Čtrnáctiletí milenci ubodali matku a sestru

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Mack
Moderátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1024 x
Oceněn: 965 x

Čtrnáctiletí milenci ubodali matku a sestru

Příspěvekod Mack » 10.6.2017 22:14:07

Čtrnáctiletí milenci ubodali matku a sestru, pak si pustili upíří romanci (idnes.cz)

Kim Edwardsová a Lucas Markham. Tak zní jména zřejmě nejmladšího vražedného páru v dějinách Velké Británie. Dnes patnáctiletá dívka spolu se svým stejně starým přítelem zavraždila v dubnu minulého roku svoji matku a třináctiletou sestru. Soud nyní dal svolení zveřejnit identitu vrahů, které poslal na doživotí za mříže.

Zločin se udál loni 16. dubna ve třicetitisícovém městě Spalding na východě Anglie. Kim svoji matku nenáviděla a neměla ráda ani svoji sestru Katie, která narozdíl od ní měla s 49letou Elizabeth Edwardsovou dobré vztahy, píše agentura Press Association.

Záštiplné děvče se s temnými city svěřilo svému příteli. Nakonec se navzájem přesvědčili, že nejlepším řešením bude matku i sestru sprovodit ze světa. Vraždu, kterou společně naplánovali v McDonald’s, měl vykonat Lucas.

Osudné noci třikrát zaklepal na okno své přítelkyně. Na smluvený signál mu otevřela okno koupelny, kam vlezl ze střechy sousední kůlny. Své oběti zastihl ve spánku a kuchyňským nožem je ubodal ranami do krku. Matka nezemřela hned a snažila se s ním bojovat, tak ji udusil polštářem. Kim vše sledovala.

Náctiletí milenci se po vraždě pomilovali, dali si společnou sprchu a pustili si upírskou romanci Stmívání. „Zůstali dole v domě, koukali na televizi a jedli, zatímco těla byla nahoře. Po zadržení ani během výslechů neprojevili žádnou lítost,“ prohlásil detektiv Martin Holvey. Policisté je zatkli po 36 hodinách.

Edwardsová a Markham na podzim dostali doživotní trest, o předčasné propuštění si mohou požádat nejdříve po 17,5 letech. Británii případ vraždících teenagerů šokoval, jejich jména však až do včerejška zůstávala veřejnosti neznámá. Zákaz zveřejnit identitu vrahů v pátek zrušil odvolací soud.
Asce
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2436 x
Oceněn: 2248 x

Re: Čtrnáctiletí milenci ubodali matku a sestru, pak si pustili upíří romanci

Příspěvekod Asce » 10.6.2017 22:44:47

Tak toto je opravdu mrazivé. Br, až mi z toho naskočila husí kůže. Na druhou stranu se ptám, jak je možné, že dcera svoji matku nenávidí natolik, že je schopna naplánovat a ještě k tomu se dívat na její vraždu. Jak se ta matka asi k dceři musela chovat? Nebo byla ta dívčina čirým psychopatem? Škoda, že toto se nedozvíme. V každém případě ona chladnokrevnost dotyčných mladých lidí šokuje i mne.

Černý humor pro odlehčení:
Přátelé, na tomto příkladu jasně vidíte, jak konzumní život dnešní mládeže negativně ovlivňuje jejich uvažování. Já naštěstí u McDonald’s byl jen jednou. Mám obavu, že častější návštěva tohoto zařízení by také na mé psychice zanechala nezvratné stopy v podobě představ na pěkně propečenou husičku. Tu nejprve oškubete, pak podříznete... ňam ňam...

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”