Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Problematika pedofilních matek

Témata zaměřená přímo na problematiku pedofilie - její diagnostiku, výzkum a terapii. Odborná pojednání na témata spojená s pedofilií, rady pedofilům i pedofilů mezi sebou navzájem, populárně-naučné články od členů (reakce na média jsou v GL tématech), výpisky z knih a odborných prací o pedofilii, vědecké studie, ankety.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2925 x
Oceněn: 3046 x
Kontaktovat uživatele:

Problematika pedofilních matek

Příspěvekod Asce » 30.10.2017 16:49:42

Pedofilní matka

Téma ze serveru www.pedofilie-info.cz, které převzal a pro potřeby Pedonie rozebral Asce

Server: www.pedofilie-info.cz (běžně označovaný jako ČEPEK)
Datum: 12. 10. 2017
Autor (nick): Lapacho (dotaz) a MUDr. Antonín Brzek (odpověď)

Původní dotaz ženy, která se označuje za pedofilní matku:

Dobrý den,
narazila jsem na vaše stránky (tj. na web ČEPEKu – pozn. Asce) ne zcela náhodou. Mám syna, roční miminko. Dlouhou dobu se mi zdají sny, v kterých figuruji já a on (on ovšem starší, kolem patnácti let). Když se se synkem mazlím, občas se neubráním vzrušení. Nechci si vůči němu dovolit nic nevhodného, ale zase ho nechci odstrkovat. Bojím se, abych mu vychýlením k jedné nebo druhé straně nezpůsobila trauma. Já vím, že se u žen dá většina věcí omluvit prostě jenom silnějším mateřským citem, ale zrovna u sebe mám pocit, že onen mateřský cit přerůstá až v něco jiného. Že až ještě trochu vyroste, mohla bych mu projevem náklonnosti ublížit. Kde je ta hranice, kterou končí mateřská a začíná pedofilní láska?

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý den, paní,
víte, pedofilie u žen je extrémně vzácná, takže bych se divil, kdybyste byla takto orientována. Nicméně kdyby se Váš cit prohluboval s růstem synka, a pokud byste měla nějaké puzení skutečně eroticky se k němu chovat, doporučil bych konzultaci sexuologa. Zatím se ničím neznepokojujte.

Asceho komentář

Nemám samozřejmě za sebou žádné vědecké výzkumy. Jen „obšťastňuji“ tuto malou zemičku svojí přítomností velmi mnoho let, jsem pedofil a navíc díky své zvláštní povaze jako kdybych přitahoval jiné lidi k tomu, aby se mi svěřovali. Prostřednictvím kombinace těchto mých atributů jsem tak v dané oblasti načerpal mnoho životních zkušeností i poznatků. Následující řádky píši právě z tohoto úhlu pohledu.

Sexuologové (a další lidé zabývající se lidskou psychikou) se hluboce mýlí, pokud tvrdí, že ženská pedofilie je extrémně vzácná. Je tomu přesně naopak. V čem spatřuji důvod toho, že odborníci v tak důležité věci chybují? Podle mne jde o souhru následujících okruhů problémů, které se nejrůznějším způsobem proplétají, zesilují, či podmiňují. Zdůrazňuji, že v dalších řádcích textu hovořím o lidských vlastnostech, nikoliv o matematických rovnicích – tedy platnost mých výroků chápejte ve smyslu „obvykle“, „nejčastěji“, apod.:

Okruh A – Chybný výběr vzorku zkoumaných osob

Západní společnost okolo pedofilie vytvořila již takovou hysterii, kterou navíc „materializovala“ do nedomyšlených populistických zákonů, že se jí samé, resp. jejím odborníkům, značně zkomplikovala, ne-li přímo znemožnila, možnost objektivního zkoumání tohoto jevu. Díky této okolnosti je jen málo šancí získat skutečně reprezentativní data. Odborníci se tak zaměřují spíše na „mělké“ zkoumání, opisování dat jiných výzkumníků a na osoby, které k nim musejí, jako jsou např. kriminální pedofilové.

Okruh B – Odlišnosti v sebeprezentaci mužů a žen

Muž má bytostnou potřebu pochlubit se svou partnerkou, což je navíc dramaticky umocněno tehdy, pokud cítí, že v dané komunitě bude tato jeho partnerka vysoce hodnocena. Tento výrok dokonale pasuje i na muže pedofily. Většina z nich totiž žádnou partnerku nemá, tudíž ten, kdo se pochlubí třeba fotografiemi své mladinké přítelkyně, zásadně stoupne v hodnocení svých soukmenovců. Ostatně toto je v současné době jeden z pilířů tvorby dětské pornografie – kdy účelem není zisk, ale pochlubení se. Toto pochlubení ovšem nezřídka vede k odhalení a dopadení takového pedofila. Pedofilní ženy vůbec nemají potřebu chlubit se svými „úlovky“, proto je logické, že kriminálními pedofily jsou v drtivé převaze muži.

Na rozdíl od mužů, ženy:

  • mají mnohem vyšší míru uspokojení sexuálního pudu vlastní masturbací, takže prakticky nikdy nejednají nerozvážně díky nezvládnutelnému sexuálnímu puzení;
  • k uspokojení pedofilní variace jim často postačuje pouhé hlazení na neintimních místech, což snadno maskují za běžnou ženskou vstřícnost vůči dětem;
  • nepreferují to, aby dítě coby sexuální objekt eroticky laskalo je, už vůbec ne pak třeba to, aby jim provádělo orální praktiky;
  • mnohem méně se účastní různých dotazníkových výzkumů, a pokud přeci, v předmětných otázkách bez jakýchkoliv skrupulí lžou - a to i tehdy, pokud k tomu není žádný důvod.
Shrnutí

Ženy své pedofilní sklony lépe maskují, nechlubí se jimi a provádí je jemnějšími technikami. Své potřeby ženy snáze kontrolují díky hlubšímu vybití sexuálního pudu masturbací.

Zdůrazňuji, že zde uvedené výroky je potřeba považovat za tendence, které neplatí absolutně pro každého jedince. Ovšem k tomu, aby vysvětlily to, proč jsou sexuologické výzkumy zatíženy ohledně ženské pedofilie zásadními omyly, plně dostačují.

Asceho rady pedofilní matce

Jak již plyne z mého předchozího textu, především je zapotřebí, abyste se se svým synem laskala v době, kdy nebudete pociťovat sexuální napětí. V opačném případě toto nějakou legální aktivitou nejdříve vybijte – běžná žena toto zvládne v případě potřeby během pouhých několika minut.

Během standardní masturbace (v klidu v posteli) se nebojte myslet na cokoliv, co vám dopomůže k dosažení co nejsilnějšího orgasmu. Nechvátejte, užívejte si. Po hlubokém orgasmu se mysl přepne do racionální polohy, není tedy třeba obávat se toho, že by ono virtuální přeskakovalo do standardního žití.

Se synem se mazlete tolik, na kolik on sám bude mít chuť – některé děti jsou mazlivější, jiné „chladnější“. Dítě samo vám dá najevo, kdy už by ho přílišné mazlení nebavilo. Na další mazlení pak nenaléhejte, natož, abyste si ho třeba pomocí mlsků či různých ústupků kupovala. Ve vlastní výchově vhodně vyvažujte laskavost, včetně mazlení, a důslednost ve vyžadování plnění přiměřených úkolů.

Mazlení, které je v míře odpovídající potřebě daného dítěte velmi žádoucí a prospěšné, odlišíte od zneužívání snadno. Při mazlení se úmyslně nedotýkáte erotogenních zón, natož pak pohlavních orgánů. U chlapců by část onoho mazlení měla být také tak trochu „drsnějšího“ charakteru – takže vlastně občas připomíná „boj“.

Zpět na “PEDOFILIE”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů