KRÁLOVSKÉ PROSLOVY

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 2887
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5874 x

Srpnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.8.2017 17:48:25

Milí Pedoňané.
Léto je v plném proudu. Někteří kamarádi jsou na táborech, jiní s příbuznými na dovolené, jiní sami doma. Jeden má více času na Pedonii, druhý je naopak zaneprázdněn radovánkami v přírodě. Když to jde, pouštím chat, někdy i po ránu.

S Mackem jsme důkladně překontrolovali všechny příspěvky v AV sekci. Našli jsme několik příspěvků s chybějícími obrázky a videi. Fotografie jsme doplnili, několika videí se lehce vzdali. Milovníci děvčátek u nás najdou již více než 13000 luxusních fotografií. Naše říše je v bezchybném a obdivuhodném stavu. Jsem rád, že zažíváme poklidné období. Zato ruský pedoweb Luchik sveta byl ukončen - dle mého z toho důvodu, že zveřejňovali fotografie soft dětské pornografie. I pro tolerantní Rusy to bylo již zřejmě za hranou.

Podařilo se mi dokončit téma Potlačená pedofilie. Každý může reagovat na mé postřehy a názory. Zároveň jsem se pustil do velice obsáhlého a vzrušujícího tématu Předčasná sexualizace dětí. Bulvár se této otázce poměrně rád věnuje, málokdo však k tomu dokáže napsat něco více než pár pomluv. Chci tuto problematiku zpracovat opravdu důkladně a z mnoha hledisek.

V subfóru Reakce na média se za poslední měsíc vyskytlo několik neuvěřitelných zpráv. Člověk si říká, zda je to vůbec možné. Japonsko je zemí totálně degenerovaných deviantů, děti jsou závislé na všem možném a rodiče je nechávají sledovat soukromými detektivy, v Británii odhalují pedofily podle zasílaných balíků, ztracené dívky si přespí u nálezce a ten je předá rodičům až ráno... Je tady ještě někdo normální?

Přeji vám hezké letní dny.
S pozdravem Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 2887
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1716 x
Oceněn: 5874 x

Zářijový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.9.2017 18:57:20

Drazí Pedoňané.
Prázdniny jsou za námi, školáci opět usedají do lavic. Pro někoho z nás skončily radostné chvíle, někomu začínají. Záleží na tom, co komu přináší radost a kde se se svými miláčky potkává. Pro mne osobně byl srpen tím nejnádhernějším měsícem mého života. Úžasná pohádka po boku milované Královny.

Jsem moc rád, že někteří další soukmenovci začínají navazovat naplňující vztahy. Není vyloučeno, že je to i vlivem kultivace v Pedonii. Pedofilie je o lásce a oddanosti dětem, nikoliv o pokleslostech a konzumaci. Samostatnou neuvěřitelnou kapitolou jsou Asce a jeho nová sedmnáctiletá přítelkyně. Jsou vzácnou ukázkou toho, že láska kvete v každém věku a že na věkovém rozdílu mezi partnery tolik nezáleží.

Ačkoliv se někteří členové stahují do ústraní, noví zase přicházejí. Každý nováček je zajímavým zpestřením a obohacením komunity. Jistě by bylo ještě zajímavější, kdyby se více lidí zapojovalo do diskusí. Stávaly by se tak bohatšími.

Čím více se věnuji zpracovávání témat s fotografiemi dětí, tím více přicházím na to, kolik úžasných a jedinečných fotografů a fotografek existuje. Stále je co objevovat, stále je z čeho vybírat. Je to velice náročná rutina, která mne přesto stále ještě baví.

Za nejcennější na našem fóru považuji názory a sdílení jednotlivých členů. A samozřejmě celou Odbornou sekci. Překvapilo mne, jak se rozrostlo téma Předčasná sexualizace dětí. Bude z toho pomalu celá kniha. Jen kapitolu Sexualizace dítěte vlivem sportu, modelingu a tance jsem musel rozdělit do tří samostatných obsáhlých kapitol. Můžete se těšit na pokračování.

Některé na fóru neaktivní členy chci upozornit, že se jim chat brzy uzavře. Chápu, že člověk nemá stále čas něco psát nebo tvořit. Ale pokud se aktivita omezí už jen na chat a někdo není ani schopen občas udělit nějaké to poděkování příteli, který se pokusil potěšit druhé, považuji to za lenost a lhostejnost vůči komunitě.

Přeji vám hezké chvíle v Pedonii i mezi dětmi.
Plyšáček

Zpět na “AKCE”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů