Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Desetiletá Indka otěhotněla

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1462 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Desetiletá Indka otěhotněla

Příspěvekod Neptun » 7.8.2017 23:20:21

Desetiletá holčička po znásilnění otěhotněla, interrupci zakázal soud (idnes.cz)Sexuální zneužívání dětí a těhotenství pubescentů představují jedny z nejpalčivějších problémů současné Indie. Zemi nyní šokoval případ desetileté znásilněné dívky z města Čandígarh, která je v sedmém měsíci těhotenství. Soud potrat zakázal, protože plod je už příliš velký, píše BBC. Nejvyšší soud na konci července zamítl petici požadující, aby dívka mohla podstoupit interrupci. Na základě lékařského posudku rozhodli, že potrat by byl v 32. týdnu těhotenství příliš riskantní. Podle indických zákonů mohou ženy podstoupit interrupci do 20. týdne těhotenství. Plod je údajně zdravý a vyvíjí se bez problémů.

Pochopitelně. Kdo žádal v takovém stadiu potrat? Nějací pitomci.

Desetiletou dívku z milionového města na severu Indie údajně znásilnil bratranec její matky, který je nyní ve vazbě a čeká na soud. Otec dívky volá po co nejpřísnějším trestu pro muže, který jeho dceru zneužil. „Měl by dostat trest smrti nebo by ho měli na doživotí zamknout za mříže. K zločinu se přiznal, ale nikdy se nám neomluvil.“

"...údajně znásilnil...": Anebo se vzájemně milovali?

Na těhotenství se přišlo až před třemi týdny, když si dívka stěžovala na bolest břicha a matka ji vzala k lékaři. Dívka z Čandígarhu o svém těhotenství zatím neví. Rodiče před ní pravdu tají a řekli jí, že má v břiše velký kámen. „Možná, že si zatím ten problém a vážnost situace neuvědomuje, ale nejspíš už něco tuší,“ řekl BBC místní úředník obeznámený s případem.

"Rodiče před ní pravdu tají...": Neboť ji samotnou těm rodičům přinesl čáp.

V Indii každý rok zemře při porodu 45 tisíc žen. U dívek pod 15 let je riziko dvaapůlkrát vyšší než u matek nad dvacet let. V Indii bylo v roce 2015 znásilněno více než 10 000 dětí. Deset let stará vládní zpráva uvádí, že 53 procent dětí se setkalo s nějakou formou sexuálního zneužívání. V polovině případů pachatel pochází z jejich okolí.

To je vážné. Jen bych rád viděl proti úmrtnosti matek pod patnáct úmrtnost prvorodiček nad dvacet let. Nejspíš je stejná.

Šílená Indie a šílená reportérka BBC.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 0 hostů