Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Senior utěšuje novorozence na JIP

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Maataa
Uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 8.3.2017 16:29:09
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 125 x
Oceněn: 271 x
Kontaktovat uživatele:

Senior utěšuje novorozence na JIP

Příspěvekod Maataa » 9.10.2017 9:11:55

Dobrosrdečný senior chodí už 12 let utěšovat novorozence na jednotku intenzivní péče (novinky.cz)David Deutchman si v nemocnici v americké Atlantě vysloužil přezdívku Dědeček jednotky intenzivní péče. Dobrovolně tam totiž už celých 12 let chodí utěšovat novorozence. Záběry pořízené koncem září poskytla agentura Reuters.

Dvaaosmdesátiletý David Deutchman je čerstvě narozenými dětmi zcela fascinován, jednotku intenzivní péče pro novorozence v Atlantě pravidelně navštěvuje už 12 let. S dobrovolnictvím zde začal, když odešel do důchodu. Od té doby měl podle serveru People ve svém náručí už přes tisíc dětí.

„Je to velmi příjemné. Nejen proto, že děti dokážu utěšit, když pláčou. Naplňuje mě také, když novorozeně položí hlavu na mé srdce, jde o velmi silné spojení. Navíc v nemocnici panuje neuvěřitelně příjemná atmosféra,“ popsal serveru People Deutchman, jenž si v nemocnici od personálu a rodičů novorozenců vysloužil přezdívku Dědeček jednotky intenzivní péče.

„Nikdy nevím, koho tady potkám a jaká výzva na mě čeká. Pokud je to ale v mých silách, vždycky mile rád pomůžu,“ uzavřel Deutchman, který má se svou ženou dvě dospělé dcery a rovněž se chlubí dvěma vnoučaty ve věku 19 a 21 let.


Jde o to, zda to je "dobrosrdečný senior", nebo konečně spokojený pedofil. +dudlik+

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti