Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Odhalili pedofilný gang pôsobiaci v 49 krajinách

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 206
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 564 x
Kontaktovat uživatele:

Odhalili pedofilný gang pôsobiaci v 49 krajinách

Příspěvekod Max » 18.9.2017 14:10:10

Podarilo sa odhaliť pedofilný gang pôsobiaci v 49 krajinách: Disponovali 750 000 fotografiami (topky.sk)Indonézska polícia zatkla troch ľudí, ktorí sú podľa nej súčasťou siete predávajúcej na internete fotografie a videá zobrazujúce detský sex.

Polícia tiež našla 750.000 fotografií a videí spojených s pedofíliou v ich chatovacích skupinách na komunikačných aplikáciách WhatsApp a Telegram, uviedol dnes hovorca polície v Jakarte. "Sú pričlenení k medzinárodnej sieti existujúcej v 49 krajinách," uviedol.

Indonézska polícia pri pátraní po pedofilných gangoch fungujúcich na internete spolupracovala s americkým Federálnym úradom pre vyšetrovanie (FBI) a ministerstvom pre vnútornú bezpečnosť.

Agentúra DPA pripomína, že indonézsky prezident Joko Widodo prisľúbil zintenzívniť boj s pedofíliou. Minulý rok vydal dekrét povoľujúci chemickú kastráciu páchateľov trestných činov spojených s detským sexom. Dekrét tiež povoľuje sudcom vyniesť trest smrti alebo doživotný trest nad tými, ktorí znásilnia deti.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti