Vysněné pedoupě

Témata s jasnou GL tématikou, která se nehodí do jiného subfóra.
Fíres
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím studuji
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1219 x
Oceněn: 282 x

Vysněné pedoupě

Příspěvekod Fíres » 9.4.2016 21:26:48

Vysněné pedoupě

Vlákno určené pro popis našich vysněných pokojíčků. Ať už mají sloužit jako ráj pro holčičky, nebo jako naše soukromá propedofilní sídla. Dejte průchod své fantazii a napište co nejpodrobnější líčení o tom, jak by toto vaše pedoupě mohlo vypadat.

Obrázek
odkaz a zdroj
Miminko
Uživatel
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 56 x
Oceněn: 50 x

Miminkovo pedoupě

Příspěvekod Miminko » 10.4.2016 19:36:52

Tak já mám vysněný pokojíček jako pro miminka. Postýlku pro miminka mám v dospělácké velikosti. Mám křeslo s nebesy a obrázky na zdi - Méďu Pú a Mickey Mouse. A ještě bych chtěl do pokojíčku dřevěného houpacího koníka a krmicí židličku. A ještě mám v pokojíčku kočárek na hraní. Ještě jsem přemýšlel, že bych svůj pokojíček přemaloval na růžovou...A také by sem chtěl v pokojíčku kolébku a spoustu abrázku
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 938 x
Oceněn: 873 x

Mackovo pedoupě

Příspěvekod Mack » 11.4.2016 10:15:26

Svoje vysnívané pedoupě si nepredstavujem nijak špeciálne. Mojím najväčším snom je dať si na stenu zopár fotiek krásnych šmudliniek. Žiaľ, v súčastnosti to u mňa nie je možné. Celkom ma zaujali tieto fotografie. Tá holčička je neuveriteľne krásna. Presne môj typ. Myslím, že jej fotky by sa krásne vynímali v mojej izbe. Ešte by som dokúpil nejaký malý stolík pre deti na kreslenie. A zopár plyšákov a hračiek, aby sa prípadná detská návšteva mala s čím hrať. Do takých extrémov ako ružové steny a pod. by som nezacházal. :)
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 465 x
Oceněn: 227 x

Susinkovo pedoupě

Příspěvekod Susinka » 11.4.2016 11:04:03

Jelikož o podobných věcech momentálně neuvažuji, sdělím vám informace o mém vysněném doupěti, které jsem míval v minulosti, když jsem přemýšlel o různých věcech a měl jiné priority než nyní.

Jedná se o dům či vilku na samotě za městem nebo za vesnicí. Dům stojí na velkém oploceném pozemku a z venku v žádném případě nejde vidět na udržovanou zahradu. Dům má hodně oken a proto jsou všechny jeho místnosti slunečné, ale okna se dají jednoduše automaticky zaclonit. Ovládání veškerého osvětlení je klasické a kombinované s dálkovým ovládáním. Prostorný obývací pokoj je vybaven velkou pohovkou s příjemným přehozem a okolo různá křesílka se stejným přehozem. Výmalba jednoduchá bílá a na stěnách obrazy s mírně erotickou tématikou. Dále velká televize a francouzské okno s vyhlídkou na terasu a zahradu. Jeden z větších pokojů vybaven jako pokoj dětský, velká postel s Hello Kitty motivy, všude hromádky plyšáků a různých filmových postaviček. Výmalba do světle růžova a přímo na stěnách vyobrazeny motivy princezen z pohádek. Uvnitř domu nechybí modře vydlážděný bazének se saunou. Vedle terasy potom stojí velký zastřešený bazén a za ním dětské hřiště, skluzavka, houpačky, domeček a všude kolem trávník.

Momentálně takový dům nechci a raději bych byl pro nějaký nový rodinný dům.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1713 x
Oceněn: 5866 x

Plyšové pedoupě

Příspěvekod Plyšáček » 18.4.2016 19:19:53

Každý má jiné potřeby, každý má jiné představy, každý má jiné možnosti. Ideální, vysněný stav se od reálného mnohdy značně liší. I tato rozdílnost může hrát významnou roli v motivaci a osobním růstu. Pro člověka není vždy ideálním život jako v pohádce.

Jak vypadá mé plyšové pedoupě? Přátelé, kteří je navštívili, mi mohou dosvědčit, že je značně propedofilní a hodně podle mých představ. Z toho důvodu, že mne občas navštíví i nějaký nepedofilní člověk, jej udržuji na jisté neusvědčující hranici únosnosti. Jediné, čeho se vzdávám z tohoto důvodu, jsou fotografie holčiček po stěnách. Celkem obstojně je nahrazuje neustále oživovaný spořič na velkém monitoru počítače. Ve svém pedoupěti se cítím úžasně a nic bych neměnil. Jelikož se Fíres v tomto tématu dotazuje na vysněné pedoupě, zkusím ještě poněkud více popustit uzdu fantazii a vrhnu se do divokých představ.

Ještě bychom měli upřesnit, zda se chceme věnovat popisu pedoupěte pro pedofila samotáře, pedofila s rodinou nebo pedofila žijícího s vysněnou holčičkou. Pro pedofila, který se ovládá a nemá tendence "skákat" na děti, by bylo podle mého ideální pedoupě vedle školky, naproti škole, blízko porodnice. Pokud bude žít s holčičkou, bylo by jim možná dobře i na samotě u lesa s několika zvířátky.

Mým vysněným pedoupětem je domeček nebo byt, který je esteticky na vysoké úrovni, nic moderního a chladného, naopak mnoho pastelových a pozitivních barev, kombinace modré, růžové a žluté. V takovém správném pedoupěti se každé holčičce musí od prvního okamžiku nesmírně líbit. Samozřejmostí jsou vázy s kytičkami, měkounké koberce nebo deky a kožešiny k vytváření pelíšků a na vhodných místech krabičky s nejsladšími bonbónky.

V kuchyni by neměla chybět stolička, ze které by holčička mohla pomáhat při vaření. V koupelně musí nalézt vanu a dostatek voňavé pěny a hračky na koupání. V dětském pokojíčku postel s nebesy. Peďák by měl postel samozřejmě svoji a v jiné místnosti. V pokoji by se v mnoha šuplících a skříňkách ukrývaly hračky vhodné pro holčičky. Nechybělo by ani velké zrcadlo a kadeřnický salon.

V obývacím pokoji by se nacházely různé umělecké předměty včetně sošek holčiček. Okna by byla doplněna vkusnou záclonou a závěsy. Jelikož si mnohé šmudlinky rády hrají na princezny, mohl by celkový design působit starobyle a zámecky. V takovémto pedoupěti by se mi dobře žilo (se mi dobře žije) a malým princeznám jistě také. Nezapomeňme však, že na prvním místě je láska a harmonické mezilidské vztahy. Potom je člověku dobře kdekoliv.
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
Děkoval: 1196 x
Oceněn: 1081 x

Neptunovo pedoupě

Příspěvekod Neptun » 19.4.2016 14:08:28

Ne, že by se mi u Plyšáčka v pedoupěti nelíbilo, ale sám bych si takové nezařídil, ani bych v takovém nechtěl přebývat dlouhodobě. Žiji s rodinou a většími dětmi - dívkami. Ani dětský pokoj, natož celý byt, nejsou dívkám nějak zvlášť přizpůsobené. Dobrá, stěny a strop dětského pokoje jsou z jejich mladších let vymalované ne jednobarevně, ale s květinami. V celém bytě jsou tři velká zrcadla. A v koupelně je spousta kosmetického smetí. To je tak vše.

Vzhledem k tomu, že svou nejmilejší holčičku si půjčuji občas na víkend či na týden v létě a že to není žádná růžová krajková princezna, vhodným pedoupětem pro nás dva by byla chatička či srub u lesa. Moje mírně zálesácká dívka by tam kromě běžného strohého vybavení nalezla spoustu kožešin na válení. Ve srubu by nemusela být zavedena elektřina. Dlouhé večery v chladnějším období roku bychom trávili v přítmí v kožešinách u krbu. Pitnou vodu bychom nosili ze studánky. Ale jedna civilizační vymoženost by se hodila - vana s horkou vodou.

Vzhledem k tomu, že bychom se tam spolu váleli nepravidelně, nemohli bychom tam chovat žádná náročnější milá zvířátka. Ale nějaký ten plaz - želva nebo had - by se spokojili i s občasnou péčí. Květinám by se tam také nedařilo a nenáročný ale pichlavý kaktus bychom tam asi nechtěli. Takže by to musely kompenzovat nějaké obrazy květin a zvířat. Interiér by byl tedy vlastně zcela nenápadný, neprozrazující orientaci majitele.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 150 x
Oceněn: 205 x

Sertralinovo pedoupě

Příspěvekod Sertralin » 7.1.2017 11:49:56

Kdybych bydlel se svojí vysněnou dívkou, tak by byl dům vybaven hlavně podle jejích představ. Záleželo by mi na tom, aby tam měla pocit bezpečí a pohody.

Její pokoj zdobí na zdech velká tapeta zasněžené krajiny. Na zemi leží bílý chlupatý koberec. U okna se nachází masivní dřevěná postel. Na polštáři má potisk zívající kočičky. Vedle postele má noční stolek s lampičkou, kdyby si chtěla přečíst knížku před spaním. V pokoji je i malá šatna, ve které jsou různé šatičky, boty a sukně. Pro ostatní oblečení jí slouží komoda nacházející se opodál.

V koupelně je vana s funkcí vířivky. Naproti vaně máme velké zrcadlo, pod kterým je polička s hygienickými potřebami. Na stěnách jsou světle modré kachličky.

Kuchyně má pro nás velký význam, trávíme v ní hodně času vařením a pečením. Zdi kuchyně jsou oranžové. Uprostřed se nachází malý dřevěný stůl pro dvě osoby.

Můj pokoj zkrášluje tapeta s bílými vlky. Vedle postele mám také noční stolek, na kterém je její fotografie. Na podlaze se rozprostírá chlupatý koberec černé barvy. Naproti posteli stojí komoda krémové barvy.

Obývací pokoj využíváme k relaxaci. Nachází se v něm knihovnička s nejrůznějšími žánry. U zdi máme televizi, naproti které je tmavě béžový gauč. Mezi gaučem a televizí je umístěn malý kulatý stolek. Podlahu zakrývá koberec okrové barvy. Zdi jsou také okrové.
Iwan
Uživatel
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 20
Děkoval: 80 x
Oceněn: 26 x

Iwanovo pedoupě

Příspěvekod Iwan » 27.3.2017 20:37:47

Pokúsim sa trochu opísať moje pedoupe.
Ružová izbička pre malú princeznú, po stenách jej fotky, všade motívy Hello Kitty. +hello_kitty+ Veľký šatník s kopou pekných šiat. Hlavne veľa pekného spodného prádielka, veľa bábik na hranie a všetko ostatné, čo by som jej videl na očkách :)
Dada
Nováček
... až do věku: 6
Děkoval: 1 x
Oceněn: 15 x

Dadovo pedoupě

Příspěvekod Dada » 9.5.2017 17:02:45

Jelikož mám trochu speciální představu o pokojíčku pro mou berušku, napíšu jen lehce mé přání :)

Pro moji princezničku bych chtěl do růžového pokojíčku zavírací postýlku (přesně jak pro miminka, jen tedy mnohem větší), velký přebalovací pultík, skříň s oblečením (bodíčka, punčocháčky, šatičky, dupačky, lacláčky, apod...), s plínkami a dudlíčky.
Dále také nočníček, chodítko, houpačku, spousta hraček, plyšáčků i panenek.
Snilko
VIP člen
... až do věku: 13
Děkoval: 1655 x
Oceněn: 381 x

Re: Dadovo pedoupě

Příspěvekod Snilko » 10.5.2017 17:59:37

Dada píše:Pro moji princezničku bych chtěl do růžového pokojíčku zavírací postýlku (přesně jak pro miminka, jen tedy mnohem větší)...

Aby si sa k nej do postieľky zmestil aj ty a mohol byť v noci pri nej? :)

Kľudne napíš o tom viac, znie to zaujímavo.
Dada
Nováček
... až do věku: 6
Děkoval: 1 x
Oceněn: 15 x

Re: Dadovo pedoupě

Příspěvekod Dada » 11.5.2017 12:27:13

Mým speciálem jsem myslel to, že už dlouhou dobu si přeji mít holčičku princeznu kolem 4-6 let, která je jako moje malé miminko, co nosí plínky, a samozřejmě je i používá s věcmi pro miminka jako body, punčocháčky, dudlíčky apod.
O nic jiného fakt moc nestojím :)

Strašně by se mi líbilo mít malou kočičku, které je jedno, jestli se při hře a nebo venku počůrá, když je bez jakékoliv viny a studu ve své plínce, bodíčku, sukničce, co jen tak tak zakrývá tu ,,bouli" a pak ani neříká nebo nenaznačuje třeba i kvůli svému ,,nyny" dudlíčku, že má mokrou nebo špinavou plínku, a hraje si dál, dokud si já sám nevšimnu nebo nezkontroluji, jak je na tom.
Zašli bychom pak domů, kde bych jí připravil oblečení na doma a novou plínku, a v jejím pokojíčku bych jí zase přebalil do suchého na velkém pultu.

Tak i proto jsem myslel větší postýlku kvůli věku mé holčičky

Zpět na “OSTATNÍ”