Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Návrhy, nápady, stížnosti, práce s nováčky.
Uživatelský avatar
Torusek
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 9.11.2017 18:56:42
Pohlaví: muž
Povolání: účtovník, cukra
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 12
Děkoval: 33 x
Oceněn: 15 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Torusek » 10.11.2017 8:09:33

Prišiel som sem, pretože nemám sociálne postavenie v spoločnosti ľudí. Každý doma rýpe, nadáva, ako sa správam a ako neustále robím chyby a iné veci. Aj moja gramatika stoji za nič, ako väčšina mojich vecí v živote. Snáď aspoň tu nájdem trochu pochopenia.

Mojím cieľom je byť dobrý a uspokojujúci pedofil. Mnohokrát som sa snažil, aby som to nedal najavo. No teraz mi deti samy dávajú to, čo som nikdy od nich nezískal. Je to divný a zvláštny pocit, keď mi dievčatko dá seba len v šatičkách alebo v plavôčkách. Je to nádherný pocit, keď vidím, ako sa usmieva na mňa. Každý deň s ňou píšem. Vždy mi pošle niečo, čo si kúpila - či už hračku alebo oblečenie. Raz od času mi pošle aj seba ako v baletnej sukni alebo v sukničke, ktorá je tylová od značky Dolly, a iné ešte krásne veci robíme spolu. Je moc zlatá a ľúbim ju skoro ako vlastnú dcéru. Som rád, že mám aspoň ju.

Snáď aspoň vy ma tu pochopíte. Ďakujem +dej_ruzi+ +dej_ruzi+ +dej_ruzi+
Uživatelský avatar
Tonda
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21.11.2017 18:12:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 5
Oceněn: 8 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Tonda » 21.11.2017 19:17:54

Ahoj, všechny vás tu zdravím.

Jmenuji se Tonda, mám 31 let a pocházím ze zlínského kraje. Jsem svobodný, bezdětný a hodně se mi líbí malé holčičky, ideálně 3-5 let. Nemám sice žádné intimní zkušenosti, ale přiznám se, že mě to hodně láká.

Rád bych tady poznal podobného člověka jako jsem já a nebo i takového, kdo už má nějaké zkusenosti. Bylo by fajn mít kamaráda podobných zájmů a třeba by bylo možné i reálně o tom popovídat.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

Změna nicku Alef na Efix

Příspěvekod Plyšáček » 2.12.2017 19:52:29

Z milého člena Alefa se vyklubal známý a významný přítel efix z ČEPEKu. O jeho původním nicku jsem věděl. V současnosti pominuly důvody pro odlišný nick. Je to náš Efix. V textech jsem změny již provedl.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Lumiere
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 31.12.2017 17:50:38
Pohlaví: muž
Povolání: médium Suiseiseki
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 11 x
Oceněn: 7 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Lumiere » 31.12.2017 20:31:03

Ahoj.
Tady jsem nový, avšak před pár lety jsem chodil i nějaký čas na ČEPEK, občas se tam ještě sice zastavím a dávám nějaký ten obrázek či videjko - ale asi mi čas, starosti a psychické vyčerpání brání být více tvořivý a aktivní...

Své sklony k pedofilii jsem měl skryté a objevily se u mě až v pozdějším věku po dospívání - neznal jsem a nechápal důvod, proč tomu tak je. S pocitem, že mě nějaká bytost jako malá holčička miluje a svádí, jsem se potýkal čas od času stejně jako s pocitem, že mě vlastně myšlenkově ovládá a jako Sucuba saje ze mě sexuální energii - ale nebylo to pro mě nepříjemné! Naopak, únavu nahrazovala vždy rozkoš při samotné erotické představě a aktu onanie. Též mi dělalo dobře, když se ta představa či fantazie chovala jako má paní a já byl sluha té dívenky nebo holčičky... Ona jako by byla více inteligentní než já a ta představa dívenky si občas hrála v mé fantazii i na moji učitelku nebo nějakého duchovního Guru, který řídí můj osud a život.
Uživatelský avatar
Strangelove
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 6.1.2018 10:53:55
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 20
Děkoval: 21 x
Oceněn: 61 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Strangelove » 6.1.2018 18:34:46

Nazdárek kašpárek.

Že mě přitahují mladší (především) děvčátka jsem si uvědomil někdy v pubertě. Nejen proto, ale i z mojí introvertní povahy, následovalo mnoho a mnoho let deprese a velmi temných myšlenek. Jiné i tato komunita mi nejsou jako náhodnému kolemjdoucímu neznámá, ale přidávám se až teď. Myslím, že jsem se svojí orientací už docela smířený a jsem za ni přes všechny životní trápení rád. Nedovedu si dost dobře představit, že by mi někdo nabídl pilulku, po které by mě děti přestaly zajímat, přestal bych je vnímat jako ty nejúžasnější a nejdůležitější bytosti na světě. A to má být život? :lol:

Jsem otevřený kontroverzním myšlenkám ohledně (nejen) dětské (nejen) sexuality, vývoji jejího chápání v průběhu historie, a jsem skeptický ke všem dogmatickým tvrzením a závěrům. Dovedu si představit budoucí svět s posunutými normami přijatelného a žádaného chování, ať tím nebo oním směrem (a nevidím důvod myslet si, že současný stav je jakkoli konečný). Ale se sexem s dětmi nesouhlasím. Jako asi většina tady, mám svoje představy, touhy a nutkání, rád se mazlím, objímám i lechtám, až piští hlavou dolu a cokoli navíc nechávám fantazii někde jinde a osamotě... Možná, že to dítěti život nezničí (v dnešní vyděšené době považuji za pravděpodobnější, že zničí), ale kdyby místo sexu dostalo platonickou a nesexuální lásku a přátelství, přineslo by mu to v každém případě mnohem víc. Věřím, že jsem tu s tímhle názorem na správném místě a že si ho tu spíš posílím a zjistím, kde se dají sehnat ty červené kontrolky, co mě udrží na světlé straně. :)

Ale zpět. Jsem teď v dlouhodobém vztahu s dospělou ženou, je výjimečná a velmi ji miluji. Snad jí jednou dovedu říct (myslím, že to tuší, je všímavá, ale stejně mám obavy), že se mi líbí i malé holčičky. Ovšem také trochu i chlapečci, mimo to jsem lehce bi (některé ženy se mi líbí, někteří muži s ženskými rysy mě taky dovedou přitáhnout). A vůbec, vídám krásu ve spoustě směrech - bohužel v "dospělém" světě se mi pod všema těma srajdama dost špatně hledá.

Snad se mi tu bude líbit a třeba budu i přínosem. +pozdrav+
Uživatelský avatar
Roman
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 5.1.2018 17:17:18
Pohlaví: muž
Povolání: Instalatér
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 6
... až do věku: 9
Děkoval: 44 x
Oceněn: 50 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Roman » 7.1.2018 0:59:28

Ahoj, jmenuji se Roman a rád bych se zde podělil o svoje záliby a touhy. Doufám, že zde najdu pochopení.

Nejsem žádný násilník, spíš se řadím k fetišistům. Líbí se mi holčičky jako takové, ale více s nějakými doplňky.
Taková šestiletá holčička, která má na krku krční límec, protože ji bolí krček, je pro mě něco hezkého. Dále se mi líbí různé druhy ortézek a nakonec malá holčička s velkou vložkou, i když ji nepotřebuje. To se mi zkrátka líbí. Nejde o to, že by se mi líbilo, že někdo trpí - naopak, že mu tyto pomůcky pomáhají k lepšímu zdraví.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 817
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2871 x
Oceněn: 2881 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 7.1.2018 17:01:21

Milý Lumiere, Strangelove a Romane, naši noví parťáci.

Dovolte mi, abych vás oficiálně, tedy nejen za sebe, ale i jménem celé Pedonie, přivítal v naší kouzelné říši. Jsme rádi, že jste se k nám připojili a rozšířili tak naše řady.

Vzhledem k tomu, že jste se všichni tři velmi hezky na úvod představili, dovolím si k přivítání připojit i očekávání, že se aktivně zapojíte do práce na fóru. Myslím, že jej máme bohatě strukturované a jistě si vyberete vám blízké téma, které můžete obohatit o své názory a pohledy. Pokud však cítíte potřebu přidat něco originálního, prosím, neváhejte a zakládejte témata vlastní.

Pravidla našeho soužití jsou zapsána – inu v našich Pravidlech. Nyní přidám jen několik základních rad na úvod, abyste zbytečně netápali:

  • Každý příspěvek fóra je moderován a je prováděna jeho jazyková korektura, případně jeho formální úprava tak, aby byl kompatibilní s námi vytýčenými pravidly. Neberte to nijak osobně, tomuto režimu podléhají i příspěvky nejvyšších šarží, jako je třeba Plyšáček nebo já.
  • Jak správně zadat tzv. BBCode, aby se vámi vložený obrázek opravdu jevil jako obrázek, odkaz byl klikací, jakož i plno dalších fines, objevíte v tématu Návod pro tvorbu příspěvků – BBCode.
  • Potrpíme si na kamarádskou atmosféru. Pokud přesto budete cítit potřebu někoho kritizovat, čiňte tak slušně a zejména formou soukromých zpráv (u šarží není jiná cesta ani přípustná).
  • Nebojte se na cokoliv zeptat. Za případnou neznalost se vám nebude nikdo ani smát, ani vás nebude peskovat.
  • Chat se automaticky zapne těm, které jsme již prostřednictvím jejich publikování lépe poznali. Za podmínku nutnou, avšak podle okolností nikoliv postačující, je stanoveno alespoň 5 vložených příspěvků.
Ať se vám v Pedonii líbí a naleznete zde plno spřízněných a chápajících duší. To je ode mne pro začátek vše, takže nyní s chutí do práce, k čemuž vám přeji tvůrčí „slinu“ a plno vděčných čtenářů.

Asce
Kancléř Pedonie
Uživatelský avatar
Endorfin
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: 3.5.2017 16:58:16
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 8
... až do věku: 40
Děkoval: 119 x
Oceněn: 19 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Endorfin » 19.2.2018 17:28:11

Ahojte.
Som tu pre inšpiráciu. Páčia sa mi holčičky, ale môj záber je dosť široký...
Esteticky sa mi páčia ženy - divky 8 - 40, kde top sú pre mňa 14 - 18 ročné, takže tento web je pre mňa príjemným relaxom, oddychom pri sledovaní videí, inšpiráciou pri výbere filmov...
A ešte oceňujem Leonidove krásne, milé poviedky.
Všetko dobré všetkým. :)
Uživatelský avatar
Altruista
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 7.3.2018 21:17:15
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 11
Děkoval: 86 x
Oceněn: 19 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Altruista » 8.3.2018 19:20:47

Ahoj! Tak mě tu máte. A kdo že to vlastně jsem? Slovem veřejnosti: „Úchylák! Ukažme si na něho prstem.”
A víte co? Vlastně mají pravdu. Ale to mi nevadí, protože jsem s tím smířený a vím, že mi stačí na holčičky jen koukat (ale jen virtuálně, osobnímu kontaktu se radši vyhýbám).

A jak jsem se tady ocitl? Víte, moc rád bych povyprávěl pohádku o tom, že jsem prošel devatero horami, prošel kolem vesničky se skřítky a nakonec došel k jeskyni, kde byl vytesán odkaz na tuto stránku - ale tak to bohužel není. Odkaz na toto fórum jsem našel na stránce, kde je seznam všech typů pedofilních stránek. Samozřejmě mě zajímají jen ty bez červeného srdce (bez dětské pornografie). Chodím na ten seznam hlavně kvůli tomu, že jedině tam je přehledně vypsáno, jestli jsou zrovna stránky dostupné, nebo ne. Ono totiž veřejnost moc nezajímá, jestli je ta stránka legální nebo ne - oni řeší hlavně to, že je to stránka pedofilní. A pedofily nemá nikdo rád, takže takové stránky, které jsou pedofilní, i když legální, se podle nich mají rušit.

Již nějakou dobu navštěvuji ty zmíněné legální onion stránky a občas sem tam něco přihazuji do tamních diskusí. Akorát mě štve to, že onion je děsně nestabilní a i když je stránka legální, tak na ni padá salva hackerských nebo DDoS útoků od jedinců s IQ houpacího koně.
Proto jsem se rozhodl vyhledat nějakou stránku, která by se mohla jevit jako stabilní. Ono je totiž poměrně nepříjemné, když ze dne na den vaše příspěvky zmizí a administrátor jen napíše "sorry, na útok takového rozsahu jsme nebyli připraveni".

Rád vás poznávám a těším se na společně strávený čas s vámi. :)
Uživatelský avatar
Magnum
Uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: 28.6.2018 8:37:38
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 14
Děkoval: 8 x
Oceněn: 15 x
Kontaktovat uživatele:

ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Magnum » 28.6.2018 9:20:58

Ahojte tak som tu :) Dlho som sledoval tento web no nemal som odvahu sa zaregistrovať. Ale kedže, už nechcem byť sám tak som tu :) Neodsudzujem nikoho, rád sa zoznámim a áno priťahujú ma malé dievčatká a všetko čo je s nimi späté. Takže sa teším na vás :)
P.S. inak som zo SK.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 817
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2871 x
Oceněn: 2881 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 28.6.2018 10:15:43

Magnum píše:...Dlho som sledoval tento web no nemal som odvahu sa zaregistrovať... Neodsudzujem nikoho, rád sa zoznámim a áno priťahujú ma malé dievčatká a všetko čo je s nimi späté. Takže sa teším na vás...

Milý Magnum!

Doufám, že to oslovení by nemělo správně být 'milé Magnum'. Navíc, aby tvůj nick byl v souladu s našimi pravidly, dovolil jsem si jeho první písmeno učinit velkým - tak, aby nebyl pouhým označením, ale aby vypadal jako skutečné jméno, kterým tě můžeme plnohodnotně oslovovat. Vyjadřuji naději, že jsem tě tímto nerozladil hned na počátku.

Jsem rád, že tě mohu přivítat v naší říši Pedonia. Jistě nejen já, ale i další členové fóra se těší, že nás budeš obohacovat svým pohledem na svět prostřednictvím svých příspěvků. Neváhej a piš. Samozřejmě budeme rádi, pokud se také zapojíš do diskuzí pod příspěvky jiných členů. Je třeba si stále uvědomovat, že toto fórum je a bude právě takové, jak si jej sami průběžně vytváříme. Potrpíme si na vstřícný a nekonfliktní přístup, nemusíš se tedy nijak obávat, že by ti snad někdo "služebně starší" za tvé názory vyčinil. Na druhou stranu však předpokládáme, že každý má jistý díl soudnosti a odpovědnosti a nebude vkládat věci výslovně zakázané, čímž by navíc i mohl ohrožovat fórum jako celek.

Milý nový soukmenovče, přeji ti, ať se ti s námi líbí, ať máš nápady pro své příspěvky a vůbec čas a chuť s námi pobývat. Snad bych ještě požádal, zda bys v profilu uvedl přibližný věk, abychom si tě uměli tak trochu "zařadit". A zcela jistě by bylo dobré zvolit si vhodný avatár (foto si nejprve uprav na malou velikost, aby "ses nám jinak nenačítal příliš pomalu").

Asce
Kancléř Pedonie
Uživatelský avatar
Jansen
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 17.6.2018 15:17:09
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 14
Děkoval: 14 x
Oceněn: 4 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Jansen » 30.6.2018 0:27:35

Ahoj zdravim všechny. Je mi 33 a asi tak od 21 pozoruji na sobe že se mi líbí mladunky prdelky....V té době jsem měl zkušenost s jednou mladunkou..... Jsem ženaty dva roky.... Manželku miluji, ale po mladunkych prdkach koukám rád... Líbí se mi koťátka 6-13....
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 817
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2871 x
Oceněn: 2881 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Asce » 2.7.2018 13:34:27

Jansen píše:... asi tak od 21 pozoruji na sobe že se mi líbí mladunky prdelky....V té době jsem měl zkušenost s jednou mladunkou..... Jsem ženaty dva roky.... Manželku miluji, ale po mladunkych prdkach koukám rád... Líbí se mi koťátka 6-13....


Milý Jansene.

Tvůj příspěvek jsme propustili, ale osobně k němu mám tu výhradu, že je psán tak, jako by jej vkládal někdo, kdo nezvládá svůj chtíč. Snažíme se být kultivovaným fórem. Proto bych spíše uvítal formulace méně expresivní, třeba "líbí se mi mladé dívky, nejvíce asi tak ve věku 6 - 13". Klidně jsi nám toho mohl o sobě napsat i víc, ale zato méně vyzývavě. Myslím, že tvé formulace nahrávají tak akorát pedofilobijcům, kteří jsou přesvědčeni, že my na nic jiného, než na "mladunky prdelky" či ještě "o kousek vedle", ani neumíme myslet, a tudíž nemáme ani právo být na světě. Ale tak no není. My vedeme normální plnohodnotný život, jen v oblasti erotiky máme oproti většinové společnosti preference poněkud posunuté.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 94 x
Kontaktovat uživatele:

Proč jsem přišel?

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 1:09:13

Tak jsem zjistil že jsem vlastně do teď nenapsal proč jsem tu. Nebo možná proč jsem tu byl, ale k tomu se dostanu.

Můj původní záměr byl ve vkládání svých příspěvků. Filmy, herečky, modelky, videa, zprávy a třeba i trochu toho osobního popsání. Ale záhy mi došla chuť. To když Plyšáček začal zasahovat do mých příspěvků a nakonec spoustu z nich i smazal. Proto jsem z fóra zmizel. Neměl jsem chuť tu cokoli dělat. Občas jsem se přihlásil abych zkontroloval SZ a ejhle!, on je zapnutý chat. Tak jsem jen letmo pročetl co se píše a povětšinou po pár nechutných řádkách o tlačení na nočníčku (svého času se to tam skutečně objevovalo příliš často a ačkoli jsem tolerantní, nějak to prostě nemusím) jsem to celé zavřel. Už jen z fóra šlo velmi jednoduše poznat (a myslím že opravdu kdo není úplný truhlík anebo pokrytec co si to odmítal přiznat), co Plyšáček dělá. Takže informace o jeho uvěznění mě pochopitelně velmi potěšila, jelikož jsem ho neměl rád ani jako člověka (arogantní blb), natož jako pedofila. Pod návalem emocí jsem tehdy Maxovi a Gabrielovi napsal, že nevěřím že členové Clubu neví co a jak bylo, jelikož se znali i osobně a Plyšáček se velmi rád chlubil. A také jsem dodal že Plyšáčkovi nepřeji nic dobrého. Max ihned tyto informace odeslal Ascemu a doplnil je zdělením o tom, že „šmíruju“ na chatu a prý se tam dozvídám jakési informace. Popravdě nechápu jaké, jelikož skutečně z toho co tam proběhlo nebylo nikdy nic zajímavého, alespoň pro mě. Možná to bylo i tím, že jsem Plyšáčkovi proslovy na chatu mnohdy přeskakoval a vlastně většinou jen kontroloval nějaké odkazy. (Ještě bych měl napsat, že na chat jsem nepsal, jelikož mé nastavení toru mi nedovolí odeslat zprávu a povolovat zabezpečení nechci.)

A tak se dostávám k onomu tématu, proč jsem přišel? Inu, chtěl jsem si to znovu vyzkoušet. Nevkládám příspěvky kvůli aktivaci chatu, nedělám to pro vstup do Clubu a nedělám to ani pro zavrtání se některým mezi půlky. A v tom je ten velký problém. Měl jsem debatu i s jinými pedofily a bohužel jsem pochopil, že bez důkladného anál-lezectví tu nemá šanci člověk mít nějakou důvěru. Členové Clubu si chválí každou ptákovinu a srdnatě se falešně podporují. Chat tu nemá smysl, šance na nějakou debatu tu není dohromady žádná, jelikož ti kdo si chtějí psát se znají osobně a činí tak po jiných drahách než tu, na webu. A jak jsem se dozvěděl, Max mě velmi na webu pošpinil, takže fungovat tu nemohu tak, jak bych si přál.

Proto stojím před dilematem, zda se na vše vykašlat nebo pokračovat dál. A mě se nechce pokračovat dál, pokud na mě někteří koukají skrz prsty. A je úplně jedno, jestli kvůli Maxovu přičinění nebo proto, že velmi obdivovali Plyšáčka a proto nedokážou pochopit mou zášť vůči němu. A pokud se nemůžu jednoznačně rozhodnout, nemůžu tu ani dál fungovat.

Takže proč jsem přišel? Nevím, možná snad jen abych zase odešel…..
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 817
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2871 x
Oceněn: 2881 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč jsem přišel?

Příspěvekod Asce » 11.7.2018 12:10:41

Milý Husky.

Pokud je tvým záměrem vkládat filmy, herečky, modelky, videa, zprávy a třeba i trochu toho osobního popsání, abych tě přesně citoval, klidně to dělej. Pokud to bude způsobem, který bude kultivovaný tak, jako tomu je v posledních dnech, kdy jsi po dlouhatánské odmlce opět začal na Pedonii působit, pak nevidím žádný problém. Na můj vkus bych v jednom z příspěvků uvítal nižší počet videí (místo tří podobných by podle mne stačily dvě plus odkaz). Ano, jsem proti videím trochu zaujatý, protože byť jsou prezentovány formou BBCode, musí se načíst úvodní obrázek a vykreslování příslušné stránky je pak pomalé. Ale v tomto ohledu jsou tu větší hříšníci, takže tato moje poznámka není nijak míněna proti tobě. Pokud tvé příspěvky někoho zaujmou, dostaneš poděkování jako každý jiný. S diskuzí je to poněkud horší - čtenářstvo je zkrátka tak trochu pohodlné, ale s tím musí každý přispěvatel tak nějak, byť nerad, počítat. Proč tedy publikovat? Inu proto, že chceš sobě podobným nabídnout nějaký obsah, který je nekonfliktní vůči společnosti, avšak přesto pro pedofily zajímavý a oni by se k němu museli propracovávat složitě, zatímco ty díky své šikovnosti jej máš již "zmáklý". Jde tedy o vyplnění volného času čtenářům něčím vhodným, čímž se snižuje pravděpodobnost, že jej vyplní něčím nevhodným. Takhle to předpokládám a proto tu je Pedonia.

Kromě fóra máme i chat. Ten já beru jako takovou "hospodu". V reálné hospodě chlapi sní a tlachají o mladičké servírce, vytahují se svými "zkušenostmi" a předhání se v řečech o tom, co by kdo s takovou dělal. Ale potichu, protože kdyby je čirou náhodou ta dívka chytila za slovo, nezmohli by se na nic. My jen nejsme v reálné hospodě a netlacháme o servírce - dorostence, ale o mladinkých dívenkách. A také o všem, co přináší běžný život. A někdo - k nepříliš velké libosti ostatních - i o tom tebou zmiňovaném kakání. Trvám na tom, že je to takové nezávazné tlachání, nic víc. Aspoň já to tak beru. A pokud se někdo vytahuje svými "zážitky", protože si z nějakého důvodu potřebuje "nahonit" ego, klidně ho při tom nechám. Stejně jako chlapi v té reálné hospodě ví, že ve skutečnosti tu krasotinku, co jim nosí pivo pod míru, ani neplácnou po zadečku, já vím, že analogicky to máme my na chatu. A jestli to přeci jen někdo má jinak? Ale já nemám křišťálovou kouli, ba ani z kávové sedliny neumím věštit. Jestli je někdo pitomec a koná skutky, jež by mohly být trestným činem, a pak to ještě dává na odiv, tak ho jistě dožene právě ten reálný život a ne nějaké spekulace na chatu, jak kdo co myslel. Kdybych já něco takového činil, věř, že bych o tom ani nepípl. Ale nečiním - to, co s mou psychikou v minulosti udělal soud, mi úplně stačilo.

Jsem pedofil. Mojí tužbou je chodit s nezletilou dívenkou. Chtěl bych s ní žít běžný život, učit se s ní, vychovávat ji, ale i se s ní něžně mazlit. To posledně jmenované je trestné. A tak to nedělám. Ale přesto bych si to přál. Pokud se dozvím, že někdo takový život žil, a pokud současně dojdu k závěru, že šlo o oboustranně chtěné aktivity, neodsuzuji to. Odsuzuji však něco jiného - to, že dotyčný muž svojí nezodpovědností vystavil onu dívku nesmírnému stresu z toho, co nutně následuje po vyzrazení. Měl se ovládnout a se sexem počkat. Přál bych si, aby se nic nevyzradilo, a oni dva spolu prožili celý život v láskyplném vztahu. Ale to je asi jen sen, protože ono se to nejspíš vyzradí vždy - ostatně jinak bych o tom ani nevěděl. Proto jsem proti sexu pod zákonnou věkovou hranicí. Ne kvůli nějakým chimérám neexistujících kvalifikovaných souhlasů, poškození psychiky dívenky vztahem k dospělému muži a jiným nesmyslům vymyšleným tak zvanými odborníky, co vůbec odborníky nejsou, ale kvůli tomu, že když se taková věc prozradí, dostaví se díky mašinerii naší civilizace dramatické následky.

Postoj, kdy jeden pedofil nenávidí jiného pedofila kvůli jeho vztahu k holčičce, nechápu. Ano, měl by na něj působit, aby se nedopouštěl případného nezákonného jednání. Ale nenávist? Ta přináleží spíše frustrovaným jedincům, kteří si pomocí ní vybíjí své vlastní komplexy.

A co se týká Plyšáčka, tak ano, měl některé negativní vlastnosti. Kdo je nemá? Ještě jsem takového nepotkal. Plyšáček byl hlavním motorem tohoto fóra, na kterém se ti nelíbí vůbec nic, ale které ti přesto umožňuje, abys zde prezentoval své příspěvky i názory.

Nevím, jestli se někdo na tebe kouká skrz prsty, ale vím, že k tobě panuje určitá nedůvěra. Rozhodně k tomu přispělo i to, jakým způsobem jsi navštěvoval donedávna fórum, potažmo chat. Připomínalo to situaci, kdy by každý den na růžku s lahvinkou pivka postávali a povídali si nějací známí, přičemž by občas k nim přišel někdo, koho sice znají, ale on by jen přišel, díval se na ně, poslouchal, a pak se otočil na podpatku a beze slova odešel. A takto by to dělal stále. Asi by jim to po čase také přišlo divné a začali by mít pochybnosti, proč to dotyčný dělá. Nastavení počítače, které ti něco umožňuje a něco ne, je jen a jen na tvé vůli. Čili jsi to ty sám, kdo se chová tak, jak se chová. Rozhodně k důvěře v tebe nepřispěly ani fanatické výroky na adresu Plyšáčka. A zde vůbec nejde o to, že je to Plyšáček. Jde o to, že žil sen, který my ostatní jen sníme. Celé to zbabral a pokazil. A za to je třeba ho odsoudit. Ale jistě ne k smrti. Smrt si zaslouží jen ten, kdo způsobil smrt jinému, a to ještě obzvlášť trýznivým způsobem, jako to činí příslušníci jistého státu, co státem není, či narkomafiáni někde v Latinské Americe.

Ale jak vidíš, nikdo se tu na tebe neškaredí a bez problému publikuješ docela slušné příspěvky. Jen chat, neboli tu partičku s lahvinkami pivka, jsem ti dočasně uzavřel. Věci se po čase urovnají, a pak se uvidí. Ber to jako moji nabídnutou ruku. Jsi soukmenovec a já o tvoji přítomnost na fóru stojím. Je na tobě, jestli tuto nabídnutou ruku stiskneš nebo ne. Pokud ano, čekal bych méně ublíženecký tón a méně agresivní výroky, ať už na adresu kohokoliv.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 94 x
Kontaktovat uživatele:

Odpověď-Proč jsem přišel?

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 17:13:19

Takže ano, přesně tak. Max vyzradil informace komunikované mezi námi čistě soukromě a soukromou cestou, já jsem ten kdo si to schytal. On vynášel informace z chatu a pak zpětně i komunikoval mou reakci na ně opět na Pedonii. Ale já jsem ten, co je tu považovaný za toho špatného. Ano, těžce jsem se provinil už jen tím, že jsem vůbec kdy jakkoli komunikoval se zrádcem, podrazákem a udavačem. To jen abych to objasnil oficiálně i sám sobě….. Víc k tomu nemám co dodat. A píšu to sem, jelikož na chat nemůžu, a tipuji že mi bude zakázáno i psát na fórum. Ať žije estébáctví místní party, dlouho a blaze. :D
Uživatelský avatar
Angex
Uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 2.1.2016 19:00:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 264 x
Oceněn: 364 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Angex » 11.7.2018 18:02:45

Milí Husky,
po přečtení toho, proč si sem vlastně přišel, mi to nedalo a chci se k tomu vyjádřit. To, co píšeš o Plyšáčkovi, tedy to, jak nám tu mazal příspěvky, texty v příspěvcích a jak tu byl diktátorský a vše muselo být jen podle něho, s tím s tebou musím souhlasit. Tohle mi právě také hodně sebralo chuť sem dál přispívat. Byl jsem na něho tak naštvaný, za to jaký byl a jaký byl hlavně ke mě, že jsem ho nenáviděl. On mi dokonce vyčítal skoro cokoli, co jsem psal. A to i přesto, že k tomu nebyl vůbec žádný důvod. A protože jsem z těch, kteří nikomu nikam nelezou a řeknou, co si myslí i za cenu trestu, byl jsem mnohokrát banován. Dobře si pamatuji, když tenhle web existoval pár dní, jak někdo na chatu napsal, že měl den blbec a že se na to vysere. A za to slovo "vysere" byl dotyčný pokárán, že se tu takhle nikdo vyjadřovat nebude a nevím už, jestli dostal za to ban. Já jsem se k tomu tehdy vyjádřil s tím, že to není nic špatného napsat slovo "vysrat", kord, když ten člověk měl opravdu vztek a Plyšáček mě seřval, že tohle tu trpět nebude a měl jsem ban také. A to web teprve začínal. Nechci o nikom mluvit ošklivě, ale Plyšáček se zde na webu opravdu choval jako diktátor. Nikdo nesměl mít jiný názor, než jaký měl on, jinak bylo zle. A víš moc dobře, že já mívám často jiné názory, než vy. A tak se to mezi námi stupňovalo, nenávist mezi námi gradovala, až už to Plyšáček jednou totálně přehnal, já vybouchl a od té doby, až do jeho zatčení, jsem sem nechodil. A teď, když už sem chodím, nemám vůbec chuť tu být tak aktivní jako dřív. Plyšáček mě místo motivování dost demotivoval. Takže s tímhle s tebou souhlasím a jsem rád, že se našel někdo, kdo tu pravdu také vidí.
Ovšem co se týče tebe, tak ty si se ke mě také choval dost ošklivě. A už si to začal tak přehánět, že jsem v tobě viděl šikanátora. Za každou blbost si se snažil ze mě dělat debila. Neměl si důvod, ale dělal si to. A všichni se k tobě přidávali. No a když už to zašlo fakt daleko, tak jsem se s vámi (víš kde mám na mysli) přestal bavit. A řeknu ti, že to, co já musím zažívat každý den, ty zažíváš možná až teď a ještě ne v takové míře. I když to tu nikdo z vás nechcete slyšet (i když je to pravda), tak mě tady nikdo nemusí. Každému tu spíše vadím a většinu toho, co napíšu, každý odsuzuje. Jsem tu mezi vámi jen do počtu. A vidíš, pořád tu jsem. Tak tohle neřeš a normálně funguj. Já už vás také neřeším, protože tady mezi vámi už nikdy nenajdu někoho, kdo by mě chápal nebo toleroval. Vždy tu budu ta černá ovce. Ale já na to kašlu. Dokud to zase nepřekročí meze, neřeším to. Tak lidi okolo sebe také neřeš. Každý to může zvládat, jen musí chtít. A pokud se zde budeš chovat normálně, bude vše v pořádku. :)
Husky
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 94 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 18:18:45

Angelo, nebudeš mi to věřit, ale já tě mám celkem rád. Jak si psal, že jsem se k tobě choval nějak špatně… Víš, když probíhá debata asi hodinu a ty se zeptáš na základ té debaty, odpovím ti. Jenže když ty si tu odpověď zřejmě ani nepřečteš a po další hodině se ptáš znova a navíc zastáváš názory které jsou prokazatelně vyvratitelné, opravdu už nikdo nemá nervy ani chuť dál se s tebou bavit. Toto si pamatuju ze všech chatů kde jsem tě potkal. To neznamená že by ti chtěl někdo nějak ublížit. Ale prostě jen na světě asi není tolik piva, trávy, antidepresiv nebo účinných cviků jógy aby ten co s tebou komunikuje měl dostatek trpělivosti. :D

Co se týče Plyšáčka, ten problém co jsem nastínil není o něm. Ten problém je v tom, že pedofilové začali udávat jeden druhého. A když donašeč křičí „Támhleten je špatnej, bacha na něj“ nemůžu snad ani brát podobnou informaci vážně. Ale když si sedne ta správná parta podobných udavačů, asi je to OK, co já vím….. ;)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 129
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 494 x
Oceněn: 328 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 11.7.2018 18:25:28

Husky, vynášení informací je problém č. 2. Problém č. 1 nastal tehdy, když jsi začal jiným pedofilům vyhrožovat smrtí. V tom okamžiku ses zcela zdiskreditoval a ztratil jsi právo na nevynášení informací ze soukromé konverzace, které bys jinak normálně měl.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 94 x
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁPISY NOVÁČKŮ - Proč jsem přišel

Příspěvekod Husky » 11.7.2018 18:29:00

Tak reakci Gabriela jsem čekal a nezklamal. :D Dokáže odůvodnit vždy a vše co se mu hodí. Gábi, zkus to prosím s uložištěm jaderného odpadu na hřišti mateřské školy, ty to dokážeš. :D

Zpět na “PODNĚTY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů