Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

Holčičí hlášky

Čistě GL témata o holčičkách, dívkách a mladých slečnách - jejich zájmech, zálibách a koníčcích. Texty nejrůznějšího charakteru. Zvažte, zda téma nepatří jinam (Reakce na média, Akce, AV sekce,...).
Srdiečko
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 2
... až do věku: 30
Děkoval: 3 x
Oceněn: 30 x
Kontaktovat uživatele:

Holčičí hlášky

Příspěvekod Srdiečko » 17.6.2017 12:22:30

Jedna hláška zo včerajšieho večera:

"Oci, pustíme si horor a keď sa budem báť, tak sa budem k tebe túliť." :) +zamilovana+

Tak som pustil ten najstrašnejší horor, aký som mal. ;)
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 530 x
Oceněn: 1089 x
Kontaktovat uživatele:

Holčičí hlášky

Příspěvekod Leonid » 23.7.2017 19:21:06

Byl jsem onehdá na procházce podél říčky. Na druhém břehu bylo dětské hřiště a houští.
A z houští se ozval hlasitý holčičí hlásek: "Tatíííí, kterým listím si mám utřít prdel?" :D
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 530 x
Oceněn: 1089 x
Kontaktovat uživatele:

Holčičí hlášky

Příspěvekod Leonid » 7.10.2017 7:18:30

Přišla k nám Leonka.
Zeptal jsem se jí: "Máš na něco chuť, dáš si něco?"
Leonka: "Tebe!"
Nakonec se naštěstí rozhodla pro křížaly... :D
Dada
Uživatel
... až do věku: 6
Děkoval: 20 x
Oceněn: 39 x
Kontaktovat uživatele:

Holčičí hlášky

Příspěvekod Dada » 18.2.2018 0:01:38

Když byly mé dvě sestřenice ještě malé, tak jsem s nimi různě blbnul a hrál si a schválně jsem říkal, že jsem tak trochu mentál...
A pak bylo nejlepší, když přijely znovu a říkaly, že "si chtějí hrát s mentálem"... :D
Snilko
VIP člen
Líbí se mi: dívky (GL)
... až do věku: 13
Děkoval: 2486 x
Oceněn: 591 x
Kontaktovat uživatele:

Holčičí hlášky

Příspěvekod Snilko » 9.3.2018 20:18:12

Človek si niekedy v autobuse vypočuje rôzne rozhovory... :)

Dnes mi do autobusu nastúpila mamička so svojou malou dcérkou. Asi tak 6-7ročnou. Zrejme boli na ceste zo školy. Taká klasická debata medzi mamičkou a dcérkou, ako bolo v škole a tak. Mamička sa opýtala, čo mali v škole na obed. Dcérka odpovedala, že obed bol celkom dobrý, ale prekážalo jej v ňom zelené mäso. Mamičke to nešlo do hlavy, začudovane sa pýtala: "Zelené mäso?"

...Pravdupovediac zelené mäso by nechutilo nikomu, nieto ešte malému dievčatku...

Potom sa začala mamička konkrétnejšie pýtať a zistila, že to bolo "mäkké zelené mäso". Nakoniec sa dovtípila, že to zelené mäso bola úplne obyčajná brokolica.
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1389 x
Oceněn: 1476 x
Kontaktovat uživatele:

Holčičí hlášky

Příspěvekod Neptun » 4.4.2018 18:03:24

V zahradě vedlejší základní školy před Vánocemi zdobili stromeček pentlemi, kam děti psaly svá přání. I taková spíš životní, než jen jaké chtějí dárky. Ještě tam ty pentle visí. Vybírám, cituji doslova a do písmene:

ABY MY ŠLO LÉPE UČENÍ.
CHCI ČTYŘKOLK, dvojky na vysvědčení.
ABY JSME SE TŘÍDOU LÉPE DOHODLY.
Aby bylo hodně medu.
JÁ CHCI PSA. ŽIVÍHO.
Moře.
Aby už bili prázdniny.
CHCI BÍT MOŘKOUPANOU.
Já chci kočku.
ABY ŠKOLA NEBILA.
Daniel
Uživatel
... ve věku od: 4
... až do věku: 10
Děkoval: 244 x
Oceněn: 199 x
Kontaktovat uživatele:

Rozhovor s dcerou

Příspěvekod Daniel » 4.4.2018 22:39:47

dcera: Tati, můžu se tě na něco zeptat?
já: Můžeš.
dcera: Jak je v pohádce Tři bratři Šípková Růženka, tak ta se přeci nemohla vdávat, bylo jí šestnáct, a vdávat se může až od osmnácti.
já: Vdávat se můžeš i dříve, pokud ti to povolí soud.
dcera: A dřív také byly soudy?
já: Byly, ale hlavně byly jiné zvyklosti. Třeba v Anglii měli v devatenáctém století zákon, že se holky můžou vdávat od dvanácti let.
dcera: Chceš říct, že kdybych žila v devatenáctém století v Anglii, tak bych se za měsíc mohla vdávat?
já: Ano, to bys mohla.
dcera: A dnes?
já: Dnes by ses v Anglii mohla vdát také až od osmnácti.
dcera: Ach jóóó!
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7543 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhovor s dcerou

Příspěvekod Plyšáček » 5.4.2018 9:37:31

Milý Danieli.
Divím se ti, jako správnému a chytrému peďákovi, že jsi dceru neupozornil na Červenou Karkulku, rovněž z pohádky Tři bratři! Po příběhu Růženky jsou děti totiž seznamováni s archetypem typického pedofilního vztahu.

Myslivec zmiňuje, že na "Karkulku častokrát myslívá potají" a že "až bude v rozpuku", že by ji chtěl "požádat o ruku". S rodiči pak dojednává tzv. smlouvu o smlouvě budoucí. Táta se pedofilního myslivečka vyptává, zda mu nevadí ten velký věkový rozdíl, on že ne, a vybízí jej, aby moc neotálel. Scénka před domečkem rodiny Červených končí prosbou Karkulky, zda by mohla dát svému milému pusu, a táta souhlasí s pusou dětskou. Myslivec celý natěšený odchází za zpěvu své malé milé:

"Myslivečku zelený,
ty budeš můj milený,
zelená červená,
bude ze mě tvá žena,
bude ze mě tvá žena.
Čau...!"

Zkrátka a jednoduše. Pokud tvá dcera touží po vážném vztahu a všech radovánkách, stačí, aby pohádku Tři bratři dokoukala alespoň do dvou třetin, a nalezne v ní jasný návod na to, jak plyšově to může zaonačit... ;)

Fotografie zachycuje scénu z hostiny, kde mysliveček zpívá "To je mi pěkné probuzení, to je mi pěkné ráno, to se mi zdá, to pravda není, jak ty jsi krásná panno..." a Karkulka si svého muže hlídá a otáčí mu hlavu s pohledem na sebe...

Obrázek
odkaz a zdroj: ČT
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1389 x
Oceněn: 1476 x
Kontaktovat uživatele:

Holčičí hlášky

Příspěvekod Neptun » 8.4.2018 21:35:15

S kamarádkou (7 let) jsme hráli hru čuníci (Jeu de cochon):

Obrázek
zdroj: renaud-bray

Házejí se dva čuníci na stůl jako hrací kostky. Když padnou na bok (oba na stejný), máte jeden bod, když jeden padne na záda nebo stojí na nohou, máte pět bodů atd. Střídáte se pořád dokola.
Podařilo se mi několikrát po sobě získat pět bodů.
Holčička na to: "Ty se máš, tobě pořád stojí."
Daniel
Uživatel
... ve věku od: 4
Děkoval: 244 x
Oceněn: 199 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhovor s dcerou

Příspěvekod Daniel » 9.4.2018 23:06:47

Plyšáček píše:Milý Danieli.
Divím se ti, jako správnému a chytrému peďákovi, že jsi dceru neupozornil na Červenou Karkulku, rovněž z pohádky Tři bratři!

Milý Plyšáčku,

můj rozhovor s dcerou ještě chvíli pokračoval a nakonec k jedné holčičce skutečně dospěl. Protože ale dceři už je jedenáct, a protože jsme právě byli v Anglii devatenáctého století, nebyla to Červená Karkulka, ale Alice Liddell.

Vyprávěl jsem jí o spisovateli Lewisi Carrolovi, o jeho malé kamarádce, o tom, jak s ní rád trávil čas a s oblibou ji fotografoval, jak pro ni napsal pohádkovou knížku (kterou jsme s dcerou kdysi společně četli). A také o tom, že se vypráví, že v jedenácti požádal o její ruku a že byl rodiči odmítnut. A že se pak nikdy neoženil a až do konce života zůstal sám.

A protože jsme v tématu holčičí hlášky, přidávám ještě jednu historku z doby, kdy dcera chodila do mateřské školky. Tenkrát jsem se dozvěděl, že se ve školce na záchodech obnažovala a předváděla se klukům. Evidentně se tedy nejednalo o hru na doktora. Šel jsem za ní do jejího pokojíčku, řekl jsem jí, co jsem se dozvěděl, a že si s ní chci o tom popovídat.

Dcera se na mě provinile podívala a povídá: "Tati, já vím, to se nedělá, viď." "Ne, ne, holčičko, to se dělá." Odpověděl jsem jí. Zachytil jsem její tázavý pohled a pokračoval jsem: "Podívej, až jednou vyrosteš, potkáš nějakého hezkého a spolehlivého kluka, zamilujete se do sebe, vezmete se a budete spolu žít, tak před ním se pak budeš svlékat. A jemu se to určitě bude líbit. Tím si můžeš být jistá. Ale jednom před ním. Před nikým jiným." A pak jsem se jí pokoušel vysvětlit, že když se bude předvádět před cizími kluky, tak je sice zaujme, ale oni si ji pak nebudou vážit.

Rozhovor skončil, dcerka přikývla, že tomu rozuměla, a šla se zeptat maminky, jestli taky tatínkovi ukazuje svoji kačenku. A když dostala kladnou odpověď, tak se spokojeně vrátila zpátky do pokojíčku.

No řekněte sami, není ta dětská nevinnost a přímočarost prostě úžasná :D

Zpět na “HOLČIČKY”