Diskuse k Asceho Střípkům

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Snilko
VIP člen
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 1663 x
Oceněn: 383 x

Příspěvekod Snilko » 28.5.2017 23:06:50

K příspěvku Znovu na horské dráze – vzhůru ke slávě a pak střemhlav na dlažbu

Asce, tak toto je teda fakt nehorázne vypočítavá a zákerná potvora. Tá by si snáď zaslúžila aj mučenie. Teba mučila neskutočne. A ešte ťa aj okradla o dom a domov. Presne takéto správanie sa mi na ženách nepáči.

Chcel by si mučiť nevlastnú matku?
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
Děkoval: 2293 x
Oceněn: 2138 x

Re: Diskuse k Asceho Střípkům

Příspěvekod Asce » 28.5.2017 23:45:16

Snilko píše:K příspěvku Znovu na horské dráze – vzhůru ke slávě a pak střemhlav na dlažbu

Asce, tak toto je teda fakt nehorázne vypočítavá a zákerná potvora. Tá by si snáď zaslúžila aj mučenie. Teba mučila neskutočne. A ešte ťa aj okradla o dom a domov. Presne takéto správanie sa mi na ženách nepáči.
Tak o dům mne nepřipravila, svou část jsem v dědickém řízení získal. Pravda je, že mne ovšem o něj připravit chtěla - nejprve, když nemocného otce dotlačila k tomu, aby veškerý majetek na ni převedl (ovšem on ji v tomto podvedl, jak je popsáno v předchozím Střípku) a podruhé, mnohem později, když za mnou přišla s tím, že dům musíme pod cenou prodat mafii, která jí vyhrožuje jinak zabitím a která jí prý pověřila, aby mi vyřídila, že pokud také já neprodám svůj podíl, tak oni ublíží mým dětem (pochopitelně si to vymyslela - postupně se do těch lží zapletla...). Nejvíce mne dostalo, když mi v této souvislosti položila otázku: "Máš přeci rád své děti, ne?"
Snilko píše:Chcel by si mučiť nevlastnú matku?
Nevlastní matka byla zamlada (teď už je to stará tlustá baba, takže uvažuji v jiných dimenzích) podle Asceho typologie čistokrevná Puria. Inteligentní. Takové dívky či ženy jen málokdy ve mně spouští sadistické choutky. A stejně je tomu i u Nevlastní matky. Tedy nechtěl bych ji mučit. Mimochodem jako žena se mi velmi líbila (což je dáno tou mojí typologií). Však se ještě ve Střípcích s ní hojně potkáme a bude to pořádný odvaz... nebo úlet... nebo nevím co...

Položil jsi mi ještě jednu otázku, kterou jsem ti z příspěvku ale smazal. To proto, že bych ti na ni nemohl odpovědět. Takto můžu. Ta odpověď zní: "Stalo se." (A ve Střípcích o tom nepadne ani slovo).
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 30.5.2017 9:34:19

Aj tak je to sila, že si nevlastnej matke odolal, keď ťa tak provokovala. Zvlášť, ak sa ti veľmi páčila.

Odpustil si tak vlastnej, ako aj nevlastnej matke? Ako spolu dnes vychádzate?
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 30.5.2017 10:53:46

Snilko píše:Aj tak je to sila, že si nevlastnej matke odolal, keď ťa tak provokovala. Zvlášť, ak sa ti veľmi páčila.
Odpustil si tak vlastnej, ako aj nevlastnej matke? Ako spolu dnes vychádzate?

Tak vzhledem k tomu, že jsem v předmětné době věděl, že Nevlastní matka má milence (možná i více než jednoho), já zas nebyl bůhvíjak atraktivní a věděl jsem i to, že mne vysloveně nemá ráda, tak mi docvaklo, že to, jak mi nadbíhá, bude z její strany chladný kalkul. Kdybych onomu vábení podlehl, tak ona by mě v podstatě měla v hrsti. O všechno by mě připravila a ještě by se přitom pobavila. Neměli jsme spolu nic, a přesto mi vyhrožovala, že nahlásí obtěžování. Jak by mě vydírala, kdyby skutečně k nějakému sexu mezi námi došlo, to raději ani nedomýšlím.

Zda jsem Nevlastní matce odpustil? No, v tomto termínu o ní nějak neuvažuji. Je to prostě celoživotní válka, nyní v "zákopové formě" (žijeme stále ve stejném domě, jen máme každý svůj byt). Kdyby si někdo vcelku uměl představit, co je to ráj či peklo, ale netušil, o čem je očistec, seznámil bych ho s každodenním žitím pod jednou střechou s Nevlastní matkou. Jsou to samé drobnosti, lehké naschvály, drobná šikana... Ovšem já také nejsem svatý... Takže ten očistec máme oba - asi jsme v minulém životě byli nějakými obzvlášť příšernými hříšníky a teď si to musíme odčinit :D

Co se týká vlastní matky, tak ani k té jsem si nenalezl cestu. Ztratil jsem vůči ní úctu i lásku a představuje pro mne cizího člověka. Pokud se potkáme, pozdravíme se, někdy prohodíme dvě tři věty. Nepřejeme si ke svátkům ani narozeninám, nenavštěvujeme se. Podotýkám, že bydlíme ve stejném městě. Je pravda, že její roli babičky mých dětí respektuji, a tak moje děti (beze mne) ji navštěvují na Vánoce. Ovšem ona sama za nimi nikdy nezašla. Vlastně ani nikdy nebyla v mém bytě. Kromě toho, co jsem již psal, mi vadí také její role v jisté choulostivé záležitosti ohledně mé (bývalé) manželky (bude popsáno ve Střípcích). A také to, že Nevlastní matce, která nic neponechala náhodě a působila na mne i přes ni, naskočila na tu její lež s mafií a také do mne hučela, že musím prodat svůj podíl na domě, abych uchránil své děti. Jiná pravda je, že asi rok - bylo to v době, kdy jsem měnil školu, tedy poté, co odmítla to, že můžu bydlet v její domácnosti, když jsem přišel o domov, jsme spolu hodně kamarádili. Vedla tehdy rozsáhlé rekreační zařízení, ale neuměla to s "papíry". Tak jsem jí s tím významně pomáhal. Zkrátka jako matku jsem ji tehdy definitivně "odpískal", ale přesto jsem jí o víkendech s naznačenou agendou pomáhal. Ona zase přinesla oběd (byla špičková kuchařka) a tak nějak zvláštně nám spolu bylo dobře. Jak už jsem ale řekl, to jsem ji vnímal jako starší milou kamarádku a ne jako matku. Poté jsem ale již zabředl do studia na nové škole a měl v místě školy více aktivit, takže jsem přestal jezdit domů často, tudíž už se ona musela spolehnout sama na sebe. Tím pádem vyšumělo i to kamarádství. A ještě jiná pravda je, že to, že vlastně jako kdybych žádnou matku neměl, mě velice psychicky týrá. A to tím víc, čím jsem starší...
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 6.6.2017 21:46:51

Střípek Jíťa

Asce, je to neskutočne krásny a silný príbeh. Taký sa dá prežiť len raz za život. Nádhera. Každý pedofil by ho chcel zažiť. Aspoň raz...

Napriek všetkému negatívnemu, čo si prežil, práve pre toto sa ti oplatilo žiť.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 12.6.2017 14:10:41

K príspevku Učiliště, V. část: Přírodovědný kroužek

Asce píše:...protože pokud by jí „ocas“ vyklouzl, věděla, že bude potrestána.

Ako si ju v takom prípade potrestal?

Ešte pre upresnenie: Smeták je klasická dlhá metla, alebo je to len ten malý krátky zmetáčik? Ak to bola dlhá metla, muselo jej to byť nepohodlné. Hlavne vtedy, keď sa točila.
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 12.6.2017 16:27:42

Snilko píše:
Asce píše:...protože pokud by jí „ocas“ vyklouzl, věděla, že bude potrestána.

1. Ako si ju v takom prípade potrestal?
  2. ...Smeták je klasická dlhá metla, alebo je to len ten malý krátky zmetáčik?

Ad A) Používal jsem jak klasický dlouhý smeták (dlouhá rukojeť s kruhovým průřezem), tak i krátký smetáček (dřevěná rukojeť mírně se zužující od konce směrem k části se štětinami, průřez "zaoblený obdélník"). Praktiky s dlouhým a krátkým smetáčkem se poněkud odlišovaly. Ve Střípku je naznačena jen praktika s dlouhým smetákem.

Ad B) Passiflora s dlouhým smetákem pobíhala po rovné dlouhé chodbě, takže se netočila. No, pobíhala není přesný výraz - spíše se pohybovala pomalu, právě aby jí rukojeť ze zadečku nevyklouzla. Moje očekávání bylo přesně opačné, ale to ona nevěděla. Byla namotivovaná, že mi udělá radost, když tu dlouhou chodbu celou projde, aniž jí ocas vypadne. Kráčel jsem vedle ní a kochal se tím, jak se snaží pracovat s konečníkem. A když rukojeť přeci jen popovyjela, tak jak se snaží opatrně a šikovně "couvat", aby si ji opětovně zarazila dostatečně hluboko. Na konci chodby podle výsledku buď dostala pochvalu, nebo trest. Na trestání jsem se velmi těšil, protože to byla vzrušující psychická manipulace. Totiž tvářil jsem se, ovšem jen navenek, jak mne zklamala, že jsem myslel, že mě má ráda a ona zatím není schopna udělat ani tak jednoduchou věc, která by mne potěšila... Prostě hotové divadlo. Důležité bylo, že mi to Ivetka věřila, občas se dokonce spontánně rozbrečela, jak jí bylo líto, že s ní nejsem spokojený. Fyzická část trestu byla různá, podle okamžitého nápadu - třeba vypleskání přirození lžící. Zajímavé bylo, že ty fyzické tresty mi neprokoukla - totiž to samé v různých obměnách jsem jí nedělal jen jako trest, ale i tehdy, pokud jsem se prostě chtěl jen pobavit. Takže kdyby se mi chtělo, tak jí přirození vypleskám tak jako tak. Někdy jsem ovšem od fyzického trestu upustil - pak jsem jí "domlouval". Říkal jsem jí, že mne to opravdu mrzí, jak se nehezky zachovala, na druhou stranu že chápu, že to neudělala schválně... A ona brečela a brečela a slibovala, že se opravdu polepší...

Krátký smetáček jsem jí velmi pomalu a opatrně zasouval do konečníku celou rukojetí (cca 15 - 20 cm). Tím pádem při zběžném pohledu jako by Ivetka opravdu měla chlupatý ocas. Rukojeť byla mírně kónická, takže neměla velkou tendenci samovolně vyjíždět. S tímto v pravém smyslu slova pobíhala - po čtyřech, přitom štěkala... V tomto případě to bývalo po chodbě tam i zpět.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 26.6.2017 10:41:47

Učiliště, VII. část: Asceho úlety

Asce píše:Zkrátka užíval jsem si Romančino natěšené přirození jazykem, ba celými ústy, rukou, ale i pomocí různých předmětů...

Aké predmety si používal? Boli to nejaké špeciálne veci?
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 26.6.2017 11:41:01

Diskuze k: Učiliště, VII. část: Asceho úlety

Snilko píše:
Asce píše:Zkrátka užíval jsem si Romančino natěšené přirození jazykem, ba celými ústy, rukou, ale i pomocí různých předmětů...

Aké predmety si používal? Boli to nejaké špeciálne veci?

Je nutno si uvědomit, v jaké době se nacházíme. Tenkrát dokonce ještě ani nebyly vymyšleny ty plasty, ze kterých se dnešní erotické pomůcky vyrábí. Jestli na Západě nějaké "věcičky" existovaly nevím, ale zkrátka u nás nic takového nebylo. Tudíž pokud ženy používaly ke svému vlastnímu uspokojování něco jiného než ruce, pak šlo o předměty denní potřeby či vhodné potraviny. Mimochodem - i s okurkami to bylo jiné, než dnes: buď byly salátovky, které ale byly pro masturbaci většiny žen obvykle moc objemné (daly se sice zastrkovat do pochvy, ale na intenzivní dráždění rytmickými pohyby to nebylo) anebo nakládačky, které zase byly moc malé (i s těmi se dalo nádherně vyblbnout, ale opět, na rytmické pohyby pro masturbaci to nebylo). Aspoň, že ty mrkve bývaly kvalitní...

Já používal takové věci, které odpovídaly tomu, co jsem měl u sebe za dívku a jaké cíle ony hrátky měly (zda se s ní pobavit, či ji uspokojit, či ji mučit). Takže třeba Passifloru jsem například dráždil tak, že jsem opatrně skrz její panenskou blánu prostrčil rukojeť kartáčku na zuby a opatrně, lehce jí třel o zvrásnění poševní stěny. Pak jsem jí do zadečku - a zde jedna specialitka - zasunul ebonitovou tyčku o průměru cca 2 cm, která byla jinak starou učební pomůckou (třením látky se intenzivně nabíjela statickou elektřinou, jejíž účinky se pak předváděly ve výuce). Ovšem toto jen proto, abych tuto její dírku předroztáhl, protože na onen zubní kartáček (klasicky, na štětiny), jehož rukojeť právě navštívila pochvu, nandal zubní pastu, a takto jí s ním místo úst vyčistil prdelku. Neskutečně to pálí...

Co se týká Romanky, tak zde, s výjimkou lehkého týrání prsů, avšak zejména jejích opravdu velikých bradavek, mi šlo o její uspokojení. Tedy i onen repertoár toho, co jsem do ní strkal, byl omezený. V podstatné většině šlo o rukojeť šroubováku. Jen spíše výjimečně různé potraviny jako párky (večeře ve školní jídelně) či sojovou tyčinku (myslím, že se to správně jmenuje sojový suk, někdy ji děcka dostávala ke svačině), apod.
Max
VIP člen
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2044 x
Oceněn: 430 x

Příspěvekod Max » 1.7.2017 4:38:16

Diskuze k Romanka, Deniska – jak se tohle rýmuje…

No veľmi zaujímavo podané - tak decentne. Videl som už v minulosti, ako jedno dievča, také menšie, zasunulo dvom ženám ruky do pochvy. Bolo to dosť vzrušujúce, takže si viem predstaviť, ako to mohlo vyzerať tam u vás... :D

Taká zábavná hra v sexuálnom vyjadrení by bola hra na pôrod. Jednoducho jej zasunúť balón (ale kondóm je lepší, tam nehrozí, že by praskol), potom nafúknuť alebo naplniť vodou do určitého obsahu podľa odhadu na vek, a ťahať pomaly von...
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 1.7.2017 12:40:01

Diskuze k Romanka, Deniska – jak se tohle rýmuje…

Max píše:Taká zábavná hra v sexuálnom vyjadrení by bola hra na pôrod... Jednoducho jej zasunúť balón, potom nafúknuť a ťahať pomaly von...

No, vidím, že jsem udělal chybu, když jsem tě tehdy neangažoval jako erotického poradce :D

Hru na porod jsem také dělával, ale v jednodušší podobě (a s jinými dívkami, ne s Romankou). Asi nejvíce by se tvému popisu blížilo to, když pochva "spolkla" poměrně velkou (zpětně odhaduji, že cca 10 cm v průměru) plastovou hlavičku od panenky. Potom se vytlačovalo - a ejhle, objevila se hlavička "miminka".

Pro některé dívky bylo to vytlačení opravdu náročné... o to víc rajcovní pro mne (to různé hekání a naříkání). Nešlo to s každou dívkou, někdy zas nebylo nic vhodného po ruce. Neriskoval jsem zcela kulaté a současně hladké věci jako pomeranč apod., protože kdyby se dívce náhodou "porod" nepodařil, tak aby nenastal problém. U těch věcí, které jsem používal, jsem si věřil, že bych je dokázal vyndat dlouhými úzkočelisťovými či chemickými kleštěmi, které jsem při oněch praktikách měl vždy po ruce. Ale nikdy to nebylo potřeba, všechny dívky, se kterými jsem si na porod hrál, měly dostatečnou sílu v příslušných svalech.

P.S.
Tvoje praktika musí být opravdu mimořádně vzrušující. No, škoda, čas už nevrátím. Nyní používám k podobnému účelu vyvinutou komerční erotickou pomůcku - nafukovací vibrátor. Je to také krásné, ale prostě té klasice se to nevyrovná, protože u ní už jen to napětí, jestli "miminko" opravdu vůbec půjde ven...
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 2.7.2017 18:01:06

Podľa toho, čo píšeš vo svojich príbehoch, si sa mal na učilišti ako v raji. Dievčatá v preferovanom veku, celý ten systém, aký bol a ako si si ho nastavil... Toto bolo asi to najkrajšie obdobie tvojho života.

Stalo sa ti, že ťa prišla "navštíviť" nejaká bývalá žiačka, ktorú si počas školy mal aj ako milenku, prípadne mučenku?

Používal si na mučenie aj kocky ľadu? Alebo to už nepovažuješ za mučenie?

Passiflore si mučil prsia až do ukončenia školy? Alebo kým skončila školu, prsia sa jej plne vyvinuli a teba už prestali zaujímať ako objekt mučenia?
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 2.7.2017 20:11:24

Snilko píše:Podľa toho, čo píšeš, si sa mal na učilišti ako v raji. Dievčatá v preferovanom veku, celý ten systém, aký bol a ako si si ho nastavil... Toto bolo asi to najkrajšie obdobie tvojho života.
Tak to tě bohužel musím vyvést z omylu. Vzhledem k tomu, jak jsem ty hrátky provozoval, a také vzhledem k tomu, jak až moc byly některé za hranou (tam jsme se ještě ve Střípcích nedopracovali), jsem žil v opravdu příšerném stresu. Kolikrát jsem si říkal, že už si vážně dám pokoj, že to za ty deprese nestojí - no, jenže bohužel stálo (včetně toho dvojsmyslu). Bylo to lavírování na hraně. Nádhera dívek, nádhera prožitků, dokonce i nádhera silného přátelství bez omezení (Passiflora) či až lásky. Mžitky před očima při každém houkání policejní sirény. Zvýšený tep, kdykoliv do učiliště přišel někdo, koho bych si asi tak představoval pod pojmem "slušně oblečený pán s krásným služebním odznakem". Husí kůže, kdykoliv se šéf či hlavní vychovatelka na mně nějak "divně" podívali...

Snilko píše:Stalo sa ti, že ťa prišla "navštíviť" nejaká bývalá žiačka, ktorú si počas školy mal aj ako milenku, prípadne mučenku?
Měl jsem hned od prvního výslechu zakázáno se se svými žáky jakkoliv stýkat a soud to ještě zdůraznil. U výslechů totéž říkali mým žákům, navíc s tím, že kdybych je kontaktoval, tak jsou povinni to ihned ohlásit. Přesto jsem si s některými dopisoval, s některými telefonoval a s Passiflorou se i viděl.

Snilko píše:Používal si na mučenie aj kocky ľadu? Alebo to už nepovažuješ za mučenie?
Ano, ale až později, ne u svých žákyň. Tedy na učilišti ne.

Snilko píše:Passiflore si mučil prsia až do ukončenia školy? Alebo kým skončila školu, prsia sa jej plne vyvinuli a teba už prestali zaujímať ako objekt mučenia?
O Passifloře ještě budu psát, takže bych si teď nerad "vystřílel náboje".
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1714 x
Oceněn: 5913 x

Příspěvekod Plyšáček » 8.7.2017 10:50:01

Poznámky k úletu Léna

Milý Asce. Velice se mi líbí tvé líčení prvního setkání s Mášou (ono hnutí srdce při prvním setkání s kouzelnou dívkou jsem zažil několikrát), vyjádření o rebelující řece Léně i popis údělu Medúzy.

Fascinuje mne, že se Léna skutečně vysvlékla. Doufám, že se Snilko nebude dotazovat zase na nějaké intimní detaily (např. typ kalhotek, které tehdy na sobě měla ap.). Je evidentní, že manipulace je tvou silnou stránkou.

Termíny tvé typologie dívek mi stále moc neříkají. Mohl bys prosím do budoucna ke své typologii (uvedena v Asceho klasifikaci dívek a žen) dodat reprezentativní ukázkové fotky (mohou být oblečené) jednotlivých typů (i všech uváděných podtypů) dívek (tělo i obličej) s popisy a zvýrazněním charakteristických rysů? Děkuji.

Něco na tento způsob? ;)

Obrázek
odkaz a zdroj: es.paperblog.com
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 8.7.2017 13:04:38

Diskuse k úletu Léna

Plyšáček píše:Velice se mi líbí tvé líčení prvního setkání s Mášou..., vyjádření o rebelující řece Léně i popis údělu Medúzy.
To, co nyní řeknu, bude bráno z mého pohledu, tak jak to svou duší vnímám - aktivista za práva dětí by to nejspíš viděl značně jinak. Takže přestože příběh s Lénou skončil dobře, nesmírně, ale opravdu nesmírně mne psychicky deptá to, že ta dívka vše brala tak, že to, že vím mnoho z jejího nitra, ji vlastně ponižuje, a tudíž jsem její nepřítel. Opravdu to bolí. Příběh s Mášou naopak skončil špatně - přesto, když si na tuto dívku vzpomenu, rozsvítí se ve mně krásné světélko něhy.

Plyšáček píše:Fascinuje mne, že se Léna skutečně vysvlékla. Doufám, že se Snilko nebude dotazovat zase na nějaké intimní detaily (např. typ kalhotek, které tehdy na sobě měla ap.).
Upřímně řečeno, plno detailů mi za ta léta z paměti vypadlo (jistě chápeš, že i ty dialogy jsou zčásti mojí současnou zpětnou rekonstrukcí, jak to bylo, resp. muselo být, podle děje, který si naopak, na rozdíl od jednotlivých slovíček, pamatuji dost dobře). Takže typ kalhotek nevím, ale to bych asi nevěděl, ani kdyby se to stalo třeba včera (pokud by nešlo zrovna o tanga, která tehdy ale asi ani neexistovala). Vím, že byly bílé, bez jakéhokoliv vzoru či nápisů, takové řekl bych klasické, nebo jak to popsat, a Léna je měla poměrně napnuté. Ovšem neviděl jsem přes ně nic víc, než kdyby to byly plavky. I mne lehce překvapilo, že si sundala kalhoty bez většího boje. Vysvětluji si to souběhem několika věcí - uvěřila mé manipulaci s "polovičním doktorem" (kterou jsem krátce nato dovedl k "dokonalosti"), začala chápat, že jí opravdu chci pomoci (to, že se zesměšňuje před spolužáky, ji velmi trápilo), měla o své drahé vypasované kalhoty strach (přičemž pochopila, že dřepům neunikne) a hlavně - byla nadržená (dvakrát krátce předtím jsem ji vyrušil malou chvíli před orgasmem - a navíc jsem zjistil, že diskuse o její intimitě ji nesmírně rajcuje).

Plyšáček píše:Termíny tvé typologie dívek mi stále moc neříkají.
No, to jsem celý já. Nejprve jsem to vnímal tak nějak okrajově, víceméně jako poznámky pro sebe. Pak jsem ale ono mé "názvosloví" začal používat běžně a stručné vysvětlivky již tedy asi nepostačují. No, i na přání Snilka jsem se rozhodl tu typologii doplnit a upřesnit. Jenže jsem to v hlavě pojal tak velikášsky, že na to zase nemám čas. Takže zatím není nic. Budu muset na sobě zapracovat...
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1714 x
Oceněn: 5913 x

Příspěvekod Plyšáček » 8.7.2017 13:30:10

Asce píše:
Plyšáček píše:Doufám, že se Snilko nebude dotazovat zase na nějaké intimní detaily (např. typ kalhotek, které tehdy na sobě měla ap.).
Upřímně řečeno, plno detailů mi za ta léta z paměti vypadlo... Takže typ kalhotek nevím... Vím, že byly bílé, bez jakéhokoliv vzoru či nápisů, takové řekl bych klasické, nebo jak to popsat, a Léna je měla poměrně napnuté....
Já jsem se děsil, aby se Snilko nedotazoval, jak je jeho nevhodným zvykem, a on mi zde Asce začne ty kalhotky rozebírat... +bigsmile+ No nic. Mohu si za to sám. +blazen+

Asce píše:...jsem se rozhodl tu typologii doplnit a upřesnit...
Tak to je dobré předsevzetí. Mám vizuální paměť, takže by mi pomohly ty ukázkové fotografie (případně 3 ke každému jedinečnému typu, aby student viděl společné určující znaky - ať typu postavy, nebo obličeje). Myslím, že jelikož se jedná pro tebe o mimořádně zajímavý úkol, brzy jej s nadšením vypracuješ. Přeji mnoho zdaru. ++v++
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 15.7.2017 13:11:46

Z korespondence o Střípku Učiliště, VII. část: Asceho úlety - druhá část příběhu o Léně.

Kamarád píše:

Ahoj Asce, čekal jsem, že to bude dopsané až do konce. Takže si zase budu muset počkat... Ale pod "zkříženými meči" jsem si představoval něco ještě tvrdšího, než toto. Ale třeba to ještě přijde? Fotku Lény asi nemáš, že?

Asce odpovídá:

Hele, nejsi ty tak trochu perverzní? +bigsmile+

O zkřížené meče jde už jen proto, že já, jakožto učitel, se dozvím, že moji žákyni zneužívá její otec, a místo, abych to nahlásil na policii, tak ji ještě přesvědčuji, že je to vlastně úplně skvělé a hledám pro ni řešení, jak to ještě zdokonalit. Nezapomeňme, že Léně bylo v danou chvíli třináct. Jinde by mne za takovou zpověď trvale zabanovali a rozjel by se za mnou jistý tamní člen - aby mne zmlátil, či nejlépe rovnou zabil... Zde to publikovat můžu, ale musím tomu dát vyznění takové, že mé chování není normální (což vskutku tehdy nebylo) - tak aspoň ty meče...

Původně jsem si také myslel, že bych to v tomto příspěvku dokončil, ale pak mi přišlo, že by možná bylo škoda vynechat různé detaily či popisy situací, které tu zpověď odlišují od strohého policejního protokolu.

Mám jedinou, a to dost poškozenou, fotku Lény. Sedí mi na klíně - přímo, doslova, z ní čiší onen její útočný pohled. Fotil to nějaký člen fotokroužku - už nevím kdo, ale pamatuji se, že si členové tehdy samostatně dělali fotky ve fotokomoře, zatímco já řešil nějakou úřední agendu ve sborovně. Nejprve nečekaně přišla Léna, ale krátce na to onen dotyčný - tak jsem ho rovnou požádal o stisknutí spouště. Léna se nechtěla fotit a navíc byla vzteklá, že nás někdo načapal spolu. Pravda, byla zcela oblečená, ale i tak - nechtěla, aby se o ní říkalo, že má ke mně jiný než "soudružský" vztah...
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 17.7.2017 11:18:05

K střípku: Učiliště, VII. část: Asceho úlety - druhá část příběhu o Léně.

Léna bola multiorgastická? Vzrušila sa hocikde, len čo sa oprela svojou pipinkou o niečo, niekoho, alebo si niekde sadla? Lény sa asi stačilo dotknúť a už bola vzrušená. Mávala viacnásobný orgazmus?

Bola Léna členkou prírodovedného, alebo iného krúžku? Bratstva zlatého psa? Rýchlych spojok...atď.? Bola v nejakej skupine? Mala v škole kamarátky, alebo kamarátov?
Asce
Administrátor

Příspěvekod Asce » 17.7.2017 12:44:39

Diskuze ke Střípku: Učiliště, VII. část: Asceho úlety - druhá část příběhu o Léně.
Snilko píše:Léna bola multiorgastická? Vzrušila sa hocikde, len čo sa oprela svojou pipinkou o niečo, niekoho, alebo si niekde sadla? Lény sa asi stačilo dotknúť a už bola vzrušená. Mávala viacnásobný orgazmus?

Bola Léna členkou prírodovedného, alebo iného krúžku? Bratstva zlatého psa? Rýchlych spojok...atď.? Bola v nejakej skupine? Mala v škole kamarátky, alebo kamarátov?

Tak o Léně ještě budu psát, takže v tuto chvíli bych nechtěl odpovídat na všechno...

Léna byla multiorgasmická a měla klitoridální i vaginální orgasmy. Nestačilo se jí dotknout - naopak, toto si velmi hlídala a reagovala agresivně. Ovšem nikoliv v případě, že již vzrušená byla. Důležité z mého pohledu bylo, že ji vzrušovalo také to, když musela poslechnout něco, co by normálně jednak po ní nikdo ani nechtěl a bylo to navíc jaksi, no, řekněme, choulostivé. Třeba to, když musela dělat dřepy v kalhotkách. Dále ji úplně odbourával způsob, jakým jsem se o její sexualitě bavil - zcela bez zábran, náznaků, prostě naplno - třeba to, že jsem jí strčil ruku do klína se slovy "makej..."

Lénu jsem pod různými výmluvami, třeba že má mnoho práce s vedením třídní samosprávy, do Přírodovědného kroužku nepustil. Nebyla ani součástí mých tajných spolků. U členů kroužku částečně, a u členů tajných spolků pak zcela, platilo to, že jsem si tato děcka připustil k sobě. Věděli toho o mých úletech poměrně dost (ti z kroužku), či velmi mnoho (ti z tajných sekcí). U Lény jsem pochopil, že "neovládám její duši". Zažili jsme toho spolu velmi mnoho, přičemž v drtivé většině o tom neměli potuchy ani mí nejbližší přátelé (jako později třeba Passiflora), ale vycítil jsem, že jsem ji přesto nezískal. Tak trochu jsem si s ní hrál na lékaře, psychologa, učitele - a ona to přesně tak zřejmě brala. Ostatně ani nebylo mým záměrem ji získat. Byla v mnoha ohledech úžasná (třeba jako hospodyně), ale její psychika mi nevyhovovala - dopadlo by to tak, jak bych nechtěl, totiž nejsem příznivcem "italského manželství" (plné prudkých hádek, po nichž následuje plno usmiřování). Naopak, můj cíl byl jiný. Ano, ten, který již byl naznačen (a který mne v jisté životní etapě psychicky týral tím, že něco, o čem každý prohlásí, že to nejde, tak já nejenom vím, že to jde, ale navíc, že to může být nepopsatelně nádherné).

Léna byla víceméně samotářka. Spolužáky brala jako zaostalé puberťáky, a to přestože byla mladší než výrazná většina z nich. Ona byla paní domácnosti... Víc o tom v budoucím Střípku.
Snilko
VIP člen

Příspěvekod Snilko » 20.7.2017 10:24:05

K príspevku

Asce píše:Perspektivní Jitku jsem pustil k vodě. Dnes bych si za to nafackoval. Jitka je i jako stará bába pořád velmi hezká, milá, pracovitá… Ach jo…

Když jsem nabyl plnoletosti, to už jsem po svých úletech prožíval opravdové deprese. Tedy ne úplně vždy - např. u Sáry s Irenkou téměř ne, ale to proto, že jsem měl "zmáknuté" jejich rodiče. Ovšem co jsem prožíval při vztahu s Jíťou, to byla doslova muka - ovšem více než kompenzovaná opětovanou láskou, doslova životní láskou.

Jitka a Jíťa je tá istá osoba?

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”