové nebo lesby, nebo se aspoň nebude muset člověk bát to o sobě veřejně prozradit.

93. V Pedonii se někdy obávám prozrazení identity (díky technické chybě)

94. V Pedonii se někdy obávám prozrazení identity (vlastním neopatrným prořeknutím)

Tak vlastní chyby se bojím stále a ač věřím našemu hostingu, tak se snažím řídit pravidlem, jakmile něco řekneš (napíšeš), tak se to někdy někdo dozví, nikdo a nic neudrží 100% žádné tajemství. Několikrát se mi toto pravidlo potvrdilo. Zde v Pedonii jsem řekl víc než dost, tak doufám, že se to pravidlo ihned nepotvrdí. Toto pravidlo mi zároveň docela brání v coming-outu. No, možná je to dobře.

98. Do budoucna se chci více maskovat a stáhnout do utajení

Tak trochu obojí. V některých situacích se chci mírnit, v jiných cítím, že bych ještě mohl dosti přitvrdit.
Dejan
Uživatel
Povolání: školstvo
... ve věku od: 9
... až do věku: 13
Děkoval: 193 x
Oceněn: 151 x

Dejanovo utajení

Příspěvekod Dejan » 24.8.2016 22:02:50

Asi to nemôžem len skopírovať a podpísať, však? +dumani+

Mack píše:Ja osobne som veľmi opatrný, niekedy možno až príliš.

Táto veta presne vystihuje môj prístup. Práve preto, že sa bojím prejaviť, pôsobím pri deťoch strašne strnulo a rezervovane. To aj príbuzných - okrem dcérky jednej sesternice, ale tá je také zlatíčko, že tá roztopí aj kus dreva.

Mack píše:Inak na ulici sa často otáčam za šmudlinkami. Až to môže byť podozrivé. Potom si sám sebe nadávam, že dávaj si pozor, čo keď si ťa niekto všimol. :D

Hm. Mack, Ty si ja? :D
Medvídek
Uživatel
Povolání: Zatím se učím
... až do věku: 11
Děkoval: 229 x
Oceněn: 219 x

Medvídkovo utajení I.

Příspěvekod Medvídek » 9.9.2016 21:57:54

Na některé otázky jsem neodpověděl, protože je to dělané pro dospělé a to já nejsem. Chovám se většinou co nejvíce nenápadně, protože je skoro vždy někdo jiný poblíž, ale když jsem s holčičkou sám, dovolím si větší fyzický kontakt...
Se svou orientací jsem se ještě nikomu nesvěřil, zatím nevím, jak do toho, a ani si nedokážu představit, jak by na to reagovali například rodiče nebo kdokoliv z rodiny, když bych jim to řekl.

To určitě ano, protože je mi jasné, že když já řeknu slovo pedofil, tak ten, se kterým se bavím, bude myslet na něco dost jiného.

To ano, protože si s dětmi užiji hodně zábavy a dospělí jsou rádi, že mají klid, a ještě jsou mi vděční :)

Ano, ono stačí, když si při obědě k nějaké holčičce sednu (i když jinde není místo) a často se najde někdo, kdo mi hned začne říkat, jaký jsem úchyl...
Dreanor
Uživatel
... až do věku: 8
Děkoval: 185 x
Oceněn: 151 x

Dreanorovo utajení

Příspěvekod Dreanor » 13.9.2016 16:02:23

9. O mé pedofilii ví někteří lidé, aniž bych to chtěl (prozrazení nedopatřením)
Jsem docela výstřední, takže bych řekl, že asi ano.

13. Prošel jsem coming outem s 20-40 lidmi
Ach, měl bych být více opatrný :D

15. Jsem podezřelý mnoha lidem, protože jsem nápadný
To je dosti možné, nesnažím se totiž být nenápadný.

Dokážu se chovat velmi profesionálně a nenápadně, ale většinou se mi nechce.

21. V nenápadnosti jsem někdy hotový agent
Nikdo na mě nic nepozná, pokud sám nechci.

24. Mluvím o tom, jak holčičky miluji
Prakticky o ničem jiném se nebavím.

25. Mluvím o tom, jak jsou holčičky nádherné
Při každé příležitosti.

26. Rád naznačuji své sklony
Je to pro mě jakási hra, kterou mě baví hrát. Jsem v ní dobrý :D

29. Často se s lidmi (včetně pedokamarádů v reálu) bavím o vlastní pedofilii a zážitcích
A nejvíce v restauračních zařízeních, která jsou zaplněna lidmi.

33. Vzhledově jsem zcela nenápadný
Troufám si říct, že vypadám jak pedobijec.

Někdo se těm holčičkám věnovat musí. Raději já, nežli nějaký amatér.

Mezi soukmenovci se tak rádi označujeme.

Dnešní doba je tak ujetá, že člověk si nemůže být jistý nikým. :D

Jednou na to určitě doplatím. :D
Neptun
Moderátor
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1251 x
Oceněn: 1215 x

Stupeň utajení

Příspěvekod Neptun » 18.9.2016 19:46:14

Dneska jsme měli takovou společenskou akci s mnoha známými rodinami. Za zmínku stojí dvě drobné události.

Uprostřed chodby sedím na bobku před stojící Stáňou (9), držím ji za boky a něco si povídáme. Kolem jde dobrý kamarád a říká: "Zase obtěžuješ holčičky?" "No jasně", přisvědčil jsem. Načež mě Stáňa oběhla a skočila na záda, chytla mě kolem krku. Kamarád: "Aha, ono je to obráceně."

Sedím u stolu s jinou devítkou, Petruškou, kreslíme si. U vedlejšího stolu si povídá manželka s novou kamarádkou. Najednou mi manželka povídá: "Viď, miláčku?" "Co jako?" nevěděl jsem, o čem mluvily. "Že býváš obalený dětmi", na to manželka. "Jo, jo, to bývám", povídám klidně a tisknu pod stolem své koleno k Petruščinu.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 157 x
Oceněn: 224 x

Sertralinovo utajení

Příspěvekod Sertralin » 19.1.2017 13:59:13

3. Jsem v (občasném) kontaktu s dětmi
Jestli se za kontakt dá považovat, když děti potkávám cestou do školy a jednou za čas je obsluhuji na praxi, tak ano.
7. Domnívám se, že nikdo o mé pedofilii neví (v reálu)
Před okolím se dokáži velmi dobře přetvařovat, skrývám své emoce. Ve společnosti se raději na děti nedívám zdlouhavým pohledem. Kdybych měl s někým velmi dobrý kamarádský vztah, tak ani přesto bych ho/ji nedokázal ani obejmout na veřejnosti. Záleží mi na tom, co si mně myslí ostatní, nevhodné připomínky mířené na mě si beru k srdci, i když se je snažím ignorovat.
Co se týče přátel a známých, tak si většina z nich myslí, že jsem homosexuálně orientován. Možná to bude tím, že jsem citlivější povahy a bavím se spíše s děvčaty. Vadí mi, že si to o mně myslí, ale je to pro mě přijatelnější, než kdyby si mysleli, že jsem pedofil.
Vyhýbám se i konverzaci na téma děti, SZ a DP. Nechci působit jakkoli podezřele.
Někomu možná přijdu až moc opatrný, ale prozrazení by rozpoutalo mnoho problémů a hádek. Toto tvrzení na mě přesně "sedí".
Ano, ale dávám si pozor na to, abych ji neměl ve sluchátkách příliš hlasitou a nikdo ji nemohl slyšet.
85. K pedofilním aktivitám používám jiný než běžný email
Tohle považuji za samozřejmost.
88. Na pedofilních webech jsem prozradil svůj přesný věk
Prozradil jsem skoro přesný věk. Věk, který jsem párkrát uvedl, je zkreslený o několik měsíců.
Pakliže by byl opak pravdou, tak bych se ani nezaregistroval. ;)
Mám takové obavy, ale už ne moc velké. Dávám si pozor na to, co o sobě prozrazuji, a dvakrát si rozmyslím, než něco o sobě zveřejním.
Medvídek
Uživatel
Povolání: Zatím se učím
... až do věku: 11
Děkoval: 229 x
Oceněn: 219 x

Medvídkovo utajení II.

Příspěvekod Medvídek » 29.4.2017 14:54:47

Od té doby, co jsem zde psal svůj první příspěvek, se toho trochu změnilo. Tak například to, že už jsem se pár lidem svěřil - ať už chtěně nebo ne. Také mě velmi začalo bavit provokovat své spolužáky větami typu "Jé, podívej se na tu holčičku, ta je hezká...," a potom sledovat jejich reakce a poslouchat jejich hlášky :)

Celkově jsem teď mnohem méně opatrný. Na akce s dětmi chodím často a věnuji se tam téměř jenom dětem. Myslím si, že i díky tomuto si o mně pár lidí myslí, že jsem pedofil. Ve svém okolí mám několik lidí, o kterých si myslím, že by mohli být pedofilové. Dokonce bych řekl, že jeden trenér na gymnastice používá techniku "být tak nápadný, až si všichni budou myslet, že takhle by se pedofil rozhodně nechoval". Jen mě nikdy nenapadlo, jak se ho rozumně zeptat :D

Zpět na “OSTATNÍ”