Zmínky o Pedonii na internetu

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1714 x
Oceněn: 5915 x

Zmínky o Pedonii na internetu

Příspěvekod Plyšáček » 23.4.2017 18:40:42

INFORMAČNÍ TÉMATICKÉ VLÁKNO MAPUJÍCÍ NEJRŮZNĚJŠÍ ZMÍNKY, ČLÁNKY A DISKUSE O ŘÍŠI PEDONIA NA INTERNETU

Uvádějte vždy přesný zdroj a všechny důležité informace. Citovat stačí pouze podstatné úryvky.

Obrázek
Plyšáček
Administrátor

Kudlanka: Dovolená pedofilie (30-08-16)

Příspěvekod Plyšáček » 23.4.2017 18:44:26

DOVOLENÁ PEDOFILIE?

Znáte to - kliknete sem, kliknete tam - a lítáte takhle světem internetu po všech možných jeho zákrutách. Takhle jsem se dostala na stránky českých pedofilů. Stránky, které se honosí tím, že ony jsou vlastně záležitost výchovná, bohulibá a především nesmírně nevinná. A že není absolutně nic, co by se jim dalo vytknout.

A viděla jsem, a četla si.... Uvědomila jsem si, že na všech možných sociálních sítích si lidé vylepují všechny možné fotografie svých dětí. S tím nejobyčejnějším záměrem - ukázat je tímto způsobem vzdáleným příbuzným, kamarádům. Jenže současně je dávají všanc těmto "zájemcům". Ostatně i tato fotka je ze sbírky jednoho z nich.

Sami o sobě píší:
Jsme pedofilní komunita vyznačující se čistou láskou k holčičkám. Pro osoby našeho zaměření se vžilo označení anglickou zkratkou GL, což znamená GirlLovers neboli milovníci dívenek (ve smyslu obdivovatelé). Jelikož dívenky milujeme celým srdcem, považujeme za prvořadé chránit je a napomáhat k jejich harmonickému rozvoji. Pedofil může prožít celý život s tím, aniž by dítěti ublížil. Vždyť i nemálo většinově orientovaných osob si bere dítě jako náhradní sexuální objekt.

Přijali jsme homosexualitu (i když ty jejich průvody nemusím), chápeme je a pokud se svou jinakostí neustále "nepyšní", bereme je jako běžné členy našeho druhu. Mj. pokud jsem se setkala s nějakým velmi razantním odmítačem, stačilo jen připomenout, že to je vlastně něco podobného, jako když se někdo narodí jen trochu odlišný - např. se s tělesnou vadou. Ano, může se to přihodit kterékoliv rodině...

Po úvodním příspěvku začíná nesouvislá krátká diskuse. Téma fotografie z dovolených a pageant.
Plyšáček
Administrátor

Roman Heber - bakalářská práce

Příspěvekod Plyšáček » 13.7.2017 19:36:05

Roman Heber:
Bakalářská práce Sebeochrana dětí, prevence únosů a zneužívání žáků 1. stupně ZŠ

Student speciální pedagogiky na PedF UK si našel vskutku fundovaný informační zdroj a ve své práci nás mnohokrát cituje nebo od nás bere poznatky - vždy vzorně uvádí přesnou adresu k nám. Tento bystrý student je jistě náš - myslím to tedy tak, že zatímco http://www.pedofilie-info.cz cituje 6x, na nás odkazuje 9x.
Bakalářská práce ke stažení zde

Str.8
„Holčičky ve věku 3-6 let mají takové hravě roztomilé fluidum, kdy poznávají svět. Holčičky ve věku 10-12 let zase mají koketní fluidum nastupující puberty, kdy se začínají zajímat o kluky a sex [tak, že je to pro mě jako pedofila zábavné pozorovat a není to ještě (post)pubertálně sexistické]. Někteří pedofilové jsou jen na jedno z těchto fluid a tomu odpovídá jejich věková preference. Mně se líbí fluida obě a proto mám nejradši holčičky ve věku 6-10 let, kdy hravé fluidum postupně odeznívá a koketní fluidum nastupuje. Úplný ideál je tedy střed — 8 let. Ohledně barvy vlasů nejsem vůbec vybíravý a ohledně barvy očí ještě méně (beztak bych se styděl se holčičce do očí podívat).“
pedofil „Gabriel Svoboda“
(preference na dívky od 4 do 12 let)

Str.11
„Seděl jsem na pařezu. Namísto abychom blok položili na pařez a klekli si k němu nebo něco podobného, sedla si Katka (10) ke mně na klín. U sebe na klíně držela blok a propiskou čmárala kolečka nebo křížky. Já jsem ji levou rukou držel kolem pasu a pravou rukou s tužkou se snažil hrát, v čemž mi Katka půvabně překážela. Není důležité, že jsem neustále vyhrával a Katka mě chválila, jak jsem dobrý. Důležité je, že jí upadla propiska. Jak se pro ni shýbala a jak já se Katku snažil držet, aby nespadla, přejel jsem jí mimoděk levou rukou přes prsa. A bylo znát, že už rostou! A oba jakoby nic, hráli jsme dál, pak jsme se zvedli a šli domů. Když jsme došli ve městě k přechodu na semafor, zastavila se Katka moc blízko u kraje chodníku. Vzal jsem ji lehce zezadu za ramena a přitáhl ji k sobě a přitom jsem jí opět lehce přejel rukou přes prsa. Nic neřekla, ani se neotočila, jen se zády a hlavou o mě opřela (batůžek měla na boku), dokud se nerozsvítila zelená. A na rozloučenou jsem dostal asi tři pusy. Svět je krásný.”
Pedofilní pedagog „Neptun”
(preference na dívky a ženy od 6 do 40 let)

Str.16
Na výčet všech možných parafilií jsou pravděpodobně největšími odborníky sami parafilici. Opravdu, různé lidi vzrušuje možné i nemožné. Člověka může vzrušovat představa, že je miminko (Autonepiofilie), někdo má zase potřebu ukájet se nad náboženskými předměty (Hierofilie) a jiného vzrušuje učení (sofofilie), střílení z luku (toxofilie), či zvracení (Emetofilie), nebo třeba jen obyčejné stromy a keře (dendrofilie).

Str.18
Pokud někoho láká mít sex s dítětem, není to to stejné, jako když někdo má sex s dítětem. Narodit se pedofilem si totiž člověk nevybírá. Je-li člověk pudově tažen k dítěti, musí vyvinout extrémní úsilí, aby těmto pudům odolal. Z tohoto důvodu pedofilové často trpí depresemi, výčitkami svědomí nezřídka kdy končících až sebevraždou.

Str.21
„Pedofilní desatero
1. Miluj sebe, děti i dospělé jako živé krásné bytosti.
2. Buď neustále bdělý a uvědomuj si všechny své myšlenky.
3. Uvědomuj si jedinečnost a nesmírnou sílu své lásky k dětem.
4. Lásku k dětem ber jako dar od Boha a služ jemu i dětem.
5. Ptej si vždy po pravém motivu svých činů vůči dětem.
6. Na prvém místě sleduj zájmy dítěte.
7. Chovej se ke všem dětem, jako by byly Tvé vlastní.
8. Pouze ke svým dětem se chovej tak intimně, jako ostatní správní otcové.
9. Zapomeň na chybná přesvědčení, že děti chtějí sex a že jim neškodí.
10. Miluj děti, buď jim příkladem a veď je k Bohu.“
pedofilní pedagog „Plyšáček“
(preference na dívky od jednoho do 9 let)

Str.32
„Najkrajšie mi prídu holčičky vo veku 1-4. Priťahuje ma na nich hlavne ich hravosť a celkovo tá špecifická detská povaha, ktorá sa postupne s pribúdajúcim vekom vytráca. Neraz si napr. pri 6ročnej poviem, že už to nie je ono, že je príliš stará. Eroticky ma stále priťahuje, niekedy možno viac ako mladšie, ale už k nej necítim to, čo k maličkej, a nedokážem sa do nej tak zamilovať, aj keď sa mi stále páči. Čo sa týka vzhľadu, celkovo mám radšej štíhle, no niektoré baculatejšie maličké su tiež pekné. To už závisí od konkrétnej slečny.“
Pedofil „Mack“
(preference na dívky od jednoho do 8 let)

Zdroj fotografie: FB
A jeho závěrečné hodnocení (zvýraznění písma jsem provedl já):
10.2 Závěrečné hodnocení
Stejně jako jsem byl v úvodu, i na konci své práce jsem stále rád, že jsem si vybral pro mě i pro okolí zajímavé téma. Ano, je to kontroverzní, ale to mi upřímně vůbec nevadí. Bylo to pro mě přínosné a kromě toho, že potkal jsem spoustu nejrůznějších lidí, jsem si také v praxi vyzkoušel mnoho nových užitečných věcí.
Přeji všem pedofilům, ať se jim daří zvládat a ovládat své pudy a instinkty, ať se vyhýbají rizikovým situacím. Ať nikdy žádné dítě nezneužijí, ani žádnému neublíží.

Zpět na “PODNĚTY”