Obdivuhodné děti

Videa, zejména z YouTube, zaměřená na holčičky. Vzdělávání v tématech pedofilie a dětské problematiky, témata věnující se malým celebritám s konkrétními videoukázkami - zpěvačky, herečky, hudebnice, tanečnice ap. Dále domácí nahrávky a zábavná videa z celého světa. Vše vhodně tématicky zařazeno do příslušných vláken. Uveďte vždy nejprve název a krátký popis videa.
Leonid
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 492 x
Oceněn: 933 x

Obdivuhodné děti

Příspěvekod Leonid » 22.7.2016 13:03:07

VLÁKNO ZAMĚŘENÉ NA VIDEA ZACHYCUJÍCÍ OBDIVUHODNÉ, PŘÍKLADNÉ A INSPIRUJÍCÍ DĚTI, ZEJMÉNA HOLČIČKY

Obrázek
odkaz a zdroj: deathiswhat.com
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 492 x
Oceněn: 933 x

Šikovná a statečná holčička

Příspěvekod Leonid » 22.7.2016 13:22:24

Sedmiletá holčička Sophie, která se narodila bez paží a dokázala se porvat s většinou nástrah běžného života.

phpBB [video]

phpBB [video]
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1802 x
Oceněn: 6376 x

Obdivuhodná malířka

Příspěvekod Plyšáček » 25.9.2016 7:46:52

Akiane Kramarik, "indigová" malířka

Obrázek
odkaz a zdroj: www.sharenator.com

Akiane Kramarik se narodila v Mount Morris ve státě Illinois v USA. Její matka pochází z Litvy, otec pracuje jako dietetický manažer. Tato mladá umělkyně uchvátila svět svými obrazy, které začala malovat již od svých šesti let. Ve svých čtyřech letech začala mít duchovní vize, na základě kterých začala kreslit obrazy, a ve svých sedmi letech začíná psát poezii a aforismy.
Malovat se naučila sama. Hovoří plynule čtyřmi jazyky: anglicky, rusky, litevsky a znakovou řečí. Podle některých lidí se jedná o dítě s nadpřirozenými schopnostmi. Akiane se nejvíce proslavila obrazem „Princ míru“, který namalovala ve svých osmi letech. Ve svých jedenácti letech se stala mediálně známou umělkyní. Postupem času dovedla svá díla k takové dokonalosti, že se vyrovná leckterým profesionálním malířům.
Nejoblíbenějším tématem Akianiných obrazů jsou lidé a spiritualita. Na základě svých vizí kreslí například nebe, vesmír, nebeské bytosti, ale i sebe. Diváci jsou často okouzleni způsobem, jakým dokáže pracovat s barvami. Propracovanost jejích děl s citem pro nejmenší detail je až dech beroucí, pokud si uvědomíme, že je vytvořila tak mladá umělkyně.
V současné době žije sedmnáctiletá Akiane v USA ve státě Idaho. Šest dní v týdnu vstává ve čtyři hodiny ráno a maluje a píše 4-5 hodin denně. Na jednom obraze pracuje 100 až 200 hodin. Ročně namaluje 8-20 obrazů.
K jejím zálibám patří četba, šachy, hra na klavír a pomoc lidem. Její krédo zní: „Smělé srdce, opatrná mysl“.
Zdroj: www.epochtimes.cz

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1802 x
Oceněn: 6376 x

Bojovnice Jesse Jane McParland, GBR

Příspěvekod Plyšáček » 12.3.2017 6:29:20

Jesse Jane McParland

Nádherná mladičká bojovnice, ninja princezna Jesse Jane McParland je nejmladší WKC Female World Champion, současná dvojnásobná WAKO Junior World Champion, její představení s mečem jsou známá také díky soutěži Britain's Got Talent 2015. Ráda by vystupovala před královnou.

Jsem zaměřen především na navoněné modelky, tanečnice, baletky a herečky. Boj je mi cizí, u holčiček až odpudivý. Tuto jsem ale musel uvést. Je rozkošná a skutečně tím žije.

Obrázek
odkaz a zdroj: dailymail.com.ng

Obrázek
odkaz a zdroj: www.bebeblog.it

Obrázek
odkaz a zdroj: www.mirror.co.uk

Obrázek
odkaz a zdroj: www.belfastlive.co.uk

Obrázek
odkaz a zdroj: www.belfasttelegraph.co.uk

Obrázek
odkaz a zdroj: www.digitalspy.com