Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Můj manžel je pedofil

Komunikace s neregistrovanými návštěvníky, zpětná vazba od čtenářů, osvěta cílená na jedince.
Uživatelský avatar
Vlčice

Můj manžel je pedofil

Příspěvekod Vlčice » 17.8.2017 12:23:02

Dobrý den,
úplnou náhodou jsem narazila na tento zajímavý web... Můj muž zcela jistě patří ke GL komunitě a já si nevím rady, jak se k tomu postavit. Žijeme spolu teprve necelý rok, náš vztah je bezproblémový v rámci heterosexuálního "normálu", ale utíká se do světa vizuálního obdivování holčiček. Ne že bych ho tajně sledovala - zčásti mi o tom řekl sám a někdy jsem náhodou u počítače, když nestačí přepnout na jinou stránku. Mluvili jsme o tom, ptala jsem se, jestli mu "stačím" já, když si prohlíží i děvčátka....Ujišťuje mne slovně i fyzicky, že ano, že se mu jen líbí nahá i oblečená dětská těla.
Jsem tolerantní...
Poradí mi někdo? Mám zavírat oči a dělat, že se nic neděje, když třeba nad ránem tráví hodinu dvě u počítače? Budu ráda za Vaše názory......
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3061 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj manžel je pedofil

Příspěvekod Asce » 17.8.2017 12:52:54

Milá Vlčice.

Zkusím Vám podat svůj názor, tj. názor poměrně aktivního GL, který byl ženatý.

  • Z Vašeho pohledu zkuste dívenky přitahující Vašeho muže považovat za krásné sochy (nebo nějaký jiný nekontroverzní předmět).
  • S manželem v každém případě zaveďte vážný rozhovor. V příjemném prostředí, v klidu. Důležité je, abyste zjistila, zda jde o "širokospektrální" osobu (sexuálně jej přitahují osoby různého stáří, včetně dospělých žen), či zda si vás vzal jen pro zamaskování své preference. Jde o stanovení toho, zda z vašeho pohledu je vůbec perspektivní s takovou osobou žít. Pokud ano, je nutno stanovit oboustranné kompromisy.
  • Váš muž by měl na počítači vyhledávat objekty svého zájmu co nejméně, rozhodně nikoliv hodiny denně. Doporučte mu tento web, kde nalezne zaručeně legální materiály. Zde nehrozí ani "předávkování" a už vůbec ne případné problémy s trestností dětské pornografie.
  • Občas (nikoliv neustále, avšak zase nikoliv ojediněle) si popovídejte s mužem o hezké holčičce, kterou jste spolu potkali. Jestli se mu líbí, proč... Nezabíhejte však do přílišných detailů. Tedy chovejte se k manželovi tak, že byť jeho "koníček" tak úplně nechápete, společně oceníte nějakou tu obzvlášť "povedenou sochu". On se tím pádem uvolní, doma bude pohoda, ale současně jej budete mít přeci jen trochu pod kontrolou.
Uživatelský avatar
Vlčice

Re: Můj manžel je pedofil

Příspěvekod Vlčice » 17.8.2017 14:08:19

Díky za rychlou odpověď....
Vystihl jste přesně a jemně, oč tu běží. Intuitivně se chovám právě tak, protože se máme jinak opravdu rádi, panuje mezi námi důvěra a jeho "koníček", jak jste to zaměření nazval, nenarušuje náš intimní život. Dívenky se mu prostě líbí, ale je si vědom, kde jsou hranice, a ani zdaleka se k nim nepřibližuje. Ta hodina denně není denně.... Chtěla jsem jen vědět, jak se s tím vyrovnávají jiné ženy či naopak nakolik muži svým partnerkám toto velice choulostivé téma svěřují.
Díky a hezký den....
Uživatelský avatar
Daniel
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.3.2016 22:55:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 10
Děkoval: 273 x
Oceněn: 202 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj manžel je pedofil

Příspěvekod Daniel » 22.8.2017 21:44:46

Rád bych do diskuze přidal pohled heterosexuálního pedofila, který už 16 let žije ve šťastném manželství.

V zásadě souhlasím s tím, co napsal Asce. Jenom bych to asi nepřirovnával ke koníčku a k zálibě v sochách. Spíš bych použil přirovnání ke gynekofilnímu muži, který se zájmem sleduje finále Miss. Můj otec podobné pořady v televizi nikdy nevynechal. Přesto si nevzpomínám, že by matka dávala najevo, že jí to vadí. Naopak přisedla k televizi a debatovali s otcem o tom, která finalistka to asi vyhraje.

Pokud mám vycházet ze svých osobních zkušeností, tak jako podstatné bych viděl dvě otázky. Za prvé, jestli je váš muž schopen zamilovat se do dospělé ženy, jestli je schopen prožít k ženě romantickou lásku, jestli jste pro něj tou nejkrásnější na světě a jestli vám to umí dávat dostatečně najevo.

Kdysi jsem na webu ČEPEK napsal příspěvek Proč je moje manželka nejkrásnější na světě. Neměl jsem to při psaní příspěvku v plánu, ale pak jsem jsem se rozhodl manželce text přečíst. Řekla mi na to, že jsem to napsal moc hezky. A že mě má taky ráda.

A za druhé, jestli ho vztah a intimní život s vámi plně uspokojuje a pokud ne, tak jak se vyrovnává s případným deficitem a jak se k tomu případně postavíte vy.

Bylo to pro mě těžké, ale v jednu chvíli svého života jsem si musel přiznat, že mě intimní život s manželkou naplňuje na 95,5%, ale že těch zbylých 4,5% vnímám jako deficit. A že to není chyba ani moje, ani manželky, že to tak prostě je. A že jsou věci, které v životě mít nebudu a že nezbývá, než se s tím smířit. Nicméně po nějaké době jsem ke svému překvapení zjistil, že i těch zbývajících 4,5% mohu získat, a to skrze věci a činnosti, které se sexualitou zdánlivě vůbec nesouvisí. Více jsem o tom napsal ve vlákně Píseň pro manželku.

Omlouvám se, že reaguji se zpožděním. Doufám, že sem ještě zavítáte a vám můj příspěvek v něčem pomůže.
Uživatelský avatar
Vlčice

Re: Můj manžel je pedofil

Příspěvekod Vlčice » 8.9.2017 11:33:23

Milý Danieli.
Můj příspěvek dostal název Můj manžel je pedofil. Nevím, jestli je to přesné označení, protože vlastně ve škatulkování jeho orientace malinko tápu. Co vím určitě, je, že se do mne zamiloval jako do dospělé ženy, fyzický kontakt je úplně normální v rámci heterosexuálních norem (pokud se dá mluvit o normě) a plně uspokojuje obě strany. Jen jsem i díky jeho dúvěře, kterou ke mně má, zjistila, že se mu líbí intimní místa žen. Prohlíží si obrázky malých děvčat, třeba jen tak u bazénku, prohlíží si trochu vyzývavější účelové fotky starších děvčat i žen. Nejprve jsem si myslela, že mu nestačím, ale vysvětluje mi to tak, že ho prostě toto shlížení přitahuje, ale je si vědom, že tělesný styk s nedospělými děvčaty není možný. Jestli by o něj stál, to si netroufám ani potvrdit ani vyloučit. Odmala se mu holčičí nahota líbí. Od školky měl problémy s tím, že pod dekou místo spaní dost často masturboval, až se to muselo řešit tak, že ho nedávali spát, ale to ještě nebylo spojeno s představou dívenek, jen se mu líbily vlastní pocity.
Můj muž je vyrovnaný člověk a pokud by měl nějaké nutkání, myslím, že bych o tom věděla. Nejdřív se mi svěřil o své "školkové činnosti", a když viděl, že se nad tím nepohoršuji, otevřel mi svou třináctou komnatu víc. Připadal si trochu ne-normální. Žádnému vyšetření se nepodrobil, jen říká, že se mu prostě líbí dětská nahota a nevinnost. Občas jsou mezi snímky i malí kluci.
Myslím, že jeho plachetnice má nastaveny své plachty dobře...:)

Zpět na “NÁVŠTĚVNÍ KNIHA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host