Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Japonci randí se ženami ze silikonu

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Japonci randí se ženami ze silikonu

Příspěvekod Plyšáček » 12.7.2017 6:52:27

Stále víc Japonců randí s ženami ze silikonu, po lidském doteku netouží (idnes.cz)Na opravdové vztahy rezignovali, na výčitky manželek po návratu z práce nejsou zvědaví. Čím dál více Japonců se odvrací od živých žen a lásku hledají u sexuálních panen ze silikonu. Chodí s nimi na procházku a chtějí se s nimi nechat i pohřbít.

„Japonské ženy jsou chladné a velmi sobecké. Muži chtějí někoho, kdo jim bude naslouchat a kdo jim nebude nadávat hned potom, co přijdou z práce. Ať mám jakékoliv problémy, Maju je tu vždy pro mě. Miluji každý kousek jejího těla a chci s ní být navždy,“ říká pětačtyřicetiletý fyzioterapeut Masajuki Ozaki o své silikonové partnerce.
Ozaki je jedním z mnoha Japonců, kteří propadli figurínám původně zamýšleným jako sexuální hračky. Ročně se jich v Japonsku prodá zhruba dva tisíce, uvádějí podle agentury AFP výrobci. Ceny začínají na šesti tisících dolarů (138 tisíc korun).

Figuríny vypadají jako živé a díky silikonu tak působí i na dotek. Jsou tak reálné, že jejich vlastníci mají pocit, že s nimi mohou i mluvit. To však zatím silikonové krásky neumí. Mají nastavitelné prsty, vyměnitelnou hlavu a nepostrádají ani reálně vyvedené genitálie. V budoucnu by měly umět mluvit, smát se i mít orgasmus. Muži jako Ozaki však umělohmotné barbie nemají jen na sex.
Berou je na rande, piknik i procházku. Ozaki Maju často vozí na kolečkovém křesle a ukazuje jí město. „Neumím si představit, že bych se vrátil k lidské bytosti. Chci být pohřbený s Maju a vzít ji do nebe,“ vypráví fyzioterapeut.

Manželka se s figurínou neochotně smiřuje
Ozaki přitom není starým mládencem, který by se neuměl seznámit. Maju s ním sdílí postel i přesto, že je ženatý a s manželkou má náctiletou dceru. „Poté, co manželka porodila, jsme spolu přestali spát a já se cítil hluboce osamělý,“ vysvětluje. S Maju to prý byla láska na první pohled.

„Je to víc o spojení na emocionální úrovni. Lidé si mohou myslet, že jsem divný, ale není to jiné, než když někdo sbírá sportovní auta,“ říká třiačtyřicetiletý bloger Hjodo. „Nevím, kolik peněz už jsem takto utratil, ale je to levnější než Lamborghini,“ dodal. Jeho opravdová přítelkyně má podle něj pro jeho zálibu pochopení.
Japonsko se potýká se strmým poklesem porodnosti. Kromě mužů, kteří si místo skutečných žen vyberou ty z umělé hmoty, si další lásku hledají ve virtuálním světě. V zemi vycházejícího slunce také neustále stoupá počet lidí, kteří si z vlastní volby zachovávají panenství či panictví.
Uživatelský avatar
Maataa
Uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 8.3.2017 16:29:09
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 125 x
Oceněn: 271 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci randí se ženami ze silikonu

Příspěvekod Maataa » 13.7.2017 16:06:31

Když jsem před mnoha lety četla sci-fi povídky Eduarda Martina (například Půjčovna manželek, Manžel z Marsu, Manželka z Venuše, Největší skandál v dějinách lidstva), tak jsem si říkala, že je to zajímavá výstraha před tím, kam se může lidstvo dostat díky robotice a automatizaci... A byla jsem ráda, že ještě žijeme jinak.

Tento článek mi ty knihy připomněl. A že už ty povídky přestávají být sci-fi...
Dokážu pochopit takovou silikonovou pannu jako erotickou pomůcku, zvlášť pokud živá partnerka intimní soužití bojkotuje. Ale mít takovou pannu jako partnerku i na výlety a pikniky a chtít s ní prožít zbytek života? Chápu, že do ničeho nekecá, má chuť kdykoliv, neotěhotní, není potřeba úsilí na udržení vztahu nebo uspokojení takové partnerky. Japonsko je zvláštní země, ale nepochybuji, že se toto rozšíří.

A pak tu bude společnost, kde muži budou věnovat pozornost silikonovým pannám a ženy budou místo miminek vozit reborn panenky (a řada jich to už dělá teď).

Doufám, že se toho nedožiji. Chtěla bych vidět vnoučátka "poctivá" a ne plastové kopie.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3071 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Japonci randí se ženami ze silikonu

Příspěvekod Asce » 14.7.2017 0:41:39

Pro mne tento trend není překvapivý. Je výslednicí konglomerátu aktivistických snah "páchat dobro na ženách" (podobně jako jiné subjekty na dětech) a mužské lenosti (ještě nejsme popravováni na potkání, tak co...).

Příklady: Vyznání lásky muže vůči ženě se snadno může změnit v noční můru sexuálního harašení (platí zejména ve "vyspělých demokraciích"). Neustálé šikanování manžela jeho ženou je "v pořádku", ale když ten se důrazně vymezí, jde o domácí násilí... A tak nejeden mladý muž raději prohlíží porno, než by riskoval trapas či dokonce horší věci od dívek / žen - potenciálních partnerek. Ženatí muži si chodí do putyky cucat to jedno pivko či na ryby. No a Japonci, jakožto supertechnický národ, to vyřešili umělou přítelkyní.

Mezi lidmi navzájem chybí dobré vztahy, nadhled, ochota porozumět. Svou vinu mají snad všichni. Potíž je, že však jen ženy jsou prezentovány jako ty ušlechtilé a nevinné. Samozřejmě zjednodušuji a poněkud bagatelizuji - to proto, že mluvím o trendu, nikoliv o absolutních pravdách.

Maataa píše:Dokážu pochopit takovou silikonovou pannu jako erotickou pomůcku, zvlášť pokud živá partnerka intimní soužití bojkotuje.
Tak ono mnoho žen (jistě ne všechny) nejen bojkotuje partnerský intimní život, ony jej navíc používají jako nelítostnou zbraň. A pak je tu ta okolnost, kvůli které jsem slovo "intimní" zvýraznil. Pro popis nemála rodin (z hlediska chování manželky) by se ona věta totiž hodila bez tohoto slova. Tedy: "Partnerka bojkotuje svému muži veškerý rodinný život."

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti