KRÁLOVSKÉ PROSLOVY

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 2999
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1799 x
Oceněn: 6363 x

Srpnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.8.2017 17:48:25

Milí Pedoňané.
Léto je v plném proudu. Někteří kamarádi jsou na táborech, jiní s příbuznými na dovolené, jiní sami doma. Jeden má více času na Pedonii, druhý je naopak zaneprázdněn radovánkami v přírodě. Když to jde, pouštím chat, někdy i po ránu.

S Mackem jsme důkladně překontrolovali všechny příspěvky v AV sekci. Našli jsme několik příspěvků s chybějícími obrázky a videi. Fotografie jsme doplnili, několika videí se lehce vzdali. Milovníci děvčátek u nás najdou již více než 13000 luxusních fotografií. Naše říše je v bezchybném a obdivuhodném stavu. Jsem rád, že zažíváme poklidné období. Zato ruský pedoweb Luchik sveta byl ukončen - dle mého z toho důvodu, že zveřejňovali fotografie soft dětské pornografie. I pro tolerantní Rusy to bylo již zřejmě za hranou.

Podařilo se mi dokončit téma Potlačená pedofilie. Každý může reagovat na mé postřehy a názory. Zároveň jsem se pustil do velice obsáhlého a vzrušujícího tématu Předčasná sexualizace dětí. Bulvár se této otázce poměrně rád věnuje, málokdo však k tomu dokáže napsat něco více než pár pomluv. Chci tuto problematiku zpracovat opravdu důkladně a z mnoha hledisek.

V subfóru Reakce na média se za poslední měsíc vyskytlo několik neuvěřitelných zpráv. Člověk si říká, zda je to vůbec možné. Japonsko je zemí totálně degenerovaných deviantů, děti jsou závislé na všem možném a rodiče je nechávají sledovat soukromými detektivy, v Británii odhalují pedofily podle zasílaných balíků, ztracené dívky si přespí u nálezce a ten je předá rodičům až ráno... Je tady ještě někdo normální?

Přeji vám hezké letní dny.
S pozdravem Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 2999
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1799 x
Oceněn: 6363 x

Zářijový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.9.2017 18:57:20

Drazí Pedoňané.
Prázdniny jsou za námi, školáci opět usedají do lavic. Pro někoho z nás skončily radostné chvíle, někomu začínají. Záleží na tom, co komu přináší radost a kde se se svými miláčky potkává. Pro mne osobně byl srpen tím nejnádhernějším měsícem mého života. Úžasná pohádka po boku milované Královny.

Jsem moc rád, že někteří další soukmenovci začínají navazovat naplňující vztahy. Není vyloučeno, že je to i vlivem kultivace v Pedonii. Pedofilie je o lásce a oddanosti dětem, nikoliv o pokleslostech a konzumaci. Samostatnou neuvěřitelnou kapitolou jsou Asce a jeho nová sedmnáctiletá přítelkyně. Jsou vzácnou ukázkou toho, že láska kvete v každém věku a že na věkovém rozdílu mezi partnery tolik nezáleží.

Ačkoliv se někteří členové stahují do ústraní, noví zase přicházejí. Každý nováček je zajímavým zpestřením a obohacením komunity. Jistě by bylo ještě zajímavější, kdyby se více lidí zapojovalo do diskusí. Stávaly by se tak bohatšími.

Čím více se věnuji zpracovávání témat s fotografiemi dětí, tím více přicházím na to, kolik úžasných a jedinečných fotografů a fotografek existuje. Stále je co objevovat, stále je z čeho vybírat. Je to velice náročná rutina, která mne přesto stále ještě baví.

Za nejcennější na našem fóru považuji názory a sdílení jednotlivých členů. A samozřejmě celou Odbornou sekci. Překvapilo mne, jak se rozrostlo téma Předčasná sexualizace dětí. Bude z toho pomalu celá kniha. Jen kapitolu Sexualizace dítěte vlivem sportu, modelingu a tance jsem musel rozdělit do tří samostatných obsáhlých kapitol. Můžete se těšit na pokračování.

Některé na fóru neaktivní členy chci upozornit, že se jim chat brzy uzavře. Chápu, že člověk nemá stále čas něco psát nebo tvořit. Ale pokud se aktivita omezí už jen na chat a někdo není ani schopen občas udělit nějaké to poděkování příteli, který se pokusil potěšit druhé, považuji to za lenost a lhostejnost vůči komunitě.

Přeji vám hezké chvíle v Pedonii i mezi dětmi.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 2999
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1799 x
Oceněn: 6363 x

Říjnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.10.2017 20:19:41

Drazí Pedoňané.
Za poslední měsíc jsem si uvědomil hned několik věcí. Některá fakta mne dosti rozladila, byl jsem nedostatečně motivován k aktivitě na fóru a cítil jsem nechuť podporovat mnohé kamarády. Viděl jsem velkou záludnost, nevypočitatelnost a nebezpečnost v činech některých z nich. Teprve v závěru září se mnohé vyjasnilo a nyní si uvědomuji, že i mezi pedofily jsou většinou přátelští a seriózní lidé, kteří nechtějí ubližovat a dokáží se postavit za komunitu a dobrou věc. Avšak chování jednoho známého pedofila, který není z Pedonie, v reálném světě mě nesmírně udivilo a zklamalo. Lidem, s již tak těžkým údělem, ubližuje, hnán vlastními omezenými přesvědčeními, jen pro osobní pomstu, přitom určitě přesvědčen o své dobrotě a spravedlnosti. Jeho počínání považuji za sebevražednou misi. Snad mu jeho blízcí pomohou.

Dříve jsem přidával příspěvky do řady témat pravidelně a s velkou chutí. V současnosti na sebe nevytvářím takový tlak, mnoho času věnuji svým milovaným, se kterými se mohu setkávat "v těle". Není nad to, když má člověk skutečné přátele nejen ve virtuálním světě internetu, ale i na zemi. Pochopil jsem totiž, že ani ti nejaktivnější členové mnohdy vše nestudují a nejsou zapáleni pro otázky kolem holčiček a pedofilie tak, jak se může zdát. U mnohých členů jsem při zrodu Pedonie viděl značný tvůrčí potenciál. V současnosti mi připadá, že buďto zlenivěli nebo se vyčerpali. Může to souviset i s nedostačující zpětnou vazbou od ostatních a s určitou vnitřní prázdnotou. Úděl pedofila je neskutečně strastiplný. Věřím, že i přesto se mohou dít zázraky. Některé nepublikovatelné příběhy to dokládají. Doporučuji pasivitu, zahořklost a závist zaměnit za tvořivost, naději a práci na sobě.

Velice mě naplňují témata z Odborné sekce. Když si letmo procházím starší vlákna, těší mne, jak zeširoka a do hloubky dokážeme naši problematiku řešit. Všichni, kdo mají na fóru svůj životní příběh, by si mohli projít dosavadní paměti a zvážit, zda by nebylo přínosné zase něco nového sdílet. Nikdy nevíte, kolik skrytých návštěvníků vás má rádo, kolika připomínáte jejich vlastní situaci a kolik ve vás nachází jistou vzpruhu či vzor.

Přes 500 fotografií a obrázků nám ze dne na den náhle zmizelo z fóra. Zřejmě to souvisí s nějakými novými podmínkami na úložišti jpeg.cz. Díky pečlivosti a mravenčí práci se nám podařilo vše během jediného dne nahradit. Správa tolika fotografií je stále náročnější. Ale stojí to za to. Většina lidí k nám přichází v prvé řadě kvůli nim. Za zmínku stojí například téma Photographer Jock Sturges s více než 400 000 shlédnutími nebo Book Tanja und Fabian se 160 000 shlédnutími za pouhých sedm měsíců. Zřejmě na některá naše vlákna někdo uvádí trvalé odkazy.

Přeji vám romanticky vybarvený podzim.
S Láskou Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 2999
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1799 x
Oceněn: 6363 x

Listopadový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.11.2017 18:36:25

Milí Pedoňané.
Máme zde podzim a jeho nálady. Na osobní rovině hledám opěrné body a vyhlídky dalšího smysluplného směřování. Mnoho z toho, co mne dříve těšilo, mne již nenaplňuje.

V současnosti celý svět zažívá obrovské strasti, nepokoje a katastrofy. A k tomu všemu jsou teď témata kolem sexuálního zneužívání dětí, ale i sexuálního obtěžování, zvláště mezi celebritami v minulosti, na denním pořádku. Nezapomínejme jako lidstvo na zákonitost, že tvoříme a zmnožujeme to, na co zaměřujeme pozornost. V podstatě můžeme prohlásit, že se zneužívání stává módní záležitostí. Naprostá většina lidí o něm nic neví, ale zajímá se o stále více konkrétních detailů k případům. Z jejich strany je to naprostá perverznost.

Po delší době se s námi opět spojila paní doktorka Kateřina Klapilová z Národního ústavu duševního zdraví s další prosbou. Tentokrát jde o velice zábavné téma. K výzkumu shánějí vzrušující propedofilní scény z filmů. Prosím zapojte se, podělte se, ukažte, že naše komunita žije a že dokáže být přínosem i na poli vědy, jak se zavazuje ve stanovách.

S přáním klidných dnů Plyšáček

Zpět na “AKCE”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů