Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Chlubit se pedofilií je dnes v kursu

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 514 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Chlubit se pedofilií je dnes v kursu

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 8.11.2017 20:07:03

Nástup genderových zvráceností: Chlubit se pedofilií je dnes v kursu (blog.idnes.cz)Již nestačí propagace homosexuality, transsexuality, boj za adopci dětí homosexuálními páry, pokud dnes chcete být pořádně in, budete se chlubit, že jste čistokrevný pedofil! Nevěříte? Je tomu bohužel tak.

Boj levicově orientované LGBT komunity a na ni napojených extrémistů tzv. nové levice a levicových západoevropských liberálů, kteří s původním pojetím liberalismu, jako je svoboda jednotlivce a jeho odpovědnost, již mají pramálo společného, tento neúnavný boj zaměřený proti tradičnímu uspořádání rodiny (již pro jistotu uvádím žena+muž+děti) a tradičním hodnotám jako je víra, věrnost, láska ke své rodné zemi (patriotismus) začíná díky podpoře médií a jejich neustálému tlaku na rozbití těchto tradičních struktur slavit úspěch.

Je zajímavé, že obhajobu pedofilie (v odborném pojetí trvalá nebo dlouhodobá náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem převážně nebo výlučně vůči nedospělým osobám, chlapcům nebo dívkám) zaštiťuje právě LGBT komunita, i když pedofilie samotná rozhodně není jen doménou homosexuality či transsexuality.

Po nenápadných prohlášeních o potřebě zachovat diverzitu a „rozmanitost“ uveřejněných v srpnu minulého roku v některých médiích v souvislosti s pochodem Prague Pride, kdy začala být obhajována pedofilie s poukazem na její domnělou neškodnost (více v článku zde), se již začínají stejně nenápadným způsobem objevovat články „hrdinů“, kteří se nebojí přiznat k pedofilii.

Pokud někdo chce upřímně tento problém řešit, měl by ho soukromě sám sobě přiznat, uvědomit si, že se nejedná o běžnou úchylku, a řešit ho v tichosti s odborníkem.

Spuštění první fáze Overtonova okna

Namísto toho se objevují bagatelizace tohoto problému přecházející v popularizaci doprovázenou medializací veřejného prostoru. Pomyslné Overtonovo okno se nám neustále rozevírá (spočívá v tom, jak se postupně některá dříve tabuizovaná témata pro společnost otvírají a jak se stávají přijatelnější a přijatelnější, toto pokřivení základních hodnot začíná nejprve s diskusí o něčem nepřijatelném, postupně krok za krokem se to považuje za vhodné a nakonec se s novým zákonem smiřuje a zaštiťuje kdysi nemyslitelné).

První fáze otvírání Overtonova okna ve vztahu k toleranci pedofilie nám tak začíná běžet na plné obrátky. Slyšíme „nové argumenty“ o neškodnosti samotné pedofilie, pokud se neuplatňuje a dotyčný si ji uvědomuje, o potřebě respektovat jinakost a různorodost v jakékoliv a v tomto případě i v té nejzvrhlejší podobě, poněvadž co jiného je skrytá sexuální touha po malých dětech?

Další fází bude nejspíše „projekt otevřenosti“ financovaný různými prounijními a „nezávislými neziskovkami Sorosova typu“ zaštítěných některým správně uvědomělým ministerstvem nebo významnou institucí (tipoval bych paní Šlechtovou nebo primátorku Krnáčovou, obě za ANO, pravidelné účastnice Prague pride), na kterém si z peněz daňových poplatníků namastí kapsu celá řada pochybných individuí.

Podhoubí pro uznání pedofilie

Všechno souvisí se vším a samozřejmě i tolerance a nové chápání pedofilie se neobjevuje jen tak náhodou. Pokud se podíváme na politiku EU a některých dalších institucí týkající se protěžování menšin (i sexuálních), jejich upřednostňování vůči většinové heterosexuální populaci, kdy se jako mor po celém západním světě šíří pokřivené náboženství tolerance, je narůstající tlak na uznání pedofilie jen dalším logickým krokem genderové a homosexuální agendy těchto institucí ve snaze zničit existující tradiční model rodiny, který je právě výše uvedeným skupinám trnem v oku.

Pro ČR je v této souvislosti nebezpečná hlavně právní agenda zajišťující soulad evropského resp. eurounijního práva s naším - takto elegantním způsobem byla do našich škol zavedena inkluze.

Jakákoliv obhajoba tradiční rodiny nebo zdravého heterosexuálního svazku je okamžitě „odměněna“ onálepkováním a postavením do role zpátečnických xenofobů a nezřídka i tvrdšími výrazy.

Právě v souvislosti s probíhajícím úsilím o uznání pedofilie se nabízí otázka, zda tolerance vůči agresivní islámské ideologii není ze strany některých západoevropských a bruselských elit záměrná z důvodů praktikování pedofilních svazků některých islámských komunit přicházejících do Evropy z Blízkého východu nebo severní Afriky, kde manželství s nezletilou je naprosto běžným jevem (Afgánistán, Pákistán, aj.). A má svou obhajobu v samotném islámu - Mohamed sám přece žil sexuálně s devítiletou Aišou, kterou si vzal již v takto útlém věku za manželku.

Obrana proti pedofilii = obrana našich dětí

Vrátíme-li se k možnému uznání pedofilie podobně jako homosexuality, je tento krok naprosto nepřijatený z důvodu potenciálního nebezpečí pro ty nejbezbrannější - a to jsou malé děti. Homosexualita na rozdíl od pedofilie je soukromou záležitostí, volbou již dospělých osob. Pedofilie nikoliv.

Proto je třeba říci rozhodné NE pedofilii a její rozrůstající propagaci v jakékoliv formě v médiích s důsledným postihem v trestně právní oblasti i za cenu přijmutí nových zákonných úprav bez ohledu na kompatibilitu s evropským a unijním právem!

Bezpečnost našich dětí musí být na prvním místě a to by si měli politici, média a někteří představitelé humanisticky zaměřených oborů univerzit uvědomit.

Buďme pro otevřenou a tolerantní společnost. Tolerantní a otevřená však neznamená dekadentní a zvrácená, kterou se nám někteří šílenci snaží do budoucna připravit!

Autor: Robert TroškaCo k tomu dodat? Autor, stejně jako mnozí jiní, vychází z toho, že každý pedofil o sobě ví, že je pedofil. Kdyby tomu tak bylo, dal by se požadavek na čistě soukromé řešení pedofilie snad chápat. Jenže to tak není - mnoho pedofilů se s pedofilií neztotožní, protože k dětem cítí něco úplně jiného, než co pedofilům připisuje Nova a Blesk. Proto se o pedofilii musí veřejně mluvit co nejvíce. Uchovávání pedofilie v soukromí a ochrana veřejného prostoru před zmínkami o pedofilii nesníží počet zneužitých dětí, spíše naopak.

A i v posledním odstavci se autor mýlí. Tolerantní a otevřená společnost znamená i toleranci k dekadenci a zvrácenostem, dokud to nikomu neškodí. Kdo to nechápe, ať si toleranci nebere do úst. Tolerantní člověk nepožaduje zavírání do vězení jen proto, že se mu něco nelíbí.
Uživatelský avatar
Daniel
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.3.2016 22:55:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 10
Děkoval: 274 x
Oceněn: 202 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubit se pedofilií je dnes v kursu

Příspěvekod Daniel » 8.11.2017 23:02:50

V diskuzi mne pobavil komentář:
Pedofilové snad podporují tradiční rodinu. Kdo jinak by ty miloučké holčičky rodil a vychovával?

Tak s tím opravdu nelze nesouhlasit :D
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubit se pedofilií je dnes v kursu

Příspěvekod Max » 9.11.2017 19:31:44

Je zaujímavé, že idnes nepatrí do alternatívnych médií, a aj napriek tomu tam nechajú blogovať človeka, ktorý zástava protišorózovskú politiku, ktorá stavia svoje ideológie na islamizácii Európy a LGBTI. A tento človek má v popise „Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události.“ Ak by to bola pravda, tak by hľadal informácie alternatívne, kde by sa dozvedel aj názor inej strany ohľadom pedofílie. A potom by to bolo objektívne vyvážené - ale nie, on musel použiť mainstream k tomu, aby dospel k týmto informáciám o pedofílii. A pritom je odporca Šorózovej ideológie, proti ktorým hľadá informácie alternatívne, nakoľko sa v mainstreame o tejto ideológii hovorí v superlatívoch. Proste tento človek nie je dôveryhodná osoba, ktorá zavádza do omylu širokú verejnosť bez vyjadrenia protistrany.

Používa tú salámovú metódu propagácie pedofílie a ich požiadaviek smerujúce k sexu s deťmi tak, ako to je v islamských štátoch. Čo z pohľadu pedofilných komunít českej a slovenskej menšiny tak nie je. My sa nesnažíme presadzovať salámovou metódou sex s deťmi a iné zvrátenosti typu LGBTI. My sa snažíme pomáhať pedofilne orientovaným osobám s tým žít bez nálepky kreatúry, vyvrheľa spoločnosti a tak pod. Naším cieľom, ak sa to tak dá pomenovať, je byť aspoň trochu tolerovaný a neodsudzovaný automaticky zo zneužívania detí. LGBTI ideológia je práve ta agresívna forma propagácie a názorovej nerovnováhy s tradičnou rodinou, ktorá vážne ohrozuje naše deti. A to napr. zmenou pohlavia propagovanej už v škôlkach alebo na základných školách. Som toho svedkom, ako deti na ZŠ manipulujú a tlačia do rozhodovaní napr. o zmene pohlavia - zatiaľ len formou rôznych dotazníkov, slovných prác o tom, ako by si pomenoval/a opačné pohlavie a či si to vieš predstaviť seba ako chlapca/dievča. A inej propagandy v tomto smere homosexuality ako rodina a nepotrebnosť párov ako žena muž.

Bol som zástancom toho, že nebolo by zlé informovať deti o pedofílii na základných školách, ale nie takto agresívne, ako to robí LGBTI - len formou informácií aj o iných sexuálnych menšinách a aké rizika z toho plynú s ohľadom zneužívania detí neuvedomelého mladého pedofila, ktorý si neuvedomuje svoje činy bez potrebných informácií. A kde by taký človek mohol dostať životne potrebné informácie, aby sa vyhol trestnému konaniu voči deťom a naučil sa s tým žiť a zmieriť.
No a na záver súhlasím s Gabrielom.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti