Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Tučňák si zamiloval kreslenou postavičku

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Maataa
Uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 8.3.2017 16:29:09
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 125 x
Oceněn: 271 x
Kontaktovat uživatele:

Tučňák si zamiloval kreslenou postavičku

Příspěvekod Maataa » 16.10.2017 7:49:20

Tučňák si zamiloval kreslenou postavičku. Zemřel po jejím boku (novinky.cz)Byla to láska až do smrti. Tučňák Grape-kun ze zoo Tobu nedaleko Tokia se zamiloval do kreslené postavičky z kartonu. V její blízkosti údajně trávil celé dny poté, co ho opustila dlouholetá družka a začal se stranit i zbylých členů skupiny. Postava dívky Hululu z japonského seriálu nakonec dělala Grape-kunovi společnost až do poslední chvíle. Ve věku 21 let po jejím boku skonal.

Byl to klasický příběh lásky a ztráty. Grape-kunova dlouholetá družka Midori ho opustila kvůli mladšímu tučňákovi, uvedly servery BBC či Metro. Jelikož na ni měl být tučňák citově vázán, její ztráta ho zabolela a začal se stranit dalších členů skupiny. Vedení zoologické zahrady proto do výběhu umístilo postavičku dívky Hululu, která se svým vzezřením tučňákovi podobá.

Grape-kun se do ní zamiloval a letos v květnu se stal naprostou senzací, když si jeho náklonosti všimlo vedení zoo i návštěvníci. Tučňák v blízkosti Hululu trávil téměř veškerý čas a měl na ní upřeně zírat.

V její blízkosti nakonec i zemřel. Smrt tučňáka zasáhla samotnou zoo, ale i jeho příznivce. „Tučňák humboldtův Grape-kun včera zemřel. Děkujeme všem, kteří ho do té doby podporovali. Náš dík patří i Hululu, která ho do poslední chvíle opatrovala. A díky i tobě, Grape-kune, za celý ten čas. Odpočívej v nebi v míru,“ napsala zoo na svůj twitter den po tučňákově skonu. V přepočtu na lidské roky mělo být tučňákovi kolem 80 let.


Obrázek
odkaz a zdroj: m.novinky.cz

Holčičky jsou nejhezčí nejen pro peďáky... ;)

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů