Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Muž se vloupal do chatky na dětském táboře a měl osahávat dívky

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Manasek
Uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: 2.1.2016 13:10:31
Pohlaví: muž
Povolání: podnikatel
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 9
... až do věku: 12
Děkoval: 29 x
Oceněn: 25 x
Kontaktovat uživatele:

Muž se vloupal do chatky na dětském táboře a měl osahávat dívky

Příspěvekod Manasek » 15.7.2017 21:03:54

Neznámý muž se vloupal do chatky na dětském táboře a měl osahávat dívky (novinky.cz)


Policie se zabývá incidentem na dětském táboře na Rokycansku, kde měl podle zatím nepotvrzených informací dosud neznámý pachatel osahávat dívky. Vyšetřování je teprve na počátku a policisté nechtějí zveřejňovat bližší informace. Vedení tábora vypsalo odměnu za informace vedoucí k dopadení pachatele.

„Dnes jsme dostali oznámení od vedoucích jednoho tábora na Rokycansku ohledně možného protiprávního jednání spáchaného na dětech. S ohledem na to, že případ je na samotném počátku a ve věci figurují děti, nebudeme zveřejňovat žádné další informace,“ řekla v sobotu Novinkám mluvčí policie Pavla Burešová.

Mluvčí nechtěla blíže komentovat, zda policie zadržela nějakou podezřelou osobu či nikoliv.

Podle dostupných informací se událost měla odehrát v obci Cheznovice, kde se v noci na sobotu vloupal do chatky neznámý muž a osahával tam dívky.

Vedení dětského tábora vydalo v podvečer na sociální síti prohlášení: „Díky včasné a rázné reakci našeho spolupracovníka se osoba dala na útěk, aniž došlo k jakémukoliv zranění některého z našich táborníků,“ uvedl hlavní vedoucí.

Podle vedení tábora policisté při vyšetřování činu konstatovali, že bezpečnostní opatření na táboře jsou dostatečná. Vedení navíc vypsalo odměnu 30 tisíc korun za informace vedoucí k dopadení pachatele. Informace mají občané předávat na lince 158.
Uživatelský avatar
Manasek
Uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: 2.1.2016 13:10:31
Pohlaví: muž
Povolání: podnikatel
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 9
... až do věku: 12
Děkoval: 29 x
Oceněn: 25 x
Kontaktovat uživatele:

Muž se vloupal do chatky na dětském táboře a měl osahávat dívky

Příspěvekod Manasek » 15.7.2017 21:28:17

30.000 korun za dopadení útočníka z dětského tábora! (krimi-plzen.cz)


Zatím neznámý deviant vnikl za dětmi do chatky, v jednání mu zabránil pohotový vedoucí

Policisté prověřují oznámení od vedení dětského tábora v Cheznovicích, kdy zatím neznámý pachatel vnikl do chatky, začal obtěžovat děti a požadovat po nich další jednání, které vzhledem k jejich věku nelze blížeji specifikovat.
"Dnešního dne jsme přijali oznámení od vedení jednoho letního dětského tábora na Rokycansku ohledně možného protiprávního jednání, které mělo být pácháno na dětech. S ohledem na to, že případ je na úplném počátku, ve věci figurují jako poškození děti, a i ze samotného taktického hlediska, nebudeme k případu zveřejňovat žádné bližší informace," uvedla mluvčí policie a doplnila, že případem se zabývají policisté z odboru obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje.
Nám se podařilo mluvit s hlavním vedoucím tábora, který uklidňuje veřejnost a hlavně rodiče dětí: "Všechny děti jsou nezraněny. Musím vyzdvihnout práci svých kolegů vedoucích, kteří měli noční hlídku. Pachatele včas vyplašili, zabránili mu v pokračování všeho, co měl v úmyslu, muž sice utekl, ale děti jsou v pořádku a to je to hlavní!"

Celé prohlášení zde:

Po důkladném zvážení jsme se rozhodli vydat následující prohlášení k incidentu na 1. běhu našeho tábora:

1) Navzdory tomu, že náš tábor - stejně jako drtivá většina zodpovědně organizovaných táborů v ČR - je po celou dobu pobytu dětí každou noc hlídán zodpovědnou plnoletou osobou z řad pedagogického personálu, došlo bohužel v dnešních ranních hodinách k vniknutí cizí neznámé osoby do prostoru tábora.

2) Díky včasné a rázné reakci našeho spolupracovníka (sportovního vedoucího 1. běhu) se tato osoba dala na útěk, aniž došlo k jakémukoliv zranění některého z našich táborníků.

3) Incident byl ze strany vedení tábora nahlášen Policii ČR, která ho nyní za plné spolupráce vedení tábora vyšetřuje. Doufáme přitom, že pátrání povede co nejdříve k úspěšnému dopadení.

4) Vzhledem k tomu, že sami policisté při návštěvě tábora konstatovali, že naše bezpečnostní mechanismy jsou pro provoz tábora zcela adekvátní, nezbývá nám nic jiného než doufat, že pátrání policie přinese úspěch v nejbližších hodinách či dnech.

5) Abychom podpořili pravděpodobnost úspěšného dopadení, dovolujeme si vypsat finanční odměnu 30.000 Kč za informaci, která povede k dopadení pachatele. Prosíme tedy veřejnost, aby případné informace směřovala na linku 158, případně na nejbližší služebnu Policie ČR.

6) Prázdninový provoz DT Pražanka zůstává pochopitelně zcela beze změn. Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na účastníky našich dalších běhů.

Václav Vaněček, hl. vedoucí 1. běhu DT Pražanka a Jiří Hanzal, hl. vedoucí 2. - 4. běhu DT Pražanka

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host