Ztracené sestry přespaly u nálezce

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1713 x
Oceněn: 5925 x

Příspěvekod Plyšáček » 31.7.2017 18:55:38

Ztracené sestry Verunku (4) a Kačenku (6) našel neznámý muž. Přes noc si je nechal doma! (blesk.cz)

Desítky policistů pátraly v noci na sobotu po dvou sestrách (4, 6). V noci je na ulici našel kolemjdoucí, policii zavolal až ráno.

Po dívkách začali policisté pátrat v pátek po 22. hodině. Pročesávali Sokolov a Královské Poříčí a vzlétl i policejní vrtulník. Hasiči prohledávali řeku Ohři, Lobezký potok a rybníky ve městě. Všechno marně.

Ráno ale přišla dobrá zpráva. „Dívky se našly zdravé a v pořádku. Nalezl je občan, který si jich všiml v ulici,“ řekla policejní mluvčí Zuzana Týřová. Podle informací Blesku je muž našel už v noci. Dívky pak u něho v bytě přečkaly do rána. Teprve když ráno zjistil, že sestry hledá celé město, zavolal policii.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1713 x
Oceněn: 5925 x

Příspěvekod Plyšáček » 31.7.2017 19:04:23

Pátrání mělo šťastný konec, obě malé sestry jsou v pořádku (tn.nova.cz)

..."Díky opatřením, která probíhala celou noc se dnešního dne v 7:40 hodin obě nezletilé dívky našly, zdravé a v pořádku, přičemž je nalezl občan Sokolova, který si jich všiml poblíž domu v Sokolově ulici K. H. Borovského," přiblížila policejní mluvčí Zuzana Týřová. Obě holčičky dostaly od policistů plyšového policejního psa Ajaxe.

Obrázek
odkaz a zdroj: tn.nova.cz
Snilko
VIP člen
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 1672 x
Oceněn: 385 x

Re: Ztracené sestry přespaly u nálezce

Příspěvekod Snilko » 31.7.2017 23:40:21

Kto vie, prečo nálezca nezavolal políciu hneď, ako deti našiel? Takýto nález sa predsa musí hlásiť. Už len z ohľadu na rodičov. Dievčatá sa museli v cudzom dome báť. Chcel by som vedieť, ako argumentoval nálezca to, že neohlásil nález detí hneď. I keď, povedzme si na rovinu, kto by sa aspoň na chvíľu nechcel starať o takých anjelikov?
Livrey
Uživatel
Pohlaví: žena
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 25
Děkoval: 217 x
Oceněn: 55 x

Příspěvekod Livrey » 31.7.2017 23:57:48

Snilko píše:Ktož vie, prečo nálezca nezavolal políciu hneď, ako deti našiel?

Třeba se bál, že vzbudí celou policii... Byla hluboká noc, jenom dvě dívenky se venku potulovaly, jinak vše spalo.
No jo, je to nějaké celé podezřelé. Už vůbec mi nesedí, že Blesk napsal jen "Přes noc si je nechal doma!" - jak to, že z toho v titulku neudělali daleko větší skandál? Vždyť to mělo takový dobrý potenciál pro zavádějící hrůzný nadpis...

Navíc se tiše směji tomu, že holčičky dostaly takového BL psa - Ajaxe. (Odkaz na člena Ajaxe na ČEPEKu.)
Snilko
VIP člen
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 1672 x
Oceněn: 385 x

Příspěvekod Snilko » 1.8.2017 0:23:07

To áno. Neprekvapil by ma titulok: Pedofil uniesol dve bezbranné dievčatká a celú noc ich držal vo svojom dome.

Plyšové Ajaxy budú odteraz dievčatká strážiť :)

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”