Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Černá listina nebezpečných pedofilobijců

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Černá listina nebezpečných pedofilobijců

Příspěvekod Plyšáček » 29.9.2017 19:51:31

TÉMATICKÉ VLÁKNO URČENÉ PRO VAROVÁNÍ PŘED NEBEZPEČNÝMI LIDMI, AŤ FYZICKÝMI OSOBAMI ČI VIRTUÁLNÍMI NICKY, KTEŘÍ SE CHOVAJÍ NEPŘEDVÍDATELNĚ A MOHOU NEBEZPEČNÝM ZPŮSOBEM ŠKODIT PEDOFILŮM NEBO CELÝM PEDOFILNÍM KOMUNITÁM

Obrázek
odkaz a zdroj: knowyourmeme.com
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 869
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2924 x
Oceněn: 3042 x
Kontaktovat uživatele:

Pedofilobijec Jan Forst

Příspěvekod Asce » 30.9.2017 1:19:03

Vážení členové komunity Pedonia i ostatní čtenáři!

Chtěl bych vás tímto upozornit na pedofilobijce jménem Jan Forst. Jde o člověka, který se vydává za pedofila, dokonce jako takový i veřejně vystupuje v médiích a na různých akcích. Bylo by to statečné jednání, nebýt toho, že svými skutky dává najevo, že snad pedofilem ani není. Jistě, v tomto ohledu jde o můj subjektivní názor, který si nemohu odpustit a s kterým možná ne každý musí nutně souhlasit. Mnohem podstatnější však je to, jak se Jan Forst chová vůči lidem našeho ražení, což je právě to, před čím chci na tomto místě varovat.

Jan Forst je psychicky velmi nevyrovnaný člověk. Velice nesnáší jakoukoliv zmínku o tom, že se někdo, byť jen letmo či v dobrém úmyslu, dotknul dítěte, například jej pohladil po vlasech. To ani nehovořím o tom, když se někdo svěří, že měl třeba v minulosti problémy se zákonností ohledně zneužívání dítěte či s DP. Což on mimochodem – alespoň dle jeho vlastních slov, měl také. Pokud na takového člověka v komunitě narazí, ujme se role lidového mstitele a snaží se dotyčnému ublížit. To obvykle obnáší plamenné výzvy k zablokování na fóru příslušné komunity, pokusy prostřednictvím překroucených a falešných výkladů výroků, či dokonce smyšlenkami, dotyčného v komunitě znemožnit, až po jeho úsilí o získání kompromitujících informací a identifikačních údajů s cílem dotyčnou osobu dehonestovat u jejích blízkých, či dokonce veřejně.

Jan Forst vychází ze zcela pomýleného předpokladu, že přeci co kdo napsal, tak si za tím musí veřejně stát. Zcela nepochopil důvod existence fór, jako je to naše. Tedy míst, kam jdete, jakožto na bezpečné místečko, pod přezdívkou, pokud máte díky své orientaci potřebu pomoci, potřebu toho, aby vás někdo vyslechl, rozebral vaše trápení, kde očekáváte pomoc radou nebo jen prosté ujištění, že v tom nejste sami. Asi každému přijde logické, tedy pardon – s výjimkou Jana Forsta, že veřejně byste tato svá trápení těžko chtěli vyjevovat. Není to kvůli tomu, že konáte něco nezákonného – prostě intimní záležitosti, ke kterým patří i sexuální variace typu pedofilie a k ní se vážící trable, vaše tajné představy, apod., se zkrátka neříkají každému a kdykoliv. Jenže Jan Forst má jinou představu, a tak si sbírá údaje, které jste tu a tam někde, ať již nedopatřením či z nerozvážnosti, utrousili, aktivně se pídí po dalších, a to vše, aby jednoho dne toto vše poslal vašim blízkým.

Prosím proto, dejte si na tohoto člověka pozor. Ostatně ten je vhodné dávat si vždy. Citlivé záležitosti svěřujte jen lidem, kterým opravdu můžete důvěřovat. Osobní setkání plánujte jen po velmi pečlivém zvážení. Jan Forst je členem některých našich komunit, i u nás byl nejprve pod pravým jménem, později však pod utajenou identitou. Je pravděpodobné, že mezi stovkami nováčků se mohou ukrývat i další pedofilobijci – ať již jen coby pozorovatelé, tak maskovaní za pedofily podobně jako Jan Forst.

Zpět na “PODNĚTY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů