Britští pedofilové si nechávají posílat silikonové panny

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1799 x
Oceněn: 6367 x

Britští pedofilové si nechávají posílat silikonové panny

Příspěvekod Plyšáček » 31.7.2017 21:14:49

Britští pedofilové si nechávají posílat silikonové panny. Vypadají jako sedmileté dívky (novinky.cz)

Do Spojeného království proudí dětské silikonové panny v životní velikosti. Britští pohraničníci už pomůcek, které mají evidentně sloužit pedofilům, od loňského března zabavili 123. Podařilo se také odhalit pedofily, o nichž úřady dosud nevěděly. Zadrženo bylo také sedm prodejců těchto umělých panen.

„Myslím, že je pro naše vyšetřování klíčové, že tyhle věci často putovaly k jedincům, kteří se dopouštěli i jiného jednání, které mohlo ublížit dětem. Důležité je také to, že nás odhalení těchto dovozů dovedlo k lidem, jež měli zájem o sexuální aktivitu s dětmi a justici byli dosud neznámí,“ cituje deník The Independent Dana Scullyho z britské pohraniční stráže.

Sexuální panny vypadají velmi věrohodně, váží pětadvacet kilogramů a podle celníků za ně mohli kupující platit až tisíce liber. Vyráběny jsou v Číně a Hong Kongu. K zákazníkům se dostávají přes internetové portály jako eBay nebo Amazon.

„Jejich váha odpovídá sedmiletým dětem, nejde tady o nic takového jako obyčejné nafukovací panny. Tyto jsou anatomicky mnohem přesnější,“ řekla Independentu Hazel Stewartová, která má u britské policie na starosti ochranu dětí na internetu.

Panny jsou podle ní často dodávány s několika parukami. Mají USB port, aby je bylo možné zahřát na lidskou teplotu a je jim možné ohýbat končetiny. Pedofilové si k nim pak často dokupují nejrůznější oblečení.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2434 x
Oceněn: 2247 x

Re: Britští pedofilové si nechávají posílat silikonové panny

Příspěvekod Asce » 31.7.2017 21:31:43

Co k tomu dodat? Že se vracíme zpět do středověku s jeho hony na čarodějnice? Či to, že úřady (státy a jejich zákony) si nevidí na špičku nosu? Nebo snad to, že zrovna v Británii byly četné aféry s tím, kdy přistěhovalci na ulici chytali bílé prepubertální dívky a střepy z rozbitých lahví jim "v zájmu víry" vyřezávali klitoris, jenže se o tom muselo mlčet v zájmu zachování klidu nezi kulturami, kterému musí přeci ustoupit i ona deklarovaná ochrana dětí?

Hm, toto vše se již na Pedonii psalo. Ale hloupost některých lidských jedinců zkrátka nezná mezí, a tak se tyto či podobné zprávy objevují znovu a znovu. Kde jsou sexuologové? Proč mlčí? Za co vlastně berou své peníze? Za předepisování chemické kastrace, aby náhodou člověk, který se narodil s jistou sexuální úchylkou, nezneužil umělou hmotu, byť pravda, s USB portem?
Snilko
VIP člen
... ve věku od: 2
... až do věku: 13
Děkoval: 1875 x
Oceněn: 435 x

Příspěvekod Snilko » 31.7.2017 23:50:02

Veď silikónové bábiky sú náhrada. Bezpečná a neškodná. Prečo sa ide zakazovať niečo, čo by deťom mohlo pomôcť? Naozaj Kocúrkovo +ok+
Daniel
Uživatel
... ve věku od: 4
... až do věku: 10
Děkoval: 172 x
Oceněn: 147 x

Příspěvekod Daniel » 1.8.2017 22:31:32

To jsem netušil, že mít zájem o sexuální aktivity s dětmi je případ pro justici. A do háje, neměl bych se jít našim státní orgánům nahlásit, že jsem pedofil a že bych si přál sexuální aktivity s dětmi? A rovnou bych mohl ještě dodat, že mám chuť poslat Šabatovou do Pákistánu (únos), zavřít Merkelovou a polovinu vedení EU do blázince (omezování osobní svobody) a postřílet celé vedení Barnevernetu (vražda, teroristický útok).

Moment. Já už jsem vlastně našim státním orgánům svou sexualitu nahlásil. Hm, tak nic :D

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”