ČRo Plus: Osobnost Plus - Jeroným Klimeš

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Gabriel Svoboda
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 426 x
Oceněn: 236 x

ČRo Plus: Osobnost Plus - Jeroným Klimeš

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 11.11.2017 17:27:50

Známý psycholog Jeroným Klimeš dnes v rádiu vyprávěl úsměvnou a poučnou historku o tom, jak se podezřelé množství mužů chtělo starat o děti z dětského domova.

Ta poslední intuice bývá často hodně neprofesionální. Já vám řeknu příklad: moje kolegyně dělala na hostitelské péči a jednou na jaře se jí přihlásilo asi pět mužů, kteří měli zájem o to, brát si z dětského domova nějaké dítě. Byli to všechno chlapi a ona s nimi dělala testy. Testy dopadly dobře, ale nakonec si ona řekla „mně na nich něco nesedí“ a poslala je na sexuologii. A teďka jí posílali zpátky ze sexuologie jednoho za druhým, všichni jí tam udělali strašnou scénu, jo, té kolegyni, a všichni jí říkali, tedy jako o každém řekli, to je pedofil, to je pedofil, pedofil … Oni prostě vletěli na tu hostitelskou péči, že si budou brát děcka z dětských domovů a pak je zneužijou, že jo. A byl to jeden pedofil za druhým, asi pět jich tam bylo. A když jsem se potom o tom s kolegyní bavil, jak na to přišla, tak ona řekla: „No, oni měli všechno v podstatě v pořádku, ale jedna věc mi na nich neseděla: oni mi strašně lichotili.“ To je taková jemná intuice toho profesionála, která vůbec není zakotvena v nějaké učebnici, že jo, to prostě – ona jako se na ně koukala a jí přišli ti lidi vnitřně nepoctiví.

K přehrání / Ke stažení
(od času 11:49)

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”