Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Muž údajně znásilňoval nezletilou dceru ve spánku

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1459 x
Oceněn: 1526 x
Kontaktovat uživatele:

Muž údajně znásilňoval nezletilou dceru ve spánku

Příspěvekod Neptun » 8.10.2017 13:35:23

Muž platil nezletilé dceři za sex. Mlčela, aby uchránila sestru (idnes.cz)


Přes dva roky pohlavně zneužíval Richard N. v jednom z bytů na Pardubicku svoji nezletilou dceru. Teď si muž vyslechl rozsudek, který ho poslal na osm let do vězení. Navíc mu soud uložil ústavní léčbu.

Muž dceru zneužíval od ledna do října 2015, a to zhruba dvakrát měsíčně. Dívce otec za různé sexuální praktiky nabízel peníze, vždy 50 až 75 korun, které ve čtyřech případech přijala.
(Platit za sex pravidelné milence se nemá. Ale dávat dívce takovou ubohou částku je vůbec ubohé. Skutečně dostala peníze ZA TO? Co ji vedlo k tomu, že někdy si peníze nevzala, jindy ano? Zajímavý psychologický problém.)

V obžalobě dále stálo, že muž s dcerou později (Kdy později? Po říjnu?) i souložil, a to nejméně desetkrát, přičemž zneužíval toho, že dívka spala. „Díky spánku jeho jednání nevnímala a tudíž nebyla schopna jakéhokoli vlastního úsudku a jakkoli ovlivnit jeho jednání,“ uvedla obžaloba. (Nevěrohodné. Malé holčičky, třeba do šesti, osmi let, spí velmi tvrdě a lze si s nimi ve spánku dělat leccos. Avšak zřejmě ne souložit. [Ne, že bych to zkoušel.] To by dívku neomámenou určitými látkami vzbudilo. O mámení není v obžalobě řeč. Když nevnímala, tak jak ví, že s ní souložil? Nevěrohodné.)

V jednom případě ale byla dívka vzhůru a snažila se choutkám otce bránit. Byť se přikryla dekou a uhýbala (No to moc neudělala. Mě by má přítelkyně nejspíš nakopla a zfackovala, kdyby nechtěla vyhovět mým choutkám.), využil muž fyzické převahy. Dceru položil na bok a chytil ji za zápěstí. (Jak starou? Čtrnáctku- viz níže? Ta by měla sílu!) Dívka zneužívání dlouho tajila, ovšem poté začala mít psychické problémy (Po čem? Že by poté, co jí nějaký dobrák vysvětlil, že dělala ohavnosti?), se kterými se musí dodnes léčit. Pokud by otci nevyhověla, hrozil, že podobně zneužije i její mladší sestru. Podle serveru Ahaonline.cz (AHA! To je zdroj informací.) poprvé dceru zneužil v jejích dvanácti letech, když byla její matka v porodnici. Ve 14 letech pak dívka otěhotněla, což vedlo k odhalení případu. (Výše stojí, že ji zneužíval od ledna do října 2015. Je tu tedy rozpor. / Zatím mnoho okolností zpochybňuje obžalobu a zmenšuje vinu obžalovaného. Ale udělat čtrnáctce dítě, to je vážně hloupé a špatné.)

Senát na pobočce Krajského soudu v Pardubicích muže uznal vinným ve všech bodech obžaloby, která otce vinila z pohlavního zneužití (k tomu asi došlo), svádění k pohlavnímu styku [/i](tedy placení za sex - nevěrohodné), ohrožování výchovy dítěte (snad), znásilnění (ve spánku? nevěrohodné) a přečinu soulože mezi příbuznými. (Takový čin bych vůbec neřešil, což se pokusím vysvětlit v odborném vláknu Incest.) Muži hrozilo až dvanáct let, dostal osm ve věznici s ostrahou. Obžalovaný si po poradě s obhájcem nechal lhůtu na odvolání. Stejně tak učinila i státní zástupkyně. Podle rozsudku má muž dceři rovněž zaplatit blíže neurčené odškodné.
(Nechte ho na svobodě vydělávat, ať má holka s miminem zajištění. Případ vypadá spíš tak, že se měli s tatínkem rádi, ale nedávali si pozor na antikoncepci. A podvedená maminka to pak rozmázla. V čemž se jí - na rozdíl od případů křivého obvinění - nelze divit.)

Obrázek
odkaz; zdroj: pinterest
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1459 x
Oceněn: 1526 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Muž údajně znásilňoval nezletilou dceru ve spánku

Příspěvekod Neptun » 8.10.2017 17:53:15

Z reakcí čtenářů pod článkem:
- takové by měli střílet u zdi
- ústavní léčba? pche, kastrace raději
- Tohle zvíře bych oblékl do vojenské uniformy a shodil ho nad území IS.
= podobné diskuze jsou většinou jen předháněním se, co by mu kdo udělal, kdyby mohl... Zajímavá přehlídka a jistě cenný materiál pro psychiatry

+ Někoho držet desítky let ve vězení je pro společnost úplně k ničemu a stojí to spoustu peněz. Navíc trest ve vězení má být prostředkem nápravy, ne pomsty.
+ co maminka, ta o ničem nevěděla?
+ naprostá většina pedofilů nikdy dítě neznásilní
+ že jeho jednání ve spánku nevnímala? Leda, že by to měla jak vjezd do stodoly.
+ a jak na to přišli, když to teda všechno zaspala?
Uživatelský avatar
Maataa
Uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 8.3.2017 16:29:09
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 125 x
Oceněn: 271 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Muž údajně znásilňoval nezletilou dceru ve spánku

Příspěvekod Maataa » 9.10.2017 10:05:46

Je otázka, zda nepřesnosti v článku jsou dílem novináře a nebo zda jsou to nepřesné různé výpovědi. Snad by si soud, nebo minimálně advokát, všiml, že od ledna do října nejsou 2 roky.

Jako žena si nedovedu představit, že bych se při sexuálních hrátkách nevzbudila, o souloži nemluvě. I na táboře se děti na hlídku vzbudí většinou poměrně snadno. Když ne slovně, tak dotykem na rameni určitě, tedy ve věku od devíti, deseti let.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů