Diskuse k Asceho Střípkům

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Asce
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2292 x
Oceněn: 2138 x

Re: Diskuse k Asceho Střípkům

Příspěvekod Asce » 15.4.2017 0:03:07

Snilko píše:
Asce píše:...strefení se do odstínu původní malby tak, aby se kvůli opravě omítky na několika metrech čtverečních nemusel poté malovat znovu celý pokoj, jsem si „vynalezl“ vlastní fintu. Později jsem zjistil, že se to takto dělá běžně...

Prosím ťa, Asce, ako si sa trafil do toho odtieňa? Načal si to a nedokončil. Vážne ma to zaujíma.

No, nejspíš čekáš něco světoborného, ale tenkrát to bylo triviální. Jak jsem dodatečně zjistil, každý malíř to dělal také tak. Já jsem se jen chtěl pochlubit tím, že jsem si na to přišel sám, a to aniž mne to nějaký mistr řemesla malířského učil.

Tak tedy:
  • Prvním předpokladem je, že nová i stará omítka se vůči barvám chovají alespoň podobně. To tehdy platilo, protože běžná vnitřní omítka měla prakticky všude stejné složení (písek, vápno a lehoulince pocukrovat cementem).
  • Druhým předpokladem je, že i vlastní barvivo se chová přibližně stejně po zaschnutí nátěru na omítce. I toto tehdy platilo - nebyl žádný výběr jako dnes.
Za splnění uvedených předpokladů stačí starou omítku na nějakém přiměřeném kousku důkladně smočit (nikoliv smýt) vodou. A pak odstín nátěrové barvy, kterou si připravuješ mísením barviva s vodou, porovnáváš vůči té mokré zdi. Pokud máš aspoň běžný cit pro barvy, pak po zaschnutí je nový i starý nátěr téhož odstínu.
Snilko
VIP člen
... ve věku od: 2
Děkoval: 1671 x
Oceněn: 383 x

Příspěvekod Snilko » 30.4.2017 18:00:00

Učiliště, III. část: Návrat padlé dívky

Asce, ďalší vynikajúci a zaujímavý príbeh. A miestami aj vzrušujúci. Si naozaj majster v manipulovaní. :)
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 1.5.2017 19:28:25

Snilko píše:Asce, ďalší vynikajúci a zaujímavý príbeh. A miestami aj vzrušujúci. Si naozaj majster v manipulovaní.

Mým cílem je především to, aby si čtenář ze Střípků vzal nějaké ponaučení. Momentálně jsme v životní kapitole, která se týká mého působení na učilišti v roli učitele. Je to pro mne dost významná část života - nikoliv délkou, ale dopadem na můj osud. Bude zde mnoho popisu mých interakcí se žákyněmi ve věku 13 až 16 let. Ale já bych nechtěl, aby celé vyprávění sklouzlo jen k jistým lechtivým scénám. Chtěl bych, aby čtenář pochopil, v jakém duševním rozpoložení jsem se nacházel, jaké návyky v chování vůči ženám jsem si vypěstoval - a v případě posledních Střípků, jakou roli v tom sehrála právě Denisa. Snad neprozradím příliš, když řeknu, že mým přáním je to, aby si čtenář uvědomil, že náš vztah byl vztahem oboustranného zneužívání. Denisa chtěla něco, co jsem měl já (vědomosti, dovednosti a práci), zatímco já chtěl něco, co mi mohla dát Denisa (perverzní hrátky pro uspokojení mého těla i duše). Tak, jak jsme to oba po sobě navzájem požadovali (tedy onen rozsah), to nebylo správné. A zde je ten průšvih. Já si v sobě vybudoval zkomolený obraz reality, který mi říkal, že takto je to normální. Když mám něco, co dívka či žena moc chce, mám právo za to požadovat to, co si řeknu, byť by to bylo značně kontroverzní. A s touto psychickou výbavou jsem nastoupil na učiliště mezi starší pubošky...

V poslední části šlo o vybudování si "pozice" pro poněkud drsnější Střípek s Denisou, jak naznačují tyto dva mé výroky:
  1. "To, jak jsem Denisu vmanipuloval do tajných hrátek s jejím tchánem, byl už jen jakýsi extra potvrzovací akt toho, co již bylo potvrzeno."
  2. "Avšak byla tu ještě jedna navýsost delikátní záležitost…"
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 1.5.2017 20:52:23

Asce píše:Denisa chtěla něco, co jsem měl já (vědomosti, dovednosti a práci), zatímco já chtěl něco, co mi mohla dát Denisa (perverzní hrátky pro uspokojení mého těla i duše).

Myslel som si, že doteraz to vnímaš ako správny postup. Myslím ten "obchod" s Denisou. Veľmi by ma zaujímalo, či sa hrátky s Denisou a jej tchánom neprevalili.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 1.5.2017 21:44:03

Snilko píše:Myslel som si, že doteraz to vnímaš ako správny postup. Myslím ten "obchod" s Denisou. Veľmi by ma zaujímalo, či sa hrátky s Denisou a jej tchánom neprevalili.

Ke správnosti "obchodu":

Je tu jeden problém. A sice ono zmíněné "uspokojování duše". Pokud jsi četl Mission Exocet, již tam šlo vypozorovat, že více než na to, aby Denisa uspokojovala mé tělo, jsem se soustředil na to, aby uspokojovala moji duši. Konkrétně tím, jak jsem se mohl kochat vykonáváním pro ni ponižujících praktik. Vnímání spravedlnosti v takovém případě má dvě roviny. Jednak tu věcnou - něco jako v účetnictví Má dáti a Dal. Zde je to z mého pohledu v pořádku. Druhou rovinou je "hodnota mé vlastní duše". Vlastně každou takovou praktikou jako bych klesal hlouběji a hlouběji do bahna nějaké bažiny. Stále více jsem se utvrzoval v přesvědčení, že dospělé ženy jsou zlé bytosti, bez citu, bez opravdové lásky, zištné, prodejné a nezaslouží si nic jiného, než být loutkami pro zábavu. Jednak toto v obecné rovině není pravda a jednak jsem tím vnitřně bránil najít si nějakou přiměřenou partnerku. A s tímto jsem nastoupil k puboškám...

K tchánovi:

Jakmile Denisa udělala státnice, vytratila se z mého života. Občas jsem zaslechl něco na katedře, kam jsem velmi zřídkavě, ale přesto občas zacházel na pokec. Z toho vím, že Denisa neřešila žádný průšvih. Tedy buď se to neprovalilo, nebo pokud ano, tak se to ututlalo v rodině. Jak měla rodiči "vyšlapáno", tak skutečně velice rychle dostala byt a vdala se za svého snoubence. Předpokládám, že ani příležitost pak již nebyla. Ostatně i v krátkém mezičase, než ten byt po státnicích dostala, tak už jistě nebyl pražádný důvod, aby byla osvobozena od domácích prací v jedné či druhé rodině - nebylo tak proč nějakou delší dobu pobývat o samotě s tchánem. Právě před státnicemi ta příležitost byla.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 5.5.2017 16:44:21

K příběhu Zotročení Katky

Asce píše:Jednou jsem dostal nápad – svůj prst, řádně navlhčený a voňavý Katkou, jsem přiblížil k jejím rtům, aby se ochutnala. To rezolutně odmítla.

Ochutnala nakoniec? Ak áno, robil si jej to častejšie? Robila to s nechuťou?
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 5.5.2017 23:26:24

Snilko píše:Ochutnala nakoniec? Ak áno, robil si jej to častejšie? Robila to s nechuťou?

Když Katka viděla, že s naprostým odmítnutím u mě neuspěje, protože jinak by přišla o to, na co se těšila, tak se podvolila. Ale nebylo to úplně hned. Zkoušela smlouvat. A tak jsme nejprve "obchodovali" - nebude muset ochutnávat, ale nechá si dělat třeba něco jiného. Ale nakonec to vzdala a pak už se tomu nijak nezpěčovala. Na druhou stranu já pak hned "netlačil na pilu" - tedy napřed jsem si prst v ní smočil lehounce a jen jí ho přiložil na rty. Ale postupně vzorně cucala... Myslím, že na konci našeho společného pobytu to již brala přinejmenším jako běžnou věc, která patří k masturbaci. Ale podrobný rozbor po mně nechtěj - nezapomeň, že mně tehdy bylo deset, a jsou to roky. Některé věci interpretuji až zpětně, a to na základě "obrazů" v paměti - tedy: ona se tvářila takto, a když se takto v mém pozdějším životě tvářily jiné dívky, přičemž vím, že to u nich značilo toto, pak předpokládám, že i u Katky to znamenalo stejnou věc.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 11.5.2017 10:34:10

K příspěvku Malý Asce opět po nemocnicích...

Asce píše:Na pokoji byl takový čilý hošík, pořád někde pobíhal… Bylo mu asi tak 6 let. Namluvil jsem mu – a zde mám opravdu špatné svědomí – že pokud se má rychleji vyléčit a jít domů, tak musí dostat ještě nějaké injekce, že sestřičky nemají tolik času, ale já bych mu je klidně dal. Já vím, tohle nebylo fér. Však se za to stydím…
Hošík na základě mého pokynu vyžebral na sesterně starou skoro nefunkční stříkačku (pochopitelně bez jehly, ale tu jsme ani nepotřebovali). No a já jsem mu tou stříkačkou do zadečku vstřikoval vodu nebo čaj. Šlo to sice špatně, ale šlo. A vždy, když se párkrát po sobě „zadařilo“, tak hošíka začalo tlačit bříško a musel běžet na záchod. A já z toho měl legraci…

Podľa mňa to bola milá detská lumpárnička. Myslím, že za takéto veci sa netreba hanbiť. Dobre som sa na tom zabavil :D
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1713 x
Oceněn: 5920 x

Příspěvekod Plyšáček » 17.5.2017 7:26:04

Poznámky ke Střípku Dodatek č. 4 – „Special party”

Milý Asce.
Tento Střípek je doslova nabit vzrušujícími epizodami. Přijde si v něm na své snad každý.

Asce cituje Pavlínu a píše:Kdysi jsem totiž dostala podobný trest, takže vím, jaké to je. Já tehdy byla pochopitelně oblečená a dotyčný soudruh učitel jistě netušil, co to se mnou dělá. Jenom asi nechtě vystihl, že nohy přitom musí být tak akorát od sebe a těch dřepů musí být hodně. V mém případě to ale ještě bylo vylepšeno tím, že se mi v dolní poloze zařezávaly kalhotky… Bylo mi tehdy asi jedenáct a pamatuju si, že jsem hned poté běžela na záchod. No, aspoň mě to naučilo pořádně masturbovat, protože do té doby jsem si jen do klína tlačila rukama či nějakými předměty, zatímco na tom záchodě mi totální vzrušení najednou samo vedlo ruce…“
To s těmi dřepy mě opravdu zaujalo. To jsem (ani já :D ) nevěděl. Zajímalo by mě k tomu více postřehů, máš-li. Od jakého věku to takto může působit ap... Tedy rozhodně se nechystám na nové způsoby "trestání".

Asce cituje Pavlínu a píše:Jenom jsem vyjádřila svoje překvapení, že s tebou je to jiné. Jako od někoho, kdo mne má rád nejen jako ženu, ale i jako dítě.
Zajímavé, jak to ta žena vycítila. Něčím jsi byl nápadný?

A nyní k párty tělocvikářů. Osobně si myslím, že na sex jsou nejvíce prostitutky, zdravotníci, tělocvikáři a tanečníci. Samozřejmě to vůbec neplatí univerzálně. Najdeme jistě i pekařku nymfomanku a tělocvikáře asketu. Celá popisovaná akce je nadmíru vzrušující. Je v ní mnoho perverzního sexu. Jelikož se nejedná o dépéčko, může být publikována na fóru. Přítomní si to jistě náležitě užili. Osobně však nedokáži přijmout skutečnost, pokud jde o sex bez hlubokého vztahu a bez lásky. I pokud se jednalo o svobodné studenty a studentky, tento druh "svobody" neuznávám. Jsem přesvědčen o tom, že "sex pro sex bez lásky" - který tolik v současnosti frčí a z mnohých soudobých filmů přímo ejakuluje, nesmírně škodí - zejména na duševní úrovni.

Naprosto šíleně mě děsí představa, že by se takto zachovala dívka, se kterou chodím. Kdybych pro ni dělal vše, snášel jí modré z nebe, vynášel ji při každém milování nesčíslněkrát do nebe, plně v ní rozvinul sexualitu,... a ona by potom, hnána možná právě touhou po dalších neopakovatelných zážitcích, šla a zúčastnila se nějaké takové podobné perverzní kratochvíle. Pro vlastní klid a pohodu chci věřit v to, že na světě jsou ženy oddané a věrné a že jejich počet převažuje nad ženami silně ovládanými chtíčem. Ženská sexualita je tak mocná a nádherná. Ach...

Za každopádně nechutné a k ženě bezohledné mi přijde pořadí otvorů anál - orál. Pokud jde penis ze zadku přímo do úst... blé...

Asce cituje Pavlínu a píše:Když se to rozjelo naplno, tak penis prvního jsem cucala, penis druhého v pořadí byl v prdýlce a třetího v pochvičce... a čtvrtý šup do vaginy.... Pak už mě ze samého přirážení bolela i kundička...
Asce, přijde mi nevěrohodné, že by tatáž dívka během jednoho rozhovoru užila 3 různá označení pro svůj jeden genitál. Ale je mi jasné, že si nemůžeš pamatovat doslovné citace a že jsi jako umělec a literát nechtěl opakovat tentýž výraz. Pamatuješ si tedy, jak ji vlastně označovala?

Asce. Upřímně ti děkuji za to, že nám úchvatným způsobem předáváš svůj neobvyklý životní příběh plný vzrušení i poučení, doplněný i varováním před tajemnými stezkami a obohacený statěmi, které dokáží v lidském nitru probudit mnoho potlačených citů (viz mé obavy o věrnost vášnivé ženy). I prostřednictvím četby takovéhoto díla může člověk růst a vyspívat.

Praktiky, které popisuješ a které mi vysloveně vadí, jsou jakékoliv násilí, vymáhání sexu, ponižování a zesměšňování partnerky, navádění k bezohlednému sexu a pokusy, pro mne zcela asexuální povahy - viz kupříkladu nafouklé kalhoty plné fekálií. Jinak excelentní dílo! Jen tak dál.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 17.5.2017 12:28:17

Milý Plyšáčku.

Děkuji za pochvalu. Co se týká kritiky, tak zpětně už s tím nic nenadělám a v současnosti zas platí, že starého psa novým kouskům nenaučíš. :D

Ale teď vážně. V následujícím příspěvku bude něco jako rozbor, protože celá předmětná podkapitola je vlastně jakýmsi zrcadlem toho, jak jsem tehdy vnímal svět - v rovině sociálních vazeb, erotiky i duševna jako celku. Nechci totiž, aby to, co přijde, tedy popis mých interakcí s dívkami na učilišti, byl zredukován na něco jako "ojel - neojel". Taková výpověď by totiž z mého pohledu pro mne, ale jistě ani pro čtenáře, nedávala žádný smysl. Chtěl bych, aby si čtenář uvědomil to, že mé diametrálně odlišné chování k různým dívkám na učilišti má hlubší kořeny. Představuji si, že čtenář bude ani ne tak vůči mně, ale především vůči sobě náročný - totiž že odhalí to, kde se ukrývaly ony někdy nápadné, jindy dobře životem zamaskované šikmé plochy, po kterých jsem pomalu, ale o to více, neodvratně sklouzával, a to až do soudní síně.

Plyšáček píše:To s těmi dřepy mě opravdu zaujalo. Zajímalo by mě k tomu více postřehů, máš-li. Od jakého věku to takto může působit ap...
Já jsem Pavlínu mohl "ocenit" za úkol, který uložila Denise, protože tehdy jsem afrodisiakální účinek vhodně nadirigovaných dřepů znal. Přišel jsem na to náhodou, která, byť jaksi z "druhé strany", připomínala něco částečně podobného tomu, co popisovala Pavlína. Tehdy Prázdninová sestřenka (aktuálně 8 let) chtěla něco, co já jí nechtěl dát. Abych ji neodbyl, tak jsem jí stanovil úkol - když jej splní, dostane to, jinak ne. A aby to nebylo možné splnit, stanovil jsem jí 1000 (ano, tisíc) dřepů. A aby to bylo pro jistotu ještě těžší, tak se přitom musela rozkročit. No, ale ona mne převezla - s několika opravdu nepatrnými přestávkami to skutečně dala. Bylo zřetelné, jak se její chování průběžně měnilo (zpětná dedukce). Například to, jak si při kratičkých přestávkách sahala do rozkroku, aby si jako urovnala kalhotky, její tepláčky byly opravdu mokré... Poté si lehla do sena, ale tak zvláštně se u toho kroutila, že mi to začalo být divné již tenkrát. Přilehl jsem si k ní s tím, že by mohly být nějaké erotické hrátky (což by nebylo nic mimořádného). Ovšem to, jak byla Sestřenka vzrušená, a jak byla vstřícná k různým následným radovánkám, mě i přes můj tehdejší věk nasměrovalo k tomu, že mezi těmi dřepy a tou její vzrušeností musí být souvislost. Takže pak jsme to zkoušeli s Alenkou (aktuálně 10 let, ale jen stovky dřepů, oblečená i nahá), a pak následně jsme si společně již cíleně takto hráli s Ingrid (9 let, Budovatelky Poslední Štace, v plavkách i nahá). Tuto praktiku jsem později opakoval se svojí přítelkyní (ale spíše v jejím mladším věku, tj. cca 16 - 18 let, kdy jsme to ovšem současně spojovali s exhibicionismem - tedy dělali jsme to venku, ona byla nahá a byli jsme tak, že v horní poloze byla vidět okolo projíždějícím v autě, na kole, v kánoích - podle toho, kde jsme zrovna spolu byli). Pochopitelně jsem toto používal i na učilišti (pokud si pamatuji, tak jen u mladších, tj. 13 - 15 let). Také moje manželka "musela" dělat dřepy. Ovšem u úplně malých dívek to vyzkoušeno nemám.

Plyšáček píše:
Asce cituje Pavlínu a píše:Jenom jsem vyjádřila svoje překvapení, že s tebou je to jiné. Jako od někoho, kdo mne má rád nejen jako ženu, ale i jako dítě.
Zajímavé, jak to ta žena vycítila. Něčím jsi byl nápadný?
Myslím, že jsem byl nápadný. Jednak řada mých spolužáků tušila, že jsem asi částečně pedofil, protože kdekoliv byly malé holky, tak jednak se na mne lepily a navíc já se jim dost věnoval (počestně, leč přesto...). Ostatně více lidí, než by mi bylo milé, tušilo, že můj vztah k Jítě překročil jisté meze, byť pochopitelně nevěděli, jak až moc. Občas si mě dobírali slovy, že mě stejně jednou zavřou - zvláštní bylo, že z úst spolužáků to znělo jakoby zle, zatímco od spolužaček tak, jako by mi ty pubošky přály. Je to pro mne dodnes nepochopitelné, ale tento pocit je ve mně zcela zřetelný. Prakticky jsem neměl žádné mužské kamarády - ale možná přísně vzato ani kamarádky (?). Ty vztahy byly zkrátka takové zvláštní - jen málokdy jsme šli třeba spolu do kina, ale o to více jsem naslouchal jejich niterným myšlenkám. Vím, že mnoho spolužáků si myslelo, co se asi tak na pokojíku odehrává, záviděli a díky tomu mě ani neměli v oblibě. Ale to, co záviděli, se odehrávalo jen málokdy (pominu-li Denisu a Vendulu). Byl jsem prostě neustále doslova v obležení mladších (obvykle dospělých) spolužaček, které za mnou chodily na pokoj a jimž jsem dělal něco jako amatérského psychologa. Dozvídal jsem se nesmírně intimní věci... Vzhledem k tomu, že jsem žil sám a na všechno si musel pracně vydělat, měl jsem dost jiný náhled na svět, než ostatní mí spolužáci. Takže někdy jsem je káral a někdy i moralizoval (ohledně plýtvání, apod.). Prostě působil jsem tak trochu i jako rodič. Zkrátka byl jsem opravdu jiný.

Plyšáček píše:A nyní k párty tělocvikářů... Osobně však nedokáži přijmout skutečnost, pokud jde o sex bez hlubokého vztahu a bez lásky. I pokud se jednalo o svobodné studenty a studentky...
Studentský život na vysokoškolské koleji obvykle střídá dvě roviny - stres (náročnost studia) a bezstarostnost (uvolnění). Z mého pohledu je lepší se důkladně vyřádit za mlada, kdy jde skutečně jen o vybouření hormonů, ale pak se zklidnit. Skutečně, tedy nikoliv jen podle občanky, dospět a chovat se zodpovědně. Pokud mohu soudit ze starších a jistě částečně povrchních informací o Pavlíně a relativně čerstvých informací o Denise, tak obě žily a žijí seriózní rodinný život bez nějakých úletů. Přijde mi to jako lepší řešení, než se chovat z běžného pohledu jakoby slušně, ale přitom se několikrát rozvést, týrat tím děti, apod.

Plyšáček píše:Za každopádně nechutné a k ženě bezohledné mi přijde pořadí otvorů anál - orál. Pokud jde penis ze zadku přímo do úst... blé...
Příteli, mýlíš se. Je to přesně naopak - je vidět, že tělocvikáři kupodivu měli kromě svalů i hlavu. Uvědom si, že ústa mají mnohem lepší obranu proti případným patogenům, než vagina. Proto je naopak bezohledná ta praktika, kdy muž střídá pochvu s análem - snáze tak může způsobit nějakou zdravotní komplikaci. Samozřejmostí je však, tedy pokud nejsi vyznavač "shitingu", že dopředu je dívka jaksi vyprázdněná...

Plyšáček píše:
Asce cituje Pavlínu a píše:Když se to rozjelo naplno, tak penis prvního jsem cucala, penis druhého v pořadí byl v prdýlce a třetího v pochvičce... a čtvrtý šup do vaginy.... Pak už mě ze samého přirážení bolela i kundička...
Asce, přijde mi nevěrohodné, že by tatáž dívka během jednoho rozhovoru užila 3 různá označení pro svůj jeden genitál. Ale je mi jasné, že si nemůžeš pamatovat doslovné citace a že jsi jako umělec a literát nechtěl opakovat tentýž výraz. Pamatuješ si tedy, jak ji vlastně označovala?
Ježkovy oči, Plyšáčku, to je přeci naprosto jasné, že si nepamatuji ty rozhovory za ta léta doslovně. Tedy až na výjimky, které mne opravdu zaujaly natolik, že se mi z hlavy nevytrousily, jako je: "Příjemný pohled, jak se jí při tom neustále ta její malinká pička rozevírala a zase zavírala. Dolů – otevřeno, nahoru – zavřeno…“ Tento výrok je hodně doslovný (nepodstatný začátek věty i tak nevím přesně). Jak jsem psal hned v úvodu Střípků, tak některé pasáže si vybavuji matně a zpětně je dedukuji podle obrazů v paměti - vím, o čem jsme si povídali, vyznění i citové zabarvení, ale přesná slova si nepamatuji. Také jsme si na Pedonii stanovili to, že se má psát pokud možno spisovně a co nejméně, ne-li vůbec, používat vulgární slova. Přeci si nemyslíš, že tak, jak je psáno ve Střípcích, jsem mohl mluvit třeba ve své partě - to by se mi kluci leda tak vysmáli. Další věcí je, že běžný mluvený hovor je vlastně z češtinářského pohledu šlendrián - často se opakující slova, nedokončované věty, nevhodná slovní spojení... Jenže když to pak napíšeš, tak to nejen nevypadá dobře, ale i se to špatně čte.

Ale zpět k Pavlíně a jejímu označování genitálií. Dobře si pamatuji ono slovo "pička" - bylo použito jako zesměšňující Denisu. Ve vypjatých okamžicích Pavlína použila i nezdrobnělou variantu tohoto slova - to ovšem hovořila o sobě a pokud to správně chápu, tak to mělo význam kontrastu mezi tím, jak se chová civilně (slušně vychovaná, vzorná mladá žena) a jak na párty (v podstatě jako lehká děva). Nejčastější však byl opis (něco jako "měla jsem ji mokrou"). Pokud bylo třeba označit pochvu, tak to byla "dírka", ale někdy skutečně i "pochva" či "pochvička". V běžném hovoru holky používaly hovorové varianty ženských jmen jako "Lucka" či "Žofka" (nejspíš podle hovorového úsloví o deštivém období po tzv. ledových mužích: "A svatá Žofie, ta to nakonec pochčije"). Vůbec si neuvědomuji, že bych nejen od Pavlíny, ale i jiných spolužaček, kdy slyšel slovo vagína či penis (onen orgán se opisoval pomocí zájmen). Je možné, že ojediněle padly i jiné výrazy, ale momentálně si to nějak nevybavuji. Mimochodem - to moje žačky na učilišti měly v této oblasti značně "rozvernější" mluvu, takže hádám, že s tím, co jsme si vlastně v pověstném Asceho kabinetu říkali, budu mít při přepisu ještě větší potíže...
Maataa
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 111 x
Oceněn: 193 x

Příspěvekod Maataa » 17.5.2017 13:47:42

Plyšáček píše:Naprosto šíleně mě děsí představa, že by se takto zachovala dívka, se kterou chodím. Kdybych pro ni dělal vše, snášel jí modré z nebe, vynášel ji při každém milování nesčíslněkrát do nebe, plně v ní rozvinul sexualitu,... a ona by potom, hnána možná právě touhou po dalších neopakovatelných zážitcích, šla a zúčastnila se nějaké takové podobné perverzní kratochvíle.

Plyšáčku, nemyslím si, že by do takové akce šla každá dívka - podle mne většina ne. Ne každá to vidí jako neopakovatelné v pozitivním významu. Myslím, že pokud dívka a nebo žena bere vztah vážně a partner ji nezanedbává (nejen fyzicky, ale i citově) a komunikuje, tak nepodvádí.

Některé ženy s podváděním nemají problém, jiné nepodvedou, i když se jim od partnera nedostává buď kvalitního milování nebo komunikace a pochopení. Je to o osobním nastavení každého - nejen ženy a dívky, ale i muže - zda chce experimentovat a podvádět.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 17.5.2017 14:58:48

To, na co nyní reaguji, je již poněkud odtažité od Střípků, ale přesto mi to nedá.

Plyšáček píše:Naprosto šíleně mě děsí představa, že by se takto zachovala dívka, se kterou chodím. Kdybych pro ni dělal vše, snášel jí modré z nebe, vynášel ji při každém milování nesčíslněkrát do nebe, plně v ní rozvinul sexualitu,... a ona by potom, hnána možná právě touhou po dalších neopakovatelných zážitcích, šla a zúčastnila se nějaké takové podobné perverzní kratochvíle.
Maataa reaguje na Plyšáčka a píše:Plyšáčku, nemyslím si, že by do takové akce šla každá dívka, podle mne většina ne. Ne každá to vidí jako neopakovatelné v pozitivním významu. Myslím, že pokud dívka a nebo žena bere vztah vážně a partner ji nezanedbává (nejen fyzicky, ale i citově) a komunikuje, tak nepodvádí.

Jak říkám, Střípek je o nevázaném studentském životě, byť Pavlína již měla partnera. Není tedy o tom, jak se kdo chová v manželství či v tak vážném vztahu, který je v podstatě na jeho úrovni. A je jisté, že do popisované akce by nešla každá dívka, a to bez ohledu na další souvislosti. Ovšem já bych chtěl reagovat na něco jiného, totiž na ony předpoklady vyslovené Plyšáčkem a Maatou.

Plyšáček: "...kdybych jí snášel modré z nebe..."
Maataa: "...bere vztah vážně a partner ji nezanedbává fyzicky ani citově a komunikuje..."

Toto jsou dle mého názoru pro reálný život opravdu silné předpoklady. Obávám se, že z dlouhodobého pohledu majoritně za hranicí splnitelnosti. To, co píše Plyšáček, je z jeho pohledu - nic to neříká o tom, jestli tam, skutečně hluboko v duši jeho partnerky, je ta modř stejně modrá tak, jak ji vnímá on. To, co píše Maataa, mi připomíná spíše krásnou ideu, žel, vídanou spíše v období zamilovanosti, ale již jen zřídka, mohu-li soudit dle svých zkušeností, po nějakém tom roce společného soužití partnerů. Podle mne pak přicházejí ke slovu spíše náhody - jakou potřebu má ten který jedinec, jak je akční, jaké má příležitosti...
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 17.5.2017 18:55:47

Asce píše:
Plyšáček píše:Za každopádně nechutné a k ženě bezohledné mi přijde pořadí otvorů anál - orál. Pokud jde penis ze zadku přímo do úst... blé...
Příteli, mýlíš se.... ústa mají mnohem lepší obranu proti případným patogenům, než vagina... Samozřejmostí je však, tedy pokud nejsi vyznavač "shitingu"...

Příteli. Pokud se vyjadřuji o svém subjektivním vnímání, nelze hodnotit, zda se mýlím či ne. Zkrátka to tak vnímám. To je "má" pravda. Nevyjadřoval jsem se k hygienické stránce věci. Už jen ten "pocit" pro dívku, že ze zadku putuje penis do jejích úst... nevím nevím, kolik by volalo "mňam". I kdyby se sebelépe "vyčistila", to bys koukal, kolik toho na sliznici konečníku ulpívá. Vaginu považuji za "svatý orgán" a nic kromě čistých prstů, jazyka a čistého penisu bych tam nevsouval. Jediné, co "vyznávám", je láskyplné, něžné i divoce vášnivé milování - bez pomůcek a fekálií. Anál bych zařazoval jen zcela výjimečně a zcela "odděleně". Např. dráždění prstem :oops: pro zesílení jiných stěžejních, současně prováděných, praktik.

Maataa píše:Myslím, že pokud dívka a nebo žena bere vztah vážně a partner ji nezanedbává (nejen fyzicky, ale i citově) a komunikuje, tak nepodvádí.

Maato, ze srdce +++: ti děkuji za toto uklidňující povzbuzení. Snad tomu tak bude i u nás.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 17.5.2017 19:29:28

Plyšáček píše:Pokud se vyjadřuji o svém subjektivním vnímání, nelze hodnotit, zda se mýlím či ne. Zkrátka to tak vnímám. To je "má" pravda. Nevyjadřoval jsem se k hygienické stránce věci. Už jen ten "pocit" pro dívku, že ze zadku putuje penis do jejích úst... nevím nevím, kolik by volalo "mňam". I kdyby se sebelépe "vyčistila", to bys koukal, kolik toho na sliznici konečníku ulpívá.
Tak teď ti nerozumím - píšeš o svých pravdách, ale hned dodáváš: "Už jen ten pocit pro dívku..." Tak hodnotíš svůj přístup či přístup jedné dívky či všech dívek? V rozporu s tím, co jsem kdy viděl na netu, já nikdy nepoznal dívku či ženu, které by nějaké zbytky hovínek připadaly "mňam". Čímž nechci říci, že třeba takové nejsou. Já jen takové nepoznal. V případě toho, o čem mohu mluvit z vlastní zkušenosti, jde o to, že ty "zbytky" nebyly buď žádné či pranepatrné, takže šlo jen o odór a psychologický aspekt. Mnoho žen má rádo, když zkrátka při sexu tak trochu "musí" něco, co ve "střízlivém" stavu, tedy mimo sexuální vzrušení, kulantně řečeno zrovna nevyhledávají.

Ohledně koukání - já ty věci praktikuji. Nemusíš mne poučovat, zda bych koukal či nekoukal, kolik čeho kde ulpívá... :D
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 17.5.2017 20:11:21

Asce píše:Tak teď ti nerozumím - píšeš o svých pravdách...
Lidé vždy vyjadřují maximálně své názory na "pravdu". Zde jde o to, že pokud někdo vyjádří své subjektivní vnímání (co jak prožívá a cítí), nemá smysl se zabývat tím, zda je jeho prožitek "pravdivý" či "mylný". Vjem nemůže být nepravdivý neboli mylný (ono "Příteli, mýlíš se..."). Pak samozřejmě můžeme řešit, na čem se konkrétní vjem zakládá, jak danou realitu "pravdivě" či "nepravdivě" popisuje (nepřijde mi nic "pravdivého" na tom, že vše jsou jen vibrace ap., není to tak jednoduché...), jakým způsobem je vnímání ovlivněno - smysly, předpokladem, přesvědčením či názorem pozorovatele ap....

V původním příspěvku jsem vyjadřoval své vnímání toho, jak bych na místě ženy prožíval cestu penisu z "konečné" do "počáteční" stanice. Asi by mě to dost "vykolejilo". +nevim+

Asce píše:Mnoho žen má rádo, když zkrátka při sexu tak trochu "musí" něco, co ve "střízlivém" stavu, tedy mimo sexuální vzrušení, kulantně řečeno zrovna nevyhledávají.

Já ti nějak nevím. Já bych zkrátka nedokázal někoho nutit k tomu, aby něco "musel"... Je však pravdou (přesněji vyjádřeno: já považuji za pravdivý názor to...), že při sexuálním vzrušení má člověk poněkud jiné vnímání (prahu bolesti, choutek ap.)

Asce píše:Ohledně koukání - já ty věci praktikuji. Nemusíš mne poučovat, zda bych koukal či nekoukal, kolik čeho kde ulpívá...

Tam pořádně neuvidíš. Existují důkladné detoxikace organismu, kdy teprve pro několikatýdenním půstu člověk přijde na to, co vše "zůstalo" v těle, i přesto, že prodělal několik totálních klystýrů. Mezi klky střev apod. je toho tolik... a není to vidět...
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 17.5.2017 21:25:58

Plyšáček píše:V původním příspěvku jsem vyjadřoval své vnímání toho, jak bych na místě ženy prožíval...
Jenže ty nejsi žena. A ostatně zcela nepochybně ani každá žena by to neprožívala stejně. Jsou ženy, před kterými bych si nedovolil něco takového ani slovně nadhodit, natož jim strkat penis do zadečku. Ale jsou jiné, a těm se to zas líbí. V jednom časopise, který vycházel po změně režimu, tedy v době, kdy společnost byla značně "odvázaná" a o věcech se začalo mluvit (předtím si každý objevoval praktiky sám), měl poradnu MUDr. Uzel. A jedna čtenářka se mu svěřovala s tím, že před nedávnem to poprvé s přítelem vyzkoušela do zadečku, a už nikdy nechce jinak. Nicméně ten její přítel by chtěl do pochvy i do zadečku, ale jí prostě poševní styk přestal oslovovat, takže prožívají určité disharmonie - a žádala o radu. Totéž v bleděmodrém je i u jiných praktik. Například když je u mne na návštěvě jedna moje přítelkyně, tak mám doslova zakázáno chodit konat malou potřebu na toaletu. Když už to nemůžu vydržet, tak jí ho strčím do úst a ona pije a pije (toho pyje)... :D
Plyšáček reaguje a píše:
Asce píše:Mnoho žen má rádo, když zkrátka při sexu tak trochu "musí" něco, co ve "střízlivém" stavu, tedy mimo sexuální vzrušení, kulantně řečeno zrovna nevyhledávají.
Já ti nějak nevím. Já bych zkrátka nedokázal někoho nutit k tomu, aby něco "musel"... Je však pravdou, že při sexuálním vzrušení má člověk poněkud jiné vnímání.
Tak to ti zrovna ani trochu nevěřím. Samozřejmě - a proto jsem "musím" dával do uvozovek - mluvíme o nucení fiktivním. Ve skutečnosti ta žena onu praktiku chce, ale navenek jako nechce - tedy v každém případě jde o konsenzus, nikoliv o opravdové donucení či dokonce znásilnění. Když je nálada, tak mnoho žen doslova miluje různé svazování a "mučení". Například moje žena (když jsme spolu začali chodit), tak si o svazování přímo řekla. A vzrušením byla úplně bez sebe, když jednou byla svázaná, na sobě plno různých mučítek, a najednou ťuk, ťuk... a bez nějakého čekání vešla naše společná nejlepší kamarádka...

To, že při sexuálním vzrušení mnoho lidí vidí svět dost jinak, než obvykle, lze snadno demonstrovat na pachatelích násilných trestných činů na dětech - prostě se neovládli, zatímco kdyby byli sexuálně vybiti, nic takového by neudělali. Věřím tomu, že při výslechu pak (alespoň někteří) nechápou sami sebe.

Plyšáček píše:Mezi klky střev apod. je toho tolik... a není to vidět...
No, příteli, tos fakt přehnal. Od krásných zážitků jsme sklouzli až ke klkům... Bléé...
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 19.5.2017 16:15:11

Komentář ke Střípku Malý Asce 10 měsíců v nemocnici

Asce píše:Nevím proč, ale převážnou část léčby jsem strávil připoutaný na lůžku na dospělém oddělení nemocnice.

Asce, vedel by si popísať, ako si bol pripútaný? Za ruky a nohy? Alebo cez celé telo, ako deti v kočíku?

Komentář ke Střípku Moje dětská přítelkyně Alenka

Asce píše:Zalezl jsem si k Alence pod deku a dal jí nožičky od sebe. Pak jsem jí rukou hladil na buchtičce. Dodnes jsem lehce „mimo“, když si vzpomenu na tu slast, když Alenka začala čůrat. Nepopsatelné… Alenka si pak vlezla spolu se mnou do mé postele, protože v té její se opravdu spát nedalo. Co jsem ovšem podcenil, bylo to, že nás po nějaké chvíli moje matka přijde zkontrolovat. Totálně pročůraná postel jí pochopitelně neušla – a já dostal pořádný nářez. Zajímavé je, že matka viníka identifikovala neomylně… Zvláštní…

Neskutočne krásny zážitok :) Taký by som chcel zažiť aj ja. Najlepšie bez toho výprasku, ale ak by sa nedalo inak, tak aj s ním.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 19.5.2017 17:46:06

Snilko píše:
Asce píše:Nevím proč, ale převážnou část léčby jsem strávil připoutaný na lůžku na dospělém oddělení nemocnice.
Asce, vedel by si popísať, ako si bol pripútaný? Za ruky a nohy? Alebo cez celé telo, ako deti v kočíku?
Byl jsem připoutaný za nohy. Ovšem byla okolo toho taková docela složitá konstrukce. Mimochodem, mám z tohoto období i fotku, a tu jsem ukazoval i Plyšáčkovi (což je tvor značně zvědavý). Váhal jsem, zda ji mám dát do Clubu - jednak, aby bylo vidět, co poněkud neobratně v příspěvku popisuji, a také, aby bylo možno porovnat, zda to, že obličejík mé avatarky je podobný mému v dětských letech, takto vnímají i ostatní nebo ne. Ale nakonec jsem uznal, že to už by byl přeci jen hazard...

Snilko píše:
Asce píše:Dodnes jsem lehce „mimo“, když si vzpomenu na tu slast, když Alenka začala čůrat.
Neskutočne krásny zážitok.
Tak ano, toto je opravdu krásný zážitek - tedy přesně, jak píšeš, nebýt toho výprasku. S Alenkou jsme dělali mnoho čůracích "akcí", a to prakticky celé naše dětství. Ovšem to, co je pro mne nejvzrušivější, totiž čůrání v postýlce, to jsme (pokud si správně vzpomínám) jaksi znovuobjevili až v pubertě.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 27.5.2017 22:05:12

Komentář ke Střípku Moje dětská přítelkyně Alenka

Asce, zabudol som sa opýtať, kde potom spala Alenka? Ostala s tebou v posteli, alebo matka vymyslela nejakú inú variantu? Ak si to ešte pamätáš.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 27.5.2017 23:00:29

Snilko píše:Asce, zabudol som sa opýtať, kde potom spala Alenka? Ostala s tebou v posteli, alebo matka vymyslela nejakú inú variantu? Ak si to ešte pamätáš.

Tak tuto příhodu si pamatuji, protože tam bylo hned několik poměrně významných zážitků - hrátky v nočníku, matka "vidící" přes dveře, lepanec, čůrání Alenky a můj výprask. Řešení bylo podobné tomu, jako i v jiných případech, kdy moje matka vyhodnotila, že to se spánkem nebude tak jednoduché (nemuselo jít jen o nějaké erotické hrátky, ale třeba o skákání po postelích, polštářové bitvy a jiné blbnutí). V takovém případě, pokud nepomáhaly jiné metody, tak matka vzala Alenku do manželské postele, tedy pryč ode mne. Sice jsem se po tom nepídil, ale předpokládám, že menší, a přeci jen klidnější holčičku, k sobě vzala i proto, že ona by se sama v pokoji bála, zatímco já byl na to zvyklý.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”